Σας λείπει καθόλου το σχολείο;

Georgeprelo

Νεοφερμένος

Ο Georgeprelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μάλλον έχεις λανθασμένη άποψη για τη φοιτητική ζωή...
Δεν μιλούσα για την φοιτητική ζωή αλλά για το καλοκαίρι που έρχεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν μιλούσα για την φοιτητική ζωή αλλά για το καλοκαίρι που έρχεται:P
Ο.Κ. τότε. Ζητώ συγνώμη. :(
Καλά αποτελέσματα και καλό σου καλοκαίρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μάλλον έχεις λανθασμένη άποψη για τη φοιτητική ζωή...

Αυτό είναι τελείως υποκειμενικό και εξαρτάται απο πολλές παραμέτρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.


Δημόσια σχολεία φυλακές ανηλίκων τα σχολεία που καίγονται είναι αυτά που φωτίζουν και για όλη την μιζέρια που τους μαθητές πονά μπουρλότο και φωτιά σ`όλα τα σχολικά κελιά. Δημόσια σχολεία φυλακές ανηλίκων τα σχολεία που καίγονται είναι αυτά που φωτίζουν και για όλη την μιζέρια που τους μαθητές πονά μπουρλότο και φωτιά σε`όλα τα σχολικά κελιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ειναι 2-3 μερες τωρα που νοσταλγω το διαβασμα των πανελληνιων... φτου φτου φτου... πρεπει να δω καποιον γιατρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
:sorry:Εμενα μου λειπει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ το σχολειο.....ΑΑΑααααχχχ!!!!:'(:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Και εμένα μου λείπει...
Και μη βρίσετε μου λείπουν και κάποιοι καθηγητές :(
πάλι καλά έχω κρατήσει επαφή με κάποιους μιλάμε με e-mail, μερικοί με πήραν και τηλ, οι γλυκοί/γλυκές μου!! ααααχ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Και εμένα μου λείπει...
Και μη βρίσετε μου λείπουν και κάποιοι καθηγητές :(
πάλι καλά έχω κρατήσει επαφή με κάποιους μιλάμε με e-mail, μερικοί με πήραν και τηλ, οι γλυκοί/γλυκές μου!! ααααχ <3
Και εγω μια απο τα ιδια!!!!!.....Πηρα τηλεφωνα απο οσους ηθελα και τωρα εχω μια στοιχειωδη (δεν θελω να τους κατσικωθω στα τηλεφωνα!!!!) επικοινωνια!!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Και εμένα μου λείπει...
Και μη βρίσετε μου λείπουν και κάποιοι καθηγητές :(

:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
εγώ λόγο του ότι ήμουν σε ΕΠΑΛ και το τμήμα μου ήταν 10 άτομα στην ειδικότητα είχαμε πολύ καλές σχέσεις μαζί τους και όλοι ήταν εκπληκτικοί!
Και επειδή κάποια παιδιά θα συμμετέχουμε το Σεπτέμβριο σε ένα πρόγραμμα και θα πάμε Ισπανία, αναγκαστικά μιλάμε συχνά μαζί τους!
Προχθές με πήρε μια καθηγήτρια και μιλούσαμε 2 ώρες, συζητούσαμε που θα πάμε και πια μαγαζιά θα οργώσουμε χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Μου λείπουν στιγμές, οχι το σχολείο αυτό καθ' αυτό. Μου λείπει που δεν μπορώ να βλέπω τους φίλους μου τόσο συχνά, μου λείπει εκείνο το γέλιο, οι χαζομάρες, η ''αθωότητα'', μου λείπουν εκείνοι οι καθηγητές που ήταν πάντα εκεί σαν δεύτεροι γονείς.
Αλλά δεν αλλάζω με τίποτα τη φοιτητική ζωή.
Το τελευταίο διάστημα το σχολείο είχε παραγίνει κουραστικό. Τρέξιμο, κούραση, άγχος, άπειρο διάβασμα, έλλειψη ύπνου. Απαπαπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Μου εχει λειψει πολυ το σχολειο.
Το πρωινο ξυπνημα,τα μαθηματα,οι χαζομαρες,οι καθηγητες,τα απροωπτα τεστ,τα διαγωνισματα,η αγωνια να δουμε τι βαθμους πηραμε. Γενικα, ολη αυτη η διαδικασια-συνηθεια.
Ακομα και η κουραση της τριτης λυκειου μου ελειψε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μπα, αν και περιμενα οτι θα μου λειψει, τελικα οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Οταν ημουν στο σχολειο , το σιχαινομουν...σιχαινομουν το πρωινο ξυπνημα , τα διαγωνισματα κτλ. (Γ λυκειου ηθελα μια απουσια για να μεινω απο τα Χριστουγεννα :whistle:)

Ωστοσο φετος που ξαναδωσα , πηγαινοντας σε φροντιστηριο κτλ. , που ηταν μια πολυ ψυχοφθορα διαδικασια , μου ελειψε παρα πολυ...πιο πολυ φυσικα τα ατομα , οι παρεες κτλ.Απλα , αν πηγαινα Γ λυκειου αυτη τη χρονια θα ειχα και τελειως διαφορετικη αντιμετωπιση ως προς τα μαθηματα , διαγωνισματα etc. , καθως εμαθα να διαβαζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Ελάχιστες στιγμές κυρίως απ'τη Γ λυκείου..Αν μου πεις όμως τώρα ότι μπορώ να επιλέξω να ξαναπάω σχολείο δεν θα το έκανα ούτε κ αν με πλήρωναν..! (καλά οκ, εξαρτάται κ απ'το ποσό..!!:D) Σε λίγα χρονάκια όμως νομίζω ότι θα θέλω πάρα πολύ να ξανα πάω..! Τώρα όμως ΟΧΙ ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μου εχει λειψει πολυ το σχολειο.
...
Ακομα και η κουραση της τριτης λυκειου μου ελειψε!

:worry::hmm:

Η τελευταία χρονιά ήταν τόσο άπειρα εξουθενωτική, σωματικά και πσυχικά, που ειλικρινά τώρα που τελείωσα σκέφτομαι πως άντεξα. Βέβαια ντάξει, ο καθένας την αντιμετωπίζει διαφορετικά θα μου πεις, αλλά μου κάνει τρομερή εντύπωση που σου λείπει αυτό το πράγμα...

Μου λείπει λιγάκι... Συναντώ τους συμμαθητές μου στο δρόμο και συνειδητοποιώ πως δεν θα ξαναβρεθούμε στο σχολείο και με στενοχωρεί αυτό. Ακόμη, θα μου λείπσει πολύ ο χαβαλές που κάναμε στην τάξη, το κλίμα... Ειδικά στη γάμα λυκείου, περνάγαμε φοβερά. Δε βαριέσαι, θα ρθουν καλύτερα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα.Καθόλου δεν μου λείπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Αχ εννοείται πως μου έχει λείψει το σχολείο!!!Και τί δε θα έδινα για να ξαναζήσω τη τρίτη λυκείου!!!Φυσικά με τους ίδιους συμμαθητές!!!Πολλές οι ωραίες στιγμές και δε θα τις ξεχάσω ποτέ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Μου λείπει πολύ το σχολείο. Δεν θα ήταν τόσο άσχημα πιστεύω να ξανακάνω ακόμη και την 3η λυκείου. Σε κάποια πράγματα, ίσως έχω περάσει πιο ωραία ακόμη και από τον 1 χρόνο της φοιτητικής μου ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top