Απαλλαγή από τη γυμναστική

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Οι αθλητές τρέχουν σε πιο ακατάλληλες θερμοκρασίες πάντως! :)
Σε εμάς, μόλις έπιανε ο χειμώνας, μας έβαζαν μέσα σε ένα γυμναστήριο/θέατρο που είχαμε και καθόμασταν εκεί.

Όσο για την μπλούζα, απλά την αλλάζεις! :P
Ποσα σχολεια εχουν γυμναστηριο;

Εδώ να προσθέσω ότι το πρώι το σώμα γυμνάζεται καλύτερα
Δεν ισχυει.

Οσον αφορα τα ρουχα, προφανως και δεν φτανει το οτι θα αλλαξεις μπλουζα.Αν δεν κανεις μπανιο, παλι βρωμικος θα νιωθεις.


Γενικα, η γυμναστικη ειναι προσωπικο θεμα διοτι δεν μπορουν ολοι να αποδωσουν ολες τις ωρες.Εγω τα πρωινα παντα ειμαι χωμα, σιγα μην κατσω να φερνω γυρους στο προαυλιο. Γι αυτο στο Λυκειο δεν παιζει να εκανα πανω απο 2 φορες γυμναστικη.Το απογευμα ομως, μετα απο ενα καλο μεσημεριανο ειμαι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αίθουσα πολλαπλών χρήσεων, έτσι την λέγαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Δυστυχώς στην Ελλάδα τα περισσότερα σχολεία δεν έχουν κλειστό γυμναστήριο οπότε η γυμναστική γίνεται αναγκαστικά έξω ακόμη και με χαμηλές θερμοκρασίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ποσο τυχερη παιζει να εισαι ρε;:eek:

Εν μέρη τυχερή γιατί είχαμε ένα καθηγητή που μόλις έβλεπε 5 κιλά παραπάνω σου έβαζε απουσία εκτός και αν είχες πάρει έπαινο την προηγούμενη χρονιά (άνηκα σε αυτή την κατηγορία αλλιώς θα είχα μείνει..) αλλά γενικά και κρατς κρατς κάνουν τα γόνατα και πονάνε αν κουραστώ πολύ και με την υγράσία πονάνε και γενικά είναι λίγο παλούκι...τώρα έχουν ηρεμίσει αλλά να πω την αμαρτία μου στην γ'λυκείου όταν πήγα να την ανανεώσω (γιατί τώρα σου δίνουν 3 μηνη) και μου είπαν ότι τώρα μπορώ να κάνω απλά δεν πήγα το χαρτί σχολείο γιατί είχα την τελευταια ώρα και προτιμούσα να πάω να διαβάσω...ποτέ δεν μου το ζήτησσαν το χαρτί...anyways...

δεν παίζει να το είπες αυτό...σοβαρά:/:

μονόπλευρα το βλέπει μάλλον...εεεν πειράζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ για την χονδροπάθεια, έκανα δυο φορές αξονική. Αν στο είπαν με ελαφριά την καρδιά, μάλλον δεν είχες τίποτα! :)
Γιατί αυτό πολύ απλά δεν περνάει, με τα χρόνια γίνεται όλο και χειρότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ για την χονδροπάθεια, έκανα δυο φορές αξονική. Αν στο είπαν με ελαφριά την καρδιά, μάλλον δεν είχες τίποτα! :)
Γιατί αυτό πολύ απλά δεν περνάει, με τα χρόνια γίνεται όλο και χειρότερο.

τι να σου πω...δεν το έχω κοιτάξει και ιδιαίτερα γιατί ενώ στην αρχή ποναγα κτλ κτλ μετά σταμάτησαν να πονάνε και οτιδήποτε άλλο...απλά στην κατασκήνωση ας πούμε που είχα τα μικρά, ψώφαγα κάθε βράδυ στον πόνο...ή αν έχει υγρασία κτλ ψιλοπονάνε..βεβαια καμία σχέση έτσι όπως ήταν στην αρχή..άσε, στην αρχή είχα και κομματάκια στο γόνατο που κοινιόντουσαν κι΄΄ολας...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εν μέρη τυχερή γιατί είχαμε ένα καθηγητή που μόλις έβλεπε 5 κιλά παραπάνω σου έβαζε απουσία εκτός και αν είχες πάρει έπαινο την προηγούμενη χρονιά (άνηκα σε αυτή την κατηγορία αλλιώς θα είχα μείνει..)

Αυτό είναι απαράδεκτο! Δεν επιτρέπεται να βάλει σε κάποιον απουσία επειδή έχει παραπάνω κιλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν είχες κομματάκια και σε είχαν εξετάσει, θα ήσουν στο χειρουργείο πριν καν προλάβεις να πεις γόνατο! :P
Εγώ έχω και στα δύο γόνατα χονδροπάθεια μετά από χρόνια αθλητισμό και χορό και υγρό στο αριστερό. Και πάλι δεν μου απαγόρεψαν ποτέ τη γυμναστική, απλά δεν πρέπει να κάνω διάδρομο και στεπς στο γυμναστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αυτό είναι απαράδεκτο! Δεν επιτρέπεται να βάλει σε κάποιον απουσία επειδή έχει παραπάνω κιλά!
εμένα μου λες? Ευτυχώς οι υπόλοιποι ανήκαν στην κατηγορία του επαίνου (δεν μας το είχε πει επίσημα αλλά ήταν το μοναδικό πράγμα που μπορούσε το δικαιολογίσει) μόνο ενας συμαθητής μου ήταν στην άλλη κατηγορία και άλλαξε τμήμα από τα μέσα της χρονιάς επειδή έφυγαν 2 μαθητές και έκανε μαζί με την άλλη γυμνάστρια...γενικώς, γλίτώσαμε όλοι..

Αν είχες κομματάκια και σε είχαν εξετάσει, θα ήσουν στο χειρουργείο πριν καν προλάβεις να πεις γόνατο! :P
Εγώ έχω και στα δύο γόνατα χονδροπάθεια μετά από χρόνια αθλητισμό και χορό και υγρό στο αριστερό. Και πάλι δεν μου απαγόρεψαν ποτέ τη γυμναστική, απλά δεν πρέπει να κάνω διάδρομο και στεπς στο γυμναστήριο.

Τι να σου πω! Και εγώ κάτι τέτοιο φανταζόμουν...βασικά σε έναν γιατρό του ΙΚΑ είχα πάει ο ποιός κοίταγε πως και πως το ρολόι για να φύγει...και μετά επειδή και τα κοματάκια σταμάτησαν και οι πολλοί πόνοι δεν το ξανακοίταξα..ούτε ποτέ κανένας από αυτούς που μου έγραφαν την απαλλαγή ζήτησε να με εξετάσει (όσες φορές και αν το είχα προτείνει) και την γυμναστική ως γυμναστική δεν την απαγόρευσαν, ποδήλατο τρέξιμο υπο περίεργες συνθήκες (άμμο κτλ) και ανέβασμα σκαλιών κυρίως...τώρα γιατί μου έγραφαν απαλλάγή, δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
εμένα μου λες? Ευτυχώς οι υπόλοιποι ανήκαν στην κατηγορία του επαίνου (δεν μας το είχε πει επίσημα αλλά ήταν το μοναδικό πράγμα που μπορούσε το δικαιολογίσει) μόνο ενας συμαθητής μου ήταν στην άλλη κατηγορία και άλλαξε τμήμα από τα μέσα της χρονιάς επειδή έφυγαν 2 μαθητές και έκανε μαζί με την άλλη γυμνάστρια...γενικώς, γλίτώσαμε όλοι..

Έπρεπε να κάνετε παράπονα στον διευθυντή καθώς κάτι τέτοιο είναι παράνομο!! Σε περίπτωση που δεν έκανε κάτι ο διευθυντής μπορούσατε να απευθυνθείτε στη διεύθυνση δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δυστυχώς στην Ελλάδα τα περισσότερα σχολεία δεν έχουν κλειστό γυμναστήριο οπότε η γυμναστική γίνεται αναγκαστικά έξω ακόμη και με χαμηλές θερμοκρασίες!

Αυτό δεν είναι πρόβλημα, με την άσκηση η θερμοκρασία του σώματος ανεβαίνει και το κρύο δεν το νιώθεις (απλά μετά χρειάζεται ζακετούλα). Με το να κάθεσαι στο κρύο και να κοιτάς τους άλλους να κάνουν γυμναστική δεν κερδίζεις κάτι, αντιθέτως έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να αρπάξεις κρύωμα.

"Η σωματική άσκηση, αν συνδυαστεί με σωστή διατροφή, βοηθά αποτελεσματικά:
-> στον έλεγχο του σωματικού βάρους, αφού μειώνει τον λιπώδη ιστό και αυξάνει τον μυϊκό.
-> στην ορθοσωμία γιατί ενισχύονται οι μύες του σώματος, που λόγο της καθιστικής ζωής υπολειτουργούν.
-> στην βελτίωση της αντοχής, με τις θετικές προσαρμογές που αναπτύσσονται στο Κυκλοφορικό Σύστημα και το Αναπνευστικό Σύστημα.
-> Τα ψυχολογικά οφέλη της σωματικής άσκησης είναι η μείωση του stress, η πρόκληση ευεξίας και η τόνωση της αυτοπεποίθησης του ασκούμενου.
-> Τέλος η άσκηση προλαμβάνει σωματικές και ψυχικές παθήσεις και πολλές φορές επιτυγχάνει την θεραπεία τους (αποκατάσταση τραυμάτων, σακχαρώδους διαβήτη κ.α.) αρκεί να γίνεται υπό την επίβλεψη ειδικευμένων γυμναστών και σε συνεργασία με ιατρούς και φυσιοθεραπευτές, όταν αυτό απαιτείται."


https://el.science.wikia.com/wiki/Γυμναστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Έπρεπε να κάνετε παράπονα στον διευθυντή καθώς κάτι τέτοιο είναι παράνομο!! Σε περίπτωση που δεν έκανε κάτι ο διευθυντής μπορούσατε να απευθυνθείτε στη διεύθυνση δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.

ε, τότε απλά μας έκαν να νιώθουμε άσχημα και μειονεκτικά..δεν μιλάς σε τέτοιες περιπτώσεις..ειδικά όταν είσαι 12...Τέλος πάντων το καλό είναι ότι όλοι ήμασταν ευχαριστημένοι στο τ΄΄ελος και την απόμενη χρονιά θα έπαιρνε σύνταξη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι πρόβλημα, με την άσκηση η θερμοκρασία του σώματος ανεβαίνει και το κρύο δεν το νιώθεις (απλά μετά χρειάζεται ζακετούλα). Με το να κάθεσαι στο κρύο και να κοιτάς τους άλλους να κάνουν γυμναστική δεν κερδίζεις κάτι, αντιθέτως έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να αρπάξεις κρύωμα.

"Η σωματική άσκηση, αν συνδυαστεί με σωστή διατροφή, βοηθά αποτελεσματικά:
-> στον έλεγχο του σωματικού βάρους, αφού μειώνει τον λιπώδη ιστό και αυξάνει τον μυϊκό.
-> στην ορθοσωμία γιατί ενισχύονται οι μύες του σώματος, που λόγο της καθιστικής ζωής υπολειτουργούν.
-> στην βελτίωση της αντοχής, με τις θετικές προσαρμογές που αναπτύσσονται στο Κυκλοφορικό Σύστημα και το Αναπνευστικό Σύστημα.
-> Τα ψυχολογικά οφέλη της σωματικής άσκησης είναι η μείωση του stress, η πρόκληση ευεξίας και η τόνωση της αυτοπεποίθησης του ασκούμενου.
-> Τέλος η άσκηση προλαμβάνει σωματικές και ψυχικές παθήσεις και πολλές φορές επιτυγχάνει την θεραπεία τους (αποκατάσταση τραυμάτων, σακχαρώδους διαβήτη κ.α.) αρκεί να γίνεται υπό την επίβλεψη ειδικευμένων γυμναστών και σε συνεργασία με ιατρούς και φυσιοθεραπευτές, όταν αυτό απαιτείται."


https://el.science.wikia.com/wiki/Γυμναστική

Συμφωνώ με αυτά που γράφεις. Δεν υποστήριξα οτι επειδή έχει κρύο δεν θα πρέπει κάποιος να κάνει γυμναστική, απλά είπα οτι θα ήταν καλύτερα αν υπήρχαν κλειστά γυμναστήρια στα σχολεία για τις μέρες που ο καιρός είναι ακατάλληλος για γυμναστική!

Τέλος πάντων το καλό είναι ότι όλοι ήμασταν ευχαριστημένοι στο τ΄΄ελος και την απόμενη χρονιά θα έπαιρνε σύνταξη..

Πάλι καλά τότε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Συμφωνώ με αυτά που γράφεις. Δεν υποστήριξα οτι επειδή έχει κρύο δεν θα πρέπει κάποιος να κάνει γυμναστική, απλά είπα οτι θα ήταν καλύτερα αν υπήρχαν κλειστά γυμναστήρια στα σχολεία για τις μέρες που ο καιρός είναι ακατάλληλος για γυμναστική!

Φυσικά και θα έπρεπε να υπάρχει σε κάθε σχολείο γυμναστήριο για περιπτώσεις πάγου στην αυλή ή βροχής.
Εγώ τα λέω αυτά επειδή υπάρχουν άτομα που δεν κάνουν τον χειμώνα γυμναστική προφασιζόμενοι ότι κρυώνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Φυσικά και θα έπρεπε να υπάρχει σε κάθε σχολείο γυμναστήριο για περιπτώσεις πάγου στην αυλή ή βροχής.
Εγώ τα λέω αυτά επειδή υπάρχουν άτομα που δεν κάνουν τον χειμώνα γυμναστική προφασιζόμενοι ότι κρυώνουν.

Κατάλαβα τι εννοείς! Εννοείται οτι υπάρχουν και τέτοια άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εν μέρη τυχερή γιατί είχαμε ένα καθηγητή που μόλις έβλεπε 5 κιλά παραπάνω σου έβαζε απουσία εκτός και αν είχες πάρει έπαινο την προηγούμενη χρονιά (άνηκα σε αυτή την κατηγορία αλλιώς θα είχα μείνει..) αλλά γενικά και κρατς κρατς κάνουν τα γόνατα και πονάνε αν κουραστώ πολύ και με την υγράσία πονάνε και γενικά είναι λίγο παλούκι...τώρα έχουν ηρεμίσει αλλά να πω την αμαρτία μου στην γ'λυκείου όταν πήγα να την ανανεώσω (γιατί τώρα σου δίνουν 3 μηνη) και μου είπαν ότι τώρα μπορώ να κάνω απλά δεν πήγα το χαρτί σχολείο γιατί είχα την τελευταια ώρα και προτιμούσα να πάω να διαβάσω...ποτέ δεν μου το ζήτησσαν το χαρτί...anyways...

Καλα δεν ειναι και οτι καλυτερο το γονατο στα ποδια:/: Αν μπορουσε ομως περυσι θα το εκανα κι εγω:P Μισουσα την γυμναστικη οσο τιποτα αλλο στον κοσμο! Φετος ειναι λιγακι καλυτερα τα πραγματα τουλαχιστον δεν βριζω οταν βλεπω πρωτη ή δευτερη ωρα γυμναστικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εδω να προσθεσω οτι δεν ειναι οτι πιο ευχαριστο να τρεχεις πρωινιατικα νηστικος και σε μη καταλληλες θερμοκρασιες. Επισης να φανταστω δεν εχετε κανενα προβλημα να ειστε ιδρωμενοι μεχρι να πατε σπιτι σας, ε;

(Αν δεν εχετε εσεις, μαλλον θα εχει ο διπλανος σας παντως:redface: )
για το νηστικός δεν ευθύνεται ο καθηγητής, το χειμώνα φαντάζομαι δεν βγάζει κανένας γυμναστής τα παιδιά στους 0 βαθμούς να τρέχουν...υπάρχει και η πετσέτα και η δυνατότητα αλλαγής μπλούζας..οπότε ναι δεν βρίσκω κάποιο λόγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
για το νηστικός δεν ευθύνεται ο καθηγητής, το χειμώνα φαντάζομαι δεν βγάζει κανένας γυμναστής τα παιδιά στους 0 βαθμούς να τρέχουν...υπάρχει και η πετσέτα και η δυνατότητα αλλαγής μπλούζας..οπότε ναι δεν βρίσκω κάποιο λόγο!

Ναι καλα...:whistle: Το χειρωτερο ειναι οτι την βαζουν πρωτη ή δευτερη ωρα wtf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι καλα...:whistle: Το χειρωτερο ειναι οτι την βαζουν πρωτη ή δευτερη ωρα wtf?
που διαφωνείς ακριβως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι καλα...:whistle: Το χειρωτερο ειναι οτι την βαζουν πρωτη ή δευτερη ωρα wtf?
Ότι ντάλα μεσημέρι είναι καλύτερη ώρα για να κάνεις γυμναστική ε? :whistle:

ον τοπικ: Τι απαλλαγή ρε σεις? Τόσο δύσκολο είναι 1-2 ώρες τη βδομάδα, ανάλογα με την τάξη, να παίζετε λίγο μπάλα και να κάνετε λίγο τρέξιμο? Εμείς κάναμε και χορούς αμα είχε διάθεση ο περυσινός γυμναστής. Πόλυ ωραια ήταν! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top