Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,856 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,567 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 532 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Silent_Killer (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 22:31, 07-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από mathguy1996
Και το ΟΔΕ μαζί σας δεν ήταν εκείνη την ημέρα; (των εγγραφών) Στην τελετή υποδοχής λέω.
Όχι,εγγραφή εκείνη την ημέρα είχε και το ΛΟΧΡΗ εγγραφή.Δεν είχαν έρθει παιδιά του ΟΔΕ καθόλου.Μόνο από ΔΕΤ ήμαστε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

milkos

Φοιτητής

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O milkos έγραψε: στις 18:08, 17-08-17:

Ποιοι θα είμαστε,εμφανιστείτε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 18:21, 17-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από milkos
Ποιοι θα είμαστε,εμφανιστείτε!
Επ, επ. Τι γίνεται;
Παράθεση

Giovanni_ (Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα)

Φοιτητής

Ο Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε: στις 23:16, 17-08-17:

όχι εγώ!! μην μου ξύνετε την πληγή
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 23:53, 17-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanni_
Αν θυμάμαι καλά τα μόριά σου, πολλές εκτιμήσεις υποστηρίζουν ότι είσαι μέσα.
Παράθεση

milkos

Φοιτητής

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O milkos έγραψε: στις 13:15, 18-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanni_
Ελα Τζιο αν δεν μπεις φετος,του χρονου εισαι ο 1ος των 1ων λοχριτης

Παμε ασοεειτες αλλους δεν εχουμε ischool?
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 8,173 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 13:18, 18-08-17:

Ούτε εγώ θα είμαι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

milkos

Φοιτητής

O milkos έγραψε: στις 19:01, 26-08-17:

τσονι δεν πέρασες τελικά;

Ελα ασοεειτες,ποιοι πέρασαν;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanni_ (Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα)

Φοιτητής

Ο Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε: στις 19:35, 26-08-17:

Παρών!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    mardom8, vicky74

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους