[Θερινή Προετοιμασία] Πανελλήνιες 2017

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εμεις τελειωνουμε και εσεις ξεκινατε!! :D
Μπορει να μην ειναι ουτε μηνας απο τοτε που τελειωσα με τις πανελληνιες και μολις πριν λιγες μερες να βγηκαν τα αποτελεσματα, αλλα εχω να πω οτι αξιζε τον κοπο. Γιατι το αποτελεσμα αντικατοπτριζει ολες τις μικρες και μεγαλες προσπαθειες που κανουμε. Να ξερετε οτι αν αγωνιστειτε μπορειτε να βγειτε μονο κερδισμενοι απο αυτο. Αλλα για να βαλετε τα δυνατα σας πρεπει να θυμαστε τον στοχο σας, οποιος κι αν ειναι αυτος!
Καλη επιτυχια και μην ξεχνατε να απολαμβανετε το καλοκαιρακι οσο αυτο κραταει!!! :clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ξεκινάω αύριο με δύο ώρες λατινικά. :look:

Έχω αρχίσει να φρικάρω απο τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ξεκινάω αύριο με δύο ώρες λατινικά. :look:

Έχω αρχίσει να φρικάρω απο τώρα.

Είχα 2 ώρες σήμερα και ξεκινήσαμε από το terra. Ομολογώ πως όταν φτάσαμε γερούνδια, γερουνδιακά κλπ δεν θυμόμουν καν ότι υπήρχαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω για εσάς στα Βόρεια αλλά εδώ σε εμάς άμα τους πεις κάτω από 15€ μπορεί να σου ρίξουν και κανένα μπινελίκι.

Δώδεκα ευρώ, αλλά με δύο άτομα μάς το έκανε 8. Κοίτα, άλλο εδώ στα "Βόρεια" :-P , άλλο στην Αθήνα. Άλλα τα έξοδα εδώ κι άλλα εκεί. Αντίστοιχα και τα έσοδα λοιπόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resistance

Νεοφερμένος

Ο Resistance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Καλαμάτα είμαι.Οι περισσότεροι 17,5€/ώρα παίρνουν εδώ για ιδιαίτερα ακατέβατα τώρα με 2 παιδιά δεν ξέρω πόσο κατεβαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ξεκινησα σημερα με 2 ωρες μαθηματικα κατεύθυνσης..αυριο εχω 1 ωρα βιολογια κατευθυνσης 1 ωρα μαθηματικα κατευθυνσης και 2 ώρες χημεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
ρε παιδια 25 ευρω η ωρα ειναι παντως σε Αθηνα βορεια προαστεια αρα μην παραπονιεσται καθολου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είχα 2 ώρες σήμερα και ξεκινήσαμε από το terra. Ομολογώ πως όταν φτάσαμε γερούνδια, γερουνδιακά κλπ δεν θυμόμουν καν ότι υπήρχαν:P

Εγώ τη μέση φωνή φοβάμαι επειδή δε τη θυμάμαι καλά. Αλλά αν ξεκινήσουμε απο τις κλίσεις, πιστεύω πως μια ανάγνωση πριν το μάθημα πρέπει να την κάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Γενικά πιστεύω ότι αφού δεν μπορούμε να αποφύγουμε την κατάσταση να διαβάσουμε ή να στρωθούμε για τα καλά στο διάβασμα , ας προσπαθήσουμε να βρούμε ενδιαφέρον στα μαθήματα ;) ίσως είναι ο μόνος τρόπος να περάσουμε "καλά" μέσα στην χρονιά που έρχεται.

Ας έχουμε στόχο και πείσμα να τον πετύχουμε , ας σκεφτόμαστε τα χρόνια που έρχονται αν κοπιάσουμε για έντεκα μήνες από τώρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
μαιρα,εχει αλλαξει σε καποια(πχ ιστορια και λατινικα)αρχαια παρεμεινε η ιδια(τωρα για τις αλλες κατευθυνσεις δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ τη μέση φωνή φοβάμαι επειδή δε τη θυμάμαι καλά. Αλλά αν ξεκινήσουμε απο τις κλίσεις, πιστεύω πως μια ανάγνωση πριν το μάθημα πρέπει να την κάνω. :P
Υποθέτω πως και εσάς από την αρχή θα σας τα κάνει:P
Εμείς τις καταλήξεις στην μέση ( τους 3 πρώτους χρόνους γιατί οι άλλοι με την μτχ και το sum σιγά)
τις μάθαμε σαν τραγουδάκι
-r
-ris
-tur
-mur
-mini
-ntur:P άμα το πεις γρήγορα έχει πλάκα:P

