Όσοι ''απέτυχαν" στις Πανελλήνιες

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ρε φίλε παράδειγμα έφερα, δεν ξέρω τι παίζει τη δεύτερη φορά. Ή μάλλον ξέρω. Δυο κοπέλες στο τμήμα μου ξεκίνησαν τον Αύγουστο. Εδώ πάλι είδα πολλούς που ξεκίνησαν να διαβάζουν μόνοι τους τον Ιανουάριο. Δεν υπάρχουν σταθερές, όπως θες παίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
καθε μερα πανελληνιες δίνουν για "να τους έχει τύχει???"

Αν απευθυνεσαι σε μενα, εννοουσα αν τους εχει τυχει να μην μπορουν να διαβασουν γενικως, οχι μονο για τις πανελληνιες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αν δώσει κάποιος δεύτερη φορά ποιος ο λόγος να αρχίσει από τον Αύγουστο;

Μπορεί να θέλει να τα ξανακάνει από την αρχή γιατί την πρώτη φορά ήταν τουρίστας.Όπως βολεύεται που λέει και ο Shadowfax.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Οι ΗΜΜΥ στο Αριστοτέλειο ήταν στα 18842. Πόσο λέτε να πέσουν ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
καλυτες να μην τελειωνε ποτε το σχολειο ...απο χτες εχω απειρη στεναχώρια για το τι θα καν στην ζωη μο απο εδω και περα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έλα ρε συ, σιγά. Έχεις όλο το χρόνο να σκεφτείς τι θα κάνεις, δε σε πήραν και τα χρόνια, 18 είσαι, άλλοι 40 ετών και κάνουν ακόμα πράγματα για να ακολουθήσουν τα όνειρά τους.
Μην σκας, ούτε στην αρχή δε φτάσαμε ακόμα. :D


(πωω πολύ αισιόδοξη είμαι σήμερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
καλυτες να μην τελειωνε ποτε το σχολειο ...απο χτες εχω απειρη στεναχώρια για το τι θα καν στην ζωη μο απο εδω και περα
Ολα τα "ωραια" τελειωνουν για ναρθουν τα...ωραιοτερα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Είμαι και εγώ ανάμεσα σε αυτούς που δεν τα πήγαν τόσο καλά όσο περίμεναν στις Πανελλήνιες 2011. Έδινα δεύτερη φορά, παράλληλα παρακολουθούσα τη σχολή στην οποία πέρασα [Ελληνική Φιλολογία] και στόχευα Νομική ή Αγγλική Φιλολογία, την οποία έχασα για ελάχιστα μόρια πέρυσι.
Δεν έχω το κουράγιο να δώσω και τρίτη χρονιά και δεν θέλω να επιστρέψω στη σχολή μου, δεν μου αρέσει σχεδόν καθόλου...
Νιώθω απογοητευμένη από τον εαυτό μου, πολύ απογοητευμένη. Οι γύρω μου μου λένε ότι σίγουρα έγραψα τέλεια αλλά δεν το πιστεύω, γιατί Αρχαία δεν τα πήγα τόσο καλά όσο περίμενα.
Εντάξει, ό,τι έγινε, έγινε. Τώρα μένει να βγούν πρώτα τα μόρια και μετά οι βάσεις. Μακάρι να διαψευστούμε όλοι και να έχουμε πάει πολύ καλύτερα από όσο περιμένουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Είμαι και εγώ ανάμεσα σε αυτούς που δεν τα πήγαν τόσο καλά όσο περίμεναν στις Πανελλήνιες 2011. Έδινα δεύτερη φορά, παράλληλα παρακολουθούσα τη σχολή στην οποία πέρασα [Ελληνική Φιλολογία] και στόχευα Νομική ή Αγγλική Φιλολογία, την οποία έχασα για ελάχιστα μόρια πέρυσι.
Δεν έχω το κουράγιο να δώσω και τρίτη χρονιά και δεν θέλω να επιστρέψω στη σχολή μου, δεν μου αρέσει σχεδόν καθόλου...
Νιώθω απογοητευμένη από τον εαυτό μου, πολύ απογοητευμένη. Οι γύρω μου μου λένε ότι σίγουρα έγραψα τέλεια αλλά δεν το πιστεύω, γιατί Αρχαία δεν τα πήγα τόσο καλά όσο περίμενα.
Εντάξει, ό,τι έγινε, έγινε. Τώρα μένει να βγούν πρώτα τα μόρια και μετά οι βάσεις. Μακάρι να διαψευστούμε όλοι και να έχουμε πάει πολύ καλύτερα από όσο περιμένουμε. :)
Σε ποα πολη σπουδαζεις? Σε ποια πολη θελεις να περασεις Νομικη?Και οι δικοι μου γυρω τα ιδια ακριβως λενε. Εγω ομως δεν ειμαι σιγουρη (θαθελα Νομικη Αθηνας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Είμαι και εγώ ανάμεσα σε αυτούς που δεν τα πήγαν τόσο καλά όσο περίμεναν στις Πανελλήνιες 2011. Έδινα δεύτερη φορά, παράλληλα παρακολουθούσα τη σχολή στην οποία πέρασα [Ελληνική Φιλολογία] και στόχευα Νομική ή Αγγλική Φιλολογία, την οποία έχασα για ελάχιστα μόρια πέρυσι.
Δεν έχω το κουράγιο να δώσω και τρίτη χρονιά και δεν θέλω να επιστρέψω στη σχολή μου, δεν μου αρέσει σχεδόν καθόλου...
Αν δε σε ενδιαφέρει το Φιλολογικό, παράλληλα με Νομική και Αγγλική δήλωσε και τις παραπλήσιες σχολές.

