Μια ευχή...

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Με αφορμή ενα δυσάρεστο νέο για κάποιο συνάνθρωπο που υποφέρει ,να κάνω μια ευχή & να την χαρίσω σε όλους τους συνανθρώπους που υπέφεραν η υποφέρουν.Να γίνουν όλα γρήγορα καλά,καλύτερα απο πρίν !:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμένα η ευχή μου είναι
ας συμβεί ότι ΠΡΕΠΕΙ να συμβεί για το ΚΑΛΥΤΕΡΟ όλων


κάτι που σήμερα μπορεί να δείχνει τραγικό, αύριο μπορεί αποδειχθεί ότι ήταν το μέσον για να γίνει κάτι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εύχομαι να μάθουμε να εκτιμάμαι περισσότερο τα όσα έχουμε, έτσι ξεκινά ο δρόμος προς την ευτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
ευχομαι να γινει ο στοχος της πραγματικοτητα και να εχει παντοτε καποιον στο πλευρο της που να την νοιαζεται πραγματικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εύχομαι να μάθουμε να εκτιμάμαι περισσότερο τα όσα έχουμε, έτσι ξεκινά ο δρόμος προς την ευτυχία
γαμώτο πολύ σωστό αλλά δυστυχώς δεν το εφαρμόζω γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
εμένα η ευχή μου είναι
ας συμβεί ότι ΠΡΕΠΕΙ να συμβεί για το ΚΑΛΥΤΕΡΟ όλων


κάτι που σήμερα μπορεί να δείχνει τραγικό, αύριο μπορεί αποδειχθεί ότι ήταν το μέσον για να γίνει κάτι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ!

:)

Συμφωνώ κι εγώ. Πάντα εύχομαι ακόμη και για μένα να έρθει στη ζωή μου ότι θα είναι καλύτερο για μένα. Αυτό λοιπόν εύχομαι και για όλους σας, και για όλους τους συνανθρώπους μας.

Κάνω όμως και άλλη μια ευχή. Ας προκαλέσουμε τα καλύτερα ώστε να έρθουν σε μας.

Πιστεύω ότι γίνεται αυτό. Είμαι σίγουρος για αυτό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Κάνω όμως και άλλη μια ευχή. Ας προκαλέσουμε τα καλύτερα ώστε να έρθουν σε μας.

Πιστεύω ότι γίνεται αυτό. Είμαι σίγουρος για αυτό!:)[/quote] :worship: :worship: :clapup: Το βασικό...!!! Ουδέν σχόλιον !!!:clapup: :clapup: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
ΌΛΑ γίνονται φίλε Θοδωρή!:)

Ειδικά όταν το εύχεται όχι μόνο ένας, αλλά πολλοί, όπως όλοι εμείς εδώ μέσα και όσοι άλλοι που τους το είπες και το πιστεύουν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
ΌΛΑ γίνονται φίλε Θοδωρή!:)

Ειδικά όταν το εύχεται όχι μόνο ένας, αλλά πολλοί, όπως όλοι εμείς εδώ μέσα και όσοι άλλοι που τους το είπες και το πιστεύουν!:)
:) Φίλε μου,θα το πώ κι ας με πούν ...ψώνιο,ρατσιστή,η οτι... ! Λίγοι είμαστε που ευχόμαστε & γι'αλλους κι ακόμα πιο λίγοι να πιστεύουμε σ'ευχές .Ας είναι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Θεόδωρος:
:) Φίλε μου,θα το πώ κι ας με πούν ...ψώνιο,ρατσιστή,η οτι... ! Λίγοι είμαστε που ευχόμαστε & γι'αλλους κι ακόμα πιο λίγοι να πιστεύουμε σ'ευχές .Ας είναι...:D

Πιστεύω ότι είμαστε πολλοί, απλά οι περισσότεροι δεν το εκφράζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Θεόδωρος:
Λίγοι είμαστε που ευχόμαστε & γι'αλλους

Σκληρό μα αληθινό:/:
Αν πλανιόταν η πεποίθηση πως όταν στέλνουμε θετική ενέργεια στους άλλους επιστρέφει και σε εμάς ίσως γινόμασταν πιο ανιδιοτελείς.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Σκληρό μα αληθινό:/:
Αν πλανιόταν η πεποίθηση πως όταν στέλνουμε θετική ενέργεια στους άλλους επιστρέφει και σε εμάς ίσως γινόμασταν πιο ανιδιοτελείς.......

Εγώ πιστεύω πως πολλοί είναι αυτοί που θέλουν να δώσουν θετική ενέργεια, ευχές, προσευχές ή όπως αλλιώς θέλετε να το πείτε. Είναι όμως λίγοι αυτοί που το κάνουν γιατί οι περισσότεροι έχουν βολευτεί στους καναπέδες τους και αρκούνται μόνο στα επιφωνήματα του στύλ: ωωω τί κρίμα.

Αν αυτούς τους ξεβολέψουμε εμείς που λέμε ότι είμαστε στις επάλξεις τότε θα έχουμε κάνει ένα μεγάλο βήμα και η θετική ενέργεια να επιστρέφεται και σε μας(που όπως και να χει όταν κάνουμε κάτι καλό πάντα μας επιστρέφεται) όπως λέει η κλέφτρα, αλλά και η συμπαράσταση μας να είναι παντοδύναμη ως προς οποινδήποτε συνάνθρωπό μας την έχει ανάγκη, όπως ζήτησε και ο Θοδωρής ανοίγοντας αυτό το θέμα.

Μπορεί να ακούγονται ρομαντικά όλα αυτά, όμως πιστεύω ότι μπορούν να γίνουν και εγώ ξέρω περιπτώσεις που ήδη γίνονται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ευχομαι αυτα που εχω παθει εγω να μην συμβουν ουτε στο χειροτερο μου εχθρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
ευχομαι αυτα που εχω παθει εγω να μην συμβουν ουτε στο χειροτερο μου εχθρο
:) Ευχομαι ολα τα παθήματα να γίνουν παρελθόν & σαν γεγονότα & το οποιοδήποτε κόστος τους να εξαφανιστεί.Βλέπε μπροστα...Δεν είναι δύσκολο Ε;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:confused: Μια ευχή για τους λαούς που δοκιμάζονται εκεί κάτω...πέφτει λίγο μακρυά απ'τις πολυθρόνες μας ! Ας κάνουμε το ελάχιστο κι ας ευχηθούμε για τη λήξη του πολέμου στο Λίβανο & πέριξ,κυρίως γι'αυτούς τους άμαχους...Ας βρέξει λίγο επίγνωση...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αμήν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Σκληρό μα αληθινό:/:
Αν πλανιόταν η πεποίθηση πως όταν στέλνουμε θετική ενέργεια στους άλλους επιστρέφει και σε εμάς ίσως γινόμασταν πιο ανιδιοτελείς.......

Αυτή η σκέψη πραγματικά με εντυπωσίασε! :flowers:

Με τη σειρά μου εύχομαι να μου δώσει ο Θεός μια ευκαιρία να του αποδείξω πως τα λεφτά του τζόκερ δε θα αλλάξουν τον χαρακτήρα μου. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Θεόδωρος:
:confused: Μια ευχή για τους λαούς που δοκιμάζονται εκεί κάτω...πέφτει λίγο μακρυά απ'τις πολυθρόνες μας ! Ας κάνουμε το ελάχιστο κι ας ευχηθούμε για τη λήξη του πολέμου στο Λίβανο & πέριξ,κυρίως γι'αυτούς τους άμαχους...Ας βρέξει λίγο επίγνωση...:(

+1

:'(:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
:) Ευχαριστώ...διαβολάκι μου,+2 για σένα ! θα ήθελα & την ευχή σου εδω γραπτή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Σκληρό μα αληθινό:/:
Αν πλανιόταν η πεποίθηση πως όταν στέλνουμε θετική ενέργεια στους άλλους επιστρέφει και σε εμάς ίσως γινόμασταν πιο ανιδιοτελείς.......
:) Κάλλιο αργά παρά ποτέ...Το να περιμένεις...επιστροφή της θετικής ενέργειας --που όλοι μας μπορούμε να δώσουμε--είναι ο ύψιστος βαθμός ιδιοτέλειας...:) "Κάνε το καλό και ρίξ'το στο γιαλό"...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top