Έρωτας και Ηλικία

Μαρία Γ.

Νεοφερμένος

Η Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι 16 χρονων και παω β λυκειου και μου αρεσει καποιος που ειναι 30 χρονων. Γνωριστηκαμε στα μαθηματα χορου που παμε και οι δυο. Θελω να τον πλησιασω αλλα δεν ξερω αν ειναι σωστο ή οχι. Και εαν τελικα τον πλησιασω πως θα το κανω; Η κολλητη μου λεει να μην κανω τιποτα και να βρω εναν στην ηλικια μου. Δεν ξερω τι να κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Εχει αμάξι;Ακίνητα;Σταθερή καλή δουλειά πχ είναι γιατρός δικηγόρος;Αν ναί τότε προχώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με την κολλητή σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
νομιμο ειναι παιδια απο τα 16 και πανω... οχι μονο, αν τον καταγγειλει βεβαια εκ των υστερων για παραπλανηση και βιασμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Εχει αμάξι;Ακίνητα;Σταθερή καλή δουλειά πχ είναι γιατρός δικηγόρος;Αν ναί τότε προχώρα.
Όχιιιιι ακίνητα!Μετρητά,σίγουρα πράγματα!
Γνωριστηκαμε στα μαθηματα χορου που παμε και οι δυο.

Άμα στα 16 σου σε βάλαν στη σχολή χορού σε τμήμα ενηλίκων,τότε εγώ είμαι ο Roberto Carlos...
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=59467&page=9
Καρφώθηκες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX πλακα κανεις???

Παντως αν ειναι καθηγητης οι πιθανοτητες σου είναι πιο λιγες απο τις πιθανότητες που εχεις να σκοτωθείς καθαρίζοντας ένα πορτοκάλι. :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Όχιιιιι ακίνητα!Μετρητά,σίγουρα πράγματα!

Καλα λεει ακινητα.Τα μετρητα μπορει να χασουν την αξια τους.

Άμα στα 16 σου σε βάλαν στη σχολή χορού σε τμήμα ενηλίκων,τότε εγώ είμαι ο Roberto Carlos...
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=59467&page=9
Καρφώθηκες!;)

Αντε μωρε, τον καθηγητη χορου εννοουσε.

Εν τω μεταξυ εχει γεμισει το φορουμ με αγαπη και αμπελοφιλοσοφια, απαντωντας σε μηνυμα μετα απο 5 χρονια.
https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=3964870#post3964870
Τι ειν αυτο που το λενε αγαπη;Τι ειν αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Μια ειναι λυση σ ε συτου του ειδους της πεπιπτωσης μακρεια και αγαπημενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Μια ειναι λυση σ ε συτου του ειδους της πεπιπτωσης μακρεια και αγαπημενη

:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

cassandra011997

Νεοφερμένος

Η cassandra011997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
isxuei !!!! , δνε ειναι τοσο απλο κ μαλσιτα οι πιθανοτητες σου ειανι μηδαμινες , αλλωστε σκεψου τι κοινα εχετε ( μην ακουσω ''τον χορο'' )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Έλα ρε παιδιά τώρα το παρατραβήξατε!Με 30αρη;
Όχι βέβαια κοπέλα μου μην συνεχίσεις με τίποτα! Άκου τη φίλη σου!
Ωραίο για σενάριο ρομαντικής ταινίας αλλά ως εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι 16 χρονων και παω β λυκειου και μου αρεσει καποιος που ειναι 30 χρονων. Γνωριστηκαμε στα μαθηματα χορου που παμε και οι δυο. Θελω να τον πλησιασω αλλα δεν ξερω αν ειναι σωστο ή οχι. Και εαν τελικα τον πλησιασω πως θα το κανω; Η κολλητη μου λεει να μην κανω τιποτα και να βρω εναν στην ηλικια μου. Δεν ξερω τι να κανω...

Άστα να πάνε.Και εγώ γουστάρω χρονια(σεξουαλικά,όχι ερωτικά) τη γειτόνισσα μου που είναι 38 και παντρεμένη με παιδί αλλά τίποτα.
Βλέπω στο τέλος να μου μένει απωθημένο.
Άτιμο πράγμα η διαφορά ηλικίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Τωρα σκεψου και τι εχεις να πετυχεις.. Πες οτι κανεις μια κινηση, και αυτος (μιλαμε για τρελοανωμαλο σεναριο), ανταποκρίνεται. Τι θα κανεις μετά? Εσυ στα 16 σου βλέπεις αλλιως τα πράγματα, θελεις άλλα πραγματα... Αυτος στα 30 του εχει αλλες απαιτησεις, αλλες επιθυμιες!! Βλεπετε διαφορετικά τα πράγματα, δεν εχετε ΚΑΝΕΝΑ κοινο (και δεν εννοω να σας αρεσει η ιδια μακαροναδα), και αυτο δεν θα βγεί πουθενα...
Στο κατω κάτω προσπάθησε να το σκεφτείς καθαρά.. Πως θα αντιδρούσες αν αυτη η φιλη σου στα 16 της σου ελεγε οτι ειναι ερωτευμένη με έναν 30αρη? Δεν θα σου φαινόταν παράξενο/παράλογο? Δεν θα ανησυχούσες για αυτήν? Δεν θα προσπαθούσες να την αποτρέψεις? Αυτος ο άνθρωπος μπορεί κάλλιστα τώρα να έχει γυναίκα και παιδί. Αλλα φυσικά εσύ δεν το καταλαβαίνεις γιατι το ζείς από μέσα, γιατι δεν μπορείς να σκεφτείς καθαρά. Κάποιος όμως απο έξω που μπορεί να δει αντικειμενικά τα πράγματα παντα εχει σωστότερη γνώμη. Μην υποτιμάς την γνώμη της φίλης σου, ούτε την δική μας, παρόλο που είμαστε ένα μάτσο ''άγνωστοι''. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Γ.

Νεοφερμένος

Η Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Βασικά δεν είναι καθηγητής μου όπως είπαν μερικοί, και δεν υπάρχει τμήμα εφήβων οπότε μπήκα στο τμήμα ενηλίκων. Αλλά δεν ξέρω αν είναι σωστό να προχωρίσω ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Και εγω γουσταρω την γειτωνησσα που ειναι 36 χρονον για σεξ δηλαδη μονο αλλα δεν γινεται τπτ.Κακο πραγμα να εχουμε απωθημενα αλλα ειναι και παντρεμενη με 2 παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εγω γουσταρω την γειτωνησσα που ειναι 36 χρονον για σεξ δηλαδη μονο αλλα δεν γινεται τπτ.Κακο πραγμα να εχουμε απωθημενα αλλα ειναι και παντρεμενη με 2 παιδια

τελειως ΟΤΙΝΑΝΑΙΦΙΛΕΜΟΥ:confused::worry::no::stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,297 μηνύματα.
Ρε τι βλεπουν τα ματια μου . Αφηστε τους γειτονες βρε μπουφοι . Θα κλεινατε σπιτια δηλαδη αν ειχατε την ευκαιρια ? Κανενας σεβασμος πια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top