[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Ωραία καραμέλα να λέμε "τα κορίτσια δεν ξέρουν τι θέλουν" επειδή οι δικές μας προσδοκίες φτάνουν μέχρι το "πόσο μπάνικη γκόμενα είναι" ή όταν απλά δε μας κάθεται καμία ;)

το πρώτο δεν το κατάλταβα.Στο δεύτερο δεν ξέρεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
το πρώτο δεν το κατάλταβα.Στο δεύτερο δεν ξέρεις..

Συμπέρανα με την ίδια ευκολία που συμπέρανες κι εσύ ότι εμείς οι γυναίκες κυνηγάμε χίμαιρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οι περισσοτερες απο οτι έχω καταλάβει θέλουν ένα:γοητευτικό,ειλικρινή,όμορφο(με πρασίνα μάτια κτλ),με έξυπνο χιούμορ,καλή συμπεριφορά αλλά όχι πολύ καλή γιατί πρέπει να είναι και λίγο "άγριος",όχι χοντρό ή πολύ λεπτό,σοβαρό αλλά όχι πολύ κτλ.Μήπως βασικά δεν ξέρετε ακριβώς τι θέλετε;

Ξέρουμε πολύ καλά τι θέλουμε και τα γράψαμε παραπάνω. Ναι, δε θέλω να είναι χοντρός και ναι, δε θέλω να είναι λεπτός γιατί αυτοί οι άντρες -στην πλειονότητά τους- δε μου αρέσουν αισθητικά άρα δε με ελκύουν. Πού βρίσκεις το παράξενο? Εσύ από που κατάλαβες ότι δεν ξέρουμε τι θέλουμε? Επειδή περιγράψαμε μια πολύπλευρη προσωπικότητα? Έτσι είναι οι άνθρωποι, ξέρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Ξέρουμε πολύ καλά τι θέλουμε και τα γράψαμε παραπάνω. Ναι, δε θέλω να είναι χοντρός και ναι, δε θέλω να είναι λεπτός γιατί αυτοί οι άντρες -στην πλειονότητά τους- δε μου αρέσουν αισθητικά άρα δε με ελκύουν. Πού βρίσκεις το παράξενο? Εσύ από που κατάλαβες ότι δεν ξέρουμε τι θέλουμε? Επειδή περιγράψαμε μια πολύπλευρη προσωπικότητα? Έτσι είναι οι άνθρωποι, ξέρεις!

επειδή απλώς περιγράφετε κάτι που απλώς δεν υπάρχει ή το βρίσκεται δύσκολα,και οι περιγραφές σας τείνουν στο συμπέρασμα ότι θέλετε κάτι τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Επειδή περιγράψαμε μια πολύπλευρη προσωπικότητα? Έτσι είναι οι άνθρωποι, ξέρεις!
Πώς είναι, δηλαδή, οι άνθρωποι; Έχουν αρχικά υπέρμετρες απαιτήσεις και μετά απλώς συμβιβάζονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Λίγες γυναίκες είναι λεπτές και καλλίγραμμες δηλ., να έχουν ωραία αισθητική εικόνα σαν σύνολο. Οι περισσότερες είναι αγύμναστες με κυτταρίτιδα και άλλες είναι ντουλάπες με φούλ έκρηξη οιστρογόνων...και όμως τις προτιμάμε σαν αρσενικά επειδή κοιτάμε τον εσωτερικό κόσμο και την αξιοπρέπεια. Αν είχαμε την ίδια συμπεριφορά με την πλειοψηφία από εσάς τις κοπέλες, και ψειρίζαμε τόσο πολύ το φυσιολογικό, θα ήσασταν στο ράφι. Λίγες κοπέλες δυστυχώς, εκτιμούν άλλες αξίες και ιδανικά στο αντίθετο φύλο. Βέβαια δεν περιμένω να συμφωνήσω μαζί σας. Την άποψή μου είπα...

..πράγματι, λίγες κοπέλες κάνουν την διαφορά...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
επειδή απλώς περιγράφετε κάτι που απλώς δεν υπάρχει ή το βρίσκεται δύσκολα,και οι περιγραφές σας τείνουν στο συμπέρασμα ότι θέλετε κάτι τέλειο.

Εγώ τον έχω βρει :)
Και κάνεις πολύ μεγάλο λάθος για τις περιγραφές μας γιατί αν θέλαμε κάτι τέλειο θα γράφαμε ότι θέλουμε έναν πάνω από 1.90 με κοιλιακούς φέτες :P
Ο δικός μου έχει κοιλίτσα και δεν είναι συμβιβασμός που είμαι μαζί του, μου αρέσει :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Τα κορίτσια εδώ μέσα μίλησαν για άνδρες που έχουν τη δυνατότητα συζήτησης,είναι ώριμοι,ευγενικοί,"επαναστάτες",ρομαντικοί κλπ.Η καθεμιά μίλησε για ένα από αυτά τα χαρακτηριστικά ή περισσότερα.Αν εσείς δεν έχετε κάποια από αυτά,δεν είναι επειδή τα κορίτσια θέλουν πολλά,αλλά επειδή εσείς δίνετε λίγα.Και αν κάποια στιγμή θέλετε να κρατήσετε κοπέλα δίπλα σας με κάτι παραπάνω από το "είμαι κούκλος",κάντε προσπάθεια.Και κάτι μου λέει ότι μόνο ανέραστα αγοράκια θα έγραφαν εδώ μέσα για να "την πουν".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Τα κορίτσια εδώ μέσα μίλησαν για άνδρες που έχουν τη δυνατότητα συζήτησης,είναι ώριμοι,ευγενικοί,"επαναστάτες",ρομαντικοί κλπ.Η καθεμιά μίλησε για ένα από αυτά τα χαρακτηριστικά ή περισσότερα.Αν εσείς δεν έχετε κάποια από αυτά,δεν είναι επειδή τα κορίτσια θέλουν πολλά,αλλά επειδή εσείς δίνετε λίγα.Και αν κάποια στιγμή θέλετε να κρατήσετε κοπέλα δίπλα σας με κάτι παραπάνω από το "είμαι κούκλος",κάντε προσπάθεια.Και κάτι μου λέει ότι μόνο ανέραστα αγοράκια θα έγραφαν εδώ μέσα για να "την πουν".

εγώ δεν ήρθα εδω για να σας "την πω" απλώς τα λεγόμενα σας μου έκαναν εντύπωση και παρέθεσα την γνώμη μου σχετικά με αυτά.:rolleyes:
Όσο για το πρώτο που είπα περί "οικονομικής κατάστασης"(όχι ότι δεν ισχύει σε λίγες περιπτώσεις) απλώς έκανα πλάκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Επίσης δεν έχω καταλάβει πως γίνεται να ξεπουλιούνται και να πετάγονται στο καλάθι των αχρήστων "αληθινά" αισθήματα αγάπης (υπεράνω του έρωτος) μόλις η κοπέλα δει κάποιον άλλο και της "γυαλίσει". Τόσο ψέμα τελικά είναι η αγάπη; Τόσο κατ' επίφασιν είναι ο έρωτας με μοναδικό σκοπό το καλό σεξ; Γιατί να υπάρχει άραγε τόση υποκρισία αισθημάτων μόνο και μόνο να καλύπτουμε βιολογικές ορμές; Για ποιο λόγο η ομπρέλα του καραγκιοζίστικου ρομαντισμού; Πώς γίνεται κάποιες να ξεχνάνε τόσο εύκολα αισθήματα ζωής; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Λίγες γυναίκες είναι λεπτές και καλλίγραμμες δηλ., να έχουν ωραία αισθητική εικόνα σαν σύνολο. Οι περισσότερες είναι αγύμναστες με κυτταρίτιδα και άλλες είναι ντουλάπες με φούλ έκρηξη οιστρογόνων...και όμως τις προτιμάμε σαν αρσενικά επειδή κοιτάμε τον εσωτερικό κόσμο και την αξιοπρέπεια. Αν είχαμε την ίδια συμπεριφορά με την πλειοψηφία από εσάς τις κοπέλες, και ψειρίζαμε τόσο πολύ το φυσιολογικό, θα ήσασταν στο ράφι. Λίγες κοπέλες δυστυχώς, εκτιμούν άλλες αξίες και ιδανικά στο αντίθετο φύλο. Βέβαια δεν περιμένω να συμφωνήσω μαζί σας. Την άποψή μου είπα...

