Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,452 εγγεγραμμένα μέλη και 2,396,066 μηνύματα σε 74,345 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 631 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

samakos

Νεοφερμένος

Ο samakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O samakos έγραψε στις 19:34, 03-07-17:

Πληροφορική Πειραιά πόσο λέτε να πάει φέτος με τα στατιστικά που βγήκαν;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panagiotis09 (Παναγιώτης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O Panagiotis09 έγραψε στις 22:41, 03-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από samakos
Πληροφορική Πειραιά πόσο λέτε να πάει φέτος με τα στατιστικά που βγήκαν;
Χωρίς να είμαι ειδικός και με βάση τα στατιστικά πιστεύω πως από 15114 που είχε πέρυσι θα φτάσει 13.800-14.200.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε στις 23:17, 03-07-17:

Κάποια πρόβλεψη για Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών στο ΟΠΑ (περσινή βάση 14.247);
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,950 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 23:25, 03-07-17:

Μάλλον θα πέσει.
Παράθεση

petmak97

Δραστήριο Μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 211 μηνύματα.

O petmak97 έγραψε στις 12:08, 04-07-17:

Παιδιά Καλησπέρα σας,
Ρώτησα και τις προάλλες αν γίνεται κάποιος να μου πεί...είμαι απόφοιτος του 2015 και έδωσα ξανά πανελλήνιες πέρυσι με το νέο σύστημα συγκεντρώνοντας 18249 μόρια...έχω κάποια ελπίδα αν κάνω 10% για ιατρική ή οδοντιατρική?
Επίσης, ένας φίλος μου στο 3ο πεδίο συγκέντρωσε 18350...ποιές σχολές διεκδικεί με καλές πιθανότητες?
Ευχαριστώ
Παράθεση

thomasks

Νεοφερμένος

Ο thomasks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O thomasks έγραψε στις 12:13, 04-07-17:

Με τα χημικά τι πιστεύετε ότι θα γίνει φέτος;
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Φοιτητής

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 815 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 12:14, 04-07-17:

18350 ίσως Φαρμακευτική (Πάτρας?) και Βιολογία

Αν αναφέρεσαι σε 4%, νομίζω ότι, τουλάχιστον για οδοντιατρική, έχεις καλές πιθανότητες
Παράθεση

Τυφών

Δραστήριο Μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 225 μηνύματα.

O Τυφών έγραψε στις 13:32, 04-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από thomasks
Με τα χημικά τι πιστεύετε ότι θα γίνει φέτος;
Μεγάλη άνοδο καθώς μπήκαν και Στο 3ο πεδίο οι οποίοι είχαν βιολογία όχι μαθηματικά. Προβλέπω η συντριπτική πλειοψηφία των εισελθοντων να προέρχονται από το 3ο πεδίο.

Ρε παιδια η μεγάλη άνοδος στα παιδαγωγικά από προκύπτει; Γιατί στέκεστε μόνο στον διπλασιασμό των αιτήσεων (8500-17000); καταρχάς από τους 17000 πήγαν να δώσουν οι 9μισή χιλιάδες αρα πολλοί το δήλωσαν για πλάκα. Από όσους Ήταν Στο 2ο πεδίο και έδωσαν ιστορία Γενικής για το 5ο το 90% είναι κάτω από τη βάση Δηλαδή πήγαν για τουρισμό
Παράθεση

petmak97

Δραστήριο Μέλος

O petmak97 έγραψε στις 13:46, 04-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Stickerbush
18350 ίσως Φαρμακευτική (Πάτρας?) και Βιολογία

Αν αναφέρεσαι σε 4%, νομίζω ότι, τουλάχιστον για οδοντιατρική, έχεις καλές πιθανότητες
ααα ωραία σε ευχαριστώ..όχι νομίζω το 6% διεκδικώ παρότι είμαι απόφοιτος του '15 αφού έδωσα πέρυσι...ή όχι?
Παράθεση

Aphrodite_25

Νεοφερμένος

H Aphrodite_25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Aphrodite_25 έγραψε στις 14:46, 04-07-17:

Πως πιστεύετε ότι θα κινηθούν οι βάσεις στο παιδαγωγικό ειδικής του Βόλου; Πέρσι είχε 13.203
Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Συντονιστής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε στις 15:42, 04-07-17:

2o πεδίο Μόρια 18184
Έχουμε ελπίδες για Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ?
Αν συνυπολογίσουμε και την μείωση των εισακτέων...
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,236 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 15:47, 04-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από #LoveMaths
2o πεδίο Μόρια 18184
Κατα 65% την πιανεις
Παντως αν δεν την πιασεις σκεψου και για χημικων μηχανικων ειναι και αυτη φοβερη σχολη
Παράθεση

Angelo27

Νεοφερμένος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Angelo27 έγραψε στις 15:48, 04-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από #LoveMaths
2o πεδίο Μόρια 18184
Γεια σου φιλε.Κι εγω φετος εδινα. Θα σου ελεγα πως εχεις ελπίδες και μάλιστα πολλές. Μου φαίνεται αδιανόητο να μείνεις έξω εσύ με τέτοιο βαθμό, γιατί ο συγκεκριμένος βαθμός για τα φετινά δεδομένα είναι πάρα πολύ καλός.
Παράθεση

petmak97

Δραστήριο Μέλος

O petmak97 έγραψε στις 16:35, 04-07-17:

Eπίσης με το 10% σκεφτομαι και οδοντιατρικη ΑΠΘ αλλά μάλλον δεν την πιανω...βασικά είναι απίθανο νομίζω
Παράθεση

NickVen

Νεοφερμένος

Ο NickVen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O NickVen έγραψε στις 20:27, 04-07-17:

Παιδια ειμαι στο 3ο πεδιο και συγκεντρωσα 17927 μορια πιστευετε περναω βιολογικο απθ;
Και τι μ προτεινετε φυσικοθεραπεια χημικο η βιολογικο;
Παράθεση

Βέλι

Νεοφερμένος

Ο Βέλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Βέλι έγραψε στις 20:50, 04-07-17:

Καμία εκτίμηση για τις Ιατρικές;
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Φοιτητής

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 09:24, 05-07-17:

Έγκυρες εκτιμήσεις πότε θα μπορούν να γίνονται; Νομίζω μου είπαν ότι δεν έχουν βγει συνολικά στατιστικά.
3ο πεδίο πέρα από μεγάλες σχολές αναμένεται άνοδος και σε ΤΕΙ μορίων της τάξεως 14-15 ή στα ίδια επίπεδα;
Παράθεση

xristianax

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H xristianax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H xristianax έγραψε στις 12:21, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από ranna
Θεωρώ πως φέτος θα υπάρχει πτώση στις Ιατρικές (ασχέτως της μείωσης των θέσεων),οπότε με αυτούς τους βαθμούς πρέπει να είσαι μέσα.
Αντιθέτως , άκουσα πως οι βάσεις της Ιατρική θα παραμείνουν αλώβητες, αφού τα στατιστικά δείχνουν πως αρκετοί έγραψαν καλά!

Αρχική Δημοσίευση από Βέλι
Καμία εκτίμηση για τις Ιατρικές;
Οι βάσεις θα παραμείνουν υψηλές όπως και τις προηγούμενες χρονιές σύμφωνα με τις τελευταίες εκτιμήσεις
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Φοιτητής

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 815 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 14:29, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από xristianax
Αντιθέτως , άκουσα πως οι βάσεις της Ιατρική θα παραμείνουν αλώβητες, αφού τα στατιστικά δείχνουν πως αρκετοί έγραψαν καλά!

Οι βάσεις θα παραμείνουν υψηλές όπως και τις προηγούμενες χρονιές σύμφωνα με τις τελευταίες εκτιμήσεις
Σοβαρές εκτιμήσεις...

Αφού Χημεία Φυσική ήταν σαφώς πιο δύσκολα από πέρυσι...
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 494 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 14:57, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Stickerbush
Σοβαρές εκτιμήσεις...

Αφού Χημεία Φυσική ήταν σαφώς πιο δύσκολα από πέρυσι...
Ε και? Μπορει και οι υποψηφιοι να ηταν σαφως καλυτεροι απ τους περσινους
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O cisse έγραψε στις 14:58, 05-07-17:

μπορει καπιος να μου δωσει το link για το που να κανω το μηχανογραφικο μου?
Παράθεση

Mary99

Νεοφερμένος

H Mary99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Mary99 (Τμήμα Κτηνιατρικής ΑΠΘ) έγραψε στις 15:03, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από cisse
μπορει καπιος να μου δωσει το link για το που να κανω το μηχανογραφικο μου?
https://exams.it.minedu.gov.gr/
Παράθεση

Irene99

Νεοφερμένος

Ο Irene99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Irene99 έγραψε στις 22:14, 05-07-17:

Με 18802 για ιατρική πάτρας τι λέτε??
Παράθεση

Panakeia

Νεοφερμένος

H Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Panakeia έγραψε στις 00:38, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Irene99
Με 18802 για ιατρική πάτρας τι λέτε??
Κι εγώ έβγαλα 18.827 και ήλπιζα ότι την έπιανα, αλλά με τις νέες εκτιμήσεις μάλλον χλωμό το βλέπω...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αγγελος Κοκ : 06-07-17 στις 03:46. Αιτία: Διπλο
Παράθεση

Διονύσης13 (Διονύσης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 915 μηνύματα.

O Διονύσης13 έγραψε στις 09:06, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Panakeia
Κι εγώ έβγαλα 18.827 και ήλπιζα ότι την έπιανα, αλλά με τις νέες εκτιμήσεις μάλλον χλωμό το βλέπω...
Μια γρήγορη ματιά να ρίξεις στα στατιστικά θα δεις πως όλα είναι χειρότερα φέτος από πέρσυ. Ακόμα και στην έκθεση οι βαθμοί είναι πολύ χειρότεροι αν είδα σωστά. Μόνο η Βιολογία κατεύθυνσης έμεινε σχετικά σταθερή (πολύ μικρή πτώση). Επειδή δεν έχουμε την κλιμάκωση ακόμα είναι λίγο στον αέρα τα πράγματα, ωστόσο δεν νομίζω πως μπορεί να πέσει λιγότερο από 53 μόρια και να την χάσεις.
Παράθεση

ΕΙΒΑ

Νεοφερμένος

H ΕΙΒΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ΕΙΒΑ έγραψε στις 09:15, 06-07-17:

για το γεωπονικο Αθηνας τι προβλεπεται??
Παράθεση

Δεα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O Δεα έγραψε στις 11:03, 06-07-17:

Ρε παιδιά η αστυφυλακων λέτε να πέσει από τα 16388 που ήταν πέρσι;.
Παράθεση

iordaki-s

Φοιτητής

Ο iordaki-s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής (ΑΕΙ/Σπάρτη) . Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O iordaki-s έγραψε στις 11:23, 06-07-17:

Η άνοδος στα χημικά πόσο μεγάλη πιστεύετε θα είναι; Πέρυσι το χημικό στην Κρήτη ήταν στα 15121
Παράθεση

VarvaraKy

Αποκλεισμένος χρήστης

H VarvaraKy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H VarvaraKy έγραψε στις 12:53, 06-07-17:

Τώρα, θα ήθελα να μου πειτε ολοι αυτοί που κετε γι α πτωση στις ιατρικες απο που παίρνετε τις πληροφορίες σας. Ξημεροβραδιάζομαι διαβάζοντας εκτιμήσεις και μεχρι τώρα εχω καταλήξει στο συμπέρασμα οτι αυτοι που περιμενουν πτωση αποτελούν είδος προς εξαφάνιση. Παρακαλώ αν δεν έχετε επαρκή επιχεορηματα/στοιχεια μην παίζεται με την αγωνία μας. Εχω 18654 μορια στο 3ο πεδιο και ζω με τον φοβο οτι θα ανέβουν παλι οι βάσεις και δεν θα έχω ελπίδες ουτε για 10% του χρονου.
Τέλος, για εσας που εχετε 18.800+ ελπίζω να περάσετε στην πόκη που θελετε. Ακομη κ αυτο να μην συμβει οστώσο εχετε σιγουρα μπει στην σχολή που επιθυμούσατε και αυτο ειναι που εχει νομίζω μεγαλύτερη σημασία.
Σε καθε περιπτωση ευχομαι τα μορια να πεσουν, τοσο για εσας, όσο και για εμένα.
Καλή σας μέρα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 06-07-17 στις 20:59. Αιτία: Επανάληψη μηνύματος στο ίδιο ποστ
Παράθεση

