[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Και εγώ γράφω αύριο ιστορία με 80+ σελίδες ύλη και ούτε ένα sos :hehe:

Βοήθειά μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μια καλή ιδέα θα ηταν να διαβάσει ένα κομμάτι ο καθένας και να συνεισφέρει με τη γνώση του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Μια καλή ιδέα θα ηταν να διαβάσει ένα κομμάτι ο καθένας και να συνεισφέρει με τη γνώση του. :P
Δεν εχω 70 φιλους για να πιασουμε ολη την υλη :P :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εχει γραψει κανεις Φυσικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
εγώ αυριο γράφω κείμενα και επειδή είμαι μάντης λέω ότι θα πέσει το Ποτάμι του Αντώνη Σαμαράκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εγώ αυριο γράφω κείμενα και επειδή είμαι μάντης λέω ότι θα πέσει το Ποτάμι του Αντώνη Σαμαράκη.

Σε μας,την Παρασκευή,έπεσε η "Αποκριά" του Σαχτούρη.
Όλοι της θεωρητικής κάναμε πάρτυ γιατί τον έχουμε δουλέψει στην κατεύθυνση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εμεις γραψαμε σημερα ιστορια. Μας ειχε βαλει καποια σος, αλλα και παλι ηταν μεγαλη η υλη.
Αυριο γραφουμε κειμενα, μας εχουν πει οτι θα πεσει το κειμενο "θεσσαλονικη, Μέρες του 1969 μ.Χ" αλλα δεν εχω ουτε σημειωσεις ουτε φωτοτυπιες, με βλεπω να πηγαινω αδιαβαστος αυριο. Και στο internet που εψαξα δεν υπαρχει τιποτα :p Μηπως εχει κανενας δικες του να μου τις βγαλει μια φωτογραφια η να μου πει τα βασικα( υφος, γλωσσα, προσωπο) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σε μας,την Παρασκευή,έπεσε η "Αποκριά" του Σαχτούρη.
Όλοι της θεωρητικής κάναμε πάρτυ γιατί τον έχουμε δουλέψει στην κατεύθυνση :P
Ναι αλλά εσύ δες το μάντεψες εγω το μαντεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Σκυλοβαρέθηκα με τις ενδοσχολικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ πάλι διαβάζω γιατί δεν έδινα πανελλαδικές και θέλω απολυτήριο με 19,3 και πανω :P Ναι ναι ναι... Απλώς λιώνω και μαθαίνω παπαγαλία την 85 σελίδων ύλη που έχουμε....... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα.Με λένε Πηνελόπη,ειμαι 17 και παρόλο που είμαι καινούργια στο ischool το έχω λατρέψει. Όσο για τις ενδοσχολικες προσπαθώ όσο μπορω γιατί θέλω καλό απολυτήριο. Σημερα γραφαμε Ιστορία και αύριο λογοτεχνία και αγγλικά.Ιστορία μας έβαλε για τις συνέπειες της ελληνογερμανικής σύρραξης,να δώσουμε τους ορισμούς της μεγαλης ιδέας,του ολοκαυτώματος και του ψυχρού πολεμου,τη συνθήκη της λωζαννης και τα παραθέματα ηταν για τη Χιροσίμα και το ναγκασακι και τη σημασία της εθνικης αντιστασης .Είχε επίσης και μια αντιστοίχιση με διάφορα ονόματα.Και σε μας θα βάλουν κείμενο του αναγνωστακη και ψάχνοντας στο ίντερνετ βρήκα το παρακατω.Ελπίζω να βοηθησει.


https://www.google.gr/url?sa=t&sour...vPsJ2iTM8vXQ-16XQ&sig2=Cd-dJABm5lWTbL4QwoJbeQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Γιατί δεν μπορούν να μας δώσουν να διαβάσουμε 2-3 πράγματα μικρά σε έκταση και να τα γράψουμε; Λες και θα τα θυμόμαστε την επόμενη μέρα. :hehe: πφ..την Παρασκευή τελευταίο μάθημα, τι παρηγορητικό που είναι αυτό! :strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Γιατί δεν μπορούν να μας δώσουν να διαβάσουμε 2-3 πράγματα μικρά σε έκταση και να τα γράψουμε; Λες και θα τα θυμόμαστε την επόμενη μέρα. :hehe: πφ..την Παρασκευή τελευταίο μάθημα, τι παρηγορητικό που είναι αυτό! :strong:

Δεν τελειώνετε Δευτέρα; :O Εμείς τη Δευτέρα δίνουμε Κοινωνιολογία και,όσοι τα επέλεξαν,Γεωπονία και Γερμανικά επιλογής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν τελειώνετε Δευτέρα; :O Εμείς τη Δευτέρα δίνουμε Κοινωνιολογία και,όσοι τα επέλεξαν,Γεωπονία και Γερμανικά επιλογής

Μόνο όσοι δεν έχουν δώσει βιολογία. Εμείς αύριο και δεν διαβάζεται η ρημάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Και αυριο θρησκευτικά..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Δεν τελειώνετε Δευτέρα; :O Εμείς τη Δευτέρα δίνουμε Κοινωνιολογία και,όσοι τα επέλεξαν,Γεωπονία και Γερμανικά επιλογής

Μη μιλάτε καθόλου, εμείς τελειώνουμε την άλλη Πέμπτη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μη μιλάτε καθόλου, εμείς τελειώνουμε την άλλη Πέμπτη. :P

γιατι τοσο αργα; εγω τελειωνω την παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
εγω παντως παιδια μιας και ειδα το μηνυμα καποιου που ειπε οτι ξεχασε την ημερομηνια των εξετασεων να σας πω τη δικια μου ιστορια και γω.οταν εδινα πανελλαδικες το μακρινο 2005 ηταν να δωσω παπαγαλοβιολογια κατευθυνσης και δινοταν σαββατο τοτες και γω νομιζα οτι δινοταν δευτερα και λεω ρε γαμωτο με δουλευουν ιντερνετ δεν υπηρχε τοτε.ουτε κινητα καλα υπηρχαν τοτε.και μου λενε σαββατο δινεται.τρελαθηκα εντελως εντελει εχασα την ιατρικη τοτε λογω αυτου του μαθηματος.στα αλλα εγραψα σεδον 20.αλλα με το κουλουρι τσι βιολογιας πεταχτηκα εξω ετσι εδωσα το 2006 που απετυχα δυστυχως να μπω ιατρικη και μπηκα γεωπονικη.τωρα για χαρτια γιατρου νομιζω δε γινεται με τιποτες γτ τοτε δεν υπηρχε καν τετοιος νομος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Done with mathematics.

γιατι τοσο αργα; εγω τελειωνω την παρασκευη

Γιατί όλα στο σχολείο μου λειτουργούν σαν καλοκουρδισμένο ρολόι. (Sarcasm)
Πραγματικά, δε ξέρω γιατί βγήκε τόσο αραιό το πρόγραμμα. Τους είπε κανένας οτι θέλουμε πολλές μέρες για να διαβάσουμε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμείς τελειώνουμε τη Τρίτη. Δε μας βοηθάνε αλλά τουλάχιστον βάζουν εύκολα θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top