Πόσες φορές αντέχετε;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οτι γινεται γινεται, αλλα σε μια βραδια για εμενα δεν γινεται.
Και χρονικα δηλαδη δεν με παιρνει και σε διαθεση δεν παιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Προσωπικα παιδια..τι 5 κι 6 φορες...δηλαδη ελεος.
Σαν κατι κουνελακια που ειχα μικρος και που ηταν:
"Σκαρφαλωνω στην πιτσιρικα τσουκουτσουκου, κατω!"
"Σκαρφαλωνω στην πιτσιρικα τσουκουτσουκου, κατω!"
"Σκαρφαλωνω στην πιτσιρικα τσουκουτσουκου, κατω!"

Εγω μια με τις αγκαλιες στην αρχη, μια με τα φιλακια, μια με τα παιχνιδακια πριν τα προκαταρκτικα, μια με τα προκαταρκτικα, μια με το κυριως πιατο και τις διαφορες στασεις, μια με τις αγκαλιες και τα παιχνιδια μετα απο το σεχ, μια με το να ξεκουραστεις, ολο αυτο χαλαρα παιρνει αρκετη ωρα.
Αν το παω για 5-6 φορες για εμενα θα πρεπει να ειμαι με εναν ορο στο χερι και με εναν απινιδωτη ετοιμο διπλαμ ου ωστε σε περιπτωση που παθω καμια ανακοπη να με επεναφερει...

Παιδακια σοζ αλλα για εμενα τετοια νουμερα δεν παιζουν.
Μπορει να γινει μια,δυο τρεις φορες αλλα απο εκει και περα δεν το εχω να λειτουργει με μπαταρια...:redface:

Να σου πω ότι ετοιμαζόμουν να γράψω ακριβώς τα ίδια πράγματα!! Ευτυχώς που έκανα refresh πριν το καταχωρήσω...:D...τεσπα, ρε παιδιά είναι δυνατόν να υπάρχουν αυτά τα νούμερα που λέτε; Θα πάω στο τρελάδικο με αυτά που ακούω...άκου εκεί διψήφιο αριθμό!!:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
μμμ, αστειακια! :pfff:

Παντως πιστευω οτι τα τρελα νουμερα γινονται μονο για να τα λες την αλλη μερα στους φιλους σου η σε φορουμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eγώ πάντως μία φορά το είχα φτάσει στις 4 φορές (:clapup:) και το πουλέλι μου μετά το ένιωθα 2 κιλά και κάτι ψιλά. :redface:

Επίσης το άλλο πρωί ταλαιπωρήθηκα πολύ στο κατούρημα.:redface:


Προσωπικά, 2 φορές σεκς μέσα σε 2-3 ώρες, είναι ένα καλό νούμερο...


πς: γέρασα γαμώτο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
συμφωνώ με Μάριο.

Το να γίνει συνεχόμενα 8-9 φορές μου φαίνεται λίγο κουλό, δεν βγαίνει χρονικά πώς να το κάνουμε.
Έκτός και αν μιλάμε αποκλειστικά και μόνο για συνουσία.
Αλλά το σεξ δεν είναι μόνο η συνουσία και η τελευταία θα πρέπει να είναι η αποκορύφωση της όλης διαδικασίας.

Μπόρατ : δεν γέρασες, απλά το είδες αλλιώς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Για να συνοψίσουμε.
Πάνω από 5 φορές είναι τέρμα δύσκολο.
Αλλά 5 ακριβώς γίνεται.
Και μπορώ να σας το αποδείξω κιόλας!


(Μετά από αυτό, πιστεύω ότι μπορώ να ανακυρήξω τον εαυτό μου σαν τον πιο απάλευτο χρήστη του e-steki.gr)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizardcia

Νεοφερμένος

Ο wizardcia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ δεν βιάζομαι, προτιμώ μια και καλή παρά 100 και ζόρικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
3 φορές είναι ότι πρέπει....
Μην το παρατραβάμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Εξαρτάται από πόσο καιρό έχουμε να το κάνουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
μια το βράδι πριν ξαπλώσεις
μια ενδιαμεσα..
και μια το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris663

Νεοφερμένος

Ο chris663 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλη χρονια και χρονια πολλα σε ολους ...
3 φορες με ολιγολεπτα διαλειματα.
αν και αυτα ειναι αναλογα...
με την διαθεση και τον συντρογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Αναλογα με την διαθεση μεχρι δυο φορεs καλα ειναι μετα καταντα καταχρηση αλλωστε το πηγαδι δεν χαλαει ποτε ο κουβαs χαλαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bou

Νεοφερμένος

Η bou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Συνεχόμενα μέχρι δύο φορές αντέχω προσωπικά.Έχει τύχει βέβαια να συμβεί 8 φορές σε μια μέρα αλλά με διάλειμμα στα ενδιάμεσα.Ήθελα να ξερα πόσοι πραγματικά αντέχουν πάνω από 2 φορές συνεχόμενα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lobo

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εννοειται με διαλειματα ενα διημερο κλεισμενος πρεπει να ηταν καμμια 8-9 φορες. συνεχομενα χωρις διαλειματα 2 φορες. παραπανω νομιζω μονο με χαπακι αλλα δεν ειμαστε για χαπακια σε τετοια ηλικια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Χωρίς να έχω πρόθεση να προσβάλλω ή να ειρωνευτώ... Εσείς που το κάνετε 8 και 9 και 10 φορές με τον/την σύντροφό σας, μετά τη 5η φορά χύνετε πορτοκαλάδα;

Μετά την 5η...πίνουν πορτοκαλάδα για να μην πάθουν αφυδάτωση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grasshoper

Νεοφερμένος

Ο grasshoper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ο στοχος μου στο σεξ,δεν ειναι το <τελειωμα>,ειναι η απολαυση.δεν πιστευω στη ποσοτητα αλα στη ποιοτητα. γι αυτο και το σερι μου ειναι 3 φορες (σε 5 ωρες):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
8 φορές;


Με πρόχειρους υπολογισμούς θα μου στοίχιζε 3 μέρες, 53 λίτρα νερό και μπόλικα ισοτονικά ποτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ξέχασες να προσθέσεις και την αμοιβή της κοπέλας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

batmancor

Νεοφερμένος

Ο batmancor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μετα την 1τη φορα το θελει ενα τσιγαρο
την 2ρη δν θα πιεις κατι
ε τριτη μετα φαγητο και υπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top