Γενικό - Καταλληλότερος χρόνος έναρξης Φροντιστηρίου.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αν εχουν ομως καποιον γνωστο(οι περισσοτεροι εχουν)συμφερει

Εγω κανω ιδιαιτερα και πληρωνω 5 την ωρα

5 Ευρώ;:lol::lol: Συγγνώμη που γελάω αλλά είναι εξωφρενικά μικρό το ποσό:(.Φοιτητής σου κάνει;Και όχι δεν έχουν οι περισσότεροι γνωστό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
5 Ευρώ;:lol::lol: Συγγνώμη που γελάω αλλά είναι εξωφρενικά μικρό το ποσό:(.Φοιτητής σου κάνει;Και όχι δεν έχουν οι περισσότεροι γνωστό:)

Οχι γνωστος μας.Οντως ειναι υπερβολικα μικρο αλλα σε εμενα με εχει κατι σαν εξτρα.Εχει και αλλα παιδια,διευθυντης σε σχολειο κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και πάλι μου φαίνεται πολύ μικρό όταν μέσοι καθηγητής αξιώνουν από 20 και πάνω από ότι ξέρω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Και πάλι μου φαίνεται πολύ μικρό όταν μέσοι καθηγητής αξιώνουν από 20 και πάνω από ότι ξέρω:)

Ειναι κολλητος με τον πατερα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top