[Πανελλήνιες 2015] Ποια σχολή στοχεύετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Βρισκομουν και 'γω στο διλλημα οπως η ζουζουνιαρα πιο πανω σχετικα με το οικονομικο/φυσικο..

Αλλα πλεον νομιζω εχω κατασταλεξει στο οικονομικο, κατα προτιμηση παμακ και στην συνεχεια απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Φαρμακευτικη από τεχνολογικη,!! Καμία ελπιδα!

Μαράκι προτείνω να το ξανά σκεφτείς. Τι θα κάνεις αργότερα με τη χημεία;;:/: Θα δυσκολευτείς αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Βρισκομουν και 'γω στο διλλημα οπως η ζουζουνιαρα πιο πανω σχετικα με το οικονομικο/φυσικο..

Αλλα πλεον νομιζω εχω κατασταλεξει στο οικονομικο, κατα προτιμηση παμακ και στην συνεχεια απθ

Άσχετο, έχω ακούσει ότι υπάρχει πρόβλημα με την αναγνωρισιμότητα των πτυχίων του ΠΑΜΑΚ στο εξωτερικό, λόγω της ονομασίας του "Πανεπιστήμιο Μακεδονίας" (και τη "σύγχυση" του με το γειτονικό FYROM).
Όσοι ενδιαφέρεστε να δηλώσετε Οικονομικά στη Θεσσαλονίκη, ψαχτείτε λίγο τι παίζει με ΠΑΜΑΚ και εξωτερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φυσικο η οικονομικο απθ!!τι προτεινετε?

Επειδη τα χεις κανει μανταρα με τα φυλα:
Αν εισαι γυναικα οικονομικο ενω αν εισαι αντρας φυσικο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μαράκι προτείνω να το ξανά σκεφτείς. Τι θα κάνεις αργότερα με τη χημεία;;:/: Θα δυσκολευτείς αρκετά.
Απ. Όσο ξερω έχει κ πανεπιστημιακα φροντ..απ το να καναδικών πανελλήνιες τ προτιμώ

*ξαναδινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athena11

Νεοφερμένος

Η Athena11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
και εγωωωω ;)



Πόσο μου αρέσουν οι μελλοντικοί συνάδερφοι :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕιρΚαγιαν.

Νεοφερμένος

Η ΕιρΚαγιαν. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια ειμαι 18 χρονων ...μολις τελειωσα πανελλαδικες .. και εχω γραψει 16.500-17.000 στο 3ο πεδιο και θελω βιολογικο σε οποιαδηποτε περιοχη .. υπαρχειι περιπτωση να περασω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
παιδια ειμαι 18 χρονων ...μολις τελειωσα πανελλαδικες .. και εχω γραψει 16.500-17.000 στο 3ο πεδιο και θελω βιολογικο σε οποιαδηποτε περιοχη .. υπαρχειι περιπτωση να περασω ?

Πιθανότητες έχεις κάποιες για Βιολογία Κρήτης (δεδομένου οτι δε θα δοθούν απλόχερα μετεγγραφές ) ή Μοριακής στην Αλεξανδρούπολη και περισσότερες για Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων, δε ξέρω βέβαια κατά πόσο σε ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Πιθανότητες έχεις κάποιες για Βιολογία Κρήτης (δεδομένου οτι δε θα δοθούν απλόχερα μετεγγραφές ) ή Μοριακής στην Αλεξανδρούπολη και περισσότερες για Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων, δε ξέρω βέβαια κατά πόσο σε ενδιαφέρει.

Εγω έχω πιθανότητες να πιάσω το η/υ σαμου που έχε 10562 και εγώ στο 4οπεδιο συγκεντρώνω κάπου στα 9500 μόρια ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εγω έχω πιθανότητες να πιάσω η/υ σαμου που έχε 10562 και εγώ στο 4οπεδιο συγκεντρώνω κάπου στα 9500 μόρια ε;

Τώρα που βρήκαμε παπά, να θάψουμε πέντε έξι. :P
Υποθέτω αν αυτή που λες είναι η βάση του 14 έχεις. Αλλά καλο είναι να περιμένουμε τις βαθμολογιες μας, κανα πιο επίσημο στατιστικό, και μετά οι υπόλοιπες εκτιμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Κτηνιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕιρΚαγιαν.

Νεοφερμένος

Η ΕιρΚαγιαν. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών <--- ειναι καλο τμημα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
Άσχετο, έχω ακούσει ότι υπάρχει πρόβλημα με την αναγνωρισιμότητα των πτυχίων του ΠΑΜΑΚ στο εξωτερικό, λόγω της ονομασίας του "Πανεπιστήμιο Μακεδονίας" (και τη "σύγχυση" του με το γειτονικό FYROM).
Όσοι ενδιαφέρεστε να δηλώσετε Οικονομικά στη Θεσσαλονίκη, ψαχτείτε λίγο τι παίζει με ΠΑΜΑΚ και εξωτερικό.

πρωτη φορα στην ζωη μου το ακουω αυτο! δεν πρεπει να ισχυει με την καμια

αλλωστε το ΠΑΜΑΚ ειναι γνωστο πανεπιστημιο ,οικονομικο πανεπιστημιο μεχρι προτινος και το προτιμουσαν/ουν οι υποψηφιοι απο ΑΠΘ
εξαλλου ΚΑΘΕ χρονο φευγουν οι καλυτεροι και γινονται δεκτοι στα πανεπιστημια του εξωτερικου
π.χ απο την σχολη μου ΕΠ εχω υποψιν μου ατομα που σπουδαζουν/ασαν στην οξδφορδη,στο cambridge κ.ο.κ λες να μην ξερουν ποιους δεχονται;
κανενα απολυτως προβλημα,αλλωστε η ΕΕ δεν εχει αναγνωρισει τα σκοπια ως "μακεδονια" ,FYROM την εχει
ενω και το πτυχιο το παιρνεις με αναλυτικα στοιχεια,δεν σου δινουν χαρτι υγειας!:whistle: οποτε οταν καταθετεις τα χαρτια σε ιδρυμα ή εταιρεια εξω ειναι φανερο απο που το πηρες(ελλαδα,θεσσαλονικη δηλ)
δεν μιλαμε για κανα επαρχιωτικο πανεπιστημιο ρε παιδια

παντως για το ΠΑΜΑΚ και τι δεν εχει διαδοθει(γενικα μιλαω οχι για σενα DumeNuke)! νομιζω πληρωνει το μαρμαρο κατα κανονα του γεγονοτος οτι η ΔΑΠ παιρνει αυτοκρατορικα ποσοστα εκει και αποτελει προπυργιο της.
η αληθεια ειναι πως εχει καλυτερες υποδομες του μ.ο των πανεπιστημιων,σπανιως γινονται καταληψεις(οταν γινονται γινεται σλογκαν σε ολη την πολη)γενικα φερνει πιο πολυ σε κολεγιο και εχει αυτη την φημη το ΠΑΜΑΚ,δεν εχει το αερα πατερα που συναντας σε πολλα ΑΕΙ της ελλαδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ελληνική Φιλολογία/(Φιλοσοφία) ΑΠΘ. Κανένας άλλος την ίδια σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ελληνική Φιλολογία/(Φιλοσοφία) ΑΠΘ. Κανένας άλλος την ίδια σχολή;
Εδώ εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Νομικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
με το καλο να ρθειτε:)

πω μακάρι ;) πώς είναι εκεί τα πράγματα ωραία? είσαι ευχαριστημένη από σχολή και από ζωή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top