[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας. Υπάρχει μια χρυσή φόρμουλα που να μαγνητίζει όλες τις γυναίκες; (κάτι σαν την διαφήμιση του axe). Κορίτσια τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smaragda:)

Νεοφερμένος

Η smaragda:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
μπορεί να "ακουστεί" κλισε αλλά τα μάτια του, μου αρέσουν πολύ τα μπλε ματια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τις γαμπες

μετα κοιταω χερια:whistle:

και μετα επιτελους φτανω στα .....ματια:D


*συνεχιστε καλα το πατε*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
και μετα επιτελους φτανω στα .....ματια:D


*συνεχιστε καλα το πατε*
με εσενα απαξιω εισαι κλινικη περιπτωση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μετα παμε στα μαλλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εγω κοιταω πρωτα ματια μετα χαμογελο και τελοσ παππουτσια....(κουλο το τελευταιο ετσι:p)......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s@pph

Νεοφερμένος

Η s@pph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
το βλεμα του......και αν μου βγαζει τη μοναδικοτητα...δηλ να ξεχωριζει....
θελω να πω...ο αντρας ο ανωριμος φαινεται απο τον τροπο που κοιταζει!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
το βλεμα του......και αν μου βγαζει τη μοναδικοτητα...δηλ να ξεχωριζει....
θελω να πω...ο αντρας ο ανωριμος φαινεται απο τον τροπο που κοιταζει!!!!!

για κάνε μας μια ανάλυση :D (πρώτη φορά το ακούμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
το βλεμα του......και αν μου βγαζει τη μοναδικοτητα...δηλ να ξεχωριζει....
θελω να πω...ο αντρας ο ανωριμος φαινεται απο τον τροπο που κοιταζει!!!!!
Exεις απολυτο δικιο:)κι ερχομαι να προσθεσω ..ο ανδρας λιγουρι φαινεται απο χιλιομετρα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
εγω κοιταω πρωτα το προσωπο...δε με νοιαζει αν εχει γαλαζια ματια κτλ κτλ αλλα μου αρεσει να υπαρχει αρμονια!:redface: με τρελαινει ένα ωραίο χαμογελο...
μετα κοιταζω τα υπολοιπα...ξεκιναω απο τα ποδια και καταληγω στους ωμους!:P επισης δε μου αρεσουν τα μακρυα μαλλια στους αντρες( αφηστε τα για εμας βρε παιδια) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
λοιπόν ας πω και εγώ
βασικά όταν πρωτοδώ κάποιον για να μου αρέσει
θα πρέπει να έχει ωραία μάτια(ωραίο βλέμμα:redface:)
ωραία μαλλία
και μετά κοιτάω να έχει ωραίες πλάτες(κουλό...:redface:)

όσο για χαραχτήρα
θα μου άρεσε να είναι ευγενικός
να δείχνει ενδιαφέρον:D
και να μην μιλάει απότομα...
αα και να έχει χιούμορ για να μη με παρεξηγεί όταν λέω μαμακίες..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
μπορεί να "ακουστεί" κλισε αλλά τα μάτια του, μου αρέσουν πολύ τα μπλε ματια:redface:

τα πράσινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
εγω δεν προσεχω κατι συγκεκριμενο, δεν εχω ενα στανταρ
αρκει με την πρωτη ματια να μου κανει "κλικ" που λεμε, για να προχωρησουμε στα περαιτερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν πολυ τα μπλε ματια και τα ξανθα μαλλια....παντα σε κατι ξανθους γαλανοματηδες πεφτω....και μετα αρχιζω το σκαναρισμα...μου αρεσουν οι ψηλοι...και κατι που το εχω μονο εγω σαν γουστο....δεν μου αρεσουν καθολου οι μικροτεροι..:redface:
σε χαρακτηρα θελω να ειναι καλος,προστατευτικος, να μην ειναι ειρωνικος.....κ ν μην ειναι ανωριμος....
ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smaragda:)

Νεοφερμένος

Η smaragda:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

yo_kzn

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
αρχικά παρατηρώ τον τρόπο που κινείται στο χώρο..αν παραείναι άνετος μπορεί να είναι και ψεύτικο αλλά σίγουρα είναι σημαντικό να μην νιώθει ότι περισσεύει..(ούτε εγώ κατάλαβα τι έγραψα)..
μετά τον τρόπο που θα κοιτάζει εμένα..τώρα τελευταία προσέχω κ την ευγένεια..πραγματικά με σκλαβώνει όταν υπάρχει..
τα άλλα είναι γνωστά..χιούμορ,να μην παραμελεί τον εαυτό του κλπ
όσο για το τελευταίο δεν εννοώ να έχει όσους κοιλιακούς περισσότερους..ίσα ίσα που αυτό μερικές φορές με ξενερώνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν πολυ τα μπλε ματια και τα μαύρα μαλλια....αλλά παντα πάνω σε κατι φλώρους πεφτω....
και μετα δεν αρχιζω κανένα σκαναρισμα...