Irene99

Νεοφερμένος

Ο Irene99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Irene99 έγραψε στις 13:15, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Panakeia
Θα δούμε...Καλή επιτυχία σε όλους
Παράθεση

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Koutsigio έγραψε στις 16:15, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από VarvaraKy
Τώρα, θα ήθελα να μου πειτε ολοι αυτοί που κετε γι α πτωση στις ιατρικες απο που παίρνετε τις πληροφορίες σας. Ξημεροβραδιάζομαι διαβάζοντας εκτιμήσεις και μεχρι τώρα εχω καταλήξει στο συμπέρασμα οτι αυτοι που περιμενουν πτωση αποτελούν είδος προς εξαφάνιση. Παρακαλώ αν δεν έχετε επαρκή επιχεορηματα/στοιχεια μην παίζεται με την αγωνία μας. Εχω 18654 μορια στο 3ο πεδιο και ζω με τον φοβο οτι θα ανέβουν παλι οι βάσεις και δεν θα έχω ελπίδες ουτε για 10% του χρονου.
Τέλος, για εσας που εχετε 18.800+ ελπίζω να περάσετε στην πόκη που θελετε. Ακομη κ αυτο να μην συμβει οστώσο εχετε σιγουρα μπει στην σχολή που επιθυμούσατε και αυτο ειναι που εχει νομίζω μεγαλύτερη σημασία.
Καλή σας μέρα.
Ομοιοπαθων 18696 μορια,τι λες για αλεξανδρουπολη?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 06-07-17 στις 21:01. Αιτία: Διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

The Mountain

Φοιτητής

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε στις 16:19, 06-07-17:

Με 17957 έχω ελπίδες για Ναυπηγών ΕΜΠ?
Παράθεση

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Koutsigio έγραψε στις 16:19, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Koutsigio
Ομοιοπαθων 18696 μορια,τι λες για αλεξανδρουπολη?
Απο εκτιμησεις περιληπτικα γνωριζω οτι ο χατζηγεττας μιλαει για γενικη αυξηση στις ιατρικες,ο στρατηγακης για μικρη πιθανη ανοδο αλλα κυριως για σταθεροτητΑ στις περσινες και ο κατσικας αναφερει μικρη ανοδο στις κεντρικες και μικρη πτωση στις περιφεριακες ,γνωριζεις κατι περισσοτερο?
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

O damn έγραψε στις 16:19, 06-07-17:

με περσυνη βαση η διοικηση επιχειρησεων αει πατρας 12.307 και με δεδομενο οτι θα υπαρξει πτωση στις οικονομικες σχολες μια γνωστη μου με 11950 μορια περναει πιστευεται;
Παράθεση

power99

Νεοφερμένος

Ο power99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O power99 έγραψε στις 16:19, 06-07-17:

Για φαρμακευτικη θεσσαλονικης τι λετε;υπαρχει περιπτωση να πεσει λιγο;Εχω 18455 μορια.
Παράθεση

Koutsigio

Νεοφερμένος

O Koutsigio έγραψε στις 16:32, 06-07-17:

Νομιζω ναι

Πολυ δυσκολο μου φαινεται.τα κεντρικα θα ανεβουν!

