Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Βόλου

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, έμειναν λίγες μέρες ακόμα για το μηχανογραφικό. Εγώ λοιπόν σημείωσα τις σχολές που θέλω, είδα τα μόρια από το 2011 έτσι να δω πάνω-κάτω πόσο είναι κάθε σχολή και άρχισα να μπαίνω στη σελίδα της κάθε σχολής για να δω τα μαθήματα, επαγγελματική αποκατάσταση κτλ κτλ. Αφού λοιπόν πήρα μια μεγάλη πίκρα με το Π.Φ.Ψ. Ιωαννίνων γιατί διάβασα ότι από εκεί μόνο ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ βγαίνεις και δεν μπορείς καν να ασχοληθείς με την ψυχολογία, τρόμαξα λίγο με το ΤΕΙ Λογοθεραπείας γιατί διάβασα ότι κάνουν 900 ώρες πρακτική σε νοσοκομεία και (downιασα μόνο που το διάβασα) είδα κάτι εργαλεία (Παναγία μου!) που χρησιμοποιούν, απογοητεύτηκα από το Παιδαγωγικό ειδικής αγωγής γιατί είδα πως δεν έχουν ΚΑΝΕΝΑ δικαίωμα όσοι αποφοιτούν, κρίμα γιατί θα με ενδιέφερε πολύ αυτή. Τέλος, διάβασα και για το ΤΕΙ αισθητικής που το είχα ως τελευταία επιλογή, ότι δεν ήταν αυτό που φανταζόμουν. ΑΛΛΑ κατέληξα σε 14 σχολές, μια από αυτές είναι το Παιδαγωγικό προσχολικής εκπαίδευσης Βόλου για την οποία δεν βρήκα ούτε σελίδα ούτε τίποτα και εδώ έρχονται οι i-schoolαδες να μου πουν αν ξέρουν κάτι γι αυτή τη σχολή ή να μου δώσουν καμία σελίδα για αυτή. Pleaaaξ!:redface:

Ευχαριστώ πολύ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Αν θέλεις να ασχοληθείς με την Ειδική αγωγή, μπορείς να τελειώσεις το τμήμα αυτό και μετά να κάνεις μεταπτυχιακό στην Ειδική αγωγή. Έτσι θα εντάσσεσαι στο ΠΕ60 Νηπιαγωγών και στο ΠΕ61 Νηπιαγωγών Ειδικής αγωγής. Εν ολίγοις θα έχεις δυο επιλογές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ την βλέπω κανονικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Coco T.

Νεοφερμένος

Η Κυριακή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Βρε παιδια, άκουσα ότι στο Παιδαγωγικό του Βόλου τα μαθήματα ξεκινάνε στις 24/09 και όχι 01/10. Γνωρίζετε κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,591 μηνύματα.
Βρε παιδια, άκουσα ότι στο Παιδαγωγικό του Βόλου τα μαθήματα ξεκινάνε στις 24/09 και όχι 01/10. Γνωρίζετε κάτι;


Θα ενημερωθείς από το σάιτ της σχολής .
Λογικά θα ανεβάσουν το ωρολόγιο πρόγραμμα και την ημέρα έναρξης των μαθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,089 μηνύματα.
Το υπέροχο, καινοτόμο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας συνηθως ξεκινάει τέλη Σεπτεμβρίου όποτε καλά ενημερώθηκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top