μου αρεσουν μόνο οι ψηλοι...

και κατι που δεν το εχω μονο εγω σαν γουστο....δεν μου αρεσουν καθολου,μα καθόλου οι μικροτεροι..:redface:

σε χαρακτηρα θελω να ειναι έξυπνος,να ενδιαφέρεται και για κάτι παραπάνω εκτός από το ποδόσφαιρο,να ξέρει να συμπεριφέρεται σε μια κοπέλα,να έχει διαβάσει και κάτι παραπάνω εκτός από το Κάμα Σούτρα,να ειναι ειρωνικος εκεί που πρέπει.....ν μην ειναι ανωριμος....να παίρνει πρωτοβουλίες διαφόρων ειδών. :P:redface:
Αυτά σε γενικές γραμμές. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Λοιπόν..Από εμφάνιση κοιτάω (αν και δεν μπορώ να πω ότι αυτά είναι στάνταρ):
πρόσωπο: συνήθως κάποιον με γλυκό πρόσωπο,ίσως επειδή μου δημιουργεί την ψευδαίσθηση ότι είναι πιο αθώος
σώμα: δυνατό σώμα αλλά όχι απαραίτητα γυμνασμένο με κοιλιακούς.και η κοιλίτσα με συγκινεί ομολογώ:redface: (η κοιλίτσα όμως,όχι η κοιλιά του μπεκρή) :whistle:
χέρια: ε όταν ο άλλος έχει ωραία χέρια,περιποιημένα νύχια (και δεν εννοώ μανικιούρ,αλλά να μην είναι φαγωμένα μέχρι τον αγκώνα :sick: ) σου δημιουργεί μεγαλύτερη ανυπομονεσία να σε αγγίξει.. :D
μαλλιά:νομίζω ότι τελικά έχω αδυναμία στους μελαχρινούς
μάτια: σε αντίθεση με την πλειοψηφία,προτιμώ τα σκούρα μάτια..είναι πιο μυστήρια!Οπότε όχι στα μπλε,πράσινα,γκρι (αλλά εντάξει,δε θα πω και όχι αν τύχει :P)
Αυτά τα λίγααα :P Πάντα-ασυναίσθητα-προτιμώ αγόρια με αυτή την εμφάνιση

Τώρα από χαρακτήρα (στον οποίο δίνω και μεγαλύτερη βάση) και προσωπικότητα..Μου αρέσει κάποιος με συγκροτημένη προσωπικότητα,που ξέρει τι θέλει,που είναι ώριμος.Αυτό είναι εν μέρη μία ανάγκη ασφάλειας,γιατί καλά και όμορφα τα αλάνια και τα ανώριμα,αλλά δύσκολα στεριόνουν σε μία σχέση.Με συγκινεί κάποιος που είναι ρομαντικός (αλλά όχι παραπάνω από μένα),που δεν του αρέσει η ρουτίνα.Μου αρέσουν οι επαναστάτες,που διαφωνούν,εναντιώνονται στα καθημερινά και τελοσπάντων,έχουν λίγη αναρχία μέσα τους.Μου τη δίνουν οι καθως πρέπει,οι ψεύτικοι,τα ψώνια,τα λιγούρια,οι σαλιάριδες και τα..κομματόσκυλα.Τέτοιοι άντρες..μακριά από'μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Να σου πω τι γενικά κοιτάνε αρχικά τα κορίτσια σε ένα αγόρι:την οικονομική κατάσταση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Αυτά σε γενικές γραμμές. :hmm:


1.μου αρεσει ο τροπος που το εθεσες:P
2. συμφωνω απολυτα οσον αφορα αυτα που γραφεις γ τον χαρακτηρα:thumbup:
3.οσον αφορα την εμφανιση ενταξει γουστα ειναι αυτα και διαφερουν απο ανθρωπο σε ανθρωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top