Τι άλλο να κάνω;

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
΄Εχω ξαναγράψει για το ίδιο θέμα αλλά μου το απέκλεισαν και έτσι ξαναγράφω ότι μου αρέσει ένα από την τρίτη γυμνασίου (πάω β) και ενώ τον πετυχαίνω συχνά στο διάδρομο κάνει ότι κοιτάει συνέχεια αλλού. Ένα βλέμμα δεν μπορώ να του κλέψω! Και δεν ξέρω πως να του τραβήξω τν προσοχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
΄Εχω ξαναγράψει για το ίδιο θέμα αλλά μου το απέκλεισαν και έτσι ξαναγράφω ότι μου αρέσει ένα από την τρίτη γυμνασίου (πάω β) και ενώ τον πετυχαίνω συχνά στο διάδρομο κάνει ότι κοιτάει συνέχεια αλλού. Ένα βλέμμα δεν μπορώ να του κλέψω! Και δεν ξέρω πως να του τραβήξω τν προσοχή!

Μπορει να μην θελει μεγαλυτερες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
΄Εχω ξαναγράψει για το ίδιο θέμα αλλά μου το απέκλεισαν και έτσι ξαναγράφω ότι μου αρέσει ένα από την τρίτη γυμνασίου (πάω β) και ενώ τον πετυχαίνω συχνά στο διάδρομο κάνει ότι κοιτάει συνέχεια αλλού. Ένα βλέμμα δεν μπορώ να του κλέψω! Και δεν ξέρω πως να του τραβήξω τν προσοχή!

Αμα δεν σου δινει καμια σημασια, ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.

Τραβας την προσοχη του και αμα του δειξεις τα βυζια σου, αλλα και παλι δεν θα σε γουσταρει.

Και Φυσικα το πιο σημαντικο: Λολα ξεκολλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
τι βυζια, 12 χρονων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μπορει να μην θελει μεγαλυτερες:redface:

Νομίζω ότι είναι συνομήλικοι... :redface: :hehe:
Edit: Ψέματα, αυτός είναι μεγαλύτερος :hehe:.


τι βυζια, 12 χρονων...

Τι ακούω Χριστέ μου βραδιάτικα... :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Αμα δεν σου δινει καμια σημασια, ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.

Τραβας την προσοχη του και αμα του δειξεις τα βυζια σου, αλλα και παλι δεν θα σε γουσταρει.

Και Φυσικα το πιο σημαντικο: Λολα ξεκολλα.

Eσύ Λόλα έτσι κάνεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Eσύ Λόλα έτσι κάνεις; :P

Δεν διαθετω και καρπουζια 10 κιλων, οποτε οχι :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν διαθετω και καρπουζια 10 κιλων, οποτε οχι :P.

Ούτε εγώ διαθέτω. Άσε που δεν μου αρέσουν τέτοιες μέθοδοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top