Τι έκανες χθες το βράδυ;

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
ασκησεις ηρεμιας και ψυχραιμιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Με 1 από τις καλύτερες φίλες μου που επέστρεψε Ελλάδα, Εξάρχεια, ποτό, Evergreen και πολύ τρελοκουβέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γύρισα από την προπόνηση, κατέφτασε η Ο. με τον καλεσμένο της τον C. και κάναμε πίτσα. Κάπου εκεί μας βρήκε ο ιχλίμπεντιχ, που έκοψε τη μοτσαρέλα χάλια. Φάγαμε και μετά είδαμε μία αδιάφορη ταινία! Χαλαρά κι απλά!

Αααα και βεβαίως-βεβαίως φάγαμε τέεεεελειο μπακλαβά Karakoy Güllüoglü!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αααα και βεβαίως-βεβαίως φάγαμε τέεεεελειο μπακλαβά Karakoy Güllüoglü!
:slourp:


On topic: Διάβαζα και μετά (κατά τις 1 μετά τα μεσάνυχτα) βγήκα για κάμια ώρα μέσα στη βροχή με μια φίλη και ένα φίλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Αααα και βεβαίως-βεβαίως φάγαμε τέεεεελειο μπακλαβά Karakoy Güllüoglü!

:( Αχ αυτόν τον μπακλαβά τι τον ήθελες?

Εγώ πάντως στο steki την Έβγαλα και μετά είδα το επεισοδιο της Δευτέρας από την Πολικατοικία. :clapup::clapup::clapup: Πολύ Γέλιο :D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στην προπόνηση παίξαμε τρελό ξύλο με τον Dario, πολύ το χάρηκα! Μετά γύρισα πτώμα σπίτι, οι άλλοι έβλεπαν ταινία οπότε εγώ χουχούλιασα με σειρές και το βιβλίο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Εμπνευσμένη απο το γίδι, έφτιαξα με την sister μπακλαβοσαραγλάκια...:P
Μετά ξεκίνησα το διάβασμα έχοντας το ταψί μπροστά μου, τελείωσα όλη την ύλη της λογιστικής-και τα μπακλαβαδάκια...

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
Έφαγα πίτσα, οικογενειακή. ( την μισή! ) :redface:



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πήγα στους Tiger Lillies και ήταν φανταστικά!!!!!!! Πολύ το χάρηκα!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι έκανες χθες το βράδυ;


Τον μ@λ@κ@.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
....στο σπίτι της ξαδέλφης μου και μου έλεγε για διάφορες οικονομικές εκκρεμότητες που έχει με τον αδελφό της (τον ξάδελφό μου) ο οποίος "είναι στον κόσμο του" και οι εκκρεμότητες έγιναν χιονοστοιβάδα...και ότι αυτός φταίει, ενώ εγώ ξέρω ότι φταίει κι αυτή, γιατί περιμένει την τελευταία στιγμή πάντα (όπως κι εγώ...:redface: ), αλλά έκανα την πάπια και κουνούσα το κεφάλι μου επινευτικά σε ό, τι μου έλεγε...μιας και δεν είχα διάθεση να της πάω κόντρα...
στο τέλος με κέρασε και μια ωραία πάστα....:redface:

:confused:

και θα φροντίσω αν συναντήσω τον ξάδελφό μου, να μην κάνω κουβέντα για οικονομικές εκκρεμότητες... γιατί ούτε και με αυτόν έχω διάθεση να διαφωνήσω... και θα μπλέξουμε :worry:

εγώ φταίω που ασχολούμαι...:mad:

:hmm:

Βρε δεν πα να κόψουν το λαιμό τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Διάβασα για τις πρώτες 3 εγκεφαλικές συζυγίες (σήμερα ακολουθούν οι επόμενες 9) και χαλάρωσα με την παρέα του αμορεμίου ακόμα κι αν έληξε το διάβασμα στις 4.30 μετά από γερές δόσεις καφείνης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μεθοκόπησα στο Jazz in Jazz.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Κάθησα παρεούλα με τον σκύλο μου. εγώ ξάπλα στον καναπέ κι αυτός στο πάτωμα και κάθε φορά που σταματούσα να τον χαϊδεύω μου βουτούσε το χέρι με το στόμα και το έκανε πάνω κάτω μονος του. χε χε.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μαμ, σεξ και νανι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black99

Νεοφερμένος

Ο Black99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
είδα 3 επεισόδια lost..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πήγα για ένα Live στη Πετρούπολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Bonding.. like never before..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βγήκα με φίλους, πήγαμε σινεμά - αυτό είχε πολύ γέλιο- και στο τέλος καταλήξαμε να τρέχουμε μέσα στη βροχή έχοντας γίνει μούσκεμα κάτω από τις ομπρέλες και να χω και έναν φίλο μου να γκρινιάζει "το τσιγάρο μη βραχεί, τα άλλα δε με νοιάζουν!!". Αυτό το παιδί είναι έλεος :hehe::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σινεμαδάκι για ταινία και ποπ-κόρν! :D
"Όλα θα πάνε καλά", αρκετά ευχάριστη. Πιο πριν βολτίτσα γιατί ψάχναμε μια φανέλα της ΑΕΚ. :P

Και έφαγα στη μάπα τόσο κόσμο! :confused: Μην δουν εκπτώσεις, όλοι να τρέξουν στο Mall. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top