Γενικά πιστεύω ότι αφού δεν μπορούμε να αποφύγουμε την κατάσταση να διαβάσουμε ή να στρωθούμε για τα καλά στο διάβασμα , ας προσπαθήσουμε να βρούμε ενδιαφέρον στα μαθήματα ;) ίσως είναι ο μόνος τρόπος να περάσουμε "καλά" μέσα στην χρονιά που έρχεται.

Ας έχουμε στόχο και πείσμα να τον πετύχουμε , ας σκεφτόμαστε τα χρόνια που έρχονται αν κοπιάσουμε για έντεκα μήνες από τώρα ;)
Στο μυαλό μου είσαι:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Συμβουλη προς τους θεωρητικους:Διαβαστε την λεπτομερεια της λεπτομερειας στα λατινικα.Λογω της μειωσης της υλης,θα βαζουν απο δω και περα ο,τι πιο περιεργο βρισκουν απο συντακτικα φαινομενα.Μην τα αφησετε σαν και εμενα,επειδη νομιζα οτι ηταν ευκολα και στο τελος ειδα ενα 17.8,ενω περιμενα πανω απο 18.Πρεπει να γραψετε αριστα στα λατινικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Συμβουλη προς τους θεωρητικους:Διαβαστε την λεπτομερεια της λεπτομερειας στα λατινικα.Λογω της μειωσης της υλης,θα βαζουν απο δω και περα ο,τι πιο περιεργο βρισκουν απο συντακτικα φαινομενα.Μην τα αφησετε σαν και εμενα,επειδη νομιζα οτι ηταν ευκολα και στο τελος ειδα ενα 17.8,ενω περιμενα πανω απο 18.Πρεπει να γραψετε αριστα στα λατινικα!

Aπολύτως σωστός ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billy7

Νεοφερμένος

Ο billy7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά της θεωρητικής θέλετε να γραψω ένα κείμενο με συμβουλές ως απόφοιτος πλέον που είχα δώσει Πανελλαδικές 2016;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Παιδιά της θεωρητικής θέλετε να γραψω ένα κείμενο με συμβουλές ως απόφοιτος πλέον που είχα δώσει Πανελλαδικές 2016;

ναι, γράψε αν δεν βαριέσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Παιδιά της θεωρητικής θέλετε να γραψω ένα κείμενο με συμβουλές ως απόφοιτος πλέον που είχα δώσει Πανελλαδικές 2016;
Ναι εννοείται ;)
;);););):):):):):):):clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά της θεωρητικής θέλετε να γραψω ένα κείμενο με συμβουλές ως απόφοιτος πλέον που είχα δώσει Πανελλαδικές 2016;

Εννοείται! Ευπρόσδεκτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
προσωπικα εγω τελειωσα φετος εβγαλα 17,900 απο μαθηματικα νομιζω τα θερινα δεν οφελουν τοσο πολυ καλυτερα να ξεκουραστειτε και τιποτε αλλο ισως καποια επαναληψη σε βασικες γνωσεις που ειναι απαραιτητες για τη γ λυκειου και προσοχη μη τα δωσετε ολα στην αρχη ,μην απογοητευεστε απο προσκαιρες καταστασεις εχετε υπομονη, επιμονη και θεληση
καλη επιτυχια σε οτι και αν κανετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billy7

Νεοφερμένος

Ο billy7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Οκ αύριο θα το έχω ετοιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Υποθέτω πως και εσάς από την αρχή θα σας τα κάνει:P
Εμείς τις καταλήξεις στην μέση ( τους 3 πρώτους χρόνους γιατί οι άλλοι με την μτχ και το sum σιγά)
τις μάθαμε σαν τραγουδάκι
-r
-ris
-tur
-mur
-mini
-ntur:P άμα το πεις γρήγορα έχει πλάκα:P


Αχ, θυμήθηκα τώρα εμένα με τους χρόνους στην ενεργητική. :P
Τους είχα μάθει με τη φράση "Ο Μπίλμπο λέει πάντα την αλήθεια" :hehe:

Μόνο μη ρωτήσεις πως και γιατί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top