Σε ποα πολη σπουδαζεις? Σε ποια πολη θελεις να περασεις Νομικη?Και οι δικοι μου γυρω τα ιδια ακριβως λενε. Εγω ομως δεν ειμαι σιγουρη (θαθελα Νομικη Αθηνας)

Υπ' όψιν η Αθήνα είναι δύσκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Σε ποα πολη σπουδαζεις? Σε ποια πολη θελεις να περασεις Νομικη?Και οι δικοι μου γυρω τα ιδια ακριβως λενε. Εγω ομως δεν ειμαι σιγουρη (θαθελα Νομικη Αθηνας)

Σπουδάζω στην Κομοτηνή, αυτό, όμως, επειδή δεν ήθελα να πάω στα Γιάννενα ή στις άλλες πόλεις που έχουν Φιλολογία στην Ελλάδα. 16.400 μόρια έβγαλα. Θέλω εξίσου Αγγλική Φιλολογία και Νομική αλλά, αν έπιανα Νομική [που δεν παίζει να την πιάνω] θα δήλωνα μάλλον Θεσσαλονίκη/Κομοτηνή. Σου εύχομαι να πιάσεις Νομική Αθηνών! :D

Αν δε σε ενδιαφέρει το Φιλολογικό, παράλληλα με Νομική και Αγγλική δήλωσε και τις παραπλήσιες σχολές.

Όταν λες "παραπλήσιες" εννοείς σχολές τύπου Πολιτικών Επιστημών ή σχολές που απαιτούν ειδικό μάθημα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Όταν λες "παραπλήσιες" εννοείς σχολές τύπου Πολιτικών Επιστημών ή σχολές που απαιτούν ειδικό μάθημα; :P

Το πρώτο συν Κοινωνιολογία, Δημόσια Διοίκηση, Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών κλπ. Μην απελπίζεσαι ακόμη, μπορεί η Κομοτηνή να πέσει στα επίπεδα που ήταν πριν λίγα χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Μακάρι να πέσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo93

Νεοφερμένος

Ο geo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω υπολογιζω γυρω στα 17900 μορια υπαρχει περπτωση να πεσουν οι πολιτικοι μηχανικη στην θρακη η στον βολο 400-700 μορια η του χρονου παλι? τι πιστευετe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η θα μπείς η θα χάσεις οριακά το τμήμα της Ξάνθης [βέβαια...κανείς δεν ξέρει].
Και εγώ θέλω να πέσει καμια 400αρα το τμήμα Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών :P
So,είμαστε στην ίδια μοίρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo93

Νεοφερμένος

Ο geo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η θα μπείς η θα χάσεις οριακά το τμήμα της Ξάνθης [βέβαια...κανείς δεν ξέρει].
Και εγώ θέλω να πέσει καμια 400αρα το τμήμα Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών :P
So,είμαστε στην ίδια μοίρα :D

καλη μας τυχη λοιπον :):D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Αν δε σε ενδιαφέρει το Φιλολογικό, παράλληλα με Νομική και Αγγλική δήλωσε και τις παραπλήσιες σχολές.



Υπ' όψιν η Αθήνα είναι δύσκολη.
Απιαστη ειναι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Σπουδάζω στην Κομοτηνή, αυτό, όμως, επειδή δεν ήθελα να πάω στα Γιάννενα ή στις άλλες πόλεις που έχουν Φιλολογία στην Ελλάδα. 16.400 μόρια έβγαλα. Θέλω εξίσου Αγγλική Φιλολογία και Νομική αλλά, αν έπιανα Νομική [που δεν παίζει να την πιάνω] θα δήλωνα μάλλον Θεσσαλονίκη/Κομοτηνή. Σου εύχομαι να πιάσεις Νομική Αθηνών! :D



Όταν λες "παραπλήσιες" εννοείς σχολές τύπου Πολιτικών Επιστημών ή σχολές που απαιτούν ειδικό μάθημα; :P
Ευχαριστω κ ανταποδιδω. Καλη μας επιτυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Απιαστη ειναι :(

Έχε υπ' όψιν ότι σε αυτή τη σχολή και πόλη είναι προβληματικές αμφότερες η είσοδος και η έξοδος. Αλλά dum spiro spero.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Έχε υπ' όψιν ότι σε αυτή τη σχολή και πόλη είναι προβληματικές αμφότερες η είσοδος και η έξοδος. Αλλά dum spiro spero.
Συμφωνω, αλλα ας μπω κ μετα θα τελειωσω σιγουρα,γιατι ειναι κατι που θελω πολυ,κ γιαυτο παλευω πολυ καιρο τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top