Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Αλήθεια, οι άντρες του πως το προτιμάνε το γυναικείο???? για πείτε καμιά άποψη!
Παντος οχι τιγκα στην τριχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Να απέχει απο φίκο όσο το δυνατον περισσότερο. Κοντές τρίχες πάντα και φυσικά να λείπουν οι τρίχες απο το μπικίνι και να μην πλησιάζουν πολύ οι τρίχες στον αφαλό αρκετά πιό κάτω να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,172 μηνύματα.
Βασικά έχω ποτίσει 2 ειδών χωράφια. Και με τρίχα και εντελώς ξυρισμένα. Προτιμώ φουντίτσα στο πάνω μέρος και το υπόλοιπο ξυρισμένο :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Όσο για το ότι αν το ξυρίζεις πιάνει φαγούρα ρωτήστε και εμάς τις κακόμοιρες τι περνάμε με τις αποτριχώσεις!!!!! Αλήθεια, οι άντρες (του φόρουμ) πως το προτιμάνε το γυναικείο???? για πείτε καμιά άποψη!

Περι φαγούρας: Εγώ απο τότε που άρχισα αποτρίχωση και όχι ξύρισμα δεν την έχω! Στη συγκεκριμένη περιοχή δοκίμασε ζεστο κερι που πονάει ελάχιστα!! ;)
Περι αιδοιου: Ε δεν νομίζω τώρα να περιμένεις να σου πουν για να το μάθεις! Γνωστη ειναι η απάντηση με πολύ μικρές παραλλαγές! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Περι φαγούρας: Εγώ απο τότε που άρχισα αποτρίχωση και όχι ξύρισμα δεν την έχω! Στη συγκεκριμένη περιοχή δοκίμασε ζεστο κερι που πονάει ελάχιστα!! ;)

Mε το κερί πεθαίνω στην κυριολεξία...οπότε πάμε στο ξυράφι γμτ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,172 μηνύματα.
:jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Περι φαγούρας: Εγώ απο τότε που άρχισα αποτρίχωση και όχι ξύρισμα δεν την έχω! Στη συγκεκριμένη περιοχή δοκίμασε ζεστο κερι που πονάει ελάχιστα!! ;)
Περι αιδοιου: Ε δεν νομίζω τώρα να περιμένεις να σου πουν για να το μάθεις! Γνωστη ειναι η απάντηση με πολύ μικρές παραλλαγές! :P
Χαλάουα που πονάει και λιγότερο. Αλλά η φαγούρα φαγούρα σε μένα (είμαι ανώμαλη το ξέρω!) :hmm:
Οσο για το δευτερο, και εγώ νόμιζα ότι ήξερα πάνω-κάτω τι προτιμούν, αλλά μετά από κάτι τελευταίες συζητήσεις με φίλους και φίλες, έχω πάθει σοκ από το ότι υπάρχουν αρκετοί έως πολύ που το προτιμούν θάμνο κανονικότατο!!!!! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Γιατί, τι έχουν οι θάμνοι δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Οσο για το δευτερο, και εγώ νόμιζα ότι ήξερα πάνω-κάτω τι προτιμούν, αλλά μετά από κάτι τελευταίες συζητήσεις με φίλους και φίλες, έχω πάθει σοκ από το ότι υπάρχουν αρκετοί έως πολύ που το προτιμούν θάμνο κανονικότατο!!!!! :blink:
θάμνο κανονικότατο :jumpy:?? :hmm: Ισως εχουνε ξεμεινει στην εποχη του γκουσγκουνη  :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Χαλάουα που πονάει και λιγότερο. Αλλά η φαγούρα φαγούρα σε μένα (είμαι ανώμαλη το ξέρω!) :hmm:
Οσο για το δευτερο, και εγώ νόμιζα ότι ήξερα πάνω-κάτω τι προτιμούν, αλλά μετά από κάτι τελευταίες συζητήσεις με φίλους και φίλες, έχω πάθει σοκ από το ότι υπάρχουν αρκετοί έως πολύ που το προτιμούν θάμνο κανονικότατο!!!!! :blink:

