Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αυτο ειναι ειτε πολυ συγουρια και απροσεξια, 2 σε 1, ειτε μια απλη υποθεση...
Υπόθεση Τάσο, υπόθεση.
Δημιουργώ σενάρια.. το σενάριο λοιπόν που έχω στο μυαλό μου θέλει τον vendetta αθώο.

Εδώ οι δολοφόνοι κάνουν μπαμ κι εσύ ψηφίζεις εμένα; Τι άλλο θα δούμε!
Τι έγινε Τασούλη μπας και είσαι εσύ το νεούδι που πάντα σχεδόν βάζει η ΣΕ; Ε;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι ακριβώς. Οπότε είπα αντί να κάνω άκυρη ψήφο έτσι ώστε να μείνω στην αφάνεια, να εξοργίσω την Ηρώ, να κατηγορηθώ ότι υποστηρίζω την Γούκι, να στρέψω τα βλέμματα πάνω μου και να έχουμε τα παραπάνω ποστ...Σωστά! Κλασσική συμπεριφορά δολοφόνου! Φοβερά έξυπνο παίξιμο... Ενώ αν ψήφιζα βεντέτα απλώς θα ακολουθούσα το ρεύμα και σιγά να μην γινόταν αυτό το πανηγύρι.

Δυστυχώς Angie ενώ το παίξιμό σου είναι έξυπνο, σε κάρφωσαν οι συνδολοφόνοι σου και το τσιράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κρονακο καρφωθηκες ΤΡΕΛΑ!!!! :)
Λοιπόν Κρονος 1ος δολοφόνος.
Επίσης οι αλλαγές ψήφων και οι ψήφοι ξαφνικά προς την Ηρώ δεν μου αρέσαν καθόλου.
Αλλάζω την ψήφο μου.

Ψηφίζω ΑΝΤΖΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ, ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!

Λίστα για Τρίτη 13/1


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >> Ηρώ
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Ηρώ
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. jrot6
  7. Kakerlak>> vendetta
  8. Κακή Επιρροή >> Youki
  9. Lorien
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21 >> Neraida
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey
  16. [WhiteDrum >> KE]
  17. Youki >> Angie_Ann

Ψήφοι
5 vendetta
3 Angie_Ann
2 Ηρώ
1 Youki
1 KE
1 Neraida

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι έγινε Τασούλη μπας και είσαι εσύ το νεούδι που πάντα σχεδόν βάζει η ΣΕ; Ε;;)

Πληροφοριακα, δεν ειμαι νεουδι, επαιαζα και παλια, αλλα λογο σχολειου τελευτεα δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πληροφοριακα, δεν ειμαι νεουδι, επαιαζα και παλια, αλλα λογο σχολειου τελευτεα δεν...
To ξέρω Τάσο μου, αλλά έχεις πάαααρα πολύ καιρό να παίξεις.
4 στα 5 παιχνίδια βρίσκεται στους δολοφόνους ένας με το δικό σου προφίλ, παίκτης δηλαδή που δεν έχει παίξει ποτέ ή που έχει πολύ καιρό να συμμετάσχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα πιστευεις οτι για αυτον τον λογο ειμαι δολοφονος, τι να σου πω... Δεν εχω κανενα λογικο επιχειριμα για να το αποκρουσω.. Ψηφισε με αν θες. Για να μην με ψηφιζεις ομως, μαλλον δεν εχεις καπιον λογο... Και εσυ και η Youki, ιδικα η Youki που το λεει και ξεκαθαρα οτι ειμαι ο 1ος δολοφος, δεν με ψηφιζετε...Μαλιστα ψηφιζετε το ιδιο ατομο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αμα πιστευεις οτι για αυτον τον λογο ειμαι δολοφονος, τι να σου πω... Δεν εχω κανενα λογικο επιχειριμα για να το αποκρουσω.. Ψηφισε με αν θες. Για να μην με ψηφιζεις ομως, μαλλον δεν εχεις καπιον λογο... Και εσυ και η Youki, ιδικα η Youki που το λεει και ξεκαθαρα οτι ειμαι ο 1ος δολοφος, δεν με ψηφιζετε...Μαλιστα ψηφιζετε το ιδιο ατομο...
Μόνος σου τα λες.. επειδή αυτό δε μου αρκεί και επειδή η Angie κάνει μπαμ γιαυτό και την ψηφίζω.

Θα φανείς κι εσύ στην πορεία Τασούλη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Και τώρα θα σου πω γιατί σε ψηφίζω...
Ας πάρουμε την πρώτη περίπτωση όπου ο ρουφ δεν ηταν ο Μπιλ και ο ρουφ είναι ακόμα στο παιχνίδι. Ξέρωντας τι είμαι αποκλείω όσους με ψηφίζουν από ρουφιάνους. Ξέρεις τι μένει? Η whitedrum που δεν νομίζω στην παρθενική της εμφάνιση να πήρε ρόλο ρουφ ή τσιρακίου και όλοι όσοι σε ψηφίζουν. Βεβαια υπάρχουν κι αυτοί που δεν έχουν ψηφίσει ακόμα, αλλά θέλω να ελπίζω ότι ο ρουφ δεν είναι καποιος που μπαίνει μια φορά τη μέρα και γράφει μια γραμμή ίσα ίσα για να ψηφίσει
εξαιρετικά βολικό το να παριστάνεις ότι ο ρουφ ΞΕΡΕΙ ΟΛΟΥΣ τους δολοφόνους
ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙ όμως όλους.... 'αρα... πως είσαι τόσο σίγουρη καλόμ ότι όποιος σε ψηφίζει είναι οχι ρουφ????
να δω τι άλλο θα σκαρφιστείς!


Κρονακο χωρίς να το καταλάβεις με εκανες να δω τα αυτονόητα (ή να πάρω τελείως μα τελείως λάθος δρόμο :P).

Όταν έκανα αυτό το ποστ είχαμε ψήφους εγώ και ο βεντέτα και μια ψήφο η ΚΕ από την Whitedrum. Ανέφερα λοιπόν ότι ξέρωντας τι είμαι (πολίτης) και μιας και όλοι οι άλλοι πλην της W ψηφίζαν βεντετα, και δεδομενου ότι ο ρουφ μάλλον θα χει μιλήσει = ο βεντετα δολοφόνος.
ΟΜΩΣ ο Βεντετα είναι πολίτης και οι δολοφόνοι το ξέρουν. Και με αυτό μου το σχόλιο αρχίζουν να πιστεύουν ότι η White είναι ο ρουφιάνος και τη βγάζουν με δολοφονία.
Κι έχουν με ένα σμπάρο τα εξής τριγώνια: Εξω ο ρουφ (ετσι νομιζουν), πέφτουν οι υποψίες πάνω μου, και απενοχοποιείται και η ΚΕ που - σημειωτέον - έσπευσε να ποστάρει ότι αυτό ήταν προσπάθεια να την κατηγορήσουν!!!

ΚΕ - Ηρω δολοφόνες. Ψάχνω τον 3ο/τσιράκι (αν δεν ήταν ο Σλειερ). Παιζει η Νεραιδα αλλά μπορεί και απλά να ειναι τελείως αλλού (θα δείξει στη συνέχεια)
Αλλάζω την ψήφο μου κι ελπίζω να με ακολουθήσουν κι άλλοι.
ΗΡΩ ξανα από μενα

μα τα θες και τα λες αυτά???? θα θεωρούσαν οτι ξέρουν τον ρουφιάνο κι αντί να κάνουν κάρφωμα τον δολοφονούν! :confused:
helloooooooooooo?!?!?!?!


έχετε διασπάσει τις ψήφους σας πάλι ΑΣΧΕΤΑ και ο Βεντέττα θα βγει μάλλον αθώος...
είδωμεν όμως... κοντός ψαλμός αλληλούια!



@Ηρώ πρέπει να αποφασίσεις αν είμαι δολοφόνα ή όχι
Αν ΔΕΝ είμαι, πάψε να κατηγορείς την Νεράιδα που δεν ήθελε να μπω σε ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
έχετε διασπάσει τις ψήφους σας πάλι ΑΣΧΕΤΑ και ο Βεντέττα θα βγει μάλλον αθώος...
είδωμεν όμως... κοντός ψαλμός αλληλούια!
Τότε ίσως θα έπρεπε να εξετάσεις το ενδεχόμενο να αλλάξεις ψήφο..
Μη βγει σε ψηφοφορία που φαίνεται ιδιότητα κάποιος που μάλλον είναι αθώος, έτσι ΚουΕ;
Για να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kronaκο...

Δεν μας τα λες καλά...και για εμένα είσαι ο επόμενος να το ξες ;)

Θα εμπιστευτώ την Ηρώ this time οπότε Angie Ann
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ, ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!

Λίστα για Τρίτη 13/1


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >> Ηρώ
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Ηρώ
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. jrot6
  7. Kakerlak>> vendetta
  8. Κακή Επιρροή >> Youki
  9. Lorien
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21 >> Neraida
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey >> Angie_Ann
  16. [WhiteDrum >> KE]
  17. Youki >> Angie_Ann

Ψήφοι
5 vendetta
4 Angie_Ann
2 Ηρώ
1 Youki
1 KE
1 Neraida

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τότε ίσως θα έπρεπε να εξετάσεις το ενδεχόμενο να αλλάξεις ψήφο..
Μη βγει σε ψηφοφορία που φαίνεται ιδιότητα κάποιος που μάλλον είναι αθώος, έτσι ΚουΕ;
Για να δούμε..

το θα φανεί κάποιος "μάλλον πολίτης" πως ακριβώς συνάδει και με το "μάλλον αθώος"????
Δεν νομίζω να υπήρξε μία στιγμή που να είπα ότι ο Βεντέττα ΕΙΝΑΙ αθώος
Λέω ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΑ η Νεράιδα

Και ναι θα αλλάξω ψήφο.... σκέφτομαι όμως αν θα ψηφίσω εσένα ή την Angie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αμα πιστευεις οτι για αυτον τον λογο ειμαι δολοφονος, τι να σου πω... Δεν εχω κανενα λογικο επιχειριμα για να το αποκρουσω.. Ψηφισε με αν θες. Για να μην με ψηφιζεις ομως, μαλλον δεν εχεις καπιον λογο... Και εσυ και η Youki, ιδικα η Youki που το λεει και ξεκαθαρα οτι ειμαι ο 1ος δολοφος, δεν με ψηφιζετε...Μαλιστα ψηφιζετε το ιδιο ατομο...
Tomorrow is your day! ;)

εξαιρετικά βολικό το να παριστάνεις ότι ο ρουφ ΞΕΡΕΙ ΟΛΟΥΣ τους δολοφόνους
ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙ όμως όλους.... 'αρα... πως είσαι τόσο σίγουρη καλόμ ότι όποιος σε ψηφίζει είναι οχι ρουφ????
να δω τι άλλο θα σκαρφιστείς!


μα τα θες και τα λες αυτά???? θα θεωρούσαν οτι ξέρουν τον ρουφιάνο κι αντί να κάνουν κάρφωμα τον δολοφονούν! :confused:
helloooooooooooo?!?!?!?!
ΚΕ σε έχω για πιο έξυπνη. Ο ρουφ - λογικά - και ξέρωντας 2 δολοφόνους, δεν θα πάει στην πρώτη-δευτερη ψηφοφορία να ψηφίσει κάποιον άσχετο. Δεν είπα ότι ξέρει ΟΛΟΥΣ τους δολοφόνους, αλλά σίγουρα στο πμ του ΔΕΝ έχει το δικο μου όνομα.;)

Επίσης, όταν είναι μόλις 2ος γύρος και δεν έχουν καν μιλήσει όλοι οι παίκτες ΟΧΙ δεν θα ρισκάρουν να χάσουν ένα δολοφόνο κάνοντας μαντεψιά. Θα βγάλουν αυτόν που ψιλιάζονται με δολοφονία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και γιατί είναι αθώα η Neraida; Τι σε έπεισε σε εκείνη που εμένα δεν με έπεισε;
Βρε ΚουΕ, βρε ΚουΕ!

Μ αρέσει που το φωνάζεις κιόλας.. κάποιος άλλος μου φαίνεται εδώ ότι είναι πολίτης.. αλλά όχι καλός ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ανακοίνωση ΣΕ: Προς αποφυγή παρεξηγήσεων και ο ρουφιάνος και το τσιράκι ξέρουν από έναν δολοφόνο.

Συνεχίστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Προσωπικά θα αλλάξω ψήφο προφανώς σε Βεντέτα για να μην βγω...

Από εκεί και πέρα θέλω να μείνω στο παιχνίδι έτσι ώστε μετά την αποκάλυψη της ιδιότητας του να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα και να πορευτώ αναλόγως...

Βαριέμαι να κάνω δακρύβρεχτα ποστ αθωότητας, όσοι θέλουν με πιστεύουν και όσοι δεν θέλουν όχι.Όπως λέω πάντα... Ο χρόνος θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
@ Υουκι, Οκ τώρα το κατάλαβα το σκεπτικό σου κι ΑΝ δεχτώ ότι είσαι πολίτης, έχει βάση και είναι σωστό. Απλά δεν είμαι σίγουρη ότι είσαι πολίτης :P


@ Ηρώ... η Νεράιδα με έπεισε, γιατί κι εγώ ξέρω τι έλεγε το δικό μου πμ κι άρα εφόσον η νεράιδα πιστεύει με τόση θέρμη την αθωώτητα μου, το ψιλοαποκλείω να είναι δολοφόνα
ΕΚΤΟΣ κι αν έχει σκεφτεί πολύ έξυπνα ότι θα σώσει την Angie Ann και θα πλευρίσει ένα πολίτη που ψιλοκάνει μπαμ ως πολίτης


οκ... ας πάει η ψήφος μου στην Angie Ann.... και ΟΥΕ ΚΙ ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΑΣ! Αυτό σας λέω μόνο....
σε 65 λεπτά θα σας βουτήξω μαλλί με μαλλί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ανακοίνωση ΣΕ: Προς αποφυγή παρεξηγήσεων και ο ρουφιάνος και το τσιράκι ξέρουν από έναν δολοφόνο.

Συνεχίστε :)


ενα??????????????? μόνο ένα?????????
καλά κρασά :lol:
όλο το πινακάκι μου είναι άκυρο :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 13/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >> vendetta
  2. Bill >> vendetta
  3. Dark_kronos >> Ηρώ
  4. fantasmenos >> vendetta
  5. Ηρώ >> Angie_Ann
  6. jrot6
  7. Kakerlak>> vendetta
  8. Κακή Επιρροή >> Angie_Ann
  9. Lorien
  10. Neraida >> vendetta
  11. papas
  12. Phoebe >> vendetta
  13. pitg21 >> Neraida
  14. vendetta >> Angie_Ann
  15. Vkey >> Angie_Ann
  16. [WhiteDrum >> KE]
  17. Youki >> Angie_Ann

Ψήφοι
6 vendetta
5 Angie_Ann
1 Ηρώ
1 KE
1 Neraida

Αποχωρήσεις

  1. Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???) #75 + #82
  2. WhiteDrum >> δολοφονία (???) #134
Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top