Χρόνια Πολλά σε όλους!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Xanp!!!!
Χρόνια καλά και πολλά, καλό μου, πάντα γερή και δυνατή... κι εσύ, κι η οικογένειά σου! :) :jumpy: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χρονια πολλα και χρονια καλα σου ευχομαι xanp μου.:birthday::cake::birthday::beer:
Οτι καλυτερο μεσα απο την καρδια μου σε ολους τους τομεις της ζωης σου.
Απο τα συναισθηματικοερωτικα, μεχρι την σταδιοδρομια σου, και φυσικα να εισαι παντα υγιης εσυ και οσοι αγαπας και σ'αγαπουν.
Και παλι πολυχρονη.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Xanp χρόνια σου πολλά και καλά! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την οικογένεια και τους φίλους σου και να χαίρεσαι το παιδάκι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά xanp μου!!! Να είσαι πάντα καλά και να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!! Ό,τι επιθυμείς πραγματικά μέσα από την καρδιά μου!!!

Κουέ να σου ζήσει ο Ωρίων για χθες!! Εύχομαι του χρόνου να βάλει και τα 2 χεράκια στην τούρτα (ένα για τη γιορτή και ένα για τα γενέθλια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χρόνια πολλά xanp!!! :D
Nα έχει πάντα ο,τι επιθυμείς και να σε χαίρεται η οικογένειά σου και όσοι σε αγαπούν!
Και μεις θα σε αγαπούσαμε αν δε μας δούλευες στο παλέρμο, αλλά ντάξει :P

Χαρούμενα Γενέθλια!!!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους σας πάρα πάρα πολύ....
Βρωμόπαιδο Bill και τα δικά σου γηρατειά πλησιάζουν...:PΕδώ θα είμαστε....
Όσο για τους δολοφόνους ναι το παραδέχομαι είμαι απαίσια παίχτρια αλλά που θα πάει θα βελτιωθώ και εγώ....!!!:D

Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά Ξανθήήήήή (ωραίο όνομα!!!!). Να είσαι πάντα χάπι, και αυτό το χάπινες να το μεταδίδεις στην οικογένειά σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
xanp χρονια πολλά και καλά!
Ότι επιθυμείς!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ξανθή! Να σου πάνε στη ζωή όλα δεξιά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Ξανθή!!
Να τα εκατοστήσεις κούκλα...πάντα με υγεία και αγάπη!!
Να χαίρεσαι και να σε χαίρονται οι φίλοι και η οικογένεια σου..:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά με υγείαααααααααααααααααααα στην Ξανθή!! :D (Και στις Σέρρες, στο Κιλκίς, στην Αλεξανδρούπολη, στην Κοζάνη,. .... .:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια πολλά xanp. Ευτυχία κι αγάπη για σένα, το παιδάκι σου και τα αγαπημένα σου πρόσωπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους σας πολύ πολύ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poupoulenia‹る

Νεοφερμένος

Η Eiρhνh!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
χρονια πολλα
κ
οτι επι8υμεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χλονια πολλααααααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ πολύ που με θυμηθήκατε...:)

Κι εγώ θα θυμάμαι τις ευχές σας και τις συμβουλές σας (εχμ, Καλυψώ :P).

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ:
  • Nεράιδα. Ό,τι επιθυμείς, γιατί εσένα κι αν σου αξίζει...;) Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και να κάνεις το δικό σου...:D
  • Ξανπ. Σε θυμήθηκα, αλλά δεν πρόλαβα να μπω εγκαίρως. Να χαίρεσαι το Ξανπάκι και να γίνεις η καλύτερη δολοφόνος του κόσμου...:clapup:
  • Ωρίωνα. Να ακούς τη μαμά σου και θα σου βγει σε καλό.{Όταν μάθει να διαβάζει- (Αν δεν μπορεί ήδη :worry: )- Να του το δείξετε} :)
  • Και σε όοοοοοοοοοοοοοοοσους ξέχασα. "Στον άγνωστο χρήστη του e-steki"...:confused:
Και σε όσες αναφερθήκατε στον Τζιμ Γουώλς (απαξιώ να σας κατονομάσω) σας καταριέμαι αυτός που θα πάρετε να μην του μοιάζει κ-α-θ-ό-λ-ο-υ...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπημένη μου Έμμα, χρόνια σου πολλά!
Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και δημιουργική.
Να ξέρεις ότι θαυμάζω την επιμονή και την υπομονή σου!
Να χαίρεσαι τα όμορφα παιδάκια σου και την οικογένειά σου! :bigarmhug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αγαπημένη μου Έμμα, χρόνια σου πολλά!
Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και δημιουργική.
Να ξέρεις ότι θαυμάζω την επιμονή και την υπομονή σου!
Να χαίρεσαι τα όμορφα παιδάκια σου και την οικογένειά σου! :bigarmhug:
ευχαριστω πολυ.:)

( ... ξαφνιάστηκα[FONT=&quot]. [/FONT] ξέχασα ότι σήμερα έχω γενέθλια...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε θυμάμαι πόσος καιρός πέρασε
μου φαίνεται σαν από πάντα να είχα αυτή τη φίλη
την κοπέλα απ τη Ρουμανία που ήρθε στο στέκι για να μας θυμίζει ότι το να είσαι από άλλη χώρα, το να έχεις άλλη κουλτούρα, το να έχεις άλλη εκπαίδευση, δε σημαίνει ότι δεν αγαπάς, δεν ζεις και δεν είσαι ευτυχισμένος με τα ίδια πράγματα που είναι και οι άλλοι
δε σημαίνει ότι δεν έχεις πάθος για τη ζωή
σημαίνει μόνο πως γεωγραφικά, έχεις άλλο ταχυδρομικό κώδικα

είμαι περήφανη που είμαι φίλη σου πραγματικά
σου εύχομαι μια ζωή γεμάτη ευτυχισμένες στιγμές, υγεία και αγάπη!
Ο έρωτας και το πάθος, θεωρούνται δεδομένα :P

Εμμα μου.... σου εύχομαι τα καλύτερα, όπως αξίζουν στους καλύτερους!
Σε αγαπώ πολύ!

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top