Καλα αυτό δεν το θεωρω και τόσο περίεργο. Κι εμενα αν δεν υπήρχαν τα γνωστά πρακτικά προβλήματα που αναφέρθηκαν πιο πάνω στους ανδρες θα προτιμούσα θάμνο! :P
Ειμαι ανώμαλη γιατρέ μου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Γιατί, τι έχουν οι θάμνοι δηλαδή?
Αυτό εννοώ! Μέχρι πριν λίγες μέρες το γενικό συμπέρασμα στο οποίο είχα καταλήξει μετά από "έγκυρα" γκάλοπ μεταξύ αντρών φίλων μου και "γυναικειων" συζητήσεων ήταν ότι το προτιμουν είτε περιποιημένο, είτε τίποτα από κάτω με "φούντα" μπροστά, είτε τελείως "γυμνό". Ε! Πάει! Μου ανατρέψατε όλα τα δεδομένα!!!! :rtfm: :wall: :fool:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Καλα αυτό δεν το θεωρω και τόσο περίεργο. Κι εμενα αν δεν υπήρχαν τα γνωστά πρακτικά προβλήματα που αναφέρθηκαν πιο πάνω στους ανδρες θα προτιμούσα θάμνο! :P
Ειμαι ανώμαλη γιατρέ μου? :P
Πρακτικά προβλήματα όμως υπάρχουν και προτιμάς κάτι πιο περιποιημένο απ'ότι είδα! οπότε μια χαρά είστε δεσποινίς μου!!! ;) Οι υπόλοιποι δεν τα υπολογίζουν αυτά τα "προβληματακιά"?!?!?! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,172 μηνύματα.
Για καθήστε ρε κορίτσια, επειδή εγω θέλω να γαμάω με στυλ παει να πει οτι είμαι κακός που θέλω φουντίτσα; 8)

Φασιστικό στυλ ρεεεεεεε! στη μέση παχύ φουντάκι κι απο γύρω κρανίου τόπος :rofl: :hehe: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Για καθήστε ρε κορίτσια, επειδή εγω θέλω να γ***ω με στυλ παει να πει οτι είμαι κακός που θέλω φουντίτσα; 8)

Φασιστικό στυλ ρεεεεεεε! στη μέση παχύ φουντάκι κι απο γύρω κρανίου τόπος  :rofl: :hehe: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:
Δε σε είπε κανείς κακό κουμπάρε!!!! :P Κατάρχήν "είτε τίποτα από κάτω με "φούντα" μπροστά" εννοώ το δικό σου φασιστικό (που είναι μια χαρά κατά την ταπεινή μου γνώμη)!!!!! :thumbsup:
Όταν λέω ότι μου είπαν ότι το προτιμούν κανονικό "θάμνο", εννοώ και εννοούσαν ότι ούτε ψαλίδισμα, ούτε καθόλου περιποίηση, ούτε αποτριχωση σε όποιο μέρος του σώματος δεν ανήκει στα πόδια. Εγινα πιο κατανοητή τώρα ή τα μπουρδούκλωσα χειρότερα?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Για καθήστε ρε κορίτσια, επειδή εγω θέλω να γ***ω με στυλ παει να πει οτι είμαι κακός που θέλω φουντίτσα; 8)

Εσύ είσαι δικός μου...όχι καλά κάνεις  8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Όταν λέω ότι μου είπαν ότι το προτιμούν κανονικό "θάμνο", εννοώ και εννοούσαν ότι ούτε ψαλίδισμα, ούτε καθόλου περιποίηση, ούτε αποτριχωση σε όποιο μέρος του σώματος δεν ανήκει στα πόδια. Εγινα πιο κατανοητή τώρα ή τα μπουρδούκλωσα χειρότερα?? :hmm:

Υπάρχουν αρκετοι τέτοιοι... Τόσοι που στις τσόντες υπάρχει ειδική κατηγορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Υπάρχουν αρκετοι τέτοιοι... Τόσοι που στις τσόντες υπάρχει ειδική κατηγορία...
Μπλιαχ.... :thumbsdown:    :sick:
Αν και εκφέροντας τόσο ανοιχτά την αηδία μου κινδυνεύω να με χαρακτηρίσει κάποιος εδωμέσα :whistle: ρατσιστρια!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλά κάνεις...Κι εγώ αηδία το θεωρώ...Δεν μου κολλάει καλά...πως να το πω;Αισθάνομαι πιο καθαρή; πιο σέξυ....μ'αρεσει περισσότερο βρε παιδί μου 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Καλά κάνεις...Κι εγώ αηδία το θεωρώ...Δεν μου κολλάει καλά...πως να το πω;Αισθάνομαι πιο καθαρή; πιο σέξυ....μ'αρεσει περισσότερο βρε παιδί μου  8)
Ε! Μα ναι! Δείχνεις και αισθάνεσαι πιο περιποιημένη και καθαρή! Να πρέπει δηλάδη να οργανώνει ο άλλος "σαφάρι στη ζουγκλα" για να πάει στην πηγή για νερό??? :wacko:
Τι να πω? Γούστα είναι αυτά! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Ε! Μα ναι! Δείχνεις και αισθάνεσαι πιο περιποιημένη και καθαρή! Να πρέπει δηλάδη να οργανώνει ο άλλος "σαφάρι στη ζουγκλα" για να πάει στην πηγή για νερό??? :wacko:
Τι να πω? Γούστα είναι αυτά! :/

Τι να πει κανείς για το γούστο του αλλουνού....Φτάνει οι άντρες μας να συμφωνούνε με τα δικά μας γούστα...Αν δεν συμφωνούνε θα τους το επιβάλλουμε εμείς! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Φτάνει οι άντρες μας να συμφωνούνε με τα δικά μας γούστα...Αν δεν συμφωνούνε θα τους το επιβάλλουμε εμείς!  8)
Μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!!!!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top