Εσπερινά Λύκεια

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
το ξερω ηδη αυτο ..τις βασεις τις εχω δει ηδη τουλαχιστον τα τελευταια χρονια που παρακολουθω το θεμα..για την σχολη που με ενδιαφερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Plasmataki

Νεοφερμένος

Η Plasmataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τότε μην ανησυχείς για κάτι!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
εσυ πλασματακι για ποιο πεδιο ενδιαφερεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Plasmataki

Νεοφερμένος

Η Plasmataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Είμαι θεωρητική και δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιά σχολή μου αρέσει περισσότερο.. είμαι ανάμεσα σε 3-4..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
χμμμ καταλαβα κανεις αλλος για θετικη κατευθνση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παίδες εγώ φέτος αποφοίτησα από εσπερινό....αν θέλετε κάτι πείτε μου άνετααα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
καλησπερα πως πατε παιδια απο διαβασμα...ειδικα με τις κατευθυσεις πως τα βλεπετε..σε μας εχουνε μεινει θετικη κατευθ. μονο 4 ατομα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Κοιτα εξ αιτιας της δουλειας το πρωι, δεν μενει και παρα πολυς χρονος για να διαβασμα. Προσωπικα εχω αποφασισει να δωσω τη μεγαλυτερη σημασια στα μαθηματα που εχουν σχεση με την κατευθυνση(τεχνολογικη) και υστερα για τα υπολοιπα. Όντως στη θετικη κατ. τα ατομα ειναι μετρημενα στ δαχτυλα...:hmm: Οπως και να χει, καλη επιτυχια σ ολους μας.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
μου επιτρεπετε να κραξω λιγο?????????
οσοι πατε σε εσπερινο και δεν ειναι οι λογοι αυτοι που πρεπει οπως πρωινη δουλεια ειστε πολυ σουργελα!!!!!
βγαζετε 10000 μορια και μπαινεται σε σχολες με 18000 τις οποιες αλλος απο γενικο τις εχει χασει για μερικα μοριακια και του εχει ξεπατωθει!
οσοι λοιπον το κανετε με απωτερο σκοπο την ανωδυνη εισαγωγη σας σε αει ειστε πολυ ανηθικοι!
γνωριζω τετοιες περιπτωσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Κοιτα δεν ξερω αν εισαι απο ημερησιο ή εσπερινο. Αν εισαι απο ημερησιο και αυτο σου φαινεται αδικο και ανηθικο, φαντασου πως φαινεται σε καποιον απο το εσπερινο που δουλευει κι εχει αποφασισει να μπει σε μια σχολη με εναν καλο βαθμο διαβαζοντας τις ελευθερες ωρες που του απομενουν μετα τη δουλεια... Και τη θεση να του τη φαει καποιος που ολη μερα καθεται και εχει την οικονομικη δυνατοτητα να κανει οσα ιδιαιτερα θελει που ενω θα επρεπε να δωσει κανονικα οπως ολοι απ το ημερησιο (κι αν ειναι ικανος να μπει σ'οποια σχολη θελει) επιλεγει την ανωδυνη εισαγωγη όπως ειπες. Υπ' όψιν οι θεσεις για τους μαθητες εσπερινων σε καθε σχολη ειναι γυρω στις 2-3!! Τα λεω αυτα γιατι κι εγω γνωριζω τετοιες περιπτωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μου επιτρεπετε να κραξω λιγο?????????
οσοι πατε σε εσπερινο και δεν ειναι οι λογοι αυτοι που πρεπει οπως πρωινη δουλεια ειστε πολυ σουργελα!!!!!
βγαζετε 10000 μορια και μπαινεται σε σχολες με 18000 τις οποιες αλλος απο γενικο τις εχει χασει για μερικα μοριακια και του εχει ξεπατωθει!
οσοι λοιπον το κανετε με απωτερο σκοπο την ανωδυνη εισαγωγη σας σε αει ειστε πολυ ανηθικοι!
γνωριζω τετοιες περιπτωσεις!

Βάσικα με το συμπάθειο αλλά αν και φοιτήτρια φιλολογίας το μύνημα σου δεν βγάζει εύκολα νόημα με τέτοια σύνταξη...
Αν ενοέις οτι τα άτομα που πάνε σε εσπέρινο χώρις να πληρούν τα κρίτηρια (πρωινή εργάσια) είναι σούργελα έχεις απόλυτα δίκιο.
Στην πόλη μου είχε αποκαλυφτεί κύκλωμα που παίδια (φυσικά γιατρών, δικηγόρων κτλ) επαίρναν πάρανομα άδειες να φοιτήσουν σε Έσπερινά λύκεια με σκόπο να μπουν πιο εύκολα στις σχολές της αρέσκειας τους.
Βέβαια δεν ξέρω αν υπάρχουν και άλλες προυποθέσεις φοιτησής εκτός από την πρωινή εργασία. Σίγουρα πάντως κάποιος που δεν δούλευει και φοίτα σε εσπερινό λύκειο (ακόμα και να του το έπιτρεπει ο νόμος) θα διαγώνιστει σε άνισες σύνθηκες σε σχέση και με τα παίδια του έσπερινου αλλα και έμμεσα με τα παίδια των ημερίσιων λυκείων καθώς η πρόσβαση εκεί είναι σίγουρα δυσκολότερη. Θα είναι όπως είπες μια ανήθικη πράξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Κοιτα εξ αιτιας της δουλειας το πρωι, δεν μενει και παρα πολυς χρονος για να διαβασμα. Προσωπικα εχω αποφασισει να δωσω τη μεγαλυτερη σημασια στα μαθηματα που εχουν σχεση με την κατευθυνση(τεχνολογικη) και υστερα για τα υπολοιπα. Όντως στη θετικη κατ. τα ατομα ειναι μετρημενα στ δαχτυλα...:hmm: Οπως και να χει, καλη επιτυχια σ ολους μας.:clapup:


ε καλο ειναι αυτο για εμας της θετικης..:clapup::clapup::clapup::clapup: στο δικο μου σχολειο ειναι 3 ατομα για θετικη για τεχνολογικη η θεωρητικη ειναι τα περισσοτερα και πιστευω ετσι ειναι σε ολη την ελλαδα...

τωρα οσο για την αλλη την κοπελα που γραφει παραπανω για τις περιπτωσεις και απο μενα ειναι λαθος....

τα νυχτερινα υπαρχουν για ατομα μεγαλυτερης ηλικιας που δουλευουν την ημερα και προσπαθουν σε μια δευτερη ευκαιρια... για εισαγωγη σε τριτοβαθμια η σε ενα απολυτηριο λυκειου.. μπορω εγω στα 36 να παω σε ημερησιο ΟΧΙ!!!

ομως ο νομος εχει αλλαξει απο το 2008 επι διαμαντοπουλου..αν δεν κανεις 2 χρονια σε εσπερινο στην γαμα και δελτα ταξη πανελαδικες δεν δινεις...

μου επιτρεπετε να κραξω λιγο?????????
οσοι πατε σε εσπερινο και δεν ειναι οι λογοι αυτοι που πρεπει οπως πρωινη δουλεια ειστε πολυ σουργελα!!!!!
βγαζετε 10000 μορια και μπαινεται σε σχολες με 18000 τις οποιες αλλος απο γενικο τις εχει χασει για μερικα μοριακια και του εχει ξεπατωθει!
οσοι λοιπον το κανετε με απωτερο σκοπο την ανωδυνη εισαγωγη σας σε αει ειστε πολυ ανηθικοι!
γνωριζω τετοιες περιπτωσεις!

γιατί δεν κάνεις επώνυμα καταγγελία στην δευτεροβάθμια εκπαίδευση λεω εγω τωρα..:whistle:

ασε που εδω και 2 χρονια δεν ειναι ετσι δηλαδη δεν μπαινεις σε αει με 10000 μορια αλλα με 15000-16000

τα θεματα ειναι τα ιδια με τα ημερησια μονο ενα συνολικα σε καθε μαθημα εξετασης αλλαζει..

αρα υπαρχει δυσκολια και οχι προς τις βασεις μονο αλλα προς το τι θα γραψει ο καθενας καλυτερα απο τον αλλον..

που εχει δηλωσει την ιδια σχολη...

μαθετε οτι σε σχολες σε εμας διαθετουν το 1 % των θεσεων δηλαδη 1 με 2. καθε χρονο αρα πρεπει να γραψω καλυτερα απο ολους στην ελλαδα και παλι..

μηπως δεν ειναι τοσο ροδινα στο εσπερινο οσο τα παρουσιαζουν μερικοι.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδη αν υπαρχει ενας ανθρωπος που δεν τελειωσε το σχολειο (για διαφορους λογους) δεν μπορει να παρει απολυτηριο απο ημερισιο; Ειναι υποχρεωτικο να παει σε εσπερινο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ναι..υπαρχει σχετικος νομος που τον επικαλεστηκαν στο υπουργειο παιδιας..

οταν το εψαχνα επισης μου ειπαν δεν μπορει καποιος 30 ετων π.χ. να παει σε σχολειο με 16 ετων μαθητες..αυτο μου το ειπαν και σε 3 διαφορετικα σχολεια στην περιοχη μου που ρωτησα..ασε που με κοιτουσαν και καχυποπτα...που πηγα και ρωτησα...

τωρα αν υπαρχουν εξερεσεις δεν το γνωριζω..

αλλα μην πιστευετε οτι ειναι ολα ποιο ευκολα για εμας στο νυχτερινο γιατι κανετε μεγα λαθος!

επειτα στον νυχτερινο λυκειο εχω δει περιπτωσεις μαθητων ακομα και 18-19 ετων αυτοι πιστευεις δεν θα μπορουσαν να πανε σε ημερησιο?

ασε υπαρχουν πολλα...

επισης ξερω μια διευθυντρια νυχτερινου σε αθηνα η οποια πριν απο 3 χρονια κατηγγειλε περιπτωσεις μαθητων που πηγαν να γινουν ''μαγκες'' εις βαρος αλλων πραγματικων μαθητων νυχτερινου με πραγματικες αναγκες (και οχι αυτοι που ειχαν τον μπαμπα και την μαμα απο πισω... και μικρης ηλικιας ετσι 17-18 μαθητες)

και κοντεψε να χασει την δουλεια της...

το συστημα ειναι πολυ σαπιο μεχρι και κοματικα παιζουν...

πιστευετε δεν υπαρχουν αδικιες?

Δηλαδη αν υπαρχει ενας ανθρωπος που δεν τελειωσε το σχολειο (για διαφορους λογους) δεν μπορει να παρει απολυτηριο απο ημερισιο; Ειναι υποχρεωτικο να παει σε εσπερινο;

ποτε να παει σε ημερησιο οταν δουλευει την ημερα :whistle:

αλλα και παλι δεν τον αφηνουν (υπαρχει θεμα με την διαφορα ηλικιας). :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
μου επιτρεπετε να κραξω λιγο?????????
οσοι πατε σε εσπερινο και δεν ειναι οι λογοι αυτοι που πρεπει οπως πρωινη δουλεια ειστε πολυ σουργελα!!!!!
βγαζετε 10000 μορια και μπαινεται σε σχολες με 18000 τις οποιες αλλος απο γενικο τις εχει χασει για μερικα μοριακια και του εχει ξεπατωθει!
οσοι λοιπον το κανετε με απωτερο σκοπο την ανωδυνη εισαγωγη σας σε αει ειστε πολυ ανηθικοι!
γνωριζω τετοιες περιπτωσεις!

Βάσικα με το συμπάθειο αλλά αν και φοιτήτρια φιλολογίας το μύνημα σου δεν βγάζει εύκολα νόημα με τέτοια σύνταξη...
Αν ενοέις οτι τα άτομα που πάνε σε εσπέρινο χώρις να πληρούν τα κρίτηρια (πρωινή εργάσια) είναι σούργελα έχεις απόλυτα δίκιο.
Στην πόλη μου είχε αποκαλυφτεί κύκλωμα που παίδια (φυσικά γιατρών, δικηγόρων κτλ) επαίρναν πάρανομα άδειες να φοιτήσουν σε Έσπερινά λύκεια με σκόπο να μπουν πιο εύκολα στις σχολές της αρέσκειας τους.
χαχαχα όντως ! εχεις δικιο προφανως ..και εγω ξαναδιαβαζοντας το παρατηρησα διαφορα...άλλα ηθελα να γραψω και άλλα τελικα εγραψα...συγχωρήστε με!
και ναι , σε αυτους αναφερομαι. Ξερω γνωστο μου που εφυγε απο το γενικο λυκειο στη δευτερα , πηγε σε εσπερινο επειδη ήταν γιος οδοντιατρου και επρεπε οπωσδηποτε να περασει οδοντιατρικη χωρις κοπο ομως!και φυσικα πέρασα με πολυ χαμηλα μορια και μας κουνιοταν κιολας την μερα ανακκοινωσης των βασεων...φυσικα απο κανεναν δεν επικροτήθηκε η κίνησή του...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχαχα όντως ! εχεις δικιο προφανως ..και εγω ξαναδιαβαζοντας το παρατηρησα διαφορα...άλλα ηθελα να γραψω και άλλα τελικα εγραψα...συγχωρήστε με!
και ναι , σε αυτους αναφερομαι. Ξερω γνωστο μου που εφυγε απο το γενικο λυκειο στη δευτερα , πηγε σε εσπερινο επειδη ήταν γιος οδοντιατρου και επρεπε οπωσδηποτε να περασει οδοντιατρικη χωρις κοπο ομως!και φυσικα πέρασα με πολυ χαμηλα μορια και μας κουνιοταν κιολας την μερα ανακκοινωσης των βασεων...φυσικα απο κανεναν δεν επικροτήθηκε η κίνησή του...:/:

Φιλικα το ειπα:). Απορω παντως με αυτα τα ατομα, νιωθουν ωραια που κατορθωσαν κατι αδικα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Φιλικα το ειπα:). Απορω παντως με αυτα τα ατομα, νιωθουν ωραια που κατορθωσαν κατι αδικα;:hmm:
ναι , το καταλαβα! και εγω απορω! ειναι οπως μαθεις απο το σπιτι σου και εξαρταται και απο την ιδιοσυγκρασία σου..παντως τετοια ατομα εν γενει δεν πετυχαινουν πολλα στη ζωη τους αφου εχουν μαθει να κερδιζουν τα παντα με πονηρια και δε νιωθουν ποτε ηθικη ικανοποιηση!
βεβαια αν το δεις και απο την αλλη πλευρα και εντελως ισοπεδωτικα αυτος και καλα ειναι ο εξυπνος που καταφερε αυτο που ηθελε και μεις οι μπιπ που παιδευτηκαμε και παιδευομαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποτε να παει σε ημερησιο οταν δουλευει την ημερα :whistle:

αλλα και παλι δεν τον αφηνουν (υπαρχει θεμα με την διαφορα ηλικιας). :hmm:

Γιατι το βρισκεις απιθανο να ειναι καποιος ανεργος μετα τα 30+; Αν ας πουμε ειναι ανεργος θα πρεπει να παει σε εσπερινο δηλαδη; Επισης κατι σχολεια που λεγονται 2ης ευκαιριας σε τι διαφερουν γενικα;

ναι , το καταλαβα! και εγω απορω! ειναι οπως μαθεις απο το σπιτι σου και εξαρταται και απο την ιδιοσυγκρασία σου..παντως τετοια ατομα εν γενει δεν πετυχαινουν πολλα στη ζωη τους αφου εχουν μαθει να κερδιζουν τα παντα με πονηρια και δε νιωθουν ποτε ηθικη ικανοποιηση!
βεβαια αν το δεις και απο την αλλη πλευρα και εντελως ισοπεδωτικα αυτος και καλα ειναι ο εξυπνος που καταφερε αυτο που ηθελε και μεις οι μπιπ που παιδευτηκαμε και παιδευομαστε...

Εγω δεν μπορω να τα δω ετσι τα πραγματα. Η ηθικη ειναι πολυ σημαντικη αξια για εμενα. Να την χαιρεται την εισαγωγη του με αυτον τον τροπο ομως μην περιμενει οτι θα τον εκτιμουν οι γνωστοι του, γιατι αν οχι μπροστα του, πισω απο την πλατη του θα λενε: '' ο Χ μπηκε οδοντριατρικη Αθηνας, ΑΛΛΑ απο την πισω πορτα:P''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να τα δω ετσι τα πραγματα. Η ηθικη ειναι πολυ σημαντικη αξια για εμενα. Να την χαιρεται την εισαγωγη του με αυτον τον τροπο ομως μην περιμενει οτι θα τον εκτιμουν οι γνωστοι του, γιατι αν οχι μπροστα του, πισω απο την πλατη του θα λενε: '' ο Χ μπηκε οδοντριατρικη Αθηνας, ΑΛΛΑ απο την πισω πορτα:P''.
εννοειται ρε..πληροφοριακα δεν υπαρχει ατομο που ναμην τον εχει θαψει απο ολο το σχολειο! γτ οχι μονο μπηκε ετσι οπως μπηκε αλλα μετα την ανακοινωση των αποτελεσματων κοκορευοταν και κοροιδευε εμμεσα τους ιδιους του τους φιλους που δεν περασανε εκει που ηθελαν αλλα και την κολλητη του που στοχευε ιατρικη αλλα δεν την επιασε...καλα ο τυπος ειναι εντελως κουκουρουκου και δεν ειναι ο μοναδικος δυστυχως:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
θα λενε: '' ο Χ, απόφοιτος οδοντριατρικης Αθηνών και θα σπεύδουν στο ιατρείο του''.
fixed.
Καλα εσυ Βενι το πηγες πιο μετα:P. Για την ωρα θα ''λουστει'' την αμφισβητηση των γνωστων του και αυτο ειναι σιγουρο.
Ετοιμάζει τα κρεμμύδια, να είναι πειστικά τα δάκρυα της μεταμέλειας.
Πόσως τον ενδιαφέρουν οι γνωστοί. Εξάλλου μετά το λύκειο και κυρίως το πανεπιστήμιο, χάνονται οι περισσότεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top