Ποιο είναι το πιο σέξυ ρούχο;

Ποιό είναι το πιό σέξυ ρούχο
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 194)

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Φορεμα,το κατεξοχην θηλυκο ρουχο.
Επειτα βγηκαν οι φουστες για να κλεψουν λιγο απο την αιγλη των φορεματων..οσο πιο ωραιο σωμα τοσο πιο θανατηφορο συνολο.

Γενικα τα θηλυπρεπη ντυσιματα ασχετως του ειδους των ρουχων ειναι για μενα το πιο sexy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω φούστα(ειδικά μίνι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
ΜΠΟΤΑ ΜΠΟΤΑ ΜΠΟΤΑ!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Εαν συνοδεύεται απο φουστίτσα (μίνι) ακόμα καλύτερα.

Γενικά πάντως πρέπει να είναι και η γυναίκα αντάξια των. Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και αριστοκρατικούς ...."χώλους":P Επι παραδείγματι έχω δει την αδελφούλα μου (εννοώντας την κολλητή μου) με φόρεμα και την επόμενη μέρα με φόρμα. Και τις δυο φορές μου έφυγε το σαγόνι (εμένα και όλου του αντρικού πληθυσμού του αμφιθεάτρου). Κάτι τέτοια κάνει και θα προβώ σε ...."αιμομιξία" καμια ώρα. (και το ξέρει οτι έχω κάνει τέτοιες σκέψεις, καθότι τα λέμε ΟΛΑ:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Εμενα παλι η φουστα η το φορεμα μου αρεσει πολυ ειδικα αν η κοπελα φοραει και ενα ωραιο "πατουμενο" με τακουνι, και ειδικα αν εχει και τιποτα εξτρα επανω ή να δενει στον αστραγαλο με κορδονι κτλ κτλ.
Δεν μπορω να το περιγραψω καλα...
Αλλα και με μποτα λεει...:)
Καλά καλέ εμένα περιγράφεις την ώρα που ετοιμάζομαι να βγω?:P:PΟι περίεργες γόβες είναι το φετίχ μου:P:P
Κατά την γνώμη μου με μπότα όχι τόσο,απλά συνηθισμένο..Για μένα προσωπικά με γόβα στιλέτο είναι πολύ must και πιο σικάτο και τις προτιμώ!Βέβαια αυτά είναι ανάλογα με το προσωπικό στυλ του καθενός..

Τετοιο ντύσιμο προτιμώ στις βραδινές μου εξόδους αλλά φοράω και τζην και άλλα παντελόνια..Γενικά φοράω τα πάντα μου αρέσουν οι εναλλάγες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ο συνδιασμος κοντης φουστας, μποτας και μπλουζας ειναι οτι πρεπει
Αυτό το λες τώρα να δεις που όταν μεγαλώσεις θα σκέφτεσαι πολύ διαφορετικά...Όπως και όλα τα κορίτσια που μέχρι κάποια ηλικία κοιτάζουν να βγάλουν έξω μπούτι,μέση,πλάτη κτλ(σόρρυ αν είμαι τα λέω πολύ χύμα) αλλά μετά "σοβαρεύουν", δηλαδή τους ενδιαφέρει περισσότερο να είναι στιλάτο και κομψό το ντύσιμο παρά να επιδεικνύουν μέρη του σώματος..
Και όσο περισσότερα καλύπτει μια γυναίκα τόσα περισσότερα αφήνεις στην φαντασία ενός άντρα;)
Και γενικότερα δεν πιστεύω πως οι άντρες εκτιμούν μια γυναίκα που είναι ντυμένη σαν "ξέκωλο"..
Εμένα προσωπικά το ντύσιμο μου ποτέ δεν ήταν σεμνό(με την έννοια του ότι είναι εκκεντρικό και μοντέρνο) απλά πάντα προσέχω τι φοράω(π.χ θα βάλω μπλούχα με σχεδόν όλη την πλάτη απ'εξω και τζινάκι αλλά όχι τέτοια μπλούζα με κοντή φούστα είναι too much).Kαι δεν χρησιμοποιώ τα ρούχα για να προκαλέσω όπως κάνουν πολλές γυναίκες που λένε ας βάλουμε φουστίτσα να ανάψουμε τα αίματα κτλ αυτό είναι κάτι που δεν κατάλαβα ποτέ..Δηλαδή για τους άλλους ντύνεσαι και όχι για τον εαυτό σου?εγώ φοράω κάτι για μένα,γιατί μου αρέσει και ταιριάζει στο στυλ μου...Απλά προσέχω γιατί ο εκκεντρικό και το μοντέρνο πάντα μπορούνν να εκληφθούν σαν προκλητικά..:/:
Και τέλος ένα ακόμα φαινόμενο που παρατηρώ και δεν μου κάθεται καθόλου καλά..Ειδικά στην σχολή να κυκλοφορούν όλες πρωινιάτικα με τα τακούνια,τις φούστες και βαμμένες σαν..(μην πω τι..) λες και είναι έτοιμες για βραδινή έξοδο..Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά..Το τζινάκι σας,ένα ζευγάρι σνίκερς και την τσαντούλα σας και δρόμο για την σχολή..Τόσο δύσκολο είναι γιατί αυτές οι υπέρβολες??Δεν υπάρχουν και οι βραδινές εξόδοι για να τα κάνετε αυτά?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
πιστεύω οτι ενα στενό πουκαμισάκι με 1-2 ανοιχτά κουμπιά ειναι πολύ σέξυ σε μια γυναίκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
πιστεύω οτι ενα στενό πουκαμισάκι με 1-2 ανοιχτά κουμπιά ειναι πολύ σέξυ σε μια γυναίκα....
και ένας πρώην μου αυτό πίστευε και είχα γεμίσει την ντουλάπα μου με στενά πουκάμισα... :hmm: :hmm: :hmm: (ήταν μεγάλη μου καψούρα ο άτιμος...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Αυτό το λες τώρα να δεις που όταν μεγαλώσεις θα σκέφτεσαι πολύ διαφορετικά...Όπως και όλα τα κορίτσια που μέχρι κάποια ηλικία κοιτάζουν να βγάλουν έξω μπούτι,μέση,πλάτη κτλ(σόρρυ αν είμαι τα λέω πολύ χύμα) αλλά μετά "σοβαρεύουν", δηλαδή τους εβδιαφέρει περισσότερο να είναι στιλάτο και κομψό το ντύσιμο παρά να επιδεικνύουν μέρη του σώματος..
Και όσο περισσότερα καλύπτει μια γυναίκα τόσα περισσότερα αφήνεις στην φαντασία ενός άντρα;)
Και γενικότερα δεν πιστεύω πως οι άντρες εκτιμούν μια γυναίκα που είναι ντυμένη σαν "ξέκωλο"..
Εμένα προσωπικά το ντύσιμο μου ποτέ δεν ήταν σεμνό(με την έννοια του ότι ελιναι εκκεντρικό και μοντέρνο) απλά πάντα προσέχω τι φοράω(π.χ θα βάλω μπλούχα με σχεδόν όλη την πλάτη απ'εξω και τζινάκι αλλά όχι τέτοια μπλούχα με κοντή φούστα είναι του much).το εκκεντρικό και το μοντέρνο πάντα μπορούνν να εκληφθούν σαν προκλητικά..Και δεν χρησιμοποιώ τα ρούχα για να προκαλέσω όπως κάνουν πολλές γυναίκες που λένε ας βάλουμε φουστίτσα να ανάψουμε τα αίματα κτλ αυτό είναι κάτι που δεν κατάλαβα ποτέ..Δηλαδή για τους άλλους ντύνεσαι και όχι για τον εαυτό σου?εγώ φοράω κάτι για μένα,γιατί μου αρέσει και ταιριάζει στο στυλ μου...Απλά προσέχω γιατί ο εκκεντρικό και το μοντέρνο πάντα μπορούνν να εκληφθούν σαν προκλητικά..:/:
Και τέλος ένα ακόμα φαινόμενο που παρατηρώ και δεν μου κάθεται καθόλου καλά..Ειδικά στην σχολή να κυκλοφορούν όλες πρωινιάτικα με τα τακούνια,τις φούστες και βαμμένες σαν..(μην πω τι..) λες και είναι έτοιμες για βραδινή έξοδο..Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά..Το τζινάκι σας,ένα ζευγάρι σνίκερς και την τσαντούλα σας και δρόμο για την σχολή..Τόσο δύσκολο είναι γιατί αυτές οι υπέρβολες??Δεν υπάρχουν και οι βραδινές εξόδοι για να τα κάνετε αυτά?:/:

Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να τα γράψεις όλα αυτά κι έτσι εγώ απλά θα συμφωνήσω μιας και με κάλυψες απόλυτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ στις κοπέλες οι μακριές φούστες οι πολύ μακριές και στους άντρες τα μπλουζάκια τα στενά να διαγράφετε η ρόγα
χΑχαχαχαχα τι λέμε ρε ? :pppppp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
τα ανοιχτα καλοκαιρινα πεδιλα με ψηλο τακουνι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lalakias69:
Λευκό πουκάμισο! :clapup:

:clapup: :clapup: :clapup: Και φυσικα να βρεχει κιολας :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εγώ έβαλα μπότες:clapup: και φούστα:hump:και καλοκαιρινό πέδιλο με τα δαχτυλάκια έξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
να τα ψηφισς όλα εκτος απο τον τυπο με τα κουμπάκια?? και το καπέλο που κρύβει τις πολλές ατέλειες μαλλιών φάτσας κτλ???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Μποτες δαγκωτα!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Είναι ωραίο να αναδεικνύουμε αυτό που "υπερτερεί" πάνω μας και να μην τονίζουμε τις "αδυναμίες" μας, όποιες και αν είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μπότες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
ΜΠΟΤΑ ΜΠΟΤΑ ΜΠΟΤΑ!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Εαν συνοδεύεται απο φουστίτσα (μίνι) ακόμα καλύτερα.

Γενικά πάντως πρέπει να είναι και η γυναίκα αντάξια των. Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και αριστοκρατικούς ...."χώλους":P Επι παραδείγματι έχω δει την αδελφούλα μου (εννοώντας την κολλητή μου) με φόρεμα και την επόμενη μέρα με φόρμα. Και τις δυο φορές μου έφυγε το σαγόνι (εμένα και όλου του αντρικού πληθυσμού του αμφιθεάτρου). Κάτι τέτοια κάνει και θα προβώ σε ...."αιμομιξία" καμια ώρα. (και το ξέρει οτι έχω κάνει τέτοιες σκέψεις, καθότι τα λέμε ΟΛΑ:) )


δεν μπορει ρε γμτ εγω και συ επρεπε να ειμασταν αδελφια η κατι τετοιο στην προηγουμενη μας ζωη, τοσα κοινα ενδιαφεροντα εχουμε!!




ΥΓ ποτε θα κανονισουμε καμια ξυδοφαγοσιμη κατασταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
ΥΓ ποτε θα κανονισουμε καμια ξυδοφαγοσιμη κατασταση;
Χμμμμ ΟΛΕ. αν και το ξύδι δεν με απασχολεί! Ίσως και κανά μπανάκι!!Άσχετο!

Λοιπόν έχουμε και λέμε. Οποιοδήποτε ρούχο αναδυκνύει το σώμα της γυναίκας είναι ωραίο. Πάντα σε καλούς συνδυασμούς και όχι σαν τα τσίρκα που κυκλοφορούν γενικά έξω. Και στην Αθήνα πάλι καλά! Στην Πάτρα πωπω δεν θέλω να βλέπω. Έχει γεμίσει ο τόπος με άτομα που επειδή σπουδάζουν τέχνη αυτόμάτως έχουν άποψη για το ωραίο όπως και να είναι αυτό! Οκ περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά εμένα δεν μαρέσουν.

Προσωπικά πιστεύω ότι το τζιν είναι το ρούχα που αναδυκνύει περισσότερο από όλα το σώμα μια γυναίκας από την μέση και κάτω. Από αστράγαλο και κάτω το κλειστό παπούτσι είναι must.
Το ξέρω ότι είναι κοινωνική προσταγή αλλά δεν μαρέσουν καθόλου τα ανοικτά! (με μισήσατε όλες???:whistle: Από την σόλα και κάτω τακούνι μόνο και σε νορμάλ μέγεθος και όχι πάτους διόροφους και τριόροφους! (ανοικτό ή κλειστό )

από την μέση και πάνω μέχρι λαιμό κάτω τα strapless αν τα λέω καλά! Δενξέρω γιατί αλλά μου κάνει τρομερή διαφορά να περνάει κάτι από τιραντάκι σουτιέν μέχρι δέσιμο στο λαιμό ή και έξωμο.
Το εφαρμοστό στο ρούχο είναι όλα τα λεφτά (δεν λέω να πεθαίνει η κοπέλα δλδ κάτω οι κορσέδες) και αν φαίνεται και η κοιλιά παθαίνουμε και 5 εγκεφαλικά!

Στο κεφάλι απλά λίγο ή καθόλου βάψιμο σε νορμάλ χρωματα και όχι ότι να είναι!! πιο πάνω πάει offtopic !!!

Πάντως και η φούστα είναι πολύ ωραία αρκεί να είναι πάνω από το γόνατο αλλά όχι πολύ κοντή.

Και ναι συμφωνώ. Έξω τα ξέκολα! και το bitch style

Τέλος να πω ότι όλα αυτά είναι ωραία και θα τα ήθελα στην κοπέλα μου και ας μην της αρέσαν. Υποτίθεται ότι οι κοπέλες ντίνονται και κάπως για την ικανοποιήση και του αγοριού τους! Για τις υπόλοιπες δεν με ενδοιαφέρει αλλά επιφυλλάσω το δικαίωμα να σχολιάσω για τις επιλογές καθαρά από θέμα γούστου!

Επίσης αναγνωρίζω στον εαυτό μου ότι είμαι απαιτητικός όταν το ντύσιμο μου μέχρι πρότεινος ήταν εξαιρετικά χύμα.
Τώρα που το θυμήθηκα το πιο σημαντικό σε ένα ρούχο είναι η λειτουργηκότητα και γιαυτό το χύμα ντύσιμο μαρέσει περισσότερο από ένα που ταλαιπωρεί την κοπέλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω τακούνια... εiδικά αν φοράει μόνο αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ψήφισα μπότες ως αντρική γνώμη, το αγόρι μου μου το λέει οτι θεωρεί πολύ σέξι τις μπότες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top