Πανελλήνιες 2012: Οι πρώτοι των πρώτων

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αν ηξερες τι ποσοστο μαθητων εβγαλαν απο 19,5 και πανω δεν θα τα λεγες αυτα! ....ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Πράγματι, συμφωνώ, και αυτή είναι και η ουσία των εξετάσεων. Δεν έχει σημασία να βγάλεις 19+, αλλά να περάσεις εκεί που θες...
Δείτε, όμως, λίγο τον τίτλο της συζήτησης "Οι πρώτοι των πρώτων"... Νόμιζα ότι δε μιλάμε με κριτήριο το μέσο μαθητή (πανελλαδικός μέσος όρος γύρω στα 11-12), αλλά για τους "πρώτους των πρώτων". Το 19,51 δε θεωρείται, λοιπόν, "πρώτος των πρώτων", και συγγνώμη αν ενόχλησα με τα post μου, αλλά αν θεωρείτε το 19,5 τέλειο σε μια τέτοια συζήτηση, τότε με συγχωρείτε, αλλά είστε εκτός θέματος!

Ωχου,ξαναδώσε!Να φανταστώ πως δεν έκανες καν μηχανογραφικό αφού τα μόρια σου είναι ''για πέταμα'';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Άντε μωρέ που κάθεστε και ασχολείστε και σεις με το τι λέει το κάθε τρολ.
Χορτάσαμε από αυτά.



Παληκάρι,θα στην πω εγώ την αλήθεια,μην ακούς τους άλλους
χάλια έγραψες για θεωρητικός με τα πανεύκολά θέματα που σας βάλαν φέτος:whistle:
το τελευταίο ήταν ειρωνία,μη παρεξηγηθεί κανείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ηλίας respect!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ρε παιδιά, δεν το εννοούσα έτσι όπως το λέτε. Δεν είπα ότι δεν είμαι ευχαριστημένος, απλώς επειδή υπάρχουν κι άλλοι με υψηλότερες βαθμολογίες, και επειδή δε θεωρώ τον εαυτό μου "πρώτο των πρώτων", είπα πως "δεν τα πήγα και τέλεια"... Τώρα αυτό παρεξηγήθηκε...
Τέλος πάντων, δε χρειάζεται να χαλάμε τις καρδιές μας για τέτοιες μπούρδες... Αφού σας ενόχλησε τόσο η διαπίστωση αυτή, να την πάρω πίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ρε παιδιά, δεν το εννοούσα έτσι όπως το λέτε. Δεν είπα ότι δεν είμαι ευχαριστημένος, απλώς επειδή υπάρχουν κι άλλοι με υψηλότερες βαθμολογίες, και επειδή δε θεωρώ τον εαυτό μου "πρώτο των πρώτων", είπα πως "δεν τα πήγα και τέλεια"... Τώρα αυτό παρεξηγήθηκε...
Τέλος πάντων, δε χρειάζεται να χαλάμε τις καρδιές μας για τέτοιες μπούρδες... Αφού σας ενόχλησε τόσο η διαπίστωση αυτή, να την πάρω πίσω.
Ο πρώτος των πρώτων πάντως στον νομό μας είχε τα μόρια σου.....Ένας φίλος μου απο θετική κατεύθυνση. Αυτά που έλεγες απλά ξένισαν κάπως αρκετούς εδώ μέσα. Έχεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΡΙΑ. Δεν ξέρω πως σου φαίνονται εσένα αλλά αντικειμενικά είναι πάρα πολλά μόρια τα 19600. Εδώ πολλά άτομα θεωρούν άπιαστο το 19000 και εσύ έχεις 600 μόρια πάνω από αυτό. Αφού πιάνεις οποιαδήποτε σχολή θέλεις και μπορείς να μπεις μάλιστα και πρώτος σαν αυτήν, μην ασχολήσε με ότι έγραψαν οι άλλοι αφού δεν σε επηρεάζουν στο ελάχιστο ούτε μπορούν να σου πάρουν τη θέση σε μία σχολή, ούτε τίποτα αλλο. Σκέψου άλλα άτομα που έχουν πολύ λιγότερα μόρια από εσένα, αγωνιούν ένα καλοκαίρι και περιμένουν να δουν που θα καταλήξουν. Αν είχα τα μόρια σου ούτε καν θα έκανα συζήτηση για τους άλλους, απλά θα έβγαινα έξω και θα κοιτούσα να περάσω ένα όμορφο καλοκαίρι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ταραμ ταραμ ταμ ταμ
καθώς έκόβα βόλτες στα άδυτα του γιουτιουμπ
βρήκα αυτό το βιντεάκι
μου φαίνεται οτι ειναι απο τους λιγους αριστούχους
που ξέρουν να μιλάνε
να είναι προσγειωμένοι και το πιο αξιοπρόσεκτο
να μη λένε ψέμματα για το πόσο διάβαζαν όλη τη χρονιά.
:confused:



