[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Αυτό που κοιτάω σε ένα αγόρι είναι το βλέμμα του και γενικά η ενέργεια που βγάζει και κατόπιν ξεκινάω γνωριμία φλερτ και τα σχετικά :redface:

Εσείς αγόρια τι κοιτάτε σε ένα αγόρι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
κατόπιν ξεκινάω γνωριμία φλερτ και τα σχετικά :redface:

έχεις θάρρος βλέπω :P μου δανείζεις λίγο??

πραγματικά όσο παράδοξο κι αν ακούγεται δεν έχω σκεφτεί ακριβώς τι κοιτάω και τι με ελκύει. Είναι το τι βγάζει ο άλλος κυρίως..έχει τύχει να μ' ελκύσουν διαφορετικά πράγματα στον καθένα. Μπορεί το βλέμμα, μπορει και τα χέρια που λέει ο λόγος..και κυρίως καταρχάς κοιτάω αν υπάρχουν πιθανότητες να είναι γκέι αλλιώς δεν το πολυσκέφτομαι (μάλλον προσπαθώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Επίσης κάτι που κοιτάω είναι ο λαιμός , τα χέρια, το χαμογελο και αν υπάρχει τατουαζ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πρόσωπο και ύψος εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
και αν υπάρχει τατουαζ :redface:


μπαα ξενερώνω με τατού/σκουλαρίκια :P

μ αρέσει το μπέημπυ φέησ γενικά...ειδικά αν είναι προς το ξανθό +++

ρε παιδιά λύστε μου μια απορία, πώς προσεγγίζεις κάποιον ? και δεν εννοώ αν είσαι σε γκέι μέρος (μεγάλη προκοπή βλέπουμε κι εκεί βέβαια), εννοώ πχ αν σου αρέσει κάποιος από σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
μπαα ξενερώνω με τατού/σκουλαρίκια :P

μ αρέσει το μπέημπυ φέησ γενικά...ειδικά αν είναι προς το ξανθό +++

ρε παιδιά λύστε μου μια απορία, πώς προσεγγίζεις κάποιον ? και δεν εννοώ αν είσαι σε γκέι μέρος (μεγάλη προκοπή βλέπουμε κι εκεί βέβαια), εννοώ πχ αν σου αρέσει κάποιος από σχολή

ααααα στο χρωμα δεν εχω προβλημα!!! αρκει να μην ειναι μπλε γιατι μου θυμιζει την νεα δημοκρατια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ααααα στο χρωμα δεν εχω προβλημα!!! αρκει να μην ειναι μπλε γιατι μου θυμιζει την νεα δημοκρατια :P

μιλάς για μάτια τώρα? :P αν ναι τότε πράσινα..τα μπλε αν και εντυπωσιακά δεν μου λένε συνήθως κάτι παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
ρε παιδιά λύστε μου μια απορία, πώς προσεγγίζεις κάποιον ? και δεν εννοώ αν είσαι σε γκέι μέρος (μεγάλη προκοπή βλέπουμε κι εκεί βέβαια), εννοώ πχ αν σου αρέσει κάποιος από σχολή

αρχικα του πιανεις κουβεντα, συστηνεστε ρωτατει ο ενας στον αλλον απο ποιο ετος εισαι και διαφορες αλλες μαλακιες :P και αν βλεπεις πως ''τσουλαει'' το πραγμα κανονιζεται να βγειτε για ποτο, γι α κφε για σινεμα ή για ορτι κατσει. Βασικα ενω μιλατε θα διαπιστωσεις αν ''τραβαει'' το πραγμα ή δεν τραβάει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
ρε παιδιά λύστε μου μια απορία, πώς προσεγγίζεις κάποιον ? και δεν εννοώ αν είσαι σε γκέι μέρος (μεγάλη προκοπή βλέπουμε κι εκεί βέβαια), εννοώ πχ αν σου αρέσει κάποιος από σχολή
Είτε αυτός ο κάποιος είναι αγόρι είτε κορίτσι, πας και το λες, αν έχεις φτάσει πια στο σημείο του να μην αντέχεις άλλο, του να αισθάνεσαι πνιγμένος. Γιατί να δειλιάσεις; Τι έχεις να χάσεις;
Πόσω μάλλον σε μία πανεπιστημιακή κοινότητα, όπου υπάρχουν χιλιάδες άτομα.
Όχι, δεν τρολλάρω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
αρχικα του πιανεις κουβεντα, συστηνεστε ρωτατει ο ενας στον αλλον απο ποιο ετος εισαι και διαφορες αλλες μαλακιες :P και αν βλεπεις πως ''τσουλαει'' το πραγμα κανονιζεται να βγειτε για ποτο, γι α κφε για σινεμα ή για ορτι κατσει. Βασικα ενω μιλατε θα διαπιστωσεις αν ''τραβαει'' το πραγμα ή δεν τραβάει :redface:

Είτε αυτός ο κάποιος είναι αγόρι είτε κορίτσι, πας και το λες, αν έχεις φτάσει πια στο σημείο του να μην αντέχεις άλλο, του να αισθάνεσαι πνιγμένος. Γιατί να δειλιάσεις; Τι έχεις να χάσεις;
Πόσω μάλλον σε μία πανεπιστημιακή κοινότητα, όπου υπάρχουν χιλιάδες άτομα.
Όχι, δεν τρολλάρω. :P

έχω δοκιμάσει αβίκιι αυτό που λες γύρω στις 3 φορές το τελευταίο εξάμηνο, για κάποιο λόγο δεν τράβηξε..κι αυτό που βλέπω γενικά είναι ότι πέφτει πολύ σελφ άρνηση..

όσο για το άλλο, δεν έχω φτάσει σε τέτοιο σημείο εδώ και καιρό, μ ένα άτομο μόνο είχα πνιγεί και το πα κάποια στιγμή, χρόνια πριν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τα κοκαλάκια στο λαιμό δεν τα κοιτάς;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
να εχει καθαρα νυχια πανω απο ολα! ααα και την χειραψια! μετραει πολυ η χειραψια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θεμελιώδης αρχές του e-steki και του iSchool είναι η ελευθερία του λόγου και έκφρασης απόψεων, απ' όπου κι αν προέρχονται. Παρακαλούμε το θέμα αυτό να αντιμετωπισθεί με την δέουσα σοβαρότητα, όπως τα υπόλοιπα. Το παρόν κλειδώνεται προσωρινά, κατ' αρχάς, για καθαρισμό, μέχρι νεωτέρας.

Σε κάθε περίπτωση, ανεξάρτητα από το topic αυτό, υπενθυμίζουμε ότι προσβλητικές ή ρατσιστικές εκφράσεις απαγορεύονται και θα τιμωρούνται αυστηρά.

Υπενθυμίζω γρήγορα-γρήγορα τους όρους #1, #5 και #14. Παρακαλώ να μην επαναληφθούν τέτοιες συμπεριφορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
καλα ειναι δυνατον να υπαρχει συνταγη;; τα παντα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.


ευαισθητοποιηθείτε, αμόρφωτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Εγω καταρχην κοιταω να εχει ωραια ματια ,να ειναι σοβαρος ,ωριμος και εξυπνος για την ηλικια του .Οσο αναφορα την ηλικια του δεν με ενδιαφερει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top