..πράγματι, λίγες κοπέλες κάνουν την διαφορά...:whistle:

Σοβαρά;;Ας γελάσω!!!!Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι όταν δείτε την γκομενάρα με τη σωματάρα και τα σχετικά -άρα θα τη φτύσετε επειδή δεν έχει τον εσωτερικό κόσμο που θέλετε;;;Εγώ πάντως πιο συχνά βλέπω ωραίες κοπέλες με λιγότερο ωραίους φίλους,παρά το αντίθετο!Εμείς οι γυναίκες αν ξεκινήσουμε μια σχέση επειδή ο άλλος είναι κούκλος,αν δε μας καλύπτει συναισθηματικά θα χωρίσουμε!Αντίθετα εσείς,όσο προσφέρει το σώμα της,μια χαρά μένετε στη "σχέση" και ξεχνάτε και εσωτερικό κόσμο,και αξιοπρέπεια και όλες τις φαμφάρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Σοβαρά;;Ας γελάσω!!!!Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι όταν δείτε την γκομενάρα με τη σωματάρα και τα σχετικά -άρα θα τη φτύσετε επειδή δεν έχει τον εσωτερικό κόσμο που θέλετε;;;Εγώ πάντως πιο συχνά βλέπω ωραίες κοπέλες με λιγότερο ωραίους φίλους,παρά το αντίθετο!Εμείς οι γυναίκες αν ξεκινήσουμε μια σχέση επειδή ο άλλος είναι κούκλος,αν δε μας καλύπτει συναισθηματικά θα χωρίσουμε!Αντίθετα εσείς,όσο προσφέρει το σώμα της,μια χαρά μένετε στη "σχέση" και ξεχνάτε και εσωτερικό κόσμο,και αξιοπρέπεια και όλες τις φαμφάρες!

...όχι όλοι

υπάρχουν και κάποιοι που διαφέρουν... :whistle:

Δεν σημαίνει ότι κάποια που είναι όμορφη θα μας κάνει και κλικ. Πολλές όμορφες για άλλους για μένα δεν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επίσης δεν έχω καταλάβει πως γίνεται να ξεπουλιούνται και να πετάγονται στο καλάθι των αχρήστων "αληθινά" αισθήματα αγάπης (υπεράνω του έρωτος) μόλις η κοπέλα δει κάποιον άλλο και της "γυαλίσει". Τόσο ψέμα τελικά είναι η αγάπη; Τόσο κατ' επίφασιν είναι ο έρωτας με μοναδικό σκοπό το καλό σεξ; Γιατί να υπάρχει άραγε τόση υποκρισία αισθημάτων μόνο και μόνο να καλύπτουμε βιολογικές ορμές; Για ποιο λόγο η ομπρέλα του καραγκιοζίστικου ρομαντισμού; Πώς γίνεται κάποιες να ξεχνάνε τόσο εύκολα αισθήματα ζωής; :hmm:

Αυτό ισχύει και για τους άντρες και στο λέω εκ πείρας :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Για μένα είναι τελείως υποκειμενικό θέμα η ομορφιά. Δεν περιορίζεται στα αισθητικά κριτήρια. Ούτε θα ξεκινήσω σχέση επειδή η άλλη είναι όμορφη. Άλλα πράγματα εξετάζω που για την κοινή γνώμη περνούν απαρατήρητα. Μπορεί και "ασήμαντες" λεπτομέρειες...που τελικά, εκ των υστέρων αποδεικνύονται σοβαρά συστατικά για να δέσει η σχέση και να μην αφυδατωθεί από την ρουτίνα και μαραθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Σοβαρά;;Ας γελάσω!!!!Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι όταν δείτε την γκομενάρα με τη σωματάρα και τα σχετικά -άρα θα τη φτύσετε επειδή δεν έχει τον εσωτερικό κόσμο που θέλετε;;;Εγώ πάντως πιο συχνά βλέπω ωραίες κοπέλες με λιγότερο ωραίους φίλους,παρά το αντίθετο!Εμείς οι γυναίκες αν ξεκινήσουμε μια σχέση επειδή ο άλλος είναι κούκλος,αν δε μας καλύπτει συναισθηματικά θα χωρίσουμε!Αντίθετα εσείς,όσο προσφέρει το σώμα της,μια χαρά μένετε στη "σχέση" και ξεχνάτε και εσωτερικό κόσμο,και αξιοπρέπεια και όλες τις φαμφάρες!

Εγώ πάντως ξέρω περιπτώσεις κοριτσιών οι οποίες είναι πολύ όμορφες αλλά και ώριμες και με καλό χαρακτήρα.Δεν νομίζω ότι μπορεί κάποιος να κρίνει κάποια απο την εμφάνιση που ώπος είπε θα "φτύναμε" κάποια που έχει ωραίο σώμα.Και όσο για το τελευταίο δεν ισχύει,προφανώς θα μας έλκυε πολύ κάποια όμορφη όπως φυσικά και σε εσάς αντιστοιχα με κάποιον,αλλά εγώ προσωπικά δεν θα έκανα σχέση με κάποια που "τα βγάζει όλα" και δεν έχει αξιόλογο χαρακτήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Κοιτώντας το αντίστοιχο θέμα για τα αγόρια,μόνο ο nPb έχει απαντήσει σοβαρά.Πού είναι λοιπόν οι δικές σας απόψεις προσγειωμένοι άνδρες;Και μη μου πείτε ότι εσείς δεν έχετε τέτοια στερεότυπα γιατί τότε θα υποθέσω ότι ισχύει για εσάς το γνωστό "Ό,τι φάμε,ό,τι πιούμε και ό,τι αρπάξει ο κ#$ος μας"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Κοιτώντας το αντίστοιχο θέμα για τα αγόρια,μόνο ο nPb έχει απαντήσει σοβαρά.Πού είναι λοιπόν οι δικές σας απόψεις προσγειωμένοι άνδρες;Και μη μου πείτε ότι εσείς δεν έχετε τέτοια στερεότυπα γιατί τότε θα υποθέσω ότι ισχύει για εσάς το γνωστό "Ό,τι φάμε,ό,τι πιούμε και ό,τι αρπάξει ο κ#$ος μας"!

εγώ δεν είπα ότι δεν ισχύει για εμάς ότι δεν είμαστε προσγειωμένοι,υπάρχουν άπειρες περιπτώσεις ανδρών που απλά θα ήθελαν κάποια επειδή εχει ωραίο σώμα,αλλά αυτό ισχύει και για ορισμένες γυναίκες.Βασικά όλα θέμα χαρακτήρα είναι.Αλλά γνωρίζω και αρκετούς που αν και έχουν πολύ καλό χαρακτήρα δεν είχαν ευκαιρίες ενώ άλλοι που έχουν το στυλ του "μάγκα" έχουν,και αυτό με σύγχυσε.
ΟΣΟ για το όλο θέμα είπα ότι μου έκαναν εντύπωση τα σχόλια σας που τείνουν στον τύπο του edward απο το twilight,τεσπα.. αν είναι να κλείσει εδώ γιατί βασικά..βαρέθηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Επίσης δεν έχω καταλάβει πως γίνεται να ξεπουλιούνται και να πετάγονται στο καλάθι των αχρήστων "αληθινά" αισθήματα αγάπης (υπεράνω του έρωτος) μόλις η κοπέλα δει κάποιον άλλο και της "γυαλίσει". Τόσο ψέμα τελικά είναι η αγάπη; Τόσο κατ' επίφασιν είναι ο έρωτας με μοναδικό σκοπό το καλό σεξ; Γιατί να υπάρχει άραγε τόση υποκρισία αισθημάτων μόνο και μόνο να καλύπτουμε βιολογικές ορμές; Για ποιο λόγο η ομπρέλα του καραγκιοζίστικου ρομαντισμού; Πώς γίνεται κάποιες να ξεχνάνε τόσο εύκολα αισθήματα ζωής; :hmm:

εμενα παντως μου συνεβη το αντιθετο... :/::/:
και δεν ηταν μια σχεση της πλακας
-------------------------------------
ναντιν και μανο, ειστε και οι 2 απο το ηρακλειο... μηπως γνωριζεστε και δεν το ξερετε??:hmm::hmm:
αν οχι, γιατι δεν γνωριζεστε??:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Στο αντίστοιχο topic όπου έχω εκφράσει την άποψή μου για το πως θέλω μια κοπέλα, στο κομμάτι εξωτερική όψη μόνο ένα πράγμα ανέφερα, θέλω και θα το θέλω εφ' όρου ζωής: την φυσική ομορφιά μιας κοπέλας...δηλ., όπως την έκανε η φύση (με το χρώμα που πραγματικά της πάει). Η φύση δεν κάνει λάθη αισθητικά της βιτρίνας (π.χ. μάτια, μαλλιά,..κτλ) γιατί απλά, πρέπει να υπάρξει διαιώνιση του ανθρώπινου είδους. Δεν την θέλω "βαμμένη" λες και πάμε να βγούμε στην κυρά Τατιάνα, ούτε έχω κωλύματα αν είναι ξανθιά, βαμμένη ξανθιά, γαλανοφρύδα, γαλανομάτα, μώβ, πορτοκαλί,...κτλ. Αληθινό άνθρωπο θέλω. Τέλος!!

Αντίθετα όλες οι κοπέλες εδώ μέσα, αναφέρετε ένα κατεβατό από αισθητικά χαρακτηριστικά όπως: ξανθός, μελαχρινός, γαλανά μάτια,...κτλ που σημαίνει ότι δεν θέλετε να αγαπάτε τον άλλον γι' αυτό που είναι, για την φυσική του ομορφιά αλλά για το αυτό που θα θέλατε να είναι...και τελικά καταλήγετε σε κάποιον ληγμένο τύπο για να καλύψετε τα "ερωτικά" κενά σας. Όταν κάποιος δεν αγαπάει κάποιον άλλο γι' αυτό που είναι, τότε δεν μπορούμε να μιλάμε μετά για αυθεντική συμπεριφορά, για αγνά αισθήματα που να προκύπτουν από πολύ μέσα από την καρδιά χωρίς να ξέρεις το "γιατί"...αλλά για κάτι που θα έχει ημερομηνία λήξης όσο διαρκεί το φαίνεσθαι. Δυστυχώς με μεγάλη μου λύπη, λίγες κοπέλες ψάχνουν για το "είναι"...

εμενα παντως μου συνεβη το αντιθετο... :/::/:
και δεν ηταν μια σχεση της πλακας

Μετά συγχωρήσεως, τυφλός ήταν; Τόσο όμορφη και καλή κοπέλα που είσαι (όσο σε ξέρω) να πάει σε άλλη; :hmm:Ε ρε, τρέλα που υπάρχει στους άντρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top