Γενικό -  [Παλιό Σύστημα] Γραφιστική από θεωρητική

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

IfeelGOOD

Νεοφερμένος

Ο IfeelGOOD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γειά σε όλους ....
Είμαι καινούργιος στο forum και αυτό είναι το πρώτο μου post ...
Είμαι φοιτώ στη Β`Λυκείου(Γενικό) και σκέφτομαι να ακολουθήσω την γραφιστική σαν επάγγελμα η οποία βρίσκεται στο 4ο πεδίο ...
Για να "ανοίξω" το 40 πεδίο πρέπει να πάρω σαν μάθημα επιλογής τα μαθηματικά και επίσης να πάρω σαν έβδομο μάθημα το σχέδιο ....
Η γραφιστική έχει 18000 μόρια (περίπου) και θέλω να μου πείτε αν ο βαθμός είναι με το σχέδιο η χωρίς.
Επίσης,θα ήθελα να μου πείτε αν η σχολή είναι εφικτή λόγο της απώλειας μορίων ως μαθητής θεωρητικής κατεύθυνσης. :thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Με το σχέδιο μαζί είναι ~18000 + χανεις μορια απο θεωρητικη ναι! νομιζω πως ξεκινας με άριστα το 18600
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IfeelGOOD

Νεοφερμένος

Ο IfeelGOOD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δηλαδή αν γράψω 17600 στο 4ο πεδίο θα πάρω 15600 ???
Επίσης,το 18600 που είναι το άριστο είναι με το σχέδιο ή χωρίς ???
Και τέλος,χρειάζομαι γραμμικό και ελεύθερο σχέδιο για την γραφιστική ???
Οκ,ελεύθερο σίγουρα αλλά γραμμικό ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
18600 είναι χωρίς το σχέδιο.Και δεν πάει με την απλή αναλογική.Πχ δεν ισχύει ότι αν γράψεις στο 1ο 18000 στο 4ο θα χεις 16400;)Κάνε δοκιμές στον υπολογιστή μορίων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IfeelGOOD

Νεοφερμένος

Ο IfeelGOOD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Που μπορώ να βρώ τον υπολογιστή μορίων ???
Επίσης χρειάζομαι και γραμμικό σχέδιο ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Noμίζω πως χεριάζεσαι και γραμμικό και ελεύθερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogokostaki

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
χρειαζεσαι και γραμμικό σχέδιο και ελεύθερο που το καθένα από αυτά έχει ως άριστα τα 2000 μόρια(σύνολο 4000). και επίσης όσο λιγότερα μόρια γράφεις τόσο λιγότερα μόρια χάνεις για το 4ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IfeelGOOD

Νεοφερμένος

Ο IfeelGOOD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
και επίσης όσο λιγότερα μόρια γράφεις τόσο λιγότερα μόρια χάνεις για το 4ο πεδίο

Μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο καλύτερα ???

Η γραφιστική είναι σίγουρα στο 4ο πεδίο ???
Και το ανοίγω με τα μαθηματικά γενικής ???
Επίσης πόσο περίπου πρέπει να γράψω στο 1ο για να πιάσω 15 με 16 χιλιάδες μόρια στο 4ο ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο καλύτερα ???

Η γραφιστική είναι σίγουρα στο 4ο πεδίο ???
Και το ανοίγω με τα μαθηματικά γενικής ???
Επίσης πόσο περίπου πρέπει να γράψω στο 1ο για να πιάσω 15 με 16 χιλιάδες μόρια στο 4ο ???

ναι ειναι σιγουρα τεταρτο κ το ανοιγεις με τα μαθηματικα γενικης:)
το ποσο πρεπει να γραψεις ειναι σχετικο... πρεπει να γραψεις καλυτερα εκθεση κ μαθηματικα γιατι μετρανε περισσοτερο για τεταρτο παρα για πρωτο [για πρωτο μετρανε αρχαια-ιστορια] αλλα πρεπει να χεις ενα 18...

το καλο ειναι οτι τα μορια του ειδικου μαθηματος δεν επηρεαζονται απο το πεδιο, οποτε στα 4000 του σχεδιου δεν εχεις καμια απωλεια...
δηλαδη αν εισαι καλος στο σχεδιο με ενα 15 στα υπολοιπα μαθηματα εισαι οκ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogokostaki

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο καλύτερα ???

Η γραφιστική είναι σίγουρα στο 4ο πεδίο ???
Και το ανοίγω με τα μαθηματικά γενικής ???
Επίσης πόσο περίπου πρέπει να γράψω στο 1ο για να πιάσω 15 με 16 χιλιάδες μόρια στο 4ο ???

Το αν ειναι στο 4ο πεδίο απαντήθηκε. Τώρα ενδεικτικά να σου πω ότι εγώ πέρσι έβγαλα 15.500 μόρια από θεωρητική για το τέταρτο πεδίο με βαθμούς 19 και 17 μαθηματικα και έκθεση( εκέι είναι που πρέπει να γράψεις καλά όπως ήδη σου είπαν) και στα υπόλοιπα μαθήματα είχα 11,12,14 κ 15. Οπότε υπολογίζεις πόσο περίπου πρέπει να γράψεις. Good luck!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IfeelGOOD

Νεοφερμένος

Ο IfeelGOOD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τέλεια ...
Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ όλους για την βοήθεια ...
Ένας άσχετος καθηγητής με είχε τρομάξει λέγοντας μου οτι από θεωρετική θα χάσω πολλά μόρια και ότι δεν θα περάσω.Επίσης μου είχε πει πως χρειάζομαι και φυσική και είχα τρομάξει.Μου φτιάξατε το κέφι ρε παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top