Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρώ, πε μου πουλί μ έναν αριθμό απ το 1 ως το 21 :hehe:

μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι... Ηρώ πε κι εμένα :hehe:

:hehe:

Μ αρέσετε!:D
Εχμμμμ.. το 6! Αυτό είναι το δικό μου.. :P:P:P


Πέρα από την πλάκα, μιας και δε θα έχουμε στοιχεία.. εγώ λέω να ψηφίσω με βάση το ποια άτομα γνωρίζω πως γενικά παίζουν λίγο παράξενα.
Δηλαδή δεν πολυμιλάνε, ή η όλη στάση τους είναι περιέργη, δεν κάνουν ξεκάθαρα ποστς με λόγους, που ψηφίζουν τον τάδε κλπ.
Εκτός φυσικά κι αν κάποιος καρφωθεί τόσο πολύ, που σίγουρα θα τον προτιμήσω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να φροντισετε να με αφησετε ησυχη....!!!
Ειμαι πολιτακι αυτη τη φορα και προσεξτε κακομοιρηδες!!!
Οποιος με κατηγορησει χωρις λογο θα τον ψηφισω....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Να φροντισετε να με αφησετε ησυχη....!!!
Ειμαι πολιτακι αυτη τη φορα και προσεξτε κακομοιρηδες!!!
Οποιος με κατηγορησει χωρις λογο θα τον ψηφισω....:whistle:

Και εγώ! Κάτω τα χέρια από τη μαμά μου! Θα σας βαρέσω με το ρόπαλο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Να φροντισετε να με αφησετε ησυχη....!!!
Ειμαι πολιτακι αυτη τη φορα και προσεξτε κακομοιρηδες!!!
Οποιος με κατηγορησει χωρις λογο θα τον ψηφισω....:whistle:

αυτό είναι προσπάθεια να παίξεις "όπως πάντα" για να μην σε πάρουν τα σκάγια της Ηρώς? :whistle::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:hehe:

Μ αρέσετε!:D
Εχμμμμ.. το 6! Αυτό είναι το δικό μου.. :P:P:P

το 6 είναι ο fantasmenos καλό μου :P



ερώτηση... να αντικαταστήσω τις κουκίδες με νούμερα στα ονόματα? με βολεύει καλύτερα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρεςςςς??????
ΔΗΛΩΝΕΙΣ οτι με υποπτευεσαι...?????
Μαρη, δολοφονα εισαι....?!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είμαι το νούμερο οκτώωωωωωωωωωωωωω
με ξέρουν όλοι με αυτόοοοοοοοοοοοο
:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καλά μια μέρα δεν μπήκα και πάλι χαμός έγινε;;;; καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ρεςςςς??????
ΔΗΛΩΝΕΙΣ οτι με υποπτευεσαι...?????
Μαρη, δολοφονα εισαι....?!!!!!!!!

τι λες ωρή??? :P Εγώ απλά είπα ότι με το που είπε η Ηρώ ότι θα ψηφίσει όποιον παίξει διαφορετικά από άλλες φορές έσπευσες να παίξεις ακριβώς όπως τη φορά που ήσουν πολιτάκι :P

Καλά μια μέρα δεν μπήκα και πάλι χαμός έγινε;;;; καλή αρχή!

Εσύ πάλι που τον είδες το χαμό??? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλή αρχή. :P


Σαν πολύ γρήγορα να στέλνονται τα pms...... :worry:



















Σκάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
τι λες ωρή??? :P Εγώ απλά είπα ότι με το που είπε η Ηρώ ότι θα ψηφίσει όποιον παίξει διαφορετικά από άλλες φορές έσπευσες να παίξεις ακριβώς όπως τη φορά που ήσουν πολιτάκι :P

Εγώ Resident πάντως δεν είπα αυτό. Είπα πως θα ψηφίσω μάλλον έναν από αυτούς, που ξέρω ότι παίζουν περίεργα και με μπερδεύουν, μιας και άλλα στοιχεία προφανώς δε θα έχουμε από αυτόν τον γύρο. We will see.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν είναι όλες οι ΣΕ σαν κι εσένα που μας σπας τα .... νεύρα μέχρι να τα στείλεις :pfff:

:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
δεν είναι όλες οι ΣΕ σαν κι εσένα που μας σπας τα .... νεύρα μέχρι να τα στείλεις :pfff:

:teasing:
Αγάπη μου εσύ!










Οκ, σκάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ Resident πάντως δεν είπα αυτό. Είπα πως θα ψηφίσω μάλλον έναν από αυτούς, που ξέρω ότι παίζουν περίεργα και με μπερδεύουν, μιας και άλλα στοιχεία προφανώς δε θα έχουμε από αυτόν τον γύρο. We will see.. :)

:eek: όντως!

καλά... άλλα αντί άλλων διαβάζω... more careful from now on! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
τι λες ωρή??? :P Εγώ απλά είπα ότι με το που είπε η Ηρώ ότι θα ψηφίσει όποιον παίξει διαφορετικά από άλλες φορές έσπευσες να παίξεις ακριβώς όπως τη φορά που ήσουν πολιτάκι :P



Εσύ πάλι που τον είδες το χαμό??? :worry:

Καλά μόλις ξεκινήσαμε και 3 σελίδες ποστ είναι λίγα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
50 ποστ σε μια ώρα, καλά πάμε:D
είπα να δώσω απλά το παρών, δεν υποψιάζομαι κανέναν, ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να φροντισετε να με αφησετε ησυχη....!!!
Ειμαι πολιτακι αυτη τη φορα και προσεξτε κακομοιρηδες!!!
Οποιος με κατηγορησει χωρις λογο θα τον ψηφισω....:whistle:
Να σημειώσω για όσους δεν κατάλαβαν, ότι η επιλογή τον ρόλων ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΑ!

Οπότε αγαπητή Neraida δεν έχει "Ειμαι πολιτακι αυτη τη φορα" και τέτοια, μπορεί να είσαι οτιδήποτε και ας ήσουν δολοφόνα πριν 3 μέρες ;)

Πολλά αστειάκια κάνετε όμως, για σοβαρευτείτε να πιάσουμε δουλειά :mad:



















:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
A δεν ξερω αν το ειχε κανει ο shaman τετοιο ποστ. Αν ναι, ειναι επειδη εχει χιουμορ το παιδι :P

Ενταξει μωρε μια πλακα καναμε...αμεσως να μας πιστεψετε !

(παντως ειμαι :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top