Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μπαινω απο το κιν γιαυτο θα ειμαι συντομη.φοιβη ειναι κατα τη γνωμη μου η ρουφιανα.είναι η μονη που εχει ψηφισει σε όλες τις ψηφοφορίες ατομα που τα θεωρώ υποπτα.για αύριο ψηφιζω βεντετα.η συνεχεια αύριο το πρωι από το γραφειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Και ξαναρωταω, Δαναη γιατι σε μπερδεψα; ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟΟΟΟ; χD

Youki κιεγω το εχω σκεφτει. Αν ειναι ετσι θα πρεπει να αρχισουμε να ψηφιζουμε Bill. Πραγμα που εγω προσωπικα σκοπευω να το κανω στον επομενο γυρο, αφου σε αυτον δεν θα με ακολουθησει κανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
όπως θεωρούσα κάποιους δολοφόνους έτσι και κάποιους τους θεωρούσα πολίτες! Πλεον έχω μπερδευτεί αρκετά και είπα οτι ένα απο τα άτομα που με έχουν μπερδεψει είσαι εσύ! δεν είπα ότι είσαι δολοφόνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Κιεγω δεν ειπα οτι ειπες οτι ειμαι δολοφονος :Ρ Απλα δεν ξερω αν εγω ειμαι η παραλογη της υποθεσης, αλλα πιστευω οτι αυτα που σκεφτομαι ακουγονται σχετικα λογικα σε εναν πολιτη που δεν ξερει τι του γινεται εν τελει. Και μου τη δινει που πολλοι κοιμουνται ή απλα μπαινουν να πεταξουν 2 κουβεντες και να ψηφισουν :mad: ΠΑΙΧΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δεν είμαι η Resident αλλά ποιον; :redface::P:P:P


Η Ηρώ και οι 2 Billηδες είναι στο top 5 των υπόπτων!!! :D

Ρε γαμώτο ο vendetta δεν μου φαίνεται και τόσο ύποπτος αλλά όπως είπε και ο Bill, ο αγαπητός συνάδελφος, τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι!!!

Πάντως θα ήθελα να μάθω τι έχει να πει ο vendetta για την δολοφονία της Ηρώς! :hmm:

Παραθέτω τα δυο παραπάνω posts. Αν η Phoebe ήταν όντως ρουφιάνος, θα κατηγορούσε προφανώς τους δολοφόνους που ήξερε. Παρόλα αυτά βλέπουμε ότι κατηγορεί την Ηρώ, η οποία δολοφονήθηκε (είναι πιθανόν βέβαια να ήταν δολοφόνος και να την έβγαλαν για ξεκάρφωμα, ώστε να μη φανεί τι ήταν, αν και δεν το πιστεύω ιδιαίτερα αυτή τη στιγμή) και επίσης κατηγορεί τον Bill, του οποίου τη γνώμη αργότερα συμμερίζεται... Ο όλος τρόπος που γράφει μοιάζει αρκετά με αυτόν την προηγούμενη φορα, απλώς λιγο πιο καλυμμένος (το ίδιο ισχύει και για την νεράιδα, αλλά την περίπτωσή της δεν την έχω μελετήσει διεξοδικά ακόμα) και για αυτό πιστεύω ότι έχει να παίξει κάποιο σημαντικό ρόλο στο παιχνίδι. Αφού δεν είναι ρουφιάνος, πιθανολογώ ότι είναι δολοφόνος ή ιερόδουλη.

Αλλάζω την ψήφο μου σε Phoebe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
αχα... μαααλιστα μαλιστα... ειδαμε οτι δεν τραβαει και πολυ η δαναη τελικα σαν ψηφος ε; οοοοοοκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον....εμπιστευομαι την προτροπη του Φαντασμενου να ψηφισουμε Βεντετα και την Τριτη Δαναη να δουμε την ταυτοτητα της...αν και εγω προσωπικα ειμαι πεπεισμενη και για των δυο την ταυτοτητα....

Και οσο για το ρουφιανο.....να σημειωσω, οτι δεν εχει παιξει καθολου καλα....εαν δεν ειναι καποιο απο τα κοριτσια που εχουν βγει και ειναι πολιτακια....Ρες, Αντζυ και Ντινα....


Οποτε αλλαζω την ψηφο μου σε Βεντετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
αχα... μαααλιστα μαλιστα... ειδαμε οτι δεν τραβαει και πολυ η δαναη τελικα σαν ψηφος ε; οοοοοοκ

Όχι, απλώς έχω δικούς μου λόγους ώστε να πιστεύω ότι η Δανάη είναι αθώα. Αλλά εσύ πολύ εύκολα δεν πιάνεσαι από τις λέξεις;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Και οσο για το ρουφιανο.....να σημειωσω, οτι δεν εχει παιξει καθολου καλα....εαν δεν ειναι καποιο απο τα κοριτσια που εχουν βγει και ειναι πολιτακια....Ρες, Αντζυ και Ντινα....

Συμφωνώ 1000%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όχι, απλώς έχω δικούς μου λόγους ώστε να πιστεύω ότι η Δανάη είναι αθώα. Αλλά εσύ πολύ εύκολα δεν πιάνεσαι από τις λέξεις;:hmm:

Ρε συ Τετρα, δε μου τους λες και μενα που τη θεωρω 100% ενοχη????
Μπας και αλλαξω γνωμη?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ρε συ Τετρα, δε μου τους λες και μενα που τη θεωρω 100% ενοχη????
Μπας και αλλαξω γνωμη?:worry:
Μη σε πάρω στο λαιμό μου, απλώς έχω υποψίες για την αθωότητά της. Αν θες με εμπιστεύεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπα εμπιστευομαι καλυτερα τον εαυτο μου...

Γιατι εαν ειναι αθωα τελικα, εχει παιξει πολυ λαθος.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μπα εμπιστευομαι καλυτερα τον εαυτο μου...

Γιατι εαν ειναι αθωα τελικα, εχει παιξει πολυ λαθος.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και σε αυτό θα συμφωνήσω. Για την ώρα πιστεύω ότι είναι αθώα, αλλά ναι, αν όντως είναι, έχει παίξει αισχρά.


Λοιπόν, όπως καταλάβατε τώρα διαβάζω τα περισσότερα ποστς για πρώτη φορά, οπότε γι άλλη μια φορά θα αναθεωρήσω την ψήφο μου.:P

Παραθέτω λοιπόν:

Ποια είναι αυτά τα δεδομένα που έχεις δηλαδή;:hmm:

Τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι.:whistle: :P

Όλοι είναι ένοχοι μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.:P

Εσείς να δείτε πως με έχετε προβληματίσει.:P
Ουφ πρέπει να κάνω ανασκόπηση στα μηνύματα σας.



ποοοκ ποκ ποοκ :lol:


Kαι τί σας κάνει να πιστεύετε ότι δεν είστε κι εσείς σε λίστα υπόπτων κυρία Φοιμπς;:hmm::P

Και πότε σε έπεισα για να σε πείσω τώρα;:whistle::P
Σε παρακολουθώ πάντως τζουτζούκα.:P


Ο Bill σε όλο το προηγούμενο παιχνίδι μιλούσε ελάχιστα, και όταν μιλούσε έγραφε κάτι κατεβατά μέχρι απέναντι, όπου εξηγούσε αναλυτικότατα τις θέσεις του και έβγαζε λίστες με δολοφόνους που είχαν απόλυτη λογικη. (στο τέλος μόνο λίγο τα χάλασε:P)

Θεωρώ ότι η όλη συμπεριφορά του αυτή τη φορά έχει αλλάξει ριζικά, πρακτικά δεν επιχειρηματολογεί για τίποτα, απλώς ψηφίζει, βάζει φιτιλιές και πετάει εμότικονς του στυλ:whistle:.

Για αυτό τελικά θα ψηφίσω Bill.
(όχι δεν θα αλλάξω σε 2 λεπτά:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ναι, δειχνω να πιανομαι πολυ ευκολα απο τις λεξεις χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγω ειμαι δολοφονος δολοφονων παντως.

....χμμμμμ.....γιατι δε βαζουμε και εναν δολοφονο δολοφονων ; Θα επιλεγει να σκοτωνει καποιον που πιστευει οτι ειναι δολοφονος ! :P Ειτε απο αυτα που διαβαζει, ειτε απο παροτρυνσεις των υπολοιπων ! Ετσι ολοι (μια και δε θα ξερει ποιος ειναι πολιτης ή δολοφονος), θα προσπαθουν πασει θυσια να τον πεισουν. Φυσικα δε θα σκοτωνει καθε μερα γιατι δε βολευει. Μπορει να σκοτωνει ομως 2 φορες την εβδομαδα (ειναι και κουραστικη δουλεια) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βρε τετραγράμματον και να μην θέλω να σε υποπτευθώ με κολάζεις... :/:

Εντάξει είπαμε να αλλάξεις την ψήφο αν αλλάζουν τα δεδομένα. Αλλά κάθε λίγο και λιγάκι εκτός από το ότι αποπροσανατολίζει σε κάνει να φαίνεσαι ύποπτος. Δεν λέω ότι είσαι δολοφόνος αλλά με μπέρδεψες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Βρε τετραγράμματον και να μην θέλω να σε υποπτευθώ με κολάζεις... :/:

Εντάξει είπαμε να αλλάξεις την ψήφο αν αλλάζουν τα δεδομένα. Αλλά κάθε λίγο και λιγάκι εκτός από το ότι αποπροσανατολίζει σε κάνει να φαίνεσαι ύποπτος. Δεν λέω ότι είσαι δολοφόνος αλλά με μπέρδεψες...

