[Αγόρια] Τι κάνετε όταν δεν έχετε την αναμενόμενη ανταπόκριση από μια κοπέλα;

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Εγώ συνήθως χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο, αλλα΄πού και πού πέφτω και από το μπαλκόνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
δεν ξερω, δεν μου εχει συμβει ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τρώω κουλουράκια κάτω από την πανσέληνο.
Αν δεν έχει πανσέληνο τρώω πρασοσέληνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mert

Νεοφερμένος

Ο Mert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χαλιέμαι λίγο στην αρχή αλλά εφόσον η κοπέλα δεν θέλει να γίνει κατι μεταξύ μας, δεν έχει νόημα να την πιέσω (εξάλλου δεν μου αρέσει να το κάνω ή να μου το κάνουν εμένα).
Άνθρωποι υπάρχουν πολλοί, αν δεν πάνε καλά τα πράγματα με έναν, υπάρχουν τόσοι άλλοι έκει έξω. Το ίδιο ισχύει (για μένα τουλάχιστον) και στις ερωτικές σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι χειροτερο ειναι να ξερεις οτι σε θελει και να μην γινετε εξαιτιας αλλων παραγοντων παρα να μην σε θελει καθολου

στην πρωτη περιπτωση δεν θες να το αφησεις
στην δευτερη το ξεπερνας ανετα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Να σου αντιστρέψω την ερώτηση: γιατί να αναπτύξεις αισθήματα για ένα άτομο που σε "ψήνει" και σου κάνει εν γένει την ζωή δύσκολη;
Επειδή τα συναισθήματα δεν αναπτύσσεις αλλά αναπτύσσονται :)

Για να απαντήσω και επί του θέματος
-Τι κάνετε όταν δεν έχετε την αναμενόμενη ανταπόκριση από μια κοπέλα;
-Τις εξηγώ πόσο λάθος κάνει! Χο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ο επιμένων νικά. Και χωρίς να την πρήζεις, βγείτε μαζί, δείξε της τον καλό σου εαυτό, κόψε αντιδράσεις και δράσε κατάλληλα. Νομίζω ότι αν δεν έχει κάτι άλλο, θ' ασχοληθεί μαζί σου σοβαρά.

Και θα κάτσω να ασχοληθώ με κάποια που θα μου δώσει σημασία επειδή δεν έχει κάτι άλλο?
xa0ax0xa0ax0ax
Χάρη της έκανα που έριξα το βλέμμα μου πάνω της..
On topic: Θα έχω ήδη ερωτευτεί την επόμενη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Αναφέρομαι σε άνδρες κυρίως.
Τι κάνετε, λοιπόν, όταν δε βλέπετε την αντίστοιχη ανταπόκριση από τη γυναίκα/κοπέλα για την οποία ενδιαφέρεστε;
1. Την αφήνετε να δει τι θέλει, να αναπνεύσει;
2. Την πιέζετε; :P
3. Την κάνετε να ζηλέψει με κάποιον τρόπο; Πχ ʽʼρίχνοντας ταʼʼ στην κολλητή της;
4. Άλλο; (Τι ακριβώς; :P)

Όσοι κάνετε το τρίτο από αυτά που ανέφερα τι θεωρείτε ότι θα επιτευχθεί με αυτή την τακτική;
Όσοι πάλι δεν την ακολουθείτε, ως τακτική την κρίνετε σωστή ή λάθος;

Επιχειρηματολογήστε αγοράκια! :D:P

αναλογα . 1) αν υπαρχει καψουρα τοτε κλαψτα χαραλαμπε οτι χειροτερο ειναι να κανεις θα το κανεις . στην συγκεκριμενη περιπτωση επειδη παντα τα εκανα μανταρα παντα μιλουσα σε ενα φιλο μου . του ελεγα τι παιζει και παντα το καθαρο μυαλο σκεφτεται καλυτερα .

2) αν δεν παιζει καψουρα και απλα σου αρεσει μια και δεν ανταποκριθει τοτε πας στην επομενη και πας στην επομενη στο καπακι . απλα τα πραγματα . και αν δεν σου ανταποκριθει καμια το επομενο πσκ ερχεται ανανεωνεσαι για την επομενη φορα που θα βγεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
1) γουσταρω μια κοπελια
2)ψαχνω θαρρος να της μιλησω
3)(σπανια) της μιλαω
4)τρωω μια μεγαλη χυλοπιτα
5) καταληγω ρακος με ενα μπουκαλι τεκιλα


η ιστορια της ζωης μου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
BB της!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τρώω τα μούτρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Αν δεν αισθάνομαι κάτι, δεν κάνω τίποτα..
Αν αισθάνομαι, κάνω περισσότερα.. :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Tίποτα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
1)Τιποτα. Γιατι μπορει να μην μου αρεσει ο τροπος της.
2)Αν μου αρεσει ο τροπος που με "ακυρωνει" ,συνεχιζω .... οχι ομως ετσι που να ειμαι σκετος ΜΔ ,αλλα διεκδικητικα και φρονιμα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αμα μου το επαιζε δυσκολη ενω καταβαθος θελει και φλερταρει μαζι μου θα συνεχιζα αν παλι μου δειχνε οτι δεν ενδιαφερεται θα μαζευα την περηφανια μου και θα αποχωρουσα και δεν θα την ξαναενοχλουσα αν και βεβαια πιο μικρος πιεζα αρκετα τις κοπελες, αλλα μεγαλωνοντας καταλαβαινω οτι δεν χρειαζεται... φαινεται μια κοπελα αν θελει η οχι και αλλωστε υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top