Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,449 εγγεγραμμένα μέλη και 2,396,013 μηνύματα σε 74,344 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 526 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

Krew

Νεοφερμένος

Ο Krew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Krew έγραψε στις 22:19, 12-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Θα γινει οπως περσυ με την γεωπονια. Εσυ ποσα μορια εβγαλες ;
17939 από 2ο πεδίο.Έχω βάλει μετά και τη χημική μηχανική, αλλά ελπίζω να περάσω χημικό Αθήνα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Koutsigio έγραψε στις 22:37, 12-07-17:

Μην ανχωνεις τον κοσμο ρε μαν,το πολυ ανοδος 100-150 ανοδος,.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lancelot

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 482 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε στις 22:44, 12-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Krew
17939 από 2ο πεδίο.Έχω βάλει μετά και τη χημική μηχανική, αλλά ελπίζω να περάσω χημικό Αθήνα.
Ανετα εισαι
Παράθεση

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O cisse έγραψε στις 22:45, 12-07-17:

ειδα καπου πιθανη βαση του μαθηματικου πατρας 13380 το θεωρειτε πιθανο?δηλαδη πτωση 500 μορια .
Παράθεση

barba ben

Νεοφερμένος

Ο barba ben αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O barba ben έγραψε στις 23:55, 12-07-17:

Πρόβλεψη για Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στο Καποδιστριακό;
Παράθεση

Angelo27

Νεοφερμένος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Angelo27 έγραψε στις 00:43, 13-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από cisse
ειδα καπου πιθανη βαση του μαθηματικου πατρας 13380 το θεωρειτε πιθανο?δηλαδη πτωση 500 μορια .
Σαφώς, μία πτώση 500 μορίων είναι εφικτή.

Αρχική Δημοσίευση από barba ben
Πρόβλεψη για Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στο Καποδιστριακό;
Γνώμη μου γύρω στα 16500.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χρήστος99

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Χρήστος99 έγραψε στις 05:58, 13-07-17:

Γειά σας, όπως όλοι σας... Βιωνω και εγώ το άγχος των βάσεων. Συγκέντρωσα φέτος 17269 μόρια. Ήθελα να περάσω ψυχολογία απθ Αλλα μια βλακεια στα αρχαία με έριξε αρκετά. Η περσινή βάση στη ψυχολογία Ρεθύμνου ήταν 17121.. Δηλαδή είμαι 148 μόνο μόρια πάνω. Μπορώ να ελπίζω ότι η άνοδος θα είναι μικρή; τι πιστεύετε εσείς;
Επίσης λόγω πολύ χαμηλού εισόδηματος παίρνω 5 μόρια για μεταγραφή. Σε περίπτωση που περάσω Ρέθυμνο, πόσο σίγουρη είναι η μεταγραφή;
Παράθεση

Just1n

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O Just1n έγραψε στις 09:08, 13-07-17:

Μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε το μηχανογραφικό?
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,235 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 09:35, 13-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Just1n
Μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε το μηχανογραφικό?
Αν δεν κανω λαθος 14/7 ληγει η προθεσμια
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erionaa01

Νεοφερμένος

H erionaa01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H erionaa01 έγραψε στις 10:22, 13-07-17:

Είχα δηλώσει ειδικά μαθήματα αγγλικά και γαλλικά αλλά γαλλικά δεν πηγα να δώσω, υπάρχει περίπτωση να περάσω μεταφραστικό Κέρκυρας;
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 725 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε στις 10:23, 13-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από erionaa01
Είχα δηλώσει ειδικά μαθήματα αγγλικά και γαλλικά αλλά γαλλικά δεν πηγα να δώσω, υπάρχει περίπτωση να περάσω μεταφραστικό Κέρκυρας;
Καμία.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,670 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 10:26, 13-07-17:

Σύντομη. Λιτή. Περιεκτική.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tasosftw

Νεοφερμένος

Ο Tasosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Tasosftw έγραψε στις 11:00, 13-07-17:

Προβλεψη για ΤΕΙ Μηχανολογιας Πατρα?
8.700 εχει. Παιζει να ανεβει πανω απο 400 μορια φετος ρε παιδια?
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε στις 12:01, 13-07-17:

Οι σχολές Γεωπονίας, Αγροτικής Ανάπτυξης και Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης τι λετε θα κάμουν;
Παράθεση

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O -Merlin- έγραψε στις 15:43, 13-07-17:

Θέλω να ξανασυμπληρωσω το μηχανογραφικο με το 10% στο 5ο επιστημονικο πεδίο ειχα περσυ 16000 μορια τι πιανω πιστευεται
Παράθεση

Desmond

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Desmond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Desmond έγραψε στις 17:47, 13-07-17:

Υπάρχει καποιος τροπος που μπορουμε να δουμε πχ τα μόρια του 50ου στην τάδε σχολη περσι?
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,235 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 18:40, 13-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Desmond
Υπάρχει καποιος τροπος που μπορουμε να δουμε πχ τα μόρια του 50ου στην τάδε σχολη περσι?
Γιατι θες να μαθεις τα μορια του αλλου;
Οχι δεν νομιζω εκτος κι αν στο πει ο ιδιος.Μονο του πρωτου και τελευταιου μπορεις να δεις
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jims

Φοιτητής

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 393 μηνύματα.

O jims έγραψε στις 21:54, 13-07-17:

Το πολιτικό της νομικής πέρσι είχε περίπου 16.300. Φέτος που λέτε να πάει; Με 16.787 το πιάνω; Ακούγεται ότι θα ανεβούν οι βάσεις στις θεωρητικές σχολές από 150 ως 500 μόρια και αρχίζω να αγχώνομαι. HELP
Παράθεση

Desmond

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Desmond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Desmond έγραψε στις 23:45, 13-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Αγγελος Κοκ
Γιατι θες να μαθεις τα μορια του αλλου;
Οχι δεν νομιζω εκτος κι αν στο πει ο ιδιος.Μονο του πρωτου και τελευταιου μπορεις να δεις

Επειδη ειδα καπου που ελεγαν οτι πχ ο 500ος στις ιατρικες ειχε βαθμο ταδε και οτι το πηραν απο το υπουργειο (open data κατι τετοιο)
Ουτε εγω νομιζω να γινεται απλα ρωταω μηπως κανω λαθος
Παράθεση

Χρήστος99

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Χρήστος99 έγραψε στις 05:26, 14-07-17:

Με 17269 έχω ελπίδες για ψυχολογία Ρεθύμνου;
Παράθεση

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Koutsigio έγραψε στις 17:10, 14-07-17:

Μετά την ανάρτηση των τελευταίων στατιστικων τι προβλέπετε για τις ιατρικές???

Αρχική Δημοσίευση από Χρήστος99
Νομίζω ναι!

Αρχική Δημοσίευση από Χρήστος99
Ξομίζω ναι
Παράθεση

nancyDA

Νεοφερμένος

H nancyDA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H nancyDA έγραψε στις 10:56, 15-07-17:

Γεια σας παιδια. Εχω 18132 μορια. Τι προβλεπετε για νομικη ΑΠΘ; (βαση 2016: 17938) Σας ευχαριστω!
Παράθεση

Just1n

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O Just1n έγραψε στις 10:59, 15-07-17:

Ιωάννινα ωραία είναι?
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,670 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 11:25, 15-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Just1n
Ιωάννινα ωραία είναι?
Έτσι λένε.
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Φοιτητής

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 604 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 11:35, 15-07-17:

Ιατρικη Αθηνων 19150
Ιατρικη Θεσσαλονικης 19050
Ετσι λενε οι εφημεριδες
Πως το βλεπετε?
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε στις 14:46, 15-07-17:

Θέλω την βοήθειά σας σε κάτι...
Λοιπόν, στις πανελλήνιες τα πήγα τέλεια ...
2ο πεδίο 8550 και κάτι ψιλά και 3ο πεδίο 10904.
Ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα, εγώ συμπλήρωσα το μηχανογραφικό σαν να έγραψα 20.000, δηλαδή δήλωσα τις σχολές με τη σειρά που μου αρέσουν.
Έβαλα λοιπόν κατά σειρά:
Γεωπονίας
Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης
Αγροτικής Ανάπτυξης
Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος
Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής
Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής
Διατροφής και Διαιτολογίας (Θεσσαλονίκη, Σητεία, Καρδίτσα)
Εργοθεραπείας
Φυσικοθεραπείας(Θεσσαλονίκη, Αθήνα, Λαμία, Αίγιο)
Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας-Κοινοτικής Υγείας
Πολιτικών Μηχανικών(Ξάνθη, Θεσσαλονίκη, Βόλος, Αθήνα, Πάτρα)
Σχεδιασμού Τεχνολογίας Ένδυσης

Για ποια σχολή με βλέπετε; Όχι τίποτ' άλλο, να προετοιμάζομαι ψυχολογικά... Εγώ ελπίζω να πιάσω κάποια από τις πρώτες 7 επιλογές...
Να πω την αλήθεια, καλώς ή κακώς δεν μπήκα να ψάξω καθόλου τις προβλέψεις για τις βάσεις των διάφορων sites...
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 15:41, 15-07-17:

σχεδιασμου τεχνολογιας ενδυσης
Παράθεση

ComfortablySmug

Νεοφερμένος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O ComfortablySmug έγραψε στις 15:50, 15-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από justarandomgirl
Ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα, εγώ συμπλήρωσα το μηχανογραφικό σαν να έγραψα 20.000, δηλαδή δήλωσα τις σχολές με τη σειρά που μου αρέσουν.
Έβαλα λοιπόν κατά σειρά:
Γεωπονίας
Αγροτικής Ανάπτυξης
Εργοθεραπείας

Για ποια σχολή με βλέπετε; Όχι τίποτ' άλλο, να προετοιμάζομαι ψυχολογικά... Εγώ ελπίζω να πιάσω κάποια από τις πρώτες 7 επιλογές...
Να πω την αλήθεια, καλώς ή κακώς δεν μπήκα να ψάξω καθόλου τις προβλέψεις για τις βάσεις των διάφορων sites...
Χαλάρωσε και πάνε παραλία.Ότι έγινε έγινε!
Παράθεση

Τριχα

Νεοφερμένος

Ο Τριχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Τριχα έγραψε στις 16:40, 15-07-17:

Αν και λιγο ασχετο με το θεμα, τις βεβαιωσεις συμμετοχης για τις πανελλαδικες ποιοι τις παιρνουν και τι ειναι;
Παράθεση

Koutsigio

Νεοφερμένος

O Koutsigio έγραψε στις 16:52, 15-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Γατόπαρδος.
Ιατρικη Αθηνων 19150
Ετσι λενε οι εφημεριδες
Πως το βλεπετε?
Για τις λοιπες τι λενε?
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε στις 17:15, 15-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Τριχα
Αν και λιγο ασχετο με το θεμα, τις βεβαιωσεις συμμετοχης για τις πανελλαδικες ποιοι τις παιρνουν και τι ειναι;
Είναι ένα χαρτί το οποίο βεβαιώνει ότι συμμετείχες στις πανελλήνιες εξετάσεις αυτής της χρονιάς. Αναγράφει τα μαθήματα στα οποία εξετάστηκες, το βαθμό που έγραψες σε καθένα από αυτά και τα μόρια που έγραψες σε κάθε πεδίο (ανάλογα με τα μαθήματα επιλογής που έχεις). Δε νομίζω να ξέχασα κάτι.
Αυτό το έγγραφο το παίρνουν όσοι έγραψαν πανελλήνιες αυτή τη χρονιά από το Λύκειο στο οποίο εξετάστηκαν.
Όσον αφορά τη χρησιμότητά του, εμένα μου ζητήθηκε μόνο όταν πήγα στο σχολείο για να ξαναδηλώσω ότι θέλω να συμμετάσχω στις πανελλήνιες. Από κει και πέρα δεν ξέρω αν θα σου ζητηθεί κατά την εγγραφή σου στη σχολή όπου πέρασες. Πάντως, πρέπει να το παραλάβεις και ας μη σου χρειαστεί.
Δεν γνωρίζω αν έχουν ήδη σταλεί στα Λύκεια από το Υπουργείο. Πάρε τηλέφωνο στο σχολείο σου και θα σου δώσουν μια σαφέστερη απάντηση.

Εύχομαι να περάσεις εκεί που θέλεις!

Αρχική Δημοσίευση από ComfortablySmug
Χαλάρωσε και πάνε παραλία.Ότι έγινε έγινε!
Μαζί σου, αλλά μη μου έρθει ο ουρανός σφοντίλι στο τέλος

Αρχική Δημοσίευση από manolis_98
σχεδιασμου τεχνολογιας ενδυσης
Oh...
Παράθεση

m4risophie

Νεοφερμένος

H m4risophie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H m4risophie έγραψε στις 17:53, 15-07-17:

Ποια εφημερίδα;

Αρχική Δημοσίευση από Γατόπαρδος.
Ιατρικη Αθηνων 19150
Ετσι λενε οι εφημεριδες
Πως το βλεπετε?
Που το διάβασες;
Παράθεση

ComfortablySmug

Νεοφερμένος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O ComfortablySmug έγραψε στις 17:58, 15-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από m4risophie
Ποια εφημερίδα;

Που το διάβασες;
"ΕΙΔΗΣΕΙΣ" (Ποιος σκέφτηκε τέτοιο πρωτότυπο όνομα?)
Πάντως ο στρατηγάκης θεωρείται αυθεντία
Παράθεση

movie_buff

Νεοφερμένος

H movie_buff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H movie_buff έγραψε στις 18:14, 15-07-17:

Παιδιά, έγραψα 18670, θεωρήτε οτι έχω ελπίδες για ιατρική Αλεξάνδρου πόλης; Πέρυσι είχε βαση 18648.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 15-07-17 στις 20:55. Αιτία: Διπλό
Παράθεση

Giovanni_ (Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα)

Φοιτητής

Ο Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 18:15, 15-07-17:

50/50 λογω μειωσεις εισακτεων και μειωσεις των αριστουχων στο πεδιο σου
Παράθεση

harry akritas

Διάσημο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε στις 18:19, 15-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από ComfortablySmug
Πάντως ο στρατηγάκης θεωρείται αυθεντία
Έχεις δει πόσο έξω έχει πέσει ο Στρατηγάκης όλες τις προηγούμενες χρονιές; Τουλάχιστον για κλάματα...
Παράθεση

Giovanni_ (Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα)

Φοιτητής

Ο Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 18:24, 15-07-17:

Ο Στρατηγακης πεφτει μεσα μονο στο 10% των προβλεψεων και σε αυτες υπαρχει και ενα πεδιο 100 μοριων που κανει τις προβλεψεις του δηλαδη καθολου ακριβης για τις ιατρικες σχολες
Παράθεση

kouliorthegreat

Νεοφερμένος

Ο kouliorthegreat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O kouliorthegreat έγραψε στις 01:13, 16-07-17:

εκτιμηση για οπα πληροφορικη κ πληροφορικη παπει?
Παράθεση

InMathWeTrust

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο InMathWeTrust αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O InMathWeTrust έγραψε στις 02:51, 16-07-17:

15100 14400
Παράθεση

kouliorthegreat

Νεοφερμένος

Ο kouliorthegreat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O kouliorthegreat έγραψε στις 02:56, 16-07-17:

το γεγονος οτι ειναι κ στα δυο πεδια δεν θα επρεπε να περιοριζει την πτωση?
Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Συντονιστής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε στις 16:33, 16-07-17:

Που λέτε ότι θα πάει η σχολή των Μηχανολόγων Μηχανικών στην Αθήνα?
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 16:49, 16-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από #LoveMaths
Που λέτε ότι θα πάει η σχολή των Μηχανολόγων Μηχανικών στην Αθήνα?
18200-18300
Παράθεση

