Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,823 εγγεγραμμένα μέλη και 2,410,427 μηνύματα σε 75,004 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 512 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Κοντογιαννης

Νεοφερμένος

Ο Κοντογιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Κοντογιαννης έγραψε: στις 13:18, 24-08-16:

Με 17333: ΗΜΤΥ Πάτρας και ο δίδυμος αδελφός μου με 16425: Μηχανολόγων μηχανικών Κοζάνης.
Όπως ακριβώς είχε προβλέψει ο Χρήστος. Ευχαριστούμε πολύ Χρήστο!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dolce Vita

Φοιτητής

H Dolce Vita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Dolce Vita έγραψε: στις 13:19, 24-08-16:

Πολλά συγχαρητήρια παιδιά! Τώρα ξεκινάει το καλό!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 460 μηνύματα.

O panosedessa έγραψε: στις 13:21, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Κοντογιαννης
Με 17333: ΗΜΤΥ Πάτρας και ο δίδυμος αδελφός μου με 16425: Μηχανολόγων μηχανικών Κοζάνης.
Όπως ακριβώς είχε προβλέψει ο Χρήστος. Ευχαριστούμε πολύ Χρήστο!
και εγω εκει περασα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

konstantina98

Νεοφερμένος

H konstantina98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H konstantina98 έγραψε: στις 13:24, 24-08-16:

Συγχαρητήρια σε όλους!!
Εγώ τελικά πέρασα στη Μηχανικών πληροφορικής του ΤΕΙ Αθήνας!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

geotsi

Νεοφερμένος

H geotsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H geotsi έγραψε: στις 13:24, 24-08-16:

διατριατροφολογια & διαιτολογια τει θεσσαλονικη(16524) , σειρα 2, με 17955!
μπραβο σε ολα τα παιδια!!!
(ξερετε πως μπορουμε να δουμε ποσα ατομα δηλωσαν σε καθε σχολη?)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

jim1997

Νεοφερμένος

Ο jim1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O jim1997 έγραψε: στις 13:25, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από panosedessa
και εγω εκει περασα
πανο που περασες?

cygnus.e

Δραστήριο Μέλος

H cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H cygnus.e έγραψε: στις 13:28, 24-08-16:

Απθ Φυσικο!!! Κανεις αλλος;;;
Συγχαρητηρια σε ολους για τις επιτυχιες σας, παντα τετοια σας ευχομαι και ακομα καλυτερα!

Δημήτρης Ρ

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Ρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Δημήτρης Ρ έγραψε: στις 13:30, 24-08-16:

Με 14471 περναω διεθνων και ευρωπαικων σπουδων στο ΟΠΑ

Lolosa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O Lolosa έγραψε: στις 13:32, 24-08-16:

Ιατρική Πάτρας. Με εκπλήσσει το γεγονός πως παρολο που έχασα τη Θεσσαλονίκη για 7 μόρια είμαι 76ος στην κατάταξη για την ιατρική Πάτρας!
Συγχαρητήρια σε όλους πάντως !
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lolosa : 24-08-16 στις 13:37.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

petmak97

Δραστήριο Μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 211 μηνύματα.

O petmak97 έγραψε: στις 13:34, 24-08-16:

Βιολογια θεσσαλονικης

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε: στις 13:38, 24-08-16:

ημτυ εχασα θεσσαλονικη για 140 μορια αλλα θα παρω μετταγραφη οποτε δε τα βαφω και μαυρα

Ν.Χ.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Ν.Χ. έγραψε: στις 13:45, 24-08-16:

Γεια σε όλους, χαίρομαι που η πληροφορία που σας είχα μεταφέρει για τη βάση Ιατρικής Κρήτης ήταν ακριβής, πέρασα τελικά ιατρική Ηρακλείου με 18.726 μόρια - πρώτη επιλογή-, εύχομαι από εδώ και πέρα τα καλύτερα σε όλους, σας ευχαριστώ για όλα, θα έχω τις καλύτερες αναμνήσεις!!!

Wild_Boy

Φοιτητής

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 352 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 13:48, 24-08-16:

Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ - 17310
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

jim1997

Νεοφερμένος

Ο jim1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O jim1997 έγραψε: στις 13:52, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από panosedessa
ημτυ εχασα θεσσαλονικη για 140 μορια αλλα θα παρω μετταγραφη οποτε δε τα βαφω και μαυρα
ΠΑΝΟ εγω περασα ΗΜΜΥ ΑΠΘ με18.626 σειρα 1ος

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε: στις 13:57, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από jim1997
ΠΑΝΟ εγω περασα ΗΜΜΥ ΑΠΘ με18.626 σειρα 1ος
ψεμα

jim1997

Νεοφερμένος

O jim1997 έγραψε: στις 13:58, 24-08-16:

τωρα αυτο γιατι το λες?

Ν.Χ.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Ν.Χ. έγραψε: στις 13:59, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από myrto 18676
Chris καλημέρα, μια όμορφη μέρα ξημέρωσε, σου είμαι ευγνώμων.

N.X. Συγχαρητήρια, χάρηκα για τα μεταξύ μας διαμειφθέντα.

Ν.κ. H Νikhon μας έκλεψε 10 χρόνια από την ζωή μας χθές! Aς είναι, τέλος καλό όλα καλά. Σίγουρα θα τα ξαναπούμε.

Γεια σου Μυρτώ, χάρηκα πάρα πολύ για την επιτυχία σου, ήμουν σίγουρος, χάρηκα που επιβεβαιώθηκα για τη βάση του Ηρακλείου που σας είχα μεταφέρει, μάλλον κρίση πανικού θα είχε πάθει η Nikhon (χαχα), τώρα ελπίζω να έχει πάθει κρίση πανικού από τη χαρά της, ευχαριστώ για όλα, σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε: στις 13:59, 24-08-16:

ρε δεκα τα εκατο εδωσες καλμαρε

jim1997

Νεοφερμένος

O jim1997 έγραψε: στις 14:00, 24-08-16:

κωδ. σχολής σχολή επιτυχίας ίδρυμα επιτυχίας είδος θέσης σειρά επιτυχίας σύστημα επιλογής
219 ηλεκτρολόγων μηχανικών & μηχανικών υπολογιστών (Θεσσαλονίκη) απθ gel,επαλβ γεν.σειρά ημ. (παλαιό) 1 επιλογή gel,επαλβ παλαιό
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angelique. : 24-08-16 στις 17:07. Αιτία: κεφαλαία
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 3,300 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε: στις 14:00, 24-08-16:

συγχαρητήρια σε όλους παιδιά

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Δημήτρης Ρ

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους