Γενικό -  Επαγγελματική αποκατάσταση

κάποιος κάποιος

Νεοφερμένος

Ο κάποιος κάποιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Έχω πει πολλάκις πως όσο λιγότερο χρόνο περνάνε τα παιδιά στα δημόσια σχολεία τόσο το καλύτερο. Καθόλου το βέλτιστο.



Και το να μπορώ να είμαι ρατσιστής είναι μέρος της ελευθερίας του λόγου. Η απαγόρευση της ρατσιστικής ρητορικής δεν είναι τίποτα άλλο από ένα πολιτικό όπλο της αριστεράς. Γιατί όπως βλέπουμε δεν ισχύει για όλους. Αν για παράδειγμα η ρατσιστική ρητορική σου έχει ως στόχο την γνωστή κοινωνική ομάδα "λευκός άντρας" τότε έχεις το ελεύθερο να πεις οτιδήποτε.

Εγώ νομίζω οι φασίστες, που το δηλώνουν κιόλας,δεν τίθεται θέμα δηλ ότι το φορτώνω εγώ, δεν έχουν θέση σε μια εκπαιδευτική σελίδα και ξαναζητάω τοποθέτηση της διαχείρισης για αυτό ακριβώς το θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ νομίζω πάλι πως έχεις κάνει το strawmanning επάγγελμα, πράγμα που δείχνει είτε υστεροβουλία, είτε υπανάπτυκτη λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Ναι ναι, οι εκπαιδευτικοί φταίνε για τα θρησκευτικά.

Την πρόταση αύξησης της σχολικής διαρροής που είναι το ευαγγέλιο σας εσάς των νεοφιλελέδων ξέχασες να την σχολιάσεις. Καλό πράγμα να διώξουμε τα παιδιά απο το σχολείο ε ?

Επίσης σε κάθε πολιτισμένη χώρα υπάρχουν πράγματα που απαγορέυται να τα λες, είναι παράνομη πχ, στα χαρτιά έστω, η ρατσιστική ρητορική, δεν είναι ανάγκη να πεις κάτι ονομαστικό για να είναι παράνομο


Οι Έλληνες καθηγητές είναι ράτσα και θα μας κατηγορήσουν για ρατσιστική ρητορική? :P:P:P
Οσο διαβάζω e steki μαθαίνω καινούργια πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top