Panagiotis09 (Παναγιώτης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O Panagiotis09 έγραψε στις 18:31, 16-07-17:

Έβαλα λοιπόν κατά σειρά:
Γεωπονίας
Αγροτικής Ανάπτυξης
Εργοθεραπείας

Λογικα Περιβάλλοντος στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου αλλά κατά την γνώμη έπρεπε να δηλώσεις κι άλλες σχολές διότι με τις περσινες βάσεις περνάς μόνο σε δύο σχολές.Αν γίνει καμία στραβή και μείνεις εκτός;(Χτυπά ξύλο,μην τύχει σε κανέναν)
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

H justarandomgirl έγραψε στις 18:44, 16-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Panagiotis09
Λογικα Περιβάλλοντος στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου αλλά κατά την γνώμη έπρεπε να δηλώσεις κι άλλες σχολές διότι με τις περσινες βάσεις περνάς μόνο σε δύο σχολές.Αν γίνει καμία στραβή και μείνεις εκτός;(Χτυπά ξύλο,μην τύχει σε κανέναν)
Βασικά, έχω σχολή γκαβάτζα από πέρυσι ας πούμε, αν πάει και στραβά (αν και εγώ είμαι τρελάρα, μπορεί να μου τη δώσει και να ξαναδώσω ), αλλά αυτές είναι οι σχολές που θα επέλεγα ό,τι βαθμό και να έβγαζα. Ξέρω, παίζω λίγο με τη φλόγα , ελπίζω όμως να περάσω σε κάποια από τις 6 πρώτες επιλογές...
Παράθεση

Panagiotis09 (Παναγιώτης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O Panagiotis09 έγραψε στις 19:11, 16-07-17:

Βασικά, έχω σχολή γκαβάτζα από πέρυσι ας πούμε, αν πάει και στραβά (αν και εγώ είμαι τρελάρα, μπορεί να μου τη δώσει και να ξαναδώσω ), αλλά αυτές είναι οι σχολές που θα επέλεγα ό,τι βαθμό και να έβγαζα. Ξέρω, παίζω λίγο με τη φλόγα , ελπίζω όμως να περάσω σε κάποια από τις 6 πρώτες επιλογές...

Αν επιτρεπεται σε ποια σχολή πέρασες πέρυσι;Για κανένα λόγο δεν είναι κακό να ξαναδωσεις.Μακαρι να επιτυχεις το στόχο σου.
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

H justarandomgirl έγραψε στις 19:17, 16-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Panagiotis09
Αν επιτρεπεται σε ποια σχολή πέρασες πέρυσι;Για κανένα λόγο δεν είναι κακό να ξαναδωσεις.Μακαρι να επιτυχεις το στόχο σου.
Μηχανικών Περιβάλλοντος. Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα και να κάνεις στη ζωή σου ό,τι αγαπάς και σε γεμίζει!
Παράθεση

Νικος Σκουλ(ας)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O Νικος Σκουλ(ας) έγραψε στις 23:05, 16-07-17:

Καμία πρόβλεψη για Μηχανολόγους η Χημικούς Μηχανικούς στην Πάτρα;
Παράθεση

marymaychem

Αποκλεισμένος χρήστης

H marymaychem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H marymaychem έγραψε στις 23:19, 16-07-17:

Hello guys!!☺συγκέντρωσα 16890 στο πεδίο με τη βιολογία και 14800 στο πεδίο με τα μαθηματικα

Χημικό πιάνω λέτε;;

Αρχική Δημοσίευση από Νικος Σκουλ(ας)
Καμία πρόβλεψη για Μηχανολόγους η Χημικούς Μηχανικούς στην Πάτρα;
Ακούγεται πτώση αλλά δεν γνωρίζω κάτι άλλο.Από αυτά που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο..
Παράθεση

Just1n

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Just1n έγραψε στις 08:50, 17-07-17:

Ποτέ περίπου ανακοινώνονται οι βάσεις?
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

O damn έγραψε στις 13:56, 17-07-17:

https://liveyourmaths.com/2017/07/17...F%CE%B9%CF%89/
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους