[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
απλα,εχω ακουσει οτι αν γραψεις καλα στα ενδοσχολικα(δεν ξερω ποσο ακριβως...)παιρνεις +200 μορια στις πανελληνιες.ισχυει?τι εχετε ακουσει?

Σιγά μην παίρνεις και άνευ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Τι να σου πω παιδάκι μου, αν προτιμάς τα θρησκευτικά, είσαι άξιος της μοίρας σου. :P :P

Άσε με τώρα. Μαθαίνω για τη γιόγκα..:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
πάντως και εγώ στεναχωριόμουν λίγο πέρυσι καθώς σκεφτόμουν ότι τελείωσε το σχολείο αλλά χαζομάρα μου, τα φοιτητικά χρόνια έχω την εντύπωση ότι είναι τα καλύτερα καμιά σχέση με τα σχολικά.
Σίγουρα έτσι είναι, αλλά αφήστε με να το ανακαλύψω μόνος μου.
και μεις αρχιζουμε παρασκευη με μαθηματικα
Σε πολλά σχολεία αρχίζουν με μαθηματικά και πολύ καλά κάνουν για να ξεκουραστούν λίγο και οι ΑΟΘίτες.
στην επιτηρηση τις προηγουμενες χρονιες ηταν αυστηροι(η αδελφη μου προσπαθησε να αφησει ακαλυπτη την κολλα της για να δει ενας συμμαθητης της στα θρησκευτικα κ την εβαλαν σε αλλο θρανιο
Τόσο μεγάλη αυστηρότητα έδειξαν οι κακούργοι?
Δία να ένας άλλος μύθος που πρέπει να προσθέσεις στο θέμα με τους μύθους των πανελληνίων.
ΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΣ τσακίσου έλα δω να προσθέσεις κι άλλο μύθο για τις Πανελλήνιες.
Καλά ντε μη βαράτε όλοι μαζί! Για μπάνιο είχα πάει ο καημένος. Να με συγχωρείτε και υπόσχομαι να μην το ξανακάνω (μέχρι την Παρασκευή).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πού χαθήκατε όλοι της Γ ? Διαβάζετε με μανία τα ενδοσχολικά ε?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πάρει ακόμα ύλη Φυσικής.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω δεν ξερω τι ωρα γραφουμε,δε βαριεσαι 9α παω κατα τις 11 και βλεπουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ωχ εχει και ωρα!! ουτε γω ξερω! :| ....ξερω μαθημα , υλη αλλα οχι ωρα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
11; Ούτε γω ξέρω ώρα, αλλά λογικά το πρωί 8 θα γράφουμε.
Μη πας 11 ρε, πάρε ρώτα κανέναν φίλο σου, μη το χάσεις έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εμείς αρχίζουμε με Αρχαία και γράφουμε στις 4:00 το μεσημέρι.
Μ' άρεσε που πήγα και πήρα την ύλη σήμερα μπας και κάτσω να διαβάσω, αλλά δεν το βλέπω να κάθομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
4 το μεσημερι??? ολα τα σχολεια που ξερω γραφουν 8-10 ή 10-12....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ε, τι να κάνουμε εμείς είμαστε πολύ ανώμαλοι. Θα λιώσουμε εκεί μέσα... θα πεθάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
απ την αλλη μια χαρα ειναι κ το 4:00 ωρα!!! φαση θα χει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Τι φάση; π/2;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
:P
ο ή π ...προκειται για τα σημεια εκατέρωθεν των δεσμων στασιμου κυματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ούτε εγώ ξέρω ακριβή ώρα....λογικά 8:30 :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πάλι μόνο εμείς γράφουμε διπλά;-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Eμεις γραφουμε την Παρασκευη 8 η ωρα κοινωνιολογια...και η μοσχαροκεφαλη η καθηγητρια μας ενα αχονευτο πλασμα μας εδωσε 50 σελιδες υλη...Τωρα τι να πεις ... Ειναι σαν να σου λεει μη διαβαζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σήμερα έγραφα ΑΟΘ και αύριο γράφω Βιολογία Γενικής Παιδείας ενδοσχολικών με ύλη 30 σελίδες......δεν ειναι παρωδία??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Eμεις γραφουμε την Παρασκευη 8 η ωρα κοινωνιολογια...και η μοσχαροκεφαλη η καθηγητρια μας ενα αχονευτο πλασμα μας εδωσε 50 σελιδες υλη...Τωρα τι να πεις ... Ειναι σαν να σου λεει μη διαβαζετε
Τζίζους :console: Μα τίποτα δε λογαριάζει αυτή???

Κοίταξε, αύριο που θα πάρω την ύλη ο καθηγητής μας έχει επισημάνει τα πιο "ΣΟΣ"... μπορώ να στα πω αν σε βοηθάει καθόλου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πάρει ακόμα ύλη Φυσικής.:redface:
Θα σας βάλει σίγουρα άσκηση που θα χρησιμοποιεί τους τύπους: c = λf , n = c/c , λ = λ/n .
εγω δεν ξερω τι ωρα γραφουμε,δε βαριεσαι 9α παω κατα τις 11 και βλεπουμε :P
Πάρε τους τηλέφωνο να τους πεις ότι θα αργήσεις.
Πάλι μόνο εμείς γράφουμε διπλά;-.-
Και όσα ιδιωτικά θέλουν να κάνουν οικονομία στη βενζίνη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top