Ψάχνω μαγαζί με ...

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ψάχνω βραχιολάκια πάνινα καρό σαν το πανί του πικνίκ...


:confused:

Ε πάρε το πανί του πικνίκ, και κόψε δυο λωρίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

porto

Νεοφερμένος

Ο porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα ,
Ειμαι νεος χρήστης στο φορουμ σας και ζητω την βοηθηα σας .
Θελω να αγορασω χαντρες για να φτιαχνω μονος μου κομπολοια .
Ξερει καποιος κανενα καταστημα που πουλαει χαντρες ?
Δεν ψαχνω χαντρες πλαστικες η κοκαλινες , ψαχνω κατι καλυτερο και δεν μπορω να βρω ..
Ευχαριστω εκ των προτερων ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
κατεβαίνοντας την Λέκκα από Σύνταγμα προς Μοναστηράκι έχει κάμποσα μαγαζιά που
πουλάνε διαφόρων ειδών χάντρες - εξερεύνησε επίσης και τις παρόδους μέχρι την
Ευαγγελιστρίας

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα ,
Ειμαι νεος χρήστης στο φορουμ σας και ζητω την βοηθηα σας .
Θελω να αγορασω χαντρες για να φτιαχνω μονος μου κομπολοια .
Ξερει καποιος κανενα καταστημα που πουλαει χαντρες ?
Δεν ψαχνω χαντρες πλαστικες η κοκαλινες , ψαχνω κατι καλυτερο και δεν μπορω να βρω ..
Ευχαριστω εκ των προτερων ...

Ριξε μια ματια σε αυτην τη σελιδα: https://www.hantrestoukosmou.gr/index.php?&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=1

Βασικα, εαν ψαξεις και μονος σου λιγο στο ιντερνετ, φανταζομαι οτι θα βρεις κι αλλες εταιριες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

porto

Νεοφερμένος

Ο porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ παιδια , αυτες τις μερες θα ειμαι κεντρο και θα ριξω μια ματια !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Έχεις κοιτάξει στα καταστήματα με χάντρες της οδού Ηφαίστου στο Μοναστηράκι? 2-3 από αυτά έχουν μεγάλη ποικιλία και έχω δει και ενδιαφέρουσες murano.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

porto

Νεοφερμένος

Ο porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολυ για τις πληροφοριες που δίνετε .
Μενω μεσογεια (Πορτο Ραφτη ) και θα πρεπει να κατεβω στο κεντρο ,
και δεν εινει ευκολο να ψαχνω στα τυφλα , για αυτον τον λογο ζητησα την βοηθια σας
και πιστευω οτι με κατατοπισατε αρκετα για το που θα κοιταξω .
Σας ευχαριστω παρα πολυ ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top