Ψυχολογία Παντείου

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Γειαα...!!

Το να περάσει κάποιος σε οποιαδήποτε Ψυχολογική σχολή είναι πολύ δύσκολο εννοώ ότι πρέπει να κάθεται με τις ώρες για να πιάσει την απαιτούμενη βάση?

Ευχαριστώ για όποια απάντηση μου δώσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γειαα...!!

Το να περάσει κάποιος σε οποιαδήποτε Ψυχολογική σχολή είναι πολύ δύσκολο εννοώ ότι πρέπει να κάθεται με τις ώρες για να πιάσει την απαιτούμενη βάση?

Ευχαριστώ για όποια απάντηση μου δώσετε.
Είναι δύσκολο, αλλά αξίζει καθώς πρόκειται για σχολές με άφθονο γυναικείο πλυθησμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Είναι δύσκολο, αλλά αξίζει καθώς πρόκειται για σχολές με άφθονο γυναικείο πλυθησμό.

Δηλαδή απ΄ό,τι καταλαβαίνω αγόρια δεν έχει?
Όχι ότι έχω πρόβλημα.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bow10

Νεοφερμένος

Η bow10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω ,εάν κάποιος βέβαια γνωρίζει, ποια είναι καλύτερη, η ψυχολογία στο Καποδιστριακό ή στην Πάντειο και γενικα με τι ασχολείσαι μόλις αποφοιτήσεις από αυτές?
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karzos1990

Νεοφερμένος

Ο Karzos1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω ,εάν κάποιος βέβαια γνωρίζει, ποια είναι καλύτερη, η ψυχολογία στο Καποδιστριακό ή στην Πάντειο και γενικα με τι ασχολείσαι μόλις αποφοιτήσεις από αυτές?
Ευχαριστώ!

Στην Αγγλία είναι η καλύτερη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Energy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για την ψυχολογία παντειου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_gr

Νεοφερμένος

Η mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Έχει καλούς καθηγητές και κάνουν όλοι οι φοιτητές πρακτική σε αντίθεση με τη ψυχολογία του ΕΚΠΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Energy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Είναι δύσκολη σχολή; Σκέφτομαι να δώσω κατατακτηριες όταν τελειώσω αυτή που είμαι τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_gr

Νεοφερμένος

Η mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Κοίτα δεν είναι δύσκολη αλλά ούτε και εύκολη.Μέτρια θα έλεγα.Άμα σου αρέσει κάν'το. Πρέπει να ξέρεις σε πιο τομέα θα θές να ειδικεύτεις για να επιλέξεις σε ποιά σχολή είναι καλύτερο να φοιτήσεις.Δες το πρόγραμμα σπουδών και των δύο σχολών και αποφάσισε.Σου είπα και στο προηγούμενο μήνυμα οτι στη ψυχολογία του Εκπα δεν παίρνουν όλους τους φοιτητές σε σχέση με το Πάντειο.Δική σου η απόφαση.Καλή επιτυχία σε οτι επιλέξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Energy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Στο παντειο θα δώσω γιατί είναι πιο κοντά στο σπίτι μου και έχω δει ότι στο εκπα μπαίνουν με πολύ υψηλούς βαθμούς. Η κλινική ή η συμβουλευτικη μου αρέσουν περισσότερο

Στην κλινική ψυχολογία έχει μεταπτυχιακό το εκπα, αλλά είναι πολύ ακριβό και τρία χρόνια. Αλλά μέχρι να δώσω στο παντειο και τελειώσω μπορεί να έχουν αλλάξει τα μεταπτυχιακά στο παντειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Energy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Στην Αθήνα κάνει μεταπτυχιακό; Με ενδιαφέρει και η έρευνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Energy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τις κατατακτηριες στην ψυχολογία παντειου; Η ύλη είναι πολύ μεγάλη; Υπάρχει κάποιος που να πέρασε έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Energy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για την ψυχολογία παντειου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top