υγ.γνώμη μου πάντα ε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ταραμ ταραμ ταμ ταμ
καθώς έκόβα βόλτες στα άδυτα του γιουτιουμπ
βρήκα αυτό το βιντεάκι
μου φαίνεται οτι ειναι απο τους λιγους αριστούχους
που ξέρουν να μιλάνε
να είναι προσγειωμένοι και το πιο αξιοπρόσεκτο
να μη λένε ψέμματα για το πόσο διάβαζαν όλη τη χρονιά.
:confused:



υγ.γνώμη μου πάντα ε; :)

Νταξει νομιζω φτανει στα ορια του πεσσιμισμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presenter

Νεοφερμένος

Ο presenter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια εγω πιστευω πως δε θα επρεπε κανεις να δινει συνεντευξεις.Δε θα επρεπε κανεις να εχει τετοιου ειδους ματαιοδοξια. δε θεωρω το να αριστευσεις στις πανελληνιες κατι τοσο σημαντικο ωστε να βγω στην τηλεοραση για 5 λεπτα ουτως ωστε να χαρουν οι συγγενεις που θα με δουν στο κουτι ή για να γεμισω το χρονο της καθε εκπομπης..την προσπαθεια την κανουμε μονοι μας. οι γονεις μας ξεπαραδιαζονται..συνεπως μονη ανταμοιβη πρεπει να ειναι να κανουμε χαρουμενους οσους μας στηριξαν..μονο το δικο τους μπραβο να θελουμε..και οχι του καθε ευαγγελατου ή της συζυγου του που μας εχουν χεσμενους//πραγματικα απορω με ποιο σκεπτικο πανε να μιλησουν..τετοιο ψωνιο κουβαλανε δηλαδη? εγω θα ενιωθα τεραστια γλαστρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Παιδια εγω πιστευω πως δε θα επρεπε κανεις να δινει συνεντευξεις.Δε θα επρεπε κανεις να εχει τετοιου ειδους ματαιοδοξια. δε θεωρω το να αριστευσεις στις πανελληνιες κατι τοσο σημαντικο ωστε να βγω στην τηλεοραση για 5 λεπτα ουτως ωστε να χαρουν οι συγγενεις που θα με δουν στο κουτι ή για να γεμισω το χρονο της καθε εκπομπης..την προσπαθεια την κανουμε μονοι μας. οι γονεις μας ξεπαραδιαζονται..συνεπως μονη ανταμοιβη πρεπει να ειναι να κανουμε χαρουμενους οσους μας στηριξαν..μονο το δικο τους μπραβο να θελουμε..και οχι του καθε ευαγγελατου ή της συζυγου του που μας εχουν χεσμενους//πραγματικα απορω με ποιο σκεπτικο πανε να μιλησουν..τετοιο ψωνιο κουβαλανε δηλαδη? εγω θα ενιωθα τεραστια γλαστρα!!
Oλοι αυτα λενε ,αλλα μολις τους παρει τηλεφωνο το εθνος και το σταρ ψωνιζονται αμεσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presenter

Νεοφερμένος

Ο presenter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Oλοι αυτα λενε ,αλλα μολις τους παρει τηλεφωνο το εθνος και το σταρ ψωνιζονται αμεσως.
μη γινεσαι τοσο απολυτος...υπαρχουν και καποιοι που εχουν την προσωπικοτητα να μενουν σταθεροι σε αυτα που λενε..οσο για το σταρ μη με πριζωνεις τωρα..κωλοκαναλο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top