18696?μπορει καποιος να μου εστω και με μικρη αισθηση ευθυνης-απο αυτα που εχει ακουσει-τι μπορει να γινει?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Koutsigio : 06-07-17 στις 16:32. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

VarvaraKy

Αποκλεισμένος χρήστης

H VarvaraKy έγραψε στις 17:20, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Koutsigio
Απο εκτιμησεις περιληπτικα γνωριζω οτι ο χατζηγεττας μιλαει για γενικη αυξηση στις ιατρικες,ο στρατηγακης για μικρη πιθανη ανοδο αλλα κυριως για σταθεροτητΑ στις περσινες και ο κατσικας αναφερει μικρη ανοδο στις κεντρικες και μικρη πτωση στις περιφεριακες ,γνωριζεις κατι περισσοτερο?
Και εγω τα ιδια γνωρίζω. Για τον Χατζητέγα πάντως ακούω γενικά ότι δεν είναι ιδιαίτερα αξιόπιστος. Σου ευχομαι παντως καλή επιτυχια.

Σε αυτο που βλέπω να υπαρχει σχετικη ομοφωνία παντως ειναι οτι μπορει κ να μείνουν σταθερες. Μακαρι
Παράθεση

The Mountain

Φοιτητής

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε στις 17:32, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από The Mountain
Με 17957 έχω ελπίδες για Ναυπηγών ΕΜΠ?
Τελικα δεν καταλαβα αν απαντησε κανεις...πιστευετε πως υπαρχουν πιθανότητες να το πιασω?
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Φοιτητής

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 604 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 18:54, 06-07-17:

Με 19129 πιανω λετε ΣΣΑΣ Ιατρικο? 19088 είχε πέρσι και παιρνει 16 ατομα ενώ πέρσι πήρε 17
Παράθεση

Panakeia

Νεοφερμένος

H Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Panakeia έγραψε στις 19:05, 06-07-17:

Καλή σας μέρα.
Ξαναέδινες; Ενδιαφέρεσαι μονο για Ιατρικη ή θα βάλεις και οδοντιατρικές/φαρμακευτικές ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 06-07-17 στις 21:03. Αιτία: Διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7,673 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 19:17, 06-07-17:

Τα τεφαα πως λέτε να κλιμακωθούν;
Παράθεση

SilentPill

Νεοφερμένος

Ο SilentPill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O SilentPill έγραψε στις 00:51, 07-07-17:

Η Αθηνα θα ανεβει?
Παράθεση

VarvaraKy

Αποκλεισμένος χρήστης

H VarvaraKy έγραψε στις 00:54, 07-07-17:

Για οδοντιατρικη σιγουρα οχι. Για φαρμακευτικη το σκευτόμουν αλλά μαλλον δεν θα δηλώσω τελικα. Η 2η επιλογη μου ηταν το Βιολογικο κ εκει εχω περασει ήδη. Εδωσα φετος 2η φορα.
Παράθεση

Baveius

Νεοφερμένος

Ο Baveius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Baveius έγραψε στις 02:23, 07-07-17:

Καλησπερα παιδια , εγραψα 15.400 (2ο πεδιο) και θελω να περασω χημικο,με τις περσινες βασεις πιανω Γιαννενα.Γενικα πως το βλεπετε φετος υπαρχουν πολλοι που θα το δηλωσουν?
Παράθεση

L (Πάρης)

Νεοφερμένος

Ο L (Πάρης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O L (Πάρης) έγραψε στις 03:52, 07-07-17:

Δυστυχως για το χημικο προβλεπεται σημαντικη ανοδος λογω της ενταξης του και στο 3ο πεδιο οπου θα το χτυπησουν αρκετοι
Παράθεση

erionaa01

Νεοφερμένος

H erionaa01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H erionaa01 έγραψε στις 08:55, 07-07-17:

Ρε παιδιά τα ειδικά μαθήματα θα βγουν ποτέ;
Παράθεση

Panakeia

Νεοφερμένος

H Panakeia έγραψε στις 09:25, 07-07-17:

Για οδοντιατρικη σιγουρα οχι. Για φαρμακευτικη το σκευτόμουν αλλά μαλλον δεν θα δηλώσω τελικα. Η 2η επιλογη μου ηταν το Βιολογικο κ εκει εχω περασει ήδη. Εδωσα φετος 2η φορα.
Η φαρμακευτική θα ηταν ιδανική επιλογή άμα σου αρέσει πολυ η χημεία. Εγω θα έλεγα να μην την απορριψεις. Ειναι αρκετά ενδιαφέρουσα σχολη.
Κι εγω ξαναεδινα. Φαρμακευτική εχω περάσει.

