Δικαιολογητικά για τις Πανελλήνιες

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Παιδιά φέτος προετοιμάζομαι για να δώσω Πανελλήνιες. Δεν έδωσα πέρυσι άρα δεν έχω κωδικό, όπως έχουν τα άλλα παιδιά της περσινής Γ' Λυκείου.
Την Δευτέρα θα πάω σχολείο να ρωτήσω τι πρέπει να κάνω γενικά για να δηλώσω συμμετοχή στις Εξετάσεις απλά έχω αγχωθεί υπερβολικά .....
Ηρέμησε, μην αγχώνεσαι, διότι:
1) Έχεις κωδικό από πέρυσι, ας μην έδωσες πανελλήνιες. (Το ξέρω σίγουρα από φίλο που είναι στην ίδια περίπτωση). Όλοι οι μαθητές της Γ λυκείου παίρνουν κωδικό, άσχετα με το αν δίνουν ή όχι πανελλήνιες. Ρώτα στο σχολείο σου και θα σου τον πουν. (Πάντως, αρχίζει από 12).
2) Οι αιτήσεις για εξετάσεις γίνονται το Φεβρουάριο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ουυυφ! Με ξεαγχώσατε!! Ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
εκάνα μια έρευνα στο διαδίκτυο αλλά για τους αλλοδαπούς δεν αναφέρει κάτι... :/ έτσι ήθελα να ρωτήσω,
τα παιδιά που δεν είναι ελληνικής καταγωγής και θέλουν να ξανα δώσουν πανελληνίες, εκτός απο απολυτήριο βαθμό προσβάσης χρείαζονται κάτι αλλό ? Τίποτα άλλα χαρτιά ; Μηπως γνωρίζετε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alaninikos

Νεοφερμένος

Ο alaninikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σήμερα κατέθεσα την αίτηση για τις πανελλήνιες όμως δεν συμπλήρωσα διεύθυνση και τηλέφωνο και υπέγραψα τα 2 αντίγραφα χωρίς να το καταλάβω.Ομως πριν τελειώσω το σχολείο το κατάλαβα και πήγα την τελευταία ώρα στον διευθυντή και μου είπε θα το δούμε την δευτέρα με τον καθηγητή που φτιάχνει τις αιτήσεις. Θέλω να ρωτήσω είναι υποχρεωτική η δήλωση της διεύθυνσης και του τηλεφώνου. Και αν ναι τώρα θα πρέπει να μου φτιάξουν άλλη αίτηση. Σας παρακαλώ βοηθήστε με γιατί έχω αγχωθεί πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top