Γενικό -  Καλύπτονται τα κενά στα θερινά μαθήματα;

stellaki_g

Νεοφερμένος

Η stellaki_g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να έχει κάποια αντίστοιχη εμπειτία; Θα ξεκινήσω θερινά αλλά έχω αρκετά κενά..! Μπορούν να καλυφτούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
θερινά για ποια τάξη ???
για τρίτη λυκείου>???
με πολύ κόπο όοοοοολα καλύπτονται!!!!!
αλλά πολύ κόπο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αμα δεν στρωσεις και συ τον κ!@ο σου κατω να διαβασεις σαν το γαιδουρι,δεν καλυπτονται πολλα πραγματα απο κενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellaki_g

Νεοφερμένος

Η stellaki_g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ναι για τρίτη λυκείου..Σίγουρα με πολύ διάβασμα..! Απλά έχω ακούσει ότι δεν πρέπει τόσο πολύ να κουραστούμε το καλοκαίρι γιατί τον χειμώνα θα τα παρατήσουμε..!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλό θα ήταν να είμαστε ρεαλιστές, εξαρτάται από τα κενά, τη διάθεση και τις δυνατότητες του εκάστοτε μαθητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

momolis

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Είναι απαραίτητο να κάνουμε θερινά μαθήματα σε όλα τα μαθήματα; Εννοώ κατά πόσο θα είναι εύκολο να τελειώσει εγκαίρως η ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
συμφωνω με τη Χριστιαννα. γενικα ειμαι τησ αποψης οτι αμα ο ιδιοσ ο μαθητησ δεν εχει ορεξη να διαβασει, να προσπαθησει το φροντιστηριο δεν θα του ανοιξει το κεφαλι να του τα χωσει μεσα.... εξαλλου χωρισ κοπο τιποτα δεν αποκτιεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ναι για τρίτη λυκείου..Σίγουρα με πολύ διάβασμα..! Απλά έχω ακούσει ότι δεν πρέπει τόσο πολύ να κουραστούμε το καλοκαίρι γιατί τον χειμώνα θα τα παρατήσουμε..! :redface:

Δεν ισχύει!



edit: Kλεοπάτρααα, τι έκανες παιδί μου;; :wall:Μου κατέστρεψες το μήνυμα με τη διόρθωση που έκανες... Τέλος πάντων!:giveup::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Είναι απαραίτητο να κάνουμε θερινά μαθήματα σε όλα τα μαθήματα; Εννοώ κατά πόσο θα είναι εύκολο να τελειώσει εγκαίρως η ύλη.

κοιτα, τιποτα δεν ειναι απαραιτητο. κανεισ θερινα στα μαθηματα που χειαζεσαι εξαλλου εδω συγκεκριμενα μιλαμε για προετοιμασια πανελληνιων. και σκεψου οτι ειναι εντατικα οποτε μια χαρα βγαινει η υλη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellaki_g

Νεοφερμένος

Η stellaki_g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σίγουρα θέληση και διάβασμα... Ευχαριστώ πολύ παιδιάαα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ναι για τρίτη λυκείου..Σίγουρα με πολύ διάβασμα..! Απλά έχω ακούσει ότι δεν πρέπει τόσο πολύ να κουραστούμε το καλοκαίρι γιατί τον χειμώνα θα τα παρατήσουμε..!:redface:

Κατσε λιωσε στο διαβασμα το καλοκαιρι,για να μπεις χαλαρα στο Σεπτεμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top