Αρχική Δημοσίευση από petmak97
ααα ωραία σε ευχαριστώ..όχι νομίζω το 6% διεκδικώ παρότι είμαι απόφοιτος του '15 αφού έδωσα πέρυσι...ή όχι?
Διεκδικεις 6% με τα μόρια που έβγαλες το 2016 και 4% με τα μόρια που έβγαλες το 2015

Αρχική Δημοσίευση από Διονύσης13
Μια γρήγορη ματιά να ρίξεις στα στατιστικά θα δεις πως όλα είναι χειρότερα φέτος από πέρσυ. Ακόμα και στην έκθεση οι βαθμοί είναι πολύ χειρότεροι αν είδα σωστά. Μόνο η Βιολογία κατεύθυνσης έμεινε σχετικά σταθερή (πολύ μικρή πτώση). Επειδή δεν έχουμε την κλιμάκωση ακόμα είναι λίγο στον αέρα τα πράγματα, ωστόσο δεν νομίζω πως μπορεί να πέσει λιγότερο από 53 μόρια και να την χάσεις.
Έκθεση λένε οτι πήγανε πολυ καλύτερα τα παιδιά φετος και πρεπει επίσης να λάβουμε υπόψη και τη μεγάλη μείωση των θέσεων των ιατρικών....μακάρι να εχεις δίκιο πάντως!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panakeia : 07-07-17 στις 09:25. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

VarvaraKy

Αποκλεισμένος χρήστης

H VarvaraKy έγραψε στις 12:23, 07-07-17:

Η χημεια...χμ...μου αρεσει αλλά προτιμώ την βιολογία. Βέβαια εκει εχω περασει απο περυσι οποτε δεν θα εβλαπτε να την δηλωσω την φαρμακευτική. Αυτο που δεν θελω είναι να "φαω" την θεση καποιου αλλου που πραγματικα θελει αυτο να σπουδάσει, ιδιαιτερα αφου δεν είμαι σίγουρη...

Υ.Γ: φυσικα κ τα πηγαν ΠΟΛΥ καλυτερα στην εκθεση. Απο το δικο μου σχολειο και απο αλλα δυο γνωρίζω ότι κυριαρχουσαν βαθμολογιες 16-18 την στιγμη που στα υπολοιπα μαθηματα (για τους ιδιους υποψηφιους) οι βαθμολογιες ηταν μαλλον απογοητευτικές.
Παράθεση

Panakeia

Νεοφερμένος

H Panakeia έγραψε στις 12:43, 07-07-17:

Η χημεια...χμ...μου αρεσει αλλά προτιμώ την βιολογία. Βέβαια εκει εχω περασει απο περυσι οποτε δεν θα εβλαπτε να την δηλωσω την φαρμακευτική. Αυτο που δεν θελω είναι να "φαω" την θεση καποιου αλλου που πραγματικα θελει αυτο να σπουδάσει, ιδιαιτερα αφου δεν είμαι σίγουρη...

Υ.Γ: φυσικα κ τα πηγαν ΠΟΛΥ καλυτερα στην εκθεση. Απο το δικο μου σχολειο και απο αλλα δυο γνωρίζω ότι κυριαρχουσαν βαθμολογιες 16-18 την στιγμη που στα υπολοιπα μαθηματα (για τους ιδιους υποψηφιους) οι βαθμολογιες ηταν μαλλον απογοητευτικές.
Σωστό το σκεπτικό σου... Άμα δε σου αρέσει τόσο και δεν εισαι σίγουρη, τοτε καλύτερα να διατηρήσεις ως δευτερη επιλογή το Βιολογικό
Παράθεση

Koutsigio

Νεοφερμένος

O Koutsigio έγραψε στις 14:52, 07-07-17:

Τι εγραψες επικερους?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους