Σας λείπει καθόλου το σχολείο;

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Διάβασα τα ποστς αυτής της σελίδας κ συγκινήθηκα...

Μπορεί να μη μου λείπει τώρα,γιατί όλη μου η μέρα είναι γεμάτη,αλλά σίγουρα ήταν τα καλύτερα χρόνια της ζωής μου...
Μέχρι τώρα!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μπορει να τελειωσα το σχολειο μολις φετος αλλα ηδη μου λειπει.Και μου λειπει το σχολειο οσον αφορα τα τρια τελευταια χρονια του λυκειου κυριως(γιατι αυτα ειναι τα σχολικα χρονια που θυμαμαι και που θα μου μεινουνε στη μνημη μου και αυτο γιατι ολα τα προηγουμενα χρονια τα εχω ξεχασει).Πρεπει να τονισω πως μου αρεσουν τα μαθηματα και θα σας εξηγησω μετα γιατι το λεω αυτο,κυριως της κατευθυνσης που ειχα επιλεξει(θεωρητικη)και πιο πολυ απο ολα τα λατινικα που ηταν και ειναι το αγαπημενο μου μαθημα(πραγματικα τα λατρευω)αλλα και ο πιο σημαντικος λογος που με εκανε να θελω να γινω καθηγητης εξαιτιας αυτου του μαθηματος κατι που ομως τελικα δεν καταφερα καθως δεν επιασα τη σχολη(ιστορικο αρχαιολογικο δηλαδη που ηθελα πιο πολυ απο ολα ή φιλολογος ακομη και στην επαρχια αν επιανα τη βαση θα πηγαινα ασυζητητι) .Τεσπα πονεμενη ιστορια αλλα δεν θα τα παρατησω.Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να ξαναδωσω προκειμενου να κανω αυτο που ονειρευομαι.Sorry που βγηκα εκτος θεματτος.Ας ξαναγυρισω στο θεμα μας.Δεν θα μου λειψει λοιπον το σχολειο απο την αποψη των μαθηματων τοσο(γιατι οπως και να το κανουμε τα μαθηματα σε μενα προσωπικα ξεκινωντας απο τα τελευταια δυο και φυσικα το τελευταιο χρονο μονο αγχος και αγωνια μου προκαλουσαν για το αν θα καταφερω να μπω σε μια καλη σχολη και οχι ενδιαφερον να κατσω να διαβασω προκειμενου να παρω σημαντικες γνωσεις που θα με βοηθησουν στη διαρκεια της ζωης μου,οσο απο την πλευρα του οτι θα χασω πολλους καλους μου φιλους,παιδια που ημασταν αχωριστοι φιλοι για πολλα χρονια και τωρα δυστυχως δεν θα ξαναβρεθουμε,θα χαθουμε,ηδη δηλαδη εχουμε χαθει.Εγω πχ σε οποια σχολη κι αν περασω θα ειμαι Αθηνα καθως εχω δηλωσει μονο εκει(οχι για οικονομικους αλλα για πρακτικους λογους)ενω ολοι οι φιλοι μου θα πανε επαρχια.Ο ενας θα παει θεσσαλονικη,ο αλλος γιαννενα,ο αλλος πατρα και ουτω καθ' εξης.Ενταξει δεν ηρθε το τελος του κοσμου,ουτε ειπε κανεις οτι δεν θα τους ξαναδω ποτε επειδη για μερικα χρονια ο καθενας θα βρισκεται αλλου ή οτι δεν θα μπορω εγω να ανεβαινω πχ θεσσαλονικη ή οτι δεν θα μπορει να ερθει εκεινος εδω ή στο κατω κατω οτι δεν θα ξανακανω καινουργιες παρεες αν δεν ξαναβρεθουμε ποτε τελος παντων.Ολα αυτα ειναι δυνατον να γινουν,ομως εμενα αυτα τα ατομα που βλεπομασταν καθημερινα στο σχολειο,στο σπιτι του καθενος,στις βολτες που βγαιναμε εξω κτλ.Δυστυχως τωρα πια εχουμε χαθει ο καθενας στις υποχρεωσεις του και μου τη δινει ολο αυτο.Επισης θα μου λειψουν πολυ και τα αστεια που καναμε με τους φιλους μου στα διαλειμματα που μαζευομασταν ολοι μαζι εξω στο προαυλιο και περναγαμε παρα μα παρα πολυ ωραια.Στεναχωριεμαι λιγο που δεν θα ξαναδω καποια παιδια που ενω δεν ημασταν φιλοι κολλητοι,στο σχολειο και ειδικα στα διαλειμματα βρισκομασταν,συζηταγαμε και γενικως ημασταν ολοι μια παρεα.Το σχολειο μας ενωνε ενω τωρα δεν ειμαστε τιποτα.Τεσπα ας μην το κουραζω αλλο και κουραζω και εσας μαζι.Οτι ειναι να γινει θα γινει.Καλα να περνατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina_92

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
'Συμφωνώ μαζί σου Νίκο.. Όλα αυτά που ανέφερες για το σχολείο θα μου λείψουν..Και πιο πολύ οι συμμαθητές.Πολλούς απ αυτούς τους γνωρίζω απο το προνήπιο ! Η φασαρία στην τάξη,οι εκδρομές,τα διαλείμματα,τα πάντα.Ακομα και το μάθημα θα μου λείψει..... Ο,τι και να λένε καποιοι οτι ταχα μου επιτέλους τελειώσαμε και τέρμα τα αγχη και το σχολείο και τα σχετικα, εμενα το σχολειο θα μου λειψει πολυ..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
μπορει τωρα να παω τριτη λυκειου..αλλα φανταζομαι οτι θα μου λειψει φοβερα:redface:θα μου πειτε πως το καταλαβα:Dαπλα απο τοτε που εκλεισαν για καλοκαιρι μετραω μερες για να ξανα αρχισουν:Dτο χω χασει ε?:Pαπλα τα καλυτερα επονται:whistle:δε θα κατσω να στενοχωρηθω...σσε μου σου ρχομαι σε 11 μηνουλεςςςςςςςς:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

linenblue

Νεοφερμένος

Η linenblue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καθόλου, μα καθόλου. το μόνο που θυμάμαι πια από το σχολείο, είναι κάποιες ωραίες στιγμές εντός και εκτός τάξης και οι εφηβικοί έρωτες. τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμένα μου λείπει λίγο που έλεγες ότι "έχω διάβασμα" και όλοι σε άφηναν στην ησυχία σου!!!
"Πρέπει να διαβάσει το παιδί για να περάσει", έλεγαν , και γινόταν νεκρική σιγή στο σπίτι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
'Συμφωνώ μαζί σου Νίκο.. Όλα αυτά που ανέφερες για το σχολείο θα μου λείψουν..Και πιο πολύ οι συμμαθητές.Πολλούς απ αυτούς τους γνωρίζω απο το προνήπιο ! Η φασαρία στην τάξη,οι εκδρομές,τα διαλείμματα,τα πάντα.Ακομα και το μάθημα θα μου λείψει..... Ο,τι και να λένε καποιοι οτι ταχα μου επιτέλους τελειώσαμε και τέρμα τα αγχη και το σχολείο και τα σχετικα, εμενα το σχολειο θα μου λειψει πολυ..............

Aχ Δεσποινα ποσο με καταλαβαινεις......Ακριβως αυτα που γραφεις μεσα σε 4 σειρες ειναι ολα αυτα που μου λειπουν κι εμενα.Οι φιλοι μου που τους εχω χασει,αυτη η φασαρια στην ταξη,ο χαμος που γινοταν και σαν τωρα βουιζει στα αυτια μου,τα πειραγματα που εκανε ο ενας στον αλλο εντος και εκτος ταξης,ακομη και το καχυποπτο βλεμμα του καθηγητη που μας επιτηρουσε και μας εκανε παρατηρησεις ηταν καποια πραγματα που τα θυμαμαι σαν χτες και που θα μου μεινουνε χαραγμενα για παντα στην μνημη μου.Οι εκδρομες θα μου μεινουν και αυτες αξεχαστες οσον αφορα το χαβαλε και τη φασαρια που καναμε στους χωρους που επισκεπτομασταν(μονο να μας ξεναγησουνε και να μας δωσουνε πληροφοριες δεν τους αφηναμε τους ανθρωπους που μας μιλουσαν).Αφου για να φαναντειστε το Σεπτεμβριο λεμε να παμε ενα καρο παιδια απο περσυ στο σχολειο μας τη πρωτη μερα του αγιασμου να σπασουμε πλακα.Καλα θα χει πολλη φαση αν καταφερω να παω γιατι μενω μακρια απο το σχολειο που πηγαινα.Να σας πω κατι τελικα?Το σχολειο ειχε τα κακα του(και σιγα τα κακα δηλαδη που καθομασταν σε μια καρεκλα και οποιος επιθυμουσε παρακολουθουσε το μαθημα και οποιος δεν γουσταρε δεν εκανε τιποτα)ειχε και τα καλα του που για μενα υπερτερουσαν σε πολυ μεγαλο βαθμο σε σχεση με τα αρνητικα.Και αν θελετε την αποψη μου στην τελικη εγω θα θυσιαζα να κανω 7 ωρες μαθημα καθε μερα αρκει να ειμαι παρεα με τους φιλους μου,να κανουμε ολοι παρεα τις πλακες μας στους καθηγητες(παντα εντος των επιτρεπτων οριων βεβαια)και τους συμμαθητες μας και γενικως θα ηθελα πολυ να ξαναζησω εκεινα τα χρονια της ανεμελιας και της ξενοιασας που δυστυχως περασανε μακρια απο τις ευθυνες και τις υποχρεωσεις(ψαξιμο δουλειας,στρατος κτλ)που αρχιζουν απο εδω και περα.Τελος παντων το τελος των σχολικων μου χρονων ειναι κατι που ξεπερνιεται,η απωλεια των φιλων μου ομως που ημασταν αχωριστοι εδω και 6 χρονια ειναι κατι που θα μου λειψει αρκετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Georgeprelo

Νεοφερμένος

Ο Georgeprelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ρε παιδιά είχα μία απορία...
Είμαι ο μόνος που θα του λείψει το σχολείο;:/:
Πριν λίγες μέρες είχα φτάσει σε σημείο κατάθλιψης που αυτά τα δώδεκα χρόνια της σχολικής ζωής τελείωσαν.:worry:
Βέβαια τώρα που τελείωσαν οι εξετάσεις το έχω ξεπεράσει (έχοντας την ιδέα της ξεγνοιασιάς και του αχαλίνωτου clubbing:P) αλλά σίγουρα θα νοσταλγώ τα χρόνια αυτά και τις εμπειρίες του σχολείου...
Είμαι ο μόνος;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
τα μαθητικά?δε νομίζω . Τα φοιτητικά χρόνια είναι τα καλύτερα με διαφορά. Είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα στο μέλλον θα τα νοσταλγήσω, από τις καφρίλες κτλ μέχρι και τον πρωινό μου καφέ στο τραπεζάκι στο φουαγιέ της σχολής:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgeprelo

Νεοφερμένος

Ο Georgeprelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
τα μαθητικά?δε νομίζω . Τα φοιτητικά χρόνια είναι τα καλύτερα με διαφορά. Είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα στο μέλλον θα τα νοσταλγήσω, από τις καφρίλες κτλ μέχρι και τον πρωινό μου καφέ στο τραπεζάκι στο φουαγιέ της σχολής:P

Τι να πω; Μπορεί να μου φαίνεται έτσι επειδή μόλις τελείωσα:P
Πάντως σίγουρα υπάρχουν εμπειρίες (πολυήμερες εκδρομές, ξενύχτια, βόλτες, φίλοι, κοπέλες...) μεταξύ των ηλικιών 15-18 που είναι απλά αδύνατο να ξεχάσεις ποτέ.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μου είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να ξεχάσω τις σχολικές στιγμές!
Και θα μου λείψουν πολύ. :(
Πέρα από τα διαβάσματα και τις πιέσεις φέτος δέθηκα περισσότερο από ποτέ με κάποια άτομα!
Όποτε σκέφτομαι πόσο υπέροχα πράγματα έχω ζήσει, συγκινούμαι και νοσταλγώ εκείνες τις στιγμές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
δεν με λείπει καθόλου το σχολείο. καλύτερα που τελείωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eμενα ηδη μου λειπει και ενδεχετα να μου λειψει ακομα περισσοτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
χθες που τελειωσαμε και τα λατινικα ενιωθα σαν να βγηκα απο τη φυλακη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το σχολειο αυτο καθ'αυτο δεν μου λειπει. Αυτο που μου λειπει ειναι η ξεγνοισια... Ηξερες οτι δευτερα-παρασκευη πρεπει να ξυπνας να πηγενεις σχολειο απο τις 8 μεχρι 1-2 και αυτο ητανε ολο... Αντε και κανα φροντιστιριο. Ολη η υπολοιπη μερα, τα σαββατοκυριακα και ολο το καλοκαιρι ητανε απλα φλου! Κανεις το κεφι σου ανετα και χωρις χρονικους περιορισμους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που θα του λείψει το σχολείο; Πριν λίγες μέρες είχα φτάσει σε σημείο κατάθλιψης που αυτά τα δώδεκα χρόνια της σχολικής ζωής τελείωσαν. Βέβαια τώρα που τελείωσαν οι εξετάσεις το έχω ξεπεράσει .... αλλά σίγουρα θα νοσταλγώ τα χρόνια αυτά και τις εμπειρίες του σχολείου... Είμαι ο μόνος;
Δεν είσαι ο μόνος. Όλοι (αργά ή γρήγορα) νοσταλγούν το σχολείο. Βλέπω τον πατέρα μου που αποφοίτησε το 1821 και κάθε χρόνο κάνει σαν παιδί για την ετήσια συγκέντρωση των συμμαθητών του.
το έχω ξεπεράσει (έχοντας την ιδέα της ξεγνοιασιάς και του αχαλίνωτου clubbing)
Μάλλον έχεις λανθασμένη άποψη για τη φοιτητική ζωή...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μάλλον έχεις λανθασμένη άποψη για τη φοιτητική ζωή...

Δεν έχουν όλοι τους ίδιους στόχους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς εμένα δεν θα μου λείψει καθόλου πάντως... Είναι απίστευτα ξενέρωτη φάση το σχολείο... 7 ώρες να κοιτάω έναν τοίχο ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ... Καλύτερα τρέξιμο... Δουλειά και τρέξιμο... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ειμαι τοσο χαρουμενος που τελειωσε το σχολειο!!! πιστευω πως δε θα μου λειψει ποτε!!!!! ακομα δε μπορω να συνειδητοποιησω οτι βγηκα απο μια ειδους φυλακης, οπως χαρακτηρισε το σχολειο η φιλτατη christina.kstr.... ισως αμα ζουσα σε μια αλλη χωρα να ηταν διαφορετικα τα πραγματα, αλλα αφου δε ζω τι να κανουμε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Σχολείο.... Ανάμεικτα συναισθήματα...
Όσον αφορά το λύκειο, αν όλες οι χρονιές ήταν σαν την πρώτη λυκείου (λόγω καθηγητών και τελικά λόγω γενικής ψυχολογίας), μάλλον δεν θα είχα δυνατότητα να σας γράφω τώρα...
Έπειτα άλλαξα σχολείο (πήγα στο επαγγελματικό) και ένιωσα πολύ παράξενα!
Παρόλο που βρισκόμουν 200 το πολύ μέτρα από το παλιό μου σχολείο (όσον αφορά το θέμα παρέας) ένιωθα από αρκετή έως πολλή μοναξιά, καθώς μέσα στην τάξη ήμουν λίγο ανεπιθύμητος (ή τουλάχιστον έτσι ένοιωθα εγώ μέχρι το τέλος...).
Ωστόσο, το ενδιαφέρον μου για το αντικείμενο, αλλά και η στήριξη από τους καθηγητές (ήμουν από τους ελάχιστους εκεί μέσα που ήξεραν τι θέλουν) με βοήθησε, και η αλήθεια είναι πως στους καθηγητές μου χρωστάω πολλά!
Παρολαυτά, στο ΕΠΑ.Λ. είδα ένα άλλο σχολείο από αυτό που είχα συνηθίσει τα προηγούμενα χρόνια...
Οι καθηγητές μας ενθάρρυναν και ήταν δίπλα σου όταν τους χρειαζόσουν!

Μάλλον θα μου άρεσε να ξαναέκανα μαθητής, ΑΛΛΑ με διαφορετικούς συμμαθητές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top