Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,856 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,567 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 532 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

aprosarmosti

Φοιτητής

H aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H aprosarmosti έγραψε: στις 10:23, 24-08-16:

βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιων εδω! συγχαρητηρια και στους υπολοιπους!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O Vold έγραψε: στις 10:28, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
216 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ 5ος.
I almost shed a tear

Mε μεγάλη συγκίνηση θέλω να πω στα παιδιά που απογοητεύτηκαν από τα αποτελέσματα, πως αξίζει να προσπαθήσετε ξανά!
Συμφοιτητές λοιπόν.
Συγχαρητήρια και καλή αρχή
Ο,τι θες εδώ είμαστε

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για την επιτυχια τους.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,300 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 10:28, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Οι τελικές εκτιμήσεις μου είναι στο ανάλογο topic.
Μην είστε κακεντρεχείς.
Λόγια του Chris1993 24-07-16

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 10:29, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Λόγια του Chris1993 24-07-16
Αυτά είναι οι βάσεις των αθλητών χωρίς τα αθλήματα!!! Βρες και άλλα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

myrto 18676

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H myrto 18676 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H myrto 18676 έγραψε: στις 10:32, 24-08-16:

Οι τελικές εκτιμήσεις μου είναι στο ανάλογο topic.
Μην είστε κακεντρεχείς.

Chris καλημέρα, μια όμορφη μέρα ξημέρωσε, σου είμαι ευγνώμων.

N.X. Συγχαρητήρια, χάρηκα για τα μεταξύ μας διαμειφθέντα.

Ν.κ. H Νikhon μας έκλεψε 10 χρόνια από την ζωή μας χθές! Aς είναι, τέλος καλό όλα καλά. Σίγουρα θα τα ξαναπούμε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

aristotelis10

Φοιτητής

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O aristotelis10 έγραψε: στις 10:37, 24-08-16:

Δασολογια ΑΠΘ με το παλιο συστημα σειρα επιτυχιας 4ος!!! Συγχαρητιρια σε ολους!!!

Κοντογιαννης

Νεοφερμένος

Ο Κοντογιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Κοντογιαννης έγραψε: στις 10:38, 24-08-16:

Με 17333 Ηλεκτρολόγων μηχανικών και τεχν υπολογ. Πάτρα (ημτυ), και ο αδελφός μου με 16424 μηχανολόγων μηχανικών Κοζάνης.
Ακριβώς όπως μου τα είχε προβλέψει ο Χρήστος.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

coxs

Νεοφερμένος

Ο coxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O coxs έγραψε: στις 10:40, 24-08-16:

Καλησπέρα, το site δουλεύει γιατί δε μπαίνει

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε: στις 10:42, 24-08-16:

Συγχαρητήρια σε όλους!!!!

Μηχανικών Περιβάλλοντος εδώ Χρήστοοοοοοοο, Θανάαααααση.......λέτε και το φλιτζάνι;;;;;(Πάντα καλοπροαίρετα και με αγάπη)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

semi

Φοιτητής

H semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H semi έγραψε: στις 10:42, 24-08-16:

μπήκα 11:02 και δεν μπορούσα να δω... θα ΄θελα να ήξερα εσείς που τα είδατε μπήκατε 11:00:01?

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,300 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 10:42, 24-08-16:

Αυτά είναι οι βάσεις των αθλητών χωρίς τα αθλήματα!!! Βρες και άλλα!

Βρήκα την παραπάνω ανάρτηση που πρόβλεψες με επιτυχία τη βάση

_____
Συγχαρητήρια σε όλους. Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε: στις 10:46, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από semi
μπήκα 11:02 και δεν μπορούσα να δω... θα ΄θελα να ήξερα εσείς που τα είδατε μπήκατε 11:00:01?
Εγώ από τις εννιά παρά έμπαινα συνέχεια..χαχαχα...τα είδα όμως στις δέκα και είκοσι περίπου.

valantis21

Φοιτητής

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O valantis21 έγραψε: στις 10:49, 24-08-16:

επιστημης τροφιμων και διατροφης λημνος..κανεις αλλος?

semi

Φοιτητής

H semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H semi έγραψε: στις 10:49, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από wonderfullife
Εγώ από τις εννιά παρά έμπαινα συνέχεια..χαχαχα...τα είδα όμως στις δέκα και είκοσι περίπου.
lol νομιζα οτι μετα τις 11 ηταν διαθεσιμα

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε: στις 10:53, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από semi
lol νομιζα οτι μετα τις 11 ηταν διαθεσιμα
Ε, καλά εγώ το παράκανα..χαχαχα...Είχα διαβάσει στο σχετικό forum για τις βάσεις να μπούμε από τις δέκα, δέκα και μισή γιατί από τις 11 θα κολλάει το σύστημα. Νομίζω ο Χρήστος το είχε γράψει(δεν είμαι και σίγουρη) ε, και είπα να δοκιμάσω
Μην μου αγχώνεσαι, μπαίνε συνέχεια, θα το πετύχεις..και η ξαδέρφη μου το παλεύει ακόμα

charistale

Νεοφερμένος

H charistale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H charistale έγραψε: στις 10:57, 24-08-16:

Φυσικοθεραπεία στο Αίγιο!!!!
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά καλή σταδιοδρομία να έχουμε!!!

meloveyoudo

Πολύ δραστήριο μέλος

H meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 518 μηνύματα.

H meloveyoudo Y έγραψε: στις 10:58, 24-08-16:

Δουλευει το σαιτ? Μου βγαζει ερορ εδω κ μια ωρα..
..

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε: στις 11:01, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από meloveyoudo
Δουλευει το σαιτ? Μου βγαζει ερορ εδω κ μια ωρα..
..
Μάλλον κολλάει Μην αγχώνεσαι και συνέχισε να μπαίνεις. Κάποια στιγμή θα μπεις Καλά αποτελέσματα

Sorsor

Φοιτητής

Ο Sorsor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Sorsor έγραψε: στις 11:07, 24-08-16:

Ιατρική Αθηνών με 19.141 !(129ος)

Περίμενα πολύυυ καιρό αυτήν την στιγμή Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά , ξεκινάει ένα νέο κεφάλαιο στην ζωή μας !
Για όσους δεν τα κατάφεραν , ας το παλέψουν , το χρωστάνε στον εαυτό τους...

ΥΓ Χρήστο , έβαλες τα γυαλιά σε πολλούς κυρίως με τον τρόπο που μας αντιμετώπιζες
ΥΓ 2 Κάτι για μηνύσεις είχα ακούσει
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

aristotelis10

Φοιτητής

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O aristotelis10 έγραψε: στις 11:12, 24-08-16:

Δασολογια ΑΠΘ με το παλιο συστημα σειρα επιτυχιας 4ος!!! Συγχαρητιρια σε ολους!!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Δημήτρης Ρ

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους