Αλλαγή σχολείου & μετεγγραφή

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Γειά σας, πάω στο λύκειο όπου και ανήκω και ειδικά φέτος που μπήκαν οι κατευθύνσεις (β΄Λυκείου) είμαι ιδιαίτερα δυσαρεστημένη. Θέλω να αλλάξω σχολείο λοιπόν όσο το δυνατό γρηγορότερα.
Τα ερωτήματα μου όμως είναι τα εξής. Μπόρει κάτι τέτοιο να επιτευχθεί αφού πλέον είμαστε κοντά στα Χριστούγεννα; Κι αν ναι, τι θα γίνει με την βαθμολογία του 1ου τετραμήνου αφού έχω ήδη γράψει διαγωνίσματα σε αρκετά μαθήματα και οι καθηγητές δεν θα ξέρουν την επίδοση μου; Απαντήστε μου όσο το δυνατόν γρηγορότερα μιας και θέλω να κάνω την μεταγραφή όσο πιο σύντομα γίνεται.
Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Γειά σας, πάω στο λύκειο όπου και ανήκω και ειδικά φέτος που μπήκαν οι κατευθύνσεις (β΄Λυκείου) είμαι ιδιαίτερα δυσαρεστημένη. Θέλω να αλλάξω σχολείο λοιπόν όσο το δυνατό γρηγορότερα.
Τα ερωτήματα μου όμως είναι τα εξής. Μπόρει κάτι τέτοιο να επιτευχθεί αφού πλέον είμαστε κοντά στα Χριστούγεννα; Κι αν ναι, τι θα γίνει με την βαθμολογία του 1ου τετραμήνου αφού έχω ήδη γράψει διαγωνίσματα σε αρκετά μαθήματα και οι καθηγητές δεν θα ξέρουν την επίδοση μου; Απαντήστε μου όσο το δυνατόν γρηγορότερα μιας και θέλω να κάνω την μεταγραφή όσο πιο σύντομα γίνεται.
Ευχαριστώ :D

πλάκωσε ενα συμμαθητή σου στο ξύλο για να φας αλλαγή σχολικού περιβάλλοντος ;)


Βασικά δε μας είπες τ κυριότερο. Γιατί θες να αλλάξεις σχολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
πλάκωσε ενα συμμαθητή σου στο ξύλο για να φας αλλαγή σχολικού περιβάλλοντος ;)


Βασικά δε μας είπες τ κυριότερο. Γιατί θες να αλλάξεις σχολείο;


Δε χρειάζεται να σου πει.Η απάντηση μπορεί να δοθεί και χωρίς να ξέρεις γιατί θέλει να αλλάξει.Το λέω αυτό επειδή μπορεί να μη θέλει να το πει.Πάντως δύσκολα δέχονται μαθητές.Βέβαια αυτό που έχεις να κάνεις είναι να πας να ρωτήσεις στο σχολείο που θες να πας.Παίζουν πολλά πράγματα ρόλο.Η περιοχή ο αριθμός των μαθητών κ.α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Δε χρειάζεται να σου πει.Η απάντηση μπορεί να δοθεί και χωρίς να ξέρεις γιατί θέλει να αλλάξει.

αυτη ρε συ μπορεί να θελει να αλλαξει σχολειο επειδη δε την παίζουν στο κρυφτό. Ας μας πει το προβλημα καλύτερα. Ισως καταφέρουμε να τη βοηθήσουμε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Βασικά νομίζω πως ανέφερα, είμαι πολύ δυσαρεστημένη απο τους καθηγητές τρέχουν πολύ γρήγορα την ύλη και κάποιοι άλλοι (Χημεία) είναι τελείως αδιάφοροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι σε κάποιο άλλο δημόσιο θα είναι καλύτερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
αυτη ρε συ μπορεί να θελει να αλλαξει σχολειο επειδη δε την παίζουν στο κρυφτό. Ας μας πει το προβλημα καλύτερα. Ισως καταφέρουμε να τη βοηθήσουμε. ;)

σωστά

Βασικά νομίζω πως ανέφερα, είμαι πολύ δυσαρεστημένη απο τους καθηγητές τρέχουν πολύ γρήγορα την ύλη και κάποιοι άλλοι (Χημεία) είναι τελείως αδιάφοροι...

και θες να αλλάξεις σχολείο για αυτό?εντάξει δε λέω άμα είναι τόσο τραγικοί όσο λες να αλλάξεις.Όμως αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα και οι συμμαθητές σου ή μόνο εσύ?
Η λύση στο προβλημα ειναι να κανεις μεγαλυτερη προσπάθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
σωστά



και θες να αλλάξεις σχολείο για αυτό?εντάξει δε λέω άμα είναι τόσο τραγικοί όσο λες να αλλάξεις.Όμως αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα και οι συμμαθητές σου ή μόνο εσύ?
Η λύση στο προβλημα ειναι να κανεις μεγαλυτερη προσπάθεια

Κι όμως...το πρόβλημα θεωρητικά το έχω εγώ γιατί οι υπόλοποι απλά δεν ενδιαφέρονται. Και είναι τόσο τραγικοί είμαι Μ.Κ τόσο μπροστά οσο κανένα άλλο σχολείο της περιοχής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι σε κάποιο άλλο δημόσιο θα είναι καλύτερα;;
έχω ψάξει, δεν λέω πως θα είναι το τέλειο πάντως σίγουρα καλύτερο απο αυτό που ήδη πάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Κι όμως...το πρόβλημα θεωρητικά το έχω εγώ γιατί οι υπόλοποι απλά δεν ενδιαφέρονται. Και είναι τόσο τραγικοί είμαι Μ.Κ τόσο μπροστά οσο κανένα άλλο σχολείο της περιοχής...

που είσαι δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Ελεος, αν ήταν έτσι οι περισσότεροι θα έπρεπε να αλλάζαμε σχολείο επειδή δε γίνεται καλή δουλειά στο δικό μας. Κοίτα εσύ να διαβάσεις και θα γίνει δουλειά. Και αν είναι τόσο χάλια τα πράγματα, κάτσε στο 1ο θρανίο. Ο καθηγητής αν δει οτι δεν ενδιαφέρεται κανείς παρα μονο εσυ, θα ασχοληθεί περισσότερο μαζί σου.
Απ' οτι βλέπω είσαι Β λυκείου. Του χρόνου θα πας φροντιστήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
που είσαι δηλαδή?
γενική εξίσωση ευθείας...οι υπόλοιποι τώρα μπαίνουν στο κεφάλαιο κι εγώ κοντεύω να τελειώσω τις ασκήσεις όχι μόνο του βιβλίου (αυτές λύθηκαν σε ένα μάθημα!) αλλά και των φυλλαδίων που μας δίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
γενική εξίσωση ευθείας...οι υπόλοιποι τώρα μπαίνουν στο κεφάλαιο κι εγώ κοντεύω να τελειώσω τις ασκήσεις όχι μόνο του βιβλίου (αυτές λύθηκαν σε ένα μάθημα!) αλλά και των φυλλαδίων που μας δίνει...

μια χαρα πατε.και καλα κανετε και λυνετε πολλες ασκησεις.και εγω περυσι σαν και εσενα ημουν.ολοι πηγαιναν φροντηστηριο,εγω οχι και δε μας ελεγε αναλυτικα θεωρια και μας εβαζε πολλες ασκησεις.ομως παρεα με το βοηθημα και το σχολικο του εγραφα πολυ καλα.το προβλημα σου ειναι...βασικα σορρυ αλλα δεν ειναι προβλημα.οπως προειπα παραπανω προσπαθεια θελει και λιγη υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Ελεος, αν ήταν έτσι οι περισσότεροι θα έπρεπε να αλλάζαμε σχολείο επειδή δε γίνεται καλή δουλειά στο δικό μας. Κοίτα εσύ να διαβάσεις και θα γίνει δουλειά. Και αν είναι τόσο χάλια τα πράγματα, κάτσε στο 1ο θρανίο. Ο καθηγητής αν δει οτι δεν ενδιαφέρεται κανείς παρα μονο εσυ, θα ασχοληθεί περισσότερο μαζί σου.
Απ' οτι βλέπω είσαι Β λυκείου. Του χρόνου θα πας φροντιστήριο;
Λοιπον για να εξηγηθω και να μην παρεξηγηθω. καθομαι πρωτο θρανιο παω φροντιστηριο και κανω την μεγιστη προσπαθεια, απλα δεν γινεται να βγαλω ακρη αφου ειμαι σε μια ταξη που λογο εχουν μονο μαθητες του 20, ειμαι μαθητρια με 17 Μ.Ο. με ορεξη για δουλεια και οχι σαν καποιους αλλους που απλως πανε σχολειο για βολτα.δεν ασχολειτε μαζι μου του εχω μιλησει και ολα τα σχετικα κι απλα δεν βγαζω ακρη. τρεχω τοσο που ουτε στο φροντιστηριο μπορω να παρω την καλυτερη δυνατη βοηθεια αφου τρεχω πολυ και δεν προλαβαινω να εμπεδωσω τα προηγουμενα. η μονη λυση ναι ειναι η αλλαγη σχολειου κανενα δεν ειναι τελειο απλα τα αλλα πηγαινουν πιο αργα και σε συνεργασια με το φροντιστηριο ισως καταφερω να βγαλω ακρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
μια χαρα πατε.και καλα κανετε και λυνετε πολλες ασκησεις.και εγω περυσι σαν και εσενα ημουν.ολοι πηγαιναν φροντηστηριο,εγω οχι και δε μας ελεγε αναλυτικα θεωρια και μας εβαζε πολλες ασκησεις.ομως παρεα με το βοηθημα και το σχολικο του εγραφα πολυ καλα.το προβλημα σου ειναι...βασικα σορρυ αλλα δεν ειναι προβλημα.οπως προειπα παραπανω προσπαθεια θελει και λιγη υπομονη
κοιτα το θεμα ειναι να καταλαβαινουμε κι αυτα που λυνουμε. Ισως δεν μπορεις να καταλαβεις αυτο που εννοω εχω κανει πολλες προσπαθειες και πραγματικα νιωθω χασιμου χρονου τις ωρες του μαθηματος, δεν καταλαβαινω τιποτα μονο τους καλους μαθητες σηκωνει στις δυσκολιες και ολοι οι υπολοιποι ειναι σαν να μην υπαρχουν εγω παροτι του εχω μιλησει δεν εχω δει φως στο τουνελ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Λοιπον για να εξηγηθω και να μην παρεξηγηθω. καθομαι πρωτο θρανιο παω φροντιστηριο και κανω την μεγιστη προσπαθεια, απλα δεν γινεται να βγαλω ακρη αφου ειμαι σε μια ταξη που λογο εχουν μονο μαθητες του 20, ειμαι μαθητρια με 17 Μ.Ο. με ορεξη για δουλεια και οχι σαν καποιους αλλους που απλως πανε σχολειο για βολτα.δεν ασχολειτε μαζι μου του εχω μιλησει και ολα τα σχετικα κι απλα δεν βγαζω ακρη. τρεχω τοσο που ουτε στο φροντιστηριο μπορω να παρω την καλυτερη δυνατη βοηθεια αφου τρεχω πολυ και δεν προλαβαινω να εμπεδωσω τα προηγουμενα. η μονη λυση ναι ειναι η αλλαγη σχολειου κανενα δεν ειναι τελειο απλα τα αλλα πηγαινουν πιο αργα και σε συνεργασια με το φροντιστηριο ισως καταφερω να βγαλω ακρη.

συγγνωμη αλλα δε φταιει το σχολειο σε αυτο.κατι δε θα κανεις σωστα.αν διαβαζεις οσο λες και δε μπορεις να τους φτασεις(και πας και φροντιστηριο) τοτε κατι κανεις λαθος.βαλε το διαβασμα σου σε ενα προγραμμα.βγαλε απο το μυαλο σου το να αλλαξεις σχολειο και κοιτα να φτασεις τους συμμαθητες σου που ειναι του 20.εχεις την τυχη να ανταγωνιζεσαι με καλυτερους απο εσενα.γραφε οτι απορια εχεις και ρωτα τους καθηγητες σου.και το σημαντικοτερο κανε προσωπικο διαβασμα.μη βασιζεσαι στο φροντιστηριο μονο,γιατι οπως καταλαβα το προβλημα ειναι οτι εισαι μπροστα με το σχολειο και δε προλαβες να τα κανεις στο φροντιστηριο.σωστα?οπως προανεφερα παρε ενα βοηθημα και λυνε ασκησεις και δε παιζει να μη γραψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Αν υποθετικα αλλαξω με τους βαθμούς του πρώτου τετραμήνου τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Αν υποθετικα αλλαξω με τους βαθμούς του πρώτου τετραμήνου τι γίνεται;

εγω προσωπικα σε συμβουλευω να μην αλλαξεις αλλα για να σου απαντησω στην ερωτηση,εγω πιστευω οτι το σχολειο σου στελνει τους βαθμους σου στο σχολειο που θα πας.Δεν ειμαι 100% σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα δει κάποιος το μήνυμα μου και θα απαντήσει αλλά τέλος πάντων.Του χρόνου θα πάω Γ' Γυμνασίου και μετά Λύκειο.Το προβλημά μου όμως είναι πως δεν θέλω να πάω Λύκειο σε αυτό που ανήκω αλλά σε ένα άλλο για πολλούς προσωπικούς μου λόγους.Το θέμα όμως είναι το πως θα πάω.Μένουμε σε επαρχεία άρα είναι πιο περίπλοκα τα πράγματα.Πρώτον,πως θα δηλώσω πως μένει στην περιοχή για να με δεχτούν;Υπάρχει περίπτωση για αυτόν τον λόγο να μην με δεχτούν;Όμως άλλο είναι το σημαντικότερο προβλημά μου.Η μετακίνηση.Το λεωφορείο θα ξεκινάει-σταματάει σε ένα χωρίο 7 χλμ. μακριά από το δικό μου.Αν πηγαίνω με τα λεωφορεία του ΚΤΕΛ στο χωριό εκείνο λέτε να πληρώνω κανονικό εισιτήριο;Όπως ξέρει το οτιδήποτε ας απαντήσει!!Eυχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα δει κάποιος το μήνυμα μου και θα απαντήσει αλλά τέλος πάντων.Του χρόνου θα πάω Γ' Γυμνασίου και μετά Λύκειο.Το προβλημά μου όμως είναι πως δεν θέλω να πάω Λύκειο σε αυτό που ανήκω αλλά σε ένα άλλο για πολλούς προσωπικούς μου λόγους.Το θέμα όμως είναι το πως θα πάω.Μένουμε σε επαρχεία άρα είναι πιο περίπλοκα τα πράγματα.Πρώτον,πως θα δηλώσω πως μένει στην περιοχή για να με δεχτούν;Υπάρχει περίπτωση για αυτόν τον λόγο να μην με δεχτούν;Όμως άλλο είναι το σημαντικότερο προβλημά μου.Η μετακίνηση.Το λεωφορείο θα ξεκινάει-σταματάει σε ένα χωρίο 7 χλμ. μακριά από το δικό μου.Αν πηγαίνω με τα λεωφορεία του ΚΤΕΛ στο χωριό εκείνο λέτε να πληρώνω κανονικό εισιτήριο;Όπως ξέρει το οτιδήποτε ας απαντήσει!!Eυχαριστώ :)

Στο χωριό σου υπάρχει ήδη λύκειο; Εαν δεν υπάρχει, τοτε ισως ειναι πιο ευκολο να γραφτεις σε αλλο λυκειο. Αν υπαρχει ομως δεν ξερω αμα γινεται.. Οσο για την μετακινηση, τουλαχιστον για κατι παιδια που ξερω εγω, μετακινουντε με τα κτελ αλλα δεν πληρωνουν τιποτα.. εχουν βγαλει ενα πασο απο το σχολειο και δεν πληρωνουν καθολου.. Τωρα δεν ξερω στην δικη σου περιοχη εαν μετακινουντε με τα κτελ ή με καποιο αλλο λεωφορειο..
Βεβαια, καλυτερα θα ηταν να ρωτησεις το λυκειο στο οποιο ανηκεις ή ακομα καλυτερα το λυκειο στο οποιο θες να πας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top