[Πανελλήνιες 2012] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 239)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
σε ποια πολη θα βαλεις;
εε αθηνα δεν τιθεται θεμα ειμαι 700+μορια πανω απο τη βαση της:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Τι καλά να ήμουν και εγώ ειδική κατηγορία άνετα θα έμπαινα νομική....

εσυ τι θελεις να περασεις??

βασικα με τον τροπο που ειμαι εγω σε κατηγορια καλυτερα να μην ημουν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
εσυ τι θελεις να περασεις??

βασικα με τον τροπο που ειμαι εγω σε κατηγορια καλυτερα να μην ημουν:hmm:
Νομική όπως εσύ. έχωκάποια περισσότερα μόρια από εσένα αλλά δεν θα μπω....:/: Τέλοσπαντων υπάρχουν και πολύ χειρότερα πράγματα στην ζωή από το να μην πιάνεις την βάση μιας σχολής, οπότε μία χαρά θα είμαι στην φιλολογία(ελπίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Νομική όπως εσύ. έχωκάποια περισσότερα μόρια από εσένα αλλά δεν θα μπω....:/: Τέλοσπαντων υπάρχουν και πολύ χειρότερα πράγματα στην ζωή από το να μην πιάνεις την βάση μιας σχολής, οπότε μία χαρά θα είμαι στην φιλολογία(ελπίζω)

και εγω αν δεν πιασω φιλολογια παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
και εγω αν δεν πιασω φιλολογια παω
Πιστεύω θα μπεις κομοτηνή...!! Κι αν δεν μπεις εδώ έχεις μία έτοιμη συμφοιτήτρια αν πας φιλολογία θεσ/νικη βέβαια..!! Το θέμα είναι ότι έδινα 2η φορά και πέρυσι πάλι για λίγο δεν μπήκαν στις πρώτες 3 επιλογές...Whatever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ότι να ναι. Ελπίζω να είναι απλώς troll.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

kostasyo

Νεοφερμένος

Ο kostasyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια πηρα τηλεφωνο στο υπουργειο και ειπαν οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν το τελευταιο πενθημερο του Αυγουστου!! Ειναι εγκυρο και αν δεν με πιστευετε παρτε και οι ιδιοι τηλεφωνο στο υπουργειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παιδια πηρα τηλεφωνο στο υπουργειο και ειπαν οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν το τελευταιο πενθημερο του Αυγουστου!! Ειναι εγκυρο και αν δεν με πιστευετε παρτε και οι ιδιοι τηλεφωνο στο υπουργειο!

δηλαδη μετα τις 25 :confused: ? την παλευουν καθολου???
καθολου ομως ! wtf :confused::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasyo

Νεοφερμένος

Ο kostasyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δυστυχως οχι αλλα βασεις πριν τις 25 το απεκλεισαν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Το παρόν θέμα κλειδώνεται, αφού την Δευτέρα θα έχετε τα αποτελέσματα και πλέον θα είστε, ελπίζουμε, φοιτητές των σχολών που στοχεύατε:) :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top