Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,841 εγγεγραμμένα μέλη και 2,410,979 μηνύματα σε 75,048 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 567 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τμήμα Κοινωνικής Διοίκησης στην Κομοτηνή

sofaki__18

Απόφοιτος

H sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H sofaki__18 έγραψε: στις 20:29, 19-08-09:

φετοσ εδωσα πανελληνιεσ και μαλλον περναω στο τμημα κοινωνικησ διοικησησ στην κομοτηνη...εχω ακουσει οτι αν επιλεξεισ το τμημα κοινωνικησ εργασιασ βγαινεισ ωσ κοινωνικοσ λειτουργοσ...καθως επισησ οτι ειναι πολυ καλη σχολη...εσεισ τι λετε???:no1:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

z@uz@una

Φοιτητής

H z@uz@una αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H z@uz@una έγραψε: στις 16:06, 20-08-09:

παιδια ξερει κανεις ποτε ξεκινανε οι εγγραφες ΄??????
-----------------------------------------
την καλυτερη γιατι και εγω εκει θα παω ....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mimis1990

Φοιτητής

Ο mimis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O mimis1990 έγραψε: στις 12:49, 21-08-09:

Νομιζω οτι για Κ.Λ αν διαλεξεις κοινωνικη εργασια μπορεις να βγεις...Υπομονη και θα τα μαθουμε ολα αυτα σε κανενα μηνα,συμφοιτητες...Και εγω εκει περναω (ειμαι 700 πανω),οποτε,,,μπορει να κανουμε και παρεααα!!
Παράθεση

z@uz@una

Φοιτητής

H z@uz@una αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H z@uz@una έγραψε: στις 19:05, 21-08-09:

κανενα προβλημα . ξερει κανεις τι παιζει στις εστιες της κομοτηνης ????????????
Παράθεση

sofaki__18

Απόφοιτος

H sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H sofaki__18 έγραψε: στις 02:50, 22-08-09:

εγω δεν ξερω ακομη αν θα παω η αν θα ξαναδωσω...γιατι εχω ακουσει οτι υπαρχει ανεργια σε αυτο το επαγγελμα(του κοινωνικου λειτουργου) και οτι δυσκολα βρισκεισ δουλεια...και δεν ηταν και η πρωτη μου επιλογη!!!
Παράθεση

z@uz@una

Φοιτητής

H z@uz@una έγραψε: στις 16:30, 22-08-09:

και εγω το ιδιο εχω μαθει . σημασια εχει να σου αρεσει αυτο που προκεται να κανεις και κανεις δεν ξερει τη θα γινει μετα απο 4 χρονια . με λιγα λογια για τιποτα δεν μπορει να εισαι σιγουρος . και ουτε για μενα ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα λεω να το ρισκαρω.
Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

H nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H nitsa έγραψε: στις 16:34, 22-08-09:

και η κολλητη μου εκει περναει!!!! θα την ρωτησω για λεπτομερειες!
Παράθεση

z@uz@una

Φοιτητής

H z@uz@una έγραψε: στις 16:43, 22-08-09:

και εγω το ιδιο εχω ακουσει ..... σημασια ομως εχει να σου αρεσει αυτο που προκεται να κανεις και κανεις δεν ξερει τη θα γινει μετα απο τεσσερα χρονια . ουτε για μενα ειναι η πρωτη επιλογη μου αλλα λεω να το ρισκαρο .................
Παράθεση

sofaki__18

Απόφοιτος

H sofaki__18 έγραψε: στις 19:27, 24-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από z@uz@una
κανενα προβλημα . ξερει κανεις τι παιζει στις εστιες της κομοτηνης ????????????
εχω ακουσει οτι δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση...τα δωματια ειναι πολυ μικρα και το κτηριο παλιο...ειναι διπλα απο την σχολη αλλα εξω απο την πολη...
Παράθεση

sweety<3

Φοιτητής

H sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H sweety<3 έγραψε: στις 23:46, 30-08-09:

Παιδιά εγώ ξέρω ότι το ΤΕΙ κοιν εργασία σε σχέση με ΑΕΙ στη Κομοτηνής για κοιν. Λειτουργός δεν εχουν καμία σχέση... Πιο αναγνωρισμένο το ΤΕΙ στην κοιν. Εργασίας!
Παράθεση

lebron15

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O lebron15 έγραψε: στις 12:33, 04-08-10:

Εγω μαλλον εδω περναω,υπαρχει μηπως κανεις φοιτητης η αποφοιτος αυτου του τμηματος να με βοηθησει σε τιποτα;
Παράθεση

eirinaki81

Πτυχιούχος

H eirinaki81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιστορίας και Εθνολογίας Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H eirinaki81 έγραψε: στις 03:34, 09-09-10:

η σχολή έχει καλές προοπτικές εφόσον επιλέξετε την κατεύθυνση της κοινωνικής εργασίας!!οι εστίες είναι καλούτσικες ειδικά σε σχέση με Αθήνα-Θεσ/νίκη!!!παλατάκι μπροστά τους!!έμεινα 4 χρόνια εκεί!!καλή φοιτητική ζωή
Παράθεση

R3nia (Ρένια)

Φοιτητής

H Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H R3nia έγραψε: στις 21:17, 17-09-10:

Παιδια και εγω εκει περασα , πολυ ενδιαφερουσα σχολη με ωραια μαθηματα...τωρα για την επαγγελματικη αποκατασταση θα δουμε. Εξαρταται και απο το ποσο θα το παλευψουμε..Μας ευχομαι καλη αρχη πανω απο ολα..
Παράθεση

sofaki__18

Απόφοιτος

H sofaki__18 έγραψε: στις 18:45, 18-09-10:

ειμαι και εγω εδω....!!!περυσι τελικα εχασα την σχολη για 30 μορια...και φετος ξαναεδωσα πανελληνιες..βασικα ηθελα στρατιωτικες σχολες γιαυτο και ξαναεδωσα..αλλα...αλλο θεμα αυτο...και τελικα ξαναεκανα μηχανογραφικο..η αληθεια ειναι πως φετος το εψαξα πολυ το θεμα με τις σχολες...και ενω ειχα την δυνατοτητα να πιασω και αλλες με περισσοτερα μορια,αποφασισα πως τελικα θελω να γινω κοινωνικη λειτουργος...ειδα και τα μαθηματα και μου αρεσαν πολυ..και ετσι δηλωσα το τμημα κοινωνικης διοικησης ξανα,ως πρωτη επιλογη...και ναι...περασα...τελικα μετα απο ενα χρονο αποφασισα οτι αυτη η σχολη μου ταιριαζει..!!!τωρα οσο για την επαγγελματικη αποκατασταση...τι να πω...θα δειξει...λενε οτι εχει θετικες προοπτικες για το μελλον..!!!
Παράθεση

lebron15

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O lebron15 έγραψε: στις 02:39, 19-09-10:

Και γω καπως ετσι ημουν αφου βρισκομουν 2300 μορια πανω αλλα εφοσον δεν επιασα τις πρωτες μου επιλογες αποφασισα πως δεν εχει και μεγαλη σημασια να θυσιασω αυτα τα μορια επειδη δεν υπηρχε κατι ενδιαμεσα που να με ενδιαφερει!
Παράθεση

Petunia (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O Petunia έγραψε: στις 02:46, 19-09-10:

Και αλλος λαος στ κομοτηνη!Μια χαρα σχολη ειναι αρκει να αγαπας αυτο που κανεις!
Παράθεση

sofaki__18

Απόφοιτος

H sofaki__18 έγραψε: στις 22:48, 20-09-10:

εγω τεταρτη με πεμπτη θα παω και για την εγγραφη!!!αληθεια οι υπολοιποι πηγατε???
Παράθεση

Petunia (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O Petunia έγραψε: στις 23:47, 20-09-10:

Πηγαμε Πηγαμε!Ευκολη διαδικασια,μονο υπογραφες θα βαζεις
Σοφακι απο που εισαι??
Παράθεση

sofaki__18

Απόφοιτος

H sofaki__18 έγραψε: στις 00:18, 21-09-10:

ναι την διαδικασια την ξερω...ειχα γραφτει και περυσι στην προηγουμενη σχολη μου!απο εβρο...διπλα στην κομοτηνη...
Παράθεση

Freya

Δραστήριο Μέλος

H Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 427 μηνύματα.

H Freya έγραψε: στις 15:07, 25-10-10:

παιδια απο προοπτικες τι λεει το τμημα?που μπορεις να δουλεψεις?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους