Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Για τους gay όμως δεν ξέρω. Αηδιάζω κ μόνο στην ιδέα. Είμαι εντελώς κατά.

Συγγνώμη αλλά επειδή σε αηδιάζει εσένα είσαι και κατά? Κατ'αρχάς τι εννοείς κατά? Δεν είπε κανεις να πας με αντρα, μιλάμε για άτομα που απο τη φύση τους νιώθουν να έλκονται απο το ίδιο φύλο, δεν ειναι κάποια ερωτική προτίμηση η ομοφυλοφιλία για να συζητάμε εδω αν θα το κάναμε ή οχι. Νομίζω έχεις μπερδευτει λίγο με τα threads :P
Και αν θες τη γνώμη μου πολυ περισσότερο μου αρέσει να βλέπω 2 αντρες να κάνουν έρωτα παρά 2 γυναίκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,823 μηνύματα.
Αυτό μπορούν να το απαντήσουν οι ίδιες... αλλά απο την άλλη, ελπίζω να μη το πηγαίνεις στο πολύ hard (που μπορεί να είναι οι gay- τσόντες). Αυτό δε σημαίνει πως αυτά που γίνονται στις gay- τσόντες [ξεκαθαρίζω πως δεν έχω δει ποτέ, αλλά έχω υπόψη μου τί μπορεί να δείχνουν]  τα κάνουν και οι ομοφυλόφιλοι στο κρεβάτι τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Γιατί, δεν βρίσκεις ερεθιστικό δύο ωραίους άνδρες να εξερευνούν ο ένας το σώμα του άλλου? Μμμμμ..

Όχι βρε ζώον. Απλά το βρίσκω τόσο ερεθιστικό που μου'ρχεται να ξεράσω...
Παίξε το FF VII να ξεστραβωθείς, άιντε!

(j/k of course ε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Εγώ νομίζω πως ακόμα και οι γυναίκες χαλιούνται τρελά περισσότερο με τους gays, π.χ. σε καμμια gay-τσόντα :Ρ παρά με τις λεσβίες. Είναι φετίχ οι λεσβίες man...
Από την μέχρι τώρα εμπειρία μου οι  στρέιτ άντρες είναι αυτοί που θα χαλαστούν περισσότερο με τουσ γκέι άντρες, π.χ. σε μιά παρέα, παρά οι γυναίκες. Δεν ξέρω γιατί αλλά αρκετοί στρέιτ αισθάνονται άβολα, ενώ οι γυναίκεσ είναι πιο χαλαρές. Όσο για τις τσόντες απλά το θέαμα δύο γυναικών λεσβιών είναι πολύ πιο κοινό και συνηθισμένο από ότι δύο γκέι αντρών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Από την μέχρι τώρα εμπειρία μου οι στρέιτ άντρες είναι αυτοί που θα χαλαστούν περισσότερο με τουσ γκέι άντρες, π.χ. σε μιά παρέα, παρά οι γυναίκες. Δεν ξέρω γιατί αλλά αρκετοί στρέιτ αισθάνονται άβολα, ενώ οι γυναίκεσ είναι πιο χαλαρές. Όσο για τις τσόντες απλά το θέαμα δύο γυναικών λεσβιών είναι πολύ πιο κοινό και συνηθισμένο από ότι δύο γκέι αντρών!

Θα συμφωνήσω 100%. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι οι στρειτ αντρες έχουν τέτοιο κόλλημα με το θέμα. Ακόμη και οι προσβολές που θα χρησιμοποιήσουν αφορουν αυτό. Λες και ειναι κατάρα να ειναι κανεις γκει. Κατάρα το κάνουν εκεινοι να είναι κανοντάς τους τη ζωή κόλαση. Τι φοβούνται? Οτι είναι ασθενεια και θα κολλήσουν? :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Θα συμφωνήσω 100%. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι οι στρειτ αντρες έχουν τέτοιο κόλλημα με το θέμα. Ακόμη και οι προσβολές που θα χρησιμοποιήσουν αφορουν αυτό. Λες και ειναι κατάρα να ειναι κανεις γκει. Κατάρα το κάνουν εκεινοι να είναι κανοντάς τους τη ζωή κόλαση. Τι φοβούνται? Οτι είναι ασθενεια και θα κολλήσουν? :rolleyes:
Απ'ότι έχω καταλάβει, φοβούνται μη τουσ κολλήσει η "ρετσινιά". Έχουν ένα αγχος μην αμφισβητήσει κανείς τον πολύτιμο ανδρισμό τους... Γιατί πιστεύουν ότι "αντριλίκι" σημαίνει τι κάνεις στο κρεβάτι σου και με πόσες... Αλλά αυτό είναι μια άλλη συζήτηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Απ'ότι έχω καταλάβει, φοβούνται μη τουσ κολλήσει η "ρετσινιά". Έχουν ένα αγχος μην αμφισβητήσει κανείς τον πολύτιμο ανδρισμό τους... Γιατί πιστεύουν ότι "αντριλίκι" σημαίνει τι κάνεις στο κρεβάτι σου και με πόσες... Αλλά αυτό είναι μια άλλη συζήτηση!

Εντάξει. Εσύ τώρα το πας στο τελείως "χαζοπήδημα" όμως. Προσωπικά (αν και δεν ξέρω αν αντιπροσωπεύει όλους τους άντρες) δε μετράω τίποτα. Μόνο η αγάπη είναι το θέμα πάντα. Δε πα να είναι μεταξύ gay ή straight ή ό,τι να ναι. Αμα αγαπιούνται μεγιά τους! Εγώ ποιός είμαι που θα τους εμποδίσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Απ'ότι έχω καταλάβει, φοβούνται μη τουσ κολλήσει η "ρετσινιά". Έχουν ένα αγχος μην αμφισβητήσει κανείς τον πολύτιμο ανδρισμό τους... Γιατί πιστεύουν ότι "αντριλίκι" σημαίνει τι κάνεις στο κρεβάτι σου και με πόσες... Αλλά αυτό είναι μια άλλη συζήτηση!

Προσωπικά nv κάτι τέτοιους "ανδρες" τους θεωρώ πολύ λιγότερο άνδρες απο τους γκει που τόσο σιχαίνονται. Η πλάκα ειναι οτι μόλις τους ανοίξεις τέτοια συζήτηση σπευδουν να διευκρινίσουν οτι "Εγω είμαι 100% στρειτ" μην τυχόν και νομίσεις οτι έχουν τη "χολέρα". Και αυτό που μου τη βιδώνει πραγματικά ειναι το κλασσικό "Ε οχι, ειναι αηδία να βλέπω 2 γκει να φιλιουνται στο δρόμο!". 'Εχουν σκεφτεί ποτε αυτοι οι φωστήρες οτι με αυτή τη γελοία "αιθητική" τους περιορίζουν την ελευθερία του 10% του πληθυσμού? Για σκεφτείτε όλοι εσεις οι "στρειτ" πόσο απαίσιο ειναι να πρεπει να για να αγγίξεις απλώς το συντροφο σου να πρεπει να περιμένεις να πας σπίτι ή γενικά κάπου που δεν θα σε βλέπει κανεις? Για σκεφτείτε πως θα ήταν να πρεπει να προσποιείστε παντου ότι είστε φιλαράκια και τίποτε παραπάνω? "Κόλαση" ε? Κι όμως εμεις με τις εγωιστικές μας απόψεις προκαλούμε αυτή την κόλαση στο 10% των συνανθρώπων μας...

Παραθέτω επίσης κάτι που είδα γραμμενο απο έναν ομοφυλόφιλο σε ένα άλλο φόρουμ και πιστευω οτι ίσως κάνει πολλους να καταλαβουν πόσο λάθος κάνουν στην κρίση τους για κάποια πράγματα:
Το gay είναι Trendy ?
Δεν ήξερα ότι είναι Trendy να ξέρεις ότι ποτέ δεν θα παντρευτείς και ότι ποτέ δεν θα έχεις ένα ποτήρι νερό από ένα συγγενή σου ή το παιδί σου μια μέρα
Δεν ήξερα ότι είναι Trendy να ξέρεις ότι πρέπει να αφήνεις το χέρι αυτού που αγαπάς μέσα στο πλήθος και μόνο κλεισμένος μέσα στο σπίτι μπορείς να πεις το Σ'αγαπώ
Δεν ήξερα ότι είναι Trendy να σου δίνουν σημασία όσο είσαι νέος όμορφος με κολλητά ρούχα και γυμνασμένο σώμα και όταν αυτά περάσουν να γυρνάς μόνος
Δεν ήξερα ότι είναι Trendy να νιώθεις τύψεις για κάτι που δεν επέλεξες να είσαι
Δεν ήξερα ότι είναι Trendy να πρέπει να πείσεις τους γύρω σου ότι δεν διαφέρεις σε τίποτα άλλο από τους υπόλοιπους ανθρώπους και ότι έχεις το ίδιο δικαίωμα στη συντροφικότητα και την αγάπη
Δεν ήξερα ότι είναι Trendy να είσαι μικρό παιδί και να σε κοροιδεύουν πχ τα παιδιά στο σχολείο και να γυρίζεις σπίτι κλαίγοντας και απορώντας γιατί
Οποιος θεωρεί ότι είναι Trendy να είσαι gay τότε είναι αυτό που λέμε "εντελώς αλλού"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Εντάξει. Εσύ τώρα το πας στο τελείως "χαζοπήδημα" όμως. Προσωπικά (αν και δεν ξέρω αν αντιπροσωπεύει όλους τους άντρες) δε μετράω τίποτα. Μόνο η αγάπη είναι το θέμα πάντα. Δε πα να είναι μεταξύ gay ή straight ή ό,τι να ναι. Αμα αγαπιούνται μεγιά τους! Εγώ ποιός είμαι που θα τους εμποδίσω;
Προφανώς δεν ανήκεισ στην πλειοψηφία των αντρών! Έπρεπε να δεισ κάτι φίλους μου πόσο κομπλαρισμένοι ήταν όταν στην παρέα είχε έρθει και ένα γκέι φίλος! Και πόσο ανακουφίστηκαν όταν σταμάτησαν να κάνουν παρέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Προφανώς δεν ανήκεισ στην πλειοψηφία των αντρών! Έπρεπε να δεισ κάτι φίλους μου πόσο κομπλαρισμένοι ήταν όταν στην παρέα είχε έρθει και ένα γκέι φίλος! Και πόσο ανακουφίστηκαν όταν σταμάτησαν να κάνουν παρέα!

Εμένα δε με χάλαγε να κάνω παρέα με gayz, αρκεί να καταλάβαιναν πως τουλάχιστον μαζί μου δεν έχουν ελπίδες όσο και να το παλέψουν :)

Μάλιστα ξέρω μερικούς (λίγους βέβαια) που είναι από τα καλύτερα (και πιο ανοιχτόμυαλα) άτομα που έχω γνωρίσει.

@Michelle: Βασικά εμένα γενικά δε μου αρέσει να βλέπω άλλα άτομα σε δημόσιες ερωτικές περιπτύξεις... Δεν έχω μόνο με τους gay πρόβλημα. Και εγώ στις σχέσεις μου δημόσια δεν έκανα ποτέ τπτ (ούτε φιλάκια, μόνο καμμια αγκαλίτσα ίσως). Δεν ξέρω μου φαίνεται κάπως... Poserιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Προσωπικά nv κάτι τέτοιους "ανδρες" τους θεωρώ πολύ λιγότερο άνδρες απο τους γκει που τόσο σιχαίνονται. Η πλάκα ειναι οτι μόλις τους ανοίξεις τέτοια συζήτηση σπευδουν να διευκρινίσουν οτι "Εγω είμαι 100% στρειτ" μην τυχόν και νομίσεις οτι έχουν τη "χολέρα". Και αυτό που μου τη βιδώνει πραγματικά ειναι το κλασσικό "Ε οχι, ειναι αηδία να βλέπω 2 γκει να φιλιουνται στο δρόμο!". 'Εχουν σκεφτεί ποτε αυτοι οι φωστήρες οτι με αυτή τη γελοία "αιθητική" τους περιορίζουν την ελευθερία του 10% του πληθυσμού? Για σκεφτείτε όλοι εσεις οι "στρειτ" πόσο απαίσιο ειναι να πρεπει να για να αγγίξεις απλώς το συντροφο σου να πρεπει να περιμένεις να πας σπίτι ή γενικά κάπου που δεν θα σε βλέπει κανεις? Για σκεφτείτε πως θα ήταν να πρεπει να προσποιείστε παντου ότι είστε φιλαράκια και τίποτε παραπάνω? "Κόλαση" ε? Κι όμως εμεις με τις εγωιστικές μας απόψεις προκαλούμε αυτή την κόλαση στο 10% των συνανθρώπων μας...
συμφωνώ απολύτως Michelle! ʼσε που οι γκέι ή οι Bisexual συνήθως είναι πολύ καλύτεροι εραστές για μια γυναίκα. Είχα μια φίλη που είχε κάνει κάτι με ένα γκέι φίλο της και μας έλεγε ότι ήταν ο καλύτερος εραστής που είχε ποτέ! ʼσε που ο τότε γκόμενοσ της είχε φάει τόσο κόλλημα με την συγκεκριμένη "σχέση" της, όσο με κανένα από τους πρώην στρέιτ εραστές της! δεν μπορούσε με τίποτα να χωνέψει ότι η κοπέλα του είχε πάει με γκέι και ότι ήταν και καλός εραστής! Δεν τον ένοιαζε αν είχε άλλουσ 15, απλά ότι ένας ήταν γκέι!
Yomanation: Μακάρι να ήταν όλοι τόσο ανοιχτόμυαλοι σαν και εσένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα εκτός θέματος posts μεταφέρθηκαν εδω. Ας συνεχίσουμε εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Πετρο αν εσυ δεν στιριξεις τις επιλογες σου κανεις δεν θα το κανει για σενα, στην πατριδα μου ζει ενας φιλος μου που ειναι ομοφιλιφολος και ειναι πολυ αξιοπρεπης και συμπαθης σε ολους, πριν 15 χρονια βγηκε στον τοπικο ραδιοφωνικο σταθμο οπου δουλευε και σε μια εκπομπη ειπε: τον παιρνω και σε οπιον αρεσει, αν εχετε να μου πειτε κατι να μου το πειτε μπροστα μου και οχι πισω απο την πλατη μου. (ειχε προηγιθει μια χρονικη περιοδος οπου οι γονεις του ακουγαν ενα σωρο σχλια και ο ιδιος ενιωθε αβολα με τα σχολια του κοσμου)Ξερεις τι λεω εγω για αυτον? οτι εχει πολυ μεγαλα @@ γιατι ζει σε μια κλειστη κοινωνια ειναι ενας απλος ανθρωπος με νορμαλ συμπεριφορα και ντυσημο και δεν του αξιζε εκεινη η συμπεριφορα. Φυσικα κανεις δεν τολμα να τον δουλεψει γιατι ειχε το θαρρος να το πει εκεινος πρωτος επιπλεον ειναι ενας πολυ πετυχιμενος ανθρωπος σε αυτο που κανει και ολοι παρακαλουν να συναναστρεφονται μαζι του!
αγαπημενος στοιχος: οτι δεν παρεις μοναχος κανεις δεν θα ρθει να στο δωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε για τους gay είναι να σταματήσουμε να το συζητάμε. Δεν μιλάω για εδώ μιλάω, γενικά. Όσο παρουσιάζεις κάτι σαν διαφορέτικό τόσο δίνεις πατήματα σε κάποιους να το κατακρίνουν. Ας σεβαστούμε την επιλογή που κάνει ο καθένας. Στην τελική ποιός θα κρίνει τον gay ανώμαλο ο μαλ$%$# που γυρνόντας σπίτι του ρίχνει και ένα μπερντάκι στην γυναίκα του, η η γυναίκα που το έχει κάνει τάρανδο τον άλλο γιατί νιώθει καταπιεσμένη? Ας κοιτάξουμε την ζωή μας και να σταματήσουμε να το παίζουμε δικαστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
Πετρο αν εσυ δεν στιριξεις τις επιλογες σου κανεις δεν θα το κανει για σενα,
Δεν είναι και τόσο εύκολο στο περιβάλλον που ζω, και κυρίος δε μου είναι εύκολο στην ηλικία που βρίσκομαι, αλλά αργότερα έτσι και το κάνω... αλοίμονο σε όλους όσους με κατακρίνουν(!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε για τους gay είναι να σταματήσουμε να το συζητάμε.

Εγώ πιστευω οτι όσο υπάρχουν άνθρωποι τοσο στενόμυαλοι που κατακρίνουν τους ομοφυλόφιλους προσωπικα δεν μπορώ να σταματήσω να το συζητάω γιατι μόλις ακούω τέτοιες απόψεις βγαίνω απο τα ρούχα μου (μεταφορικά ε? :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Εγώ νομίζω πως ακόμα και οι γυναίκες χαλιούνται τρελά περισσότερο με τους gays, π.χ. σε καμμια gay-τσόντα :Ρ παρά με τις λεσβίες. Είναι φετίχ οι λεσβίες man...

Μη το λες, έχω ρωτήσει κάτι κοπελίτσες παλιά στο Λύκειο και μου χαν πει οτι φτιάχνονται. Τώρα βέβαια ρε παιδια ας μου επιτρέψετε ενα αστείο: Ήμασταν 3η γυμνασίου, παρέα 7 αγοριών και είχαμε δανειστεί τσόντα απο έναν φίλο. Καθήσαμε λοιπόν αναπαυτικά στους καναπέδες κι απολαμβάναμε τις λεσβίες στο σοου. Περριτό να σας πω οτι οι γλώσσες μας είχαν γίνει ένα με το πάτωμα απ την κ@υλα. Και κάνει ενα τσάφ η σκηνή και πετάγεται ο Μαικλ Τζάκσον να χορεύει για λίγα δευτερόλεπτα και αμέσως μετά μια ΓΚΕΥ σκηνή με τον ένα να μπήγει το κρέας του σ' εναν άλλο.

ΥΓ: Μετά ο φίλος μας παρα τρίχα γλύτωσε το δικό μας κρέας :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ε,η πλαστική κούκλα τραβεστί εδώ που τα λέμε...είναι κομματάκι ρόμπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Ε,η πλαστική κούκλα τραβεστί εδώ που τα λέμε...είναι κομματάκι ρόμπα!
Αστείο ναι αλλά ρόμπα σε καμία περιπτωση. Απο τη στιγμή που δεν επηρεάζει άλλους δυσμενώς δεν θεωρώ ντροπή τις ερωτικές προτιμήσεις οποιουδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αστείο ναι αλλά ρόμπα σε καμία περιπτωση. Απο τη στιγμή που δεν επηρεάζει άλλους δυσμενώς δεν θεωρώ ντροπή τις ερωτικές προτιμήσεις οποιουδήποτε.

Τώρα ξεφεύγουμε από το θέμα που έθεσε ο yiannis αλλά ντροπή είναι να είναι εμφανείς σε όλους οι ερωτικές προτιμήσεις κάποιου.Ασε που προσωπικά δεν θεωρώ την ομοφυλοφυλία κάτι τόσο "αθώο" όσο "ερωτική προτίμηση" απλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top