[1/6/2012] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Πώς πιστεύετε ότι έχετε γράψει;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 80)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 45 56.3%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 15 18.8%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 10 12.5%
  • [Μέτρια] 10-15

    Ψήφοι: 6 7.5%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 1 1.3%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 3 3.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εγω εχω κανει ενα λαθακι στο γ3..αντι να γραψω αν ποσο>επιδοτηση εχω γραψει αν ποσο>προυπολογισμος..μπορει να το εχω και σωστα..δε θυμαμαι καθολου αυτη τη στιγμη...αν το εχω λαθος ποσο λετε να χανω...?
η καθηγητρια μου μου ειπε 3 μορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
πολλα ειναι 3 μορια μεχρι 2 το πολυ(μπορει και 1)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Όχι ρε τι 3 μόρια τι λέμε τώρα.....Ένα το πολύ.Ένας αλγόριθμος μπορεί να έχει πάρα πολλά λαθάκια τέτοιου ίδιους αλλά οι λειτουργίες του να γίνονται κανονικά.Αν κόβουν 3 στα 20 σε κάθε τέτοιο τι να βαθμολογήσουν μετά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
3 στα 100 εννοει! Και 1 στα 20 αν εννοεις σημαινει -5 μορια δηλαδη ολο το γ3 για ενα μικρολαθακι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Λέγοντας 3 στα 20 εννοώ ότι το Γ πιάνει 20 μόρια και είναι τεράστια υπερβολή να σου κόψουν 3 απ'αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
οκ παιδια,ευχαριστω...

3 στα 100 εννοουσα παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Συγγνώμη ρε παιδιά στο Γ3 με τις πόλεις εφόσον έλεγε την πόλη είναι αναγκαίο να κάνεις αναζήτηση για τις πόλεις.Εγώ πίστευα ότι μόνο μια θα έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Συγγνώμη ρε παιδιά στο Γ3 με τις πόλεις εφόσον έλεγε την πόλη είναι αναγκαίο να κάνεις αναζήτηση για τις πόλεις.Εγώ πίστευα ότι μόνο μια θα έχει.

Και γω στην αρχη, μια πιστευα, επειδη ομως ειδα οτι στο Δ5, που ηταν παροιμοιο το διευκρινιζε οτι υπαρχει μονος ενας μηνας, εκανα αναζητηση θεωρωντας οτι μπορει να υπηρχαν παραπανω απο μια για να εχω το κεφαλι μου ησυχο.
Τα ερωτηματα δεν ηταν σαφεις δυστυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κανονικα αν ηθελε να κανεις αναζητηση θα σου λεγε την πολη ή τις πολεις! Και ναι στο Δ5 ειχαν πει οτι θεωρειστε οτι ειναι μοναδικη αλλα και παλι επρεπε και στο Δ3 να υπαρχει σωστη διευκρινηση! Πραγματικα υπαρχει πιο ασαφες θεμα στις πανελληνιες απο το φετινο Δ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά στο Δ.5 ,είναι σωστό αν βρούμε άθροισμα κατά στήλες και μετά να βρούμε
το ελάχιστο που μας ζητάει;;
γιατί ήταν ασαφής και δεν ήμουν σίγουρος αν ήθελε αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς ήθελε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Σωστη ειναι κ αυτη η λυση αλλα και αν το εκανες με ελαχιστο ολου του δισδιαστατου λογικα θα το πιασουν και αυτο σωστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ΑΕΠΠ παντως εχει ερθει εντολη στους βαθμολογητες να βαθμολογησουν αρκετα χαλαρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ΑΕΠΠ παντως εχει ερθει εντολη στους βαθμολογητες να βαθμολογησουν αρκετα χαλαρα.:)

που το ξερεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
που το ξερεις ?
μου το ειπε ενας καθηγητης στο σχολειο που ειναι και βαθμολογητης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top