Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,849 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,396 μηνύματα σε 75,076 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 504 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

samakos

Νεοφερμένος

Ο samakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O samakos έγραψε: στις 19:58, 30-06-17:

Eίμαι 5ο πεδίο ...παιδιά τι νομίζετε θα ανεβούν οι βάσεις σε ΑΕΙ Αθήνας - Πειραία ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 2,454 μηνύματα.

O klean έγραψε: στις 20:06, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από samakos
Eίμαι 5ο πεδίο ...παιδιά τι νομίζετε θα ανεβούν οι βάσεις σε ΑΕΙ Αθήνας - Πειραία ?
Έχει ακουστεί για μεγάλη πτώση, ισχυρότερη βέβαια όσο απομακρύνεσαι από την Αθήνα, αλλά και στην Αθήνα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,258 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:32, 30-06-17:

Καλά στο 5 θα πέσουν πάνω από 500 μόρια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

samakos

Νεοφερμένος

Ο samakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O samakos έγραψε: στις 22:36, 30-06-17:

είμαι με τα περσινά δεδομένα 1 μόριο ( έχω τρελλαθεί δηλαδή....) παραπάνω από ΑΕΙ του ΠΕΙΡΑΙΑ .......στα ψηφιακά συστήματα τι στο διάολο τόσο γκαντέμης θα είμαι να ανεβεί αυτό...????????
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,258 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:41, 30-06-17:

Δεν νομίζω.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 8,164 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 23:07, 30-06-17:

Η θεωρητική θα έχει ανεβοκατεβάσματα ανάλογα με τις προτιμήσεις των παιδιών.

Τα τεφαα θα πέσουν.
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 23:09, 30-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Καλά στο 5 θα πέσουν πάνω από 500 μόρια.
Εξαρταται από το τμημα.
ΔΕΤ και ΛΟΧΡΗ δε θα πέσουν τοσο, πιστεύω.
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:11, 30-06-17:

Ο καθηγητές μου μου είπε ότι η λοχρη του οπα από 16.850 θα πέσει περίπου στο 16.500.
Παράθεση

calmen

Νεοφερμένος

Ο calmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O calmen έγραψε: στις 00:02, 01-07-17:

λογικα θα διαβασει τον καφε ή τα χαρτια ή θα εκανε ταμα στον δια..εγω πιστευω 16349
Παράθεση

Alex_t (Αλέξανδρος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 1,259 μηνύματα.

O Alex_t έγραψε: στις 00:28, 01-07-17:

Πάντως εξεπλάγην θετικά για τις προβλέψεις για άνοδο των παιδαγωγικών. Νόμιζα πως δε θα ξεκολλήσουν ποτέ ξανά από το 9-14 που βρισκόντουσαν.
Παράθεση

Aphrodite_25

Νεοφερμένος

H Aphrodite_25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Aphrodite_25 έγραψε: στις 00:33, 01-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Alex_t
Πάντως εξεπλάγην θετικά για τις προβλέψεις για άνοδο των παιδαγωγικών. Νόμιζα πως δε θα ξεκολλήσουν ποτέ ξανά από το 9-14 που βρισκόντουσαν.
Δε θεωρώ πως θα ειναι τοσο σημαντική η άνοδος των παιδαγωγικών.Οι προβλέψεις στηρίζονται μονο στο γεγονός πως οι αιτήσεις ειναι υπερδιπλάσιες.Θα πρεπει να δουμε και τα στατιστικά.Παντως κατα τη γνώμη μου,τμήματα οπως το εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής οπως και το ειδικής αγωγής Βόλου δε θα αυξηθούν πολυ! Θα δειξει!
Παράθεση

Alex_t (Αλέξανδρος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 1,259 μηνύματα.

O Alex_t έγραψε: στις 00:37, 01-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Aphrodite_25
Δε θεωρώ πως θα ειναι τοσο σημαντική η άνοδος των παιδαγωγικών.Οι προβλέψεις στηρίζονται μονο στο γεγονός πως οι αιτήσεις ειναι υπερδιπλάσιες.Θα πρεπει να δουμε και τα στατιστικά.Παντως κατα τη γνώμη μου,τμήματα οπως το εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής οπως και το ειδικής αγωγής Βόλου δε θα αυξηθούν πολυ! Θα δειξει!
Δίκιο έχεις, θα δούμε. Άλλωστε πολλοί πήραν μαθηματικά/ιστορία χωρίς να διαβάσουν καν.
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 00:40, 01-07-17:

Για να εχουν βαση οι εκτιμησεις/πεδιο καλυτερα να περιμενετε την αναλυση των στατιστικων που θα βγουν την Δευτερα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 09:51, 01-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Ο καθηγητές μου μου είπε ότι η λοχρη του οπα από 16.850 θα πέσει περίπου στο 16.500.
Άρα αυτό που λες για πτώση άνω των 500 μορίων δεν ισχύει. (Σύμφωνα με τον καθηγητή σου)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 307 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε: στις 10:34, 01-07-17:

Συμφωνω με πανο δετ και λοχρη θα εχουν μικρη πτωση σε σχεση με τα αλλα
Παράθεση

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O cisse έγραψε: στις 12:50, 01-07-17:

υπαρχει περιπτωση να ανεβουν οι βασεις στο δευτερο πεδιο?μηλω κυριως για το μαθηματικο ,κυριως αυτα της επαρχειας ?
Παράθεση

Mary99

Νεοφερμένος

H Mary99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Mary99 (Τμήμα Κτηνιατρικής ΑΠΘ) έγραψε: στις 15:15, 01-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από cisse
υπαρχει περιπτωση να ανεβουν οι βασεις στο δευτερο πεδιο?μηλω κυριως για το μαθηματικο ,κυριως αυτα της επαρχειας ?
Το θεωρώ δύσκολο έως απίθανο, λόγω των χαμηλών επιδόσεων της πλειοψηφίας στα μαθηματικά. Μάλλον θα υπάρξει πτώση στις βάσεις των περισσότερων σχολών του 2ου πεδίου.
Παράθεση

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O cisse έγραψε: στις 15:44, 01-07-17:

μακαρι μπας και τα καταφερω και περασω εκει xD
Παράθεση

Π18

Νεοφερμένος

Ο Π18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Π18 έγραψε: στις 16:01, 01-07-17:

Με 15742 έχω ελπίδες για αστυφυλάκων;
Παράθεση

dimitriss123

Νεοφερμένος

Ο dimitriss123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O dimitriss123 έγραψε: στις 20:06, 01-07-17:

εχω 18050 2ο πεδιο λετε να πιασω αξιωματικων αστυνομιας? Περυσι για τους τριτεκνους που ειμαι και εγω ειχε 17809
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους