[ΕΠΑΛ] Tομέας Οικονομίας και Διοίκησης

mairoula trela

Νεοφερμένος

Η mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη σχολη του τομεα αυτου???
εμποριας και διαφημισης/Λογιστικης/Διοικησης Επιχειρησεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ
Εγω προσωπικα αυτες θα σου προτεινα:)
Eδω μπορεις να βρεις ολες τις σχολες του τομεα σου: https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...52-epal-panelladikes-sxoles-tmhmata-eisagwghs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis18

Νεοφερμένος

Ο kostis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά δεν έχετε δημοσιοποιήσει σχεδόν τίποτα σχετικά με το μάθημα των επαλ α και β ΑΟΔΕ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; όλα τα μαθηματα έχουν δικό τους τομέα εκτός από αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Λογιστικη με χιλιααααααααααααααααααα!:P
νΑΙ ΚΩΣΤΗ ΤΙΠΟΤΑ... και αναρωτιεμαι τι θα πεσει ΑΟΔΕ... τωρα καθομαι και διαβαζω για τον οργανισμο που μαθαινει ...πφφφφ!!!!!Δεν αντεχεται το ΑΟΔΕ γιατι εχει πολυ θεωρια σε συγκριση με το ΑΟΘ... εσεις ποιες σχολες στοχευετε αληθεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairoula trela

Νεοφερμένος

Η mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εμενα το διοικησης επιχειρησεων μου φαινεται καλυτερη επιλογη σε σχεση με την λογιστικη...νομιζω πως εχει καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση απο τα υπολοιπα..και τα τει χρηματοοικονομικης ειναι σχετικα καλα αλλα εχουν αρκετα δυσκολα μαθηματα :/: το κακο παντως ειναι οτι δεν εχει διοικηση επιχειρησεων θεσσαλονικη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Εμενα το διοικησης επιχειρησεων μου φαινεται καλυτερη επιλογη σε σχεση με την λογιστικη...νομιζω πως εχει καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση απο τα υπολοιπα..και τα τει χρηματοοικονομικης ειναι σχετικα καλα αλλα εχουν αρκετα δυσκολα μαθηματα :/: το κακο παντως ειναι οτι δεν εχει διοικηση επιχειρησεων θεσσαλονικη :(

δεν θα το 'λεγα ..οι λογιστες παντα εχουν πολυ καλη αποκατασταση.. :)
θα βαλει κανενς λογιστικη στις πρωτες επιλογες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Παιδιά για γνωστή μου ...θέλω να μου πείτε ή ακόμη καλύτερα αν είναι δυνατόν να βρείτε αν υπάρχουν διαδικτυακά βιβλία γ λυκείου για τον κύκλο οικονομικών και διοικητικών υπηρεσιών ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Παιδιά για γνωστή μου ...θέλω να μου πείτε ή ακόμη καλύτερα αν είναι δυνατόν να βρείτε αν υπάρχουν διαδικτυακά βιβλία γ λυκείου για τον κύκλο οικονομικών και διοικητικών υπηρεσιών ..!
Στον ιστότοπο www.economics.edu.gr έχουν ανέβει αρκετά βιβλία σε ψηφιακή μορφή. Επίσης υπάρχει αρκετό υλικό που μπορεί να σε βοηθήσει στα μαθήματα.
Επίλεξε τις ενότητες ΑΟΘ ΙΙ - ΕΠΑΛ ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top