[20/5/2013] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 77)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 32 41.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 12 15.6%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 6 7.8%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 17 22.1%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 4 5.2%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 6 7.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
το γ3 ηθελε ιστογραμμα Fi. τα φροντηστηρια το κανουν, υπαρχει και μια εφαρμογη στο βιβλιο ( σ αυτο το σιχαμα που ευτελιζει τα μαθηματικα αλλα anyway). Εγω προσωπικα την ειχα δουλεψει την μεθοδολογια στο φροντιστηριο

και μην αγχεστε... εχετε 4 μαθηματα ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
το γ3 ηθελε ιστογραμμα Fi. τα φροντηστηρια το κανουν, υπαρχει και μια εφαρμογη στο βιβλιο ( σ αυτο το σιχαμα που ευτελιζει τα μαθηματικα αλλα anyway). Εγω προσωπικα την ειχα δουλεψει την μεθοδολογια στο φροντιστηριο

και μην αγχεστε... εχετε 4 μαθηματα ακομα
νομιζω λυνεται και χωρις αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ναι?? θα το κοιταξω.. αλλα με ιστογραμμα Fi βγαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Εγώ αργησά λίγο στο β και από ότι άκουσα(παίζει να μην ισχυεί)έκανα ένα λαθάκι στο δ4 και δεν έκανα το δ1(δεν ξέρω γιατί, απλά κόλλησε το μυαλό μου). Οπότε γύρω στο 18-18.5. Καλά είναι αν και ήθελα 20άρι. Πάντως τα θέματα μου φάνηκαν ιδιαίτερα δύσκολα, καμία σχέση με τα περσινά. Οπότε είμαι πολύ χαρούμενος με το 18. Αυτό που πραγματικά με εξόργισε είναι το πόσο εύκοαλ έβαλαν στην βιολογία(το άκουσα απο 2-3 παιδιά στο εξεταστικό και μου το επιβεβαίωσε ένς πολύ καλός μου φίλος που θεωρεί ότι έχει γύρω στο 17 ενώ πήγαινε για βάση).ΕΛΕΟΣ!!! Περίμενα ένα δύσκολο μάθημα μετά την μαλακία στην έκθεση(οι αδιάβαστοι έγραψαν 14 για πλάκα) αλλά σε όλους. Οχι στους βλάκες που δεν πήραν την παπαγαλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
γιατι το κανανε αυτο??
τοσο δυσκολα θεμετα???
τωρα οσοι ειχαν βιολογια περνανε παντου
ελεοςς :devil:

Ε όχι και έτσι απο +- 2με3 μονάδες σε γενικής....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ. Έλυσα τα περσυνά σε 1 ώρα, κ σήμερα έκατσα 3 ώρες και ενώ πήγαινα για 20 έχω 15-16.. Απλά ξεφτύλα

1. κόλλησα στο γ2 γιατί δεν ήξερα τι να κάνω την διάμεσο αφού δεν ήξερες πως είναι οι παρατηρήσεις.. με λίγα λόγια συμπήρωσα (και εξήγησα) τις κλάσεις και τα xi (Πες από τα 7 να πάρω 2-4)
2. Άλλο πάλι τουτο το γ3.. εγώ πέταξα ένα τύπο για να βγει το αποτέλεσμα μπας και πάρω κάτι (x1*f1+x2*f2+x3*f3)/6 = 400/6 = 200/3 αλλά ξέρω ότι δεν θα το πάρουν σωστό...( Ίσως από τα 7 να πάρω 1-3 ή και κανένα)
3. ΠΟΥ ΝΑ ΞΈΡΩ ΓΩ ΌΤΙ a*lna*b*lnb*g*lng=a*lna + b*lnb + g*lng (1-2 από τα 7 πάλι)
4. Είχα σκατοανχωθεί από τα προηγούμενα και έκανα μόνο το α (3 από τα 7)

Με λίγα λόγια 15-16.5 σε μαθηματικά γενικής, ΤΙ ΝΑ ΠΩ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Μας γάμησαν τον πάτο γαμώ το κράτος τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ. Έλυσα τα περσυνά σε 1 ώρα, κ σήμερα έκατσα 3 ώρες και ενώ πήγαινα για 20 έχω 15-16.. Απλά ξεφτύλα

1. κόλλησα στο γ2 γιατί δεν ήξερα τι να κάνω την διάμεσο αφού δεν ήξερες πως είναι οι παρατηρήσεις.. με λίγα λόγια συμπήρωσα (και εξήγησα) τις κλάσεις και τα xi (Πες από τα 7 να πάρω 2-4)
2. Άλλο πάλι τουτο το γ3.. εγώ πέταξα ένα τύπο για να βγει το αποτέλεσμα μπας και πάρω κάτι (x1*f1+x2*f2+x3*f3)/6 = 400/6 = 200/3 alla 3erw oti den 9a to parun swsto...( Ίσως από τα 7 να πάρω 1-3 ή και κανένα)
3. ΠΟΥ ΝΑ ΞΈΡΩ ΓΩ ΌΤΙ a*lna*b*lnb*g*lng=a*lna + b*lnb + g*lng (1-2 από τα 7 πάλι)
4. Είχα σκατοανχωθεί από τα προηγούμενα και έκανα μόνο το α (3 από τα 7)

Με λίγα λόγια 15-16.5 σε μαθηματικά γενικής, ΤΙ ΝΑ ΠΩ :/:


Ναι σωστα η ιδιοτητα των λογαριθμων απο τη Βλυκειου ειναι γνωση διαστημικη.
Θελετε και τα λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
δεν περναμε πουθενα τωρα
3 μοναδες μπονους η βιολογια
και δεν ειναι λιγοι απο θετικη-τεχνολογικη που δινουν βιολογια
αρα θα ανεβουν οι βασεις σε συνδιασμο με την ευκολη εκθεση

οποτε του χρονου παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nrel

Νεοφερμένος

Ο nrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
αντικειμενικα οι θεωρητικοι πηγαν απατοι
οι περισσοτεροι απο τους θεωρητικους φιλους μου λενε κατω απο 12

καμια σχεση με καμια αλλη χρονια αυτα ηταν ΤΑ αγγουρια απο αποψη χρονου,απο αποψη τελειωτητας(στην κατανομη μου πειρε 5 λεπτα να αποδειξω τα εσωτερικα ποσοστα) και απο αποψη μαθηματικης σκεψης να ξεκλειδωσεις τα ζητουμενα οπως το Δ1 και το τελευταιο

προσωπικα δεν καταφερα να βγαλω το κ=2 το εκλεισα αναμεσα στο 2,3 αλλα δν μπορουσα να απορριψω το 3
δν σταθηκα πολυ και παλι καλα γτ ουτε ελεγχο δεν προλαβα να κανω στο γραπτο μου!

παιδες μη ζοριζεστε,οσοι πανε για 5ο πεδιο παιζουν καλα και με 15(μια χαρα βαθμος για οσους πηγεναν κατω απο 18 στα μαθ γεν)
οι περισσοτεροι θεωρητικοι που επελεξαν τα μαθ γεν εφυγαν(εμειναν μονο τα δυνατα γραπτα,τα οπια ειναι ετσι και αλλιως δυνατα σε οποιαδηποτε θεματα)

τρομαζω στην ιδεα τι θα μπει στα μαθ κατ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george398

Νεοφερμένος

Ο george398 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ανέθεμαμαι αν έπιασα βάση. Πολύ δύσκολα για εμάς της θεωρητικής...
Τα μαθηματικά όλοι για Αστυνομία τα πήρατε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nrel

Νεοφερμένος

Ο nrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ανέθεμαμαι αν έπιασα βάση. Πολύ δύσκολα για εμάς της θεωρητικής...
Τα μαθηματικά όλοι για Αστυνομία τα πήρατε??
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ανέθεμαμαι αν έπιασα βάση. Πολύ δύσκολα για εμάς της θεωρητικής...
Τα μαθηματικά όλοι για Αστυνομία τα πήρατε??

συμφωνω οτι πρεπει να σκεφτονται τα παιδια της θεωρητικης... ειναι κριμα δηλαδη να προετοιμαζονται, να διαλεγουν το μαθημα για 5ο πεδιο και να τους χαλανε το ενα μαθημα βαρυτητας.... δινεις ΑΟΘ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
θα μας διαλυσουν και στο ΑΟΘ
οπως και στη φυσικη κ. και τα μαθηματικα κ.
χαλια ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george398

Νεοφερμένος

Ο george398 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
συμφωνω οτι πρεπει να σκεφτονται τα παιδια της θεωρητικης... ειναι κριμα δηλαδη να προετοιμαζονται, να διαλεγουν το μαθημα για 5ο πεδιο και να τους χαλανε το ενα μαθημα βαρυτητας.... δινεις ΑΟΘ??

Ναι το δίνω. Δηλαδή έλεος...
Το 05 είχα πάει αδιάβαστος και έγραψα 10.5, τώρα διάβαζα όλη τη χρονιά και πάτωσα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
συμφωνω οτι πρεπει να σκεφτονται τα παιδια της θεωρητικης... ειναι κριμα δηλαδη να προετοιμαζονται, να διαλεγουν το μαθημα για 5ο πεδιο και να τους χαλανε το ενα μαθημα βαρυτητας.... δινεις ΑΟΘ??

Οι της τεχνολογικής χαλιούνται περισσότερο μιας και πρέπει να γράψουν φυσική και μαθηματικά κατ όπου είναι πιο δύσκολα + ότι στην έκθεση κάποιος της θεωρητικής γράφει καλύτερα απ'αυτόν της τεχνολογικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
φυσικη και μαθηματικα το πιστευω, αοθ δεν νομιζω.. ειναι η φυση του μαθηματος τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
3. ΠΟΥ ΝΑ ΞΈΡΩ ΓΩ ΌΤΙ a*lna*b*lnb*g*lng=a*lna + b*lnb + g*lng (1-2 από τα 7 πάλι)
Αυτό ήταν το δύσκολο που σας βάλανε; :rofl:
Έλεος... Τόσο δύσκολο; Μα τόσο;
Σας κακοποίησαν, προτείνω επανάληψη των εξετάσεων για να σταματήσετε να κλαίγεστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αυτό ήταν το δύσκολο που σας βάλανε; :rofl:
Έλεος... Τόσο δύσκολο; Μα τόσο;
Σας κακοποίησαν, προτείνω επανάληψη των εξετάσεων για να σταματήσετε να κλαίγεστε!
Κάτσε λύσε τα όλα και μετά μιλάς. :)
Το μόνο εύκολο είναι να λες εξυπνάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Απιστευτό αυτό που έγινε με την βιολογία. Εγώ θέλω στρατιωτικές που μπορούν να δηλώσουν και ενώ εμείς με τα μαθηματικά είμαστε πάνω- κάτω φυσιολογικά(ευκολή έκθεση-δύσκολα μαθηματικά) από αυτούς ο κάθε μέτρια προετοιμασμένος έχει ήδη 2 καλούς βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top