Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αφολυ είσουν σίγουρη πώς και παραπλανήθηκες απο αυτούς σέρλοκ της κακιάς ώρας;:hmm::P

όλους τους παραπάνω τους ψήφισα και με θέρμη (αν εξαιρέσεις τον Φούνες που δεν πρόλαβα, αλλά είχα καταλάβει τι έπαιζε..) :smoke:

προκαταβολικά κι ένα συγνώμη που σε υποψιάστηκα κούκλα μου, αλλά με μπέρδεψαν αυτά που άκουγα τριγύρω περί δολοφονικών σου ενστίκτων..!! :(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρε σεις μέχρι να διορθώσω τα λογκς έχετε προχωρήσει πολύ! Ψάξτε τα πίσω ποστς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ να δηλώσω ότι ήμουν η νοσοκόμα για τον ντοκ;
Εγώ μόνο αυτό το φόνο έκανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και ύστερα από δεν ξέρω πόση ώρα τα διάβασα όλα!!!
[γμτ... είναι δυνατόν σήμερα να είμαι αποκλεισμένη από δίκτυο και να πρέπει να δουλεύω με μόνο διαθέσιμο μια ταπεινή dial-up??? grrrrr!]


ΠΛΑΚΑ δεν είχε???

a... k miss διαβολίνα... εγώ είχα λυσσάξει από την αρχή (μετά τον έναν δύο πρώτους) να σε βγάλουμε... δεν ξέρω σε φοβόμουν ότι ... πας καλά ! :P

άντε και στο επόμενο τώρα :);):P

[αλλά μην το αρχίσετε next week!!! θα λείπω όλη τη βδομάδαααααααα!}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
a... k miss διαβολίνα... εγώ είχα λυσσάξει από την αρχή (μετά τον έναν δύο πρώτους) να σε βγάλουμε... δεν ξέρω σε φοβόμουν ότι ... πας καλά ! :P


Θα το θυμαμαι αυτο.. :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
όλους τους παραπάνω τους ψήφισα και με θέρμη (αν εξαιρέσεις τον Φούνες που δεν πρόλαβα, αλλά είχα καταλάβει τι έπαιζε..) :smoke:

προκαταβολικά κι ένα συγνώμη που σε υποψιάστηκα κούκλα μου, αλλά με μπέρδεψαν αυτά που άκουγα τριγύρω περί δολοφονικών σου ενστίκτων..!! :(:P


Πραγματικά προσπαθούσα να βρώ τον δολοφόνο:worry::worry:

Πλάκα όμως είχε αφάνταστη λέμε, πέθανα στο γέλιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μουαχαχαχαχα...Σας δούλεψα όλους κανονικότατα. :P :P :P

Kαλά ντε, μη βαράτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μουαχαχαχαχα...Σας δούλεψα όλους κανονικότατα. :P :P :P

Kαλά ντε, μη βαράτε...

Το λουλούδι μας μπέρδεψε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χαίρομαι πολύ που περάσατε καλά! :) Οι συμμετοχές για τον επόμενο γύρο θα γίνουν εντός της επόμενης ή μεθεπόμενης εβδομάδας! Θα χρειαστούμε δε βοήθεια στη Συντονιστική Επιτροπή μάλλον, οπότε όποιος έχει διάθεση θα μπορεί να δηλώσει για εκεί (και να κερδίσει το πιο πολύ γέλιο απ' όλους!) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω θελω συντονιστικη επιτροπη αλλα δεν εχω μουσουνου... :( γινεται ετσι;;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω θελω συντονιστικη επιτροπη αλλα δεν εχω μουσουνου... :( γινεται ετσι;;;; :hmm:

κατεβασε το καλε απ το msn.com το μονο ευκολο ειναι αυτο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κατεβασε το καλε απ το msn.com το μονο ευκολο ειναι αυτο;)

καλε δεν το επιτρεπει το δικτυο της δουλειας λεμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χαίρομαι πολύ που περάσατε καλά! :) Οι συμμετοχές για τον επόμενο γύρο θα γίνουν εντός της επόμενης ή μεθεπόμενης εβδομάδας! Θα χρειαστούμε δε βοήθεια στη Συντονιστική Επιτροπή μάλλον, οπότε όποιος έχει διάθεση θα μπορεί να δηλώσει για εκεί (και να κερδίσει το πιο πολύ γέλιο απ' όλους!) :D


Τι θα κάνει η συντονιστική;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χωρίς μουσουνού.. δεν γίνεται τίποτα! :(

Η Συντονιστική επιλέγει ποιοι θα είναι οι δολοφόνοι, απαντά σε ερωτήσεις παικτών και δημοσιεύει προκηρύξεις και θανάτους! Μάνια εσύ δεν μπαίνεις συντονιστική όμως, σε θέλω να παίξεις! ;) (Κι επίσης μάλλον την κάλυψα ήδη την θέση, οπότε μην αγχώνεστε :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλε δεν το επιτρεπει το δικτυο της δουλειας λεμε :)

αααααα:worry:
ε στο σπιτι δεν εχεις πισι;:worry:
αν δεν εχεις ουτε εκει...δεν ξερω τι αλλο να πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Χωρίς μουσουνού.. δεν γίνεται τίποτα! :(

:cry_x: :cry_x: :cry_x: :cry_x: :cry_x: :cry_x: :cry_x: :cry_x: :cry_x: :cry_x:

καλα, τοτε θα ειμαι παιχτρόνι.. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η συντονιστικη, δεν παιζει σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αααααα:worry:
ε στο σπιτι δεν εχεις πισι;:worry:
αν δεν εχεις ουτε εκει...δεν ξερω τι αλλο να πω:P

δεν εχω σταθερο ακομα αλλα ακομα και να ειχα δεν νομιζω οτι θα προλαβαινα ΚΑΙ ιντερνετ απ'το σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η συντονιστικη, δεν παιζει σωστα?
Δεν παίζει, αλλά μιλάει με τους δολοφόνους, οπότε κάνει τον πιο πολύ χαβαλέ απ' όλους! ;) Όμως μάλλον δεν θα χρειαστώ κάποιον τελικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top