Λοιπόν, όπως καταλάβατε τώρα διαβάζω τα περισσότερα ποστς για πρώτη φορά, οπότε γι άλλη μια φορά θα αναθεωρήσω την ψήφο μου.:P

Πιστεύω ότι τα λόγια είναι περιττά. Σόρυ για το μπέρδεμα παιδιά, αλλά πραγματικά τώρα βρήκα πρώτη φορά χρόνο να ασχοληθώ όντως με το παιχνίδι. Βάζω τα δυνατά μου πάντως.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Βill: Bill_Slayer
  2. Bill_Slayer:
  3. Δανάη: Neraida
  4. fantasmenos: vendetta
  5. Kakerlak: Bill_Slayer
  6. Kακή Επιρροή: Bill_Slayer
  7. Lorelai: vendetta
  8. Lorien: Bill_Slayer
  9. Neraida: vendetta
  10. nina21: Δαναη
  11. Phoebe:
  12. Τetragrammaton: Bill
  13. vendetta:
  14. Vkey:
  15. xanp: vendetta
  16. Youki: vendetta
Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά ;)
  1. kajira (ψηφοφορία) > πολίτης
  2. shaman (δολοφονία) > πολίτης
  3. Angie_Ann (ψηφοφορία)
  4. Ηρώ (δολοφονία)
  5. Resident Evil (ψηφοφορία) > πολίτης
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

vendetta 5
Bill_Slayer 4
Bill 1
Δαναη 1
Neraida 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Να σημειώσω ότι την Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος. :)



....χμμμμμ.....γιατι δε βαζουμε και εναν δολοφονο δολοφονων ; Θα επιλεγει να σκοτωνει καποιον που πιστευει οτι ειναι δολοφονος ! :P Ειτε απο αυτα που διαβαζει, ειτε απο παροτρυνσεις των υπολοιπων ! Ετσι ολοι (μια και δε θα ξερει ποιος ειναι πολιτης ή δολοφονος), θα προσπαθουν πασει θυσια να τον πεισουν. Φυσικα δε θα σκοτωνει καθε μερα γιατι δε βολευει. Μπορει να σκοτωνει ομως 2 φορες την εβδομαδα (ειναι και κουραστικη δουλεια) :P
Καλό ;)

Νομίζω όμως ότι είναι αρκετά μπλεγμένο ήδη το παιχνίδι με την προσθήκη της ιερόδουλης, οπότε αφού συνηθίσουμε στην ιδέα (αυτής), μπορεί να γίνει και κάτι τέτοιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
διαβάζοντας τα ποστς μου φάνηκε πολύ ύποτη η συμπεριφορά του fantasmenou δεδομένου ότι τη περασμένη φορά που ήταν πολίτης μιλούσε πολύ περισσότερο!
και της Κακής Επιρροής γιατί από την αρχή του παιχνιδιού επέμενε στη RΕ η όποια ήταν πολίτης και άρα 1ον δεν είναι ρουφ και 2ον τέτοια εμμονή δε δικαιολογείται παρά μόνο αν είσαι ρουφ ή δολοφόνος όπου ξέρεις τι σου γίνεται!;)
με βάση τις παραπάνω δηλώσεις σου σε σχέση με μένα...
και με βάση το τι είπες σαν δικαιολογία για σένα....

και τι δηλαδή να βγαλουμε πολίτη απλά και μόνο επειδή δε θα μάθουμε την ιδιότητά του? Δε στέκει και πολύ! το θέμα είναι να βγάλουμε τον περισσότερο ύποπτο!
Συμφωνώ ότι μπορεί να μην έπαιξα καλά και να έκανα λάθη και γι'αυτό για κάποιους να είμαι ύποπτη, πχ νόμιζα (ήμουν βασικά σχεδον βέβαιη) ότι η ΡΕ είναι δολοφόνος αλλά είχα κάποια στοιχεία δεν είναι ότι μου την έδωσε ξαφνικά και άρχισα να τη ψηφίζω! όσο για τον βεντετα δε ξέρω καθόλου πάντως θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον να βγεί μέρα που να φαίνεται η ιδιότητά του!

Δεν έχει σημασία όσους γνωρίζει, θα προσπαθούσε πρώτα να βγάλει τους 4 που ξέρει και για τον πέμπτο θα πήγαινε ψάχνοντας!

να υποθέσω τι? ότι είσαι δολοφόνα? :hmm:
δε μας τα λες καλά Δανάη....
σε σένα δλδ μπορεί να ισχύει η εκδοχή του ότι έκανες λάθος αλλά εγώ όχι?
Δε μας τα λες καθόλου καλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
απλά από την αρχή είχες εμμονή με ένα άτομο μόνο και αυτο μου φάνηκε πολύ περιεργο! εγώ δεν εστιασα τη προσοχη μου μονο σε ενα ατομο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top