Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Οι επαναληπτικές καταργούνται λογω των διακοπών των υπαλλήλων του Υπουργείου Παιδείας και των καθηγητών. Καθώς φετος θα έπρεπε ν αρχίσουν τον ιουλιο αφου οι κανονικές ειναι μεσα ιουνιου. Έμμεσα το ειπε κ ο υπουργός σήμερα αυτο λέγοντας οτι είναι "τεχνικο" το πρόβλημα, δλδ ολα τα παραπανω που ανέφερα.
Δυστυχώς το επάγγελμα του εκπαιδευτικου δν το νιώθουν σαν λειτούργημα ουτε οι ίδιοι οι καθηγητές .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ακομα τπτ απο αιτησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι επαναληπτικές καταργούνται λογω των διακοπών των υπαλλήλων του Υπουργείου Παιδείας και των καθηγητών. Καθώς φετος θα έπρεπε ν αρχίσουν τον ιουλιο αφου οι κανονικές ειναι μεσα ιουνιου. Έμμεσα το ειπε κ ο υπουργός σήμερα αυτο λέγοντας οτι είναι "τεχνικο" το πρόβλημα, δλδ ολα τα παραπανω που ανέφερα.
Δυστυχώς το επάγγελμα του εκπαιδευτικου δν το νιώθουν σαν λειτούργημα ουτε οι ίδιοι οι καθηγητές .

φιλε Δεα χωρις να γινομαι αδιακριτος εσυ απο το 2012 που εδωσες πρωτη φορα πανελληνιες μεχρι το 2016 που εδωσες δευτερη,σε αυτα τα 4 χρονια τι εκανες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
φιλε Δεα χωρις να γινομαι αδιακριτος εσυ απο το 2012 που εδωσες πρωτη φορα πανελληνιες μεχρι το 2016 που εδωσες δευτερη,σε αυτα τα 4 χρονια τι εκανες;
Σπούδαζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Καλησπερα. Γνωριζει κανεις ποτε ειναι η διορια δηλωσης συμμετοχης στις πανελληνιες φετος? Ενας φιλος μου ειπε 15 φεβρουαριου. Το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι σπιτι και δεν μπορω να παω στο σχολειο που θελω να δωσω μεχρι τοτε. Μπορω να δηλωσω τηλεφωνικα η να με δηλωσει καποιος αλλος χωρις υπευθηνη δηλωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Δεν ανακοινώθηκαν ακομα οι ημερομηνίες. Την δήλωση ή την κανεις εσύ ο ίδιος προσωπικά ή κανεις υπεύθυνη δήλωση σε κάποιον. Δυστυχώς δεν γίνεται αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Δεν ανακοινώθηκαν ακομα οι ημερομηνίες. Την δήλωση ή την κανεις εσύ ο ίδιος προσωπικά ή κανεις υπεύθυνη δήλωση σε κάποιον. Δυστυχώς δεν γίνεται αλλιώς.

Αρα η προθεσμια δεν ειναι μεχρι 15 του μηνα ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Σωστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Πανελλήνιες 2017. Προσανατολισμός ανθρωπιστικών σπουδών. Τι να πρωτοπω.. Λατινικά ιστορία έχω αυτοπεποίθηση. Γράφω σίγουρα 17 (τουλάχιστον Θέλω να πιστεύω). Η έκθεση είναι Αστάθμητος παράγοντας δε με αγχώνει ιδιαίτερα. Και μετά έρχονται τα αρχαία.. Ο μοναδικός λόγος που μου έρχεται καμία φορά να τα τιναξω όλα στον αέρα,όλους τους κόπους μου όλο τον χρόνο μου, και να πάω σε μια ιδιωτική σχολή να τελειώνουμε.. νιώθω πιο απελπισμένη από ποτέ. Τα πάω πάρα πολύ καλά στο άγνωστο τουτέστιν πάνω από 35/40 συνεχώς. Ο λόγος που κλαίω κι οδυρομαι; το γνωστό.. Δε με παρηγορεί τίποτα, δε με καθησυχάζει τίποτα, κάνω φροντιστήριο, κάνω ιδιαίτερα, κάνω στο σχολείο, και πάλι νιώθω ότι ΔΕΝ.ΞΈΡΩ.ΤΊΠΟΤΑ. Είναι μια κραυγή απελπισίας που δεν μπορώ και δε θέλω να βγάλω στους γύρω μου και γι αυτό την εκδηλώνω εδώ. Δεν περιμένω από κανέναν σ αυτό το φόρουμ να μου πει να μην αγχώνομαι η ότι όλα θα πάνε καλά. Αυτό με αγχώνει ακόμα περισσότερο... Δεν περιμένω καμία απάντηση από κανέναν. Διαβάζω τόσο πολύ.. Και εξακολουθώ να μην μπορώ να απαντήσω στις ερωτήσεις... μάταιος κόπος όλη η προσπάθεια μου κάθε φορά πάει στράφι. Ναι ξέρω γίνομαι μελοδραματικη λες και θα τελειώσει ο κόσμος αν δε γράψω Καλά. Δεν είναι τόσο θέμα του αν θα γράψω Καλά η Όχι. Θα είμαι ικανοποιημένη οποία κι αν είναι τα αποτελέσματα Γιατί έχω κάνει Ο,τι καλύτερο μπορώ. Είναι όμως μεγάλο το πλήγμα στον εγωισμό μου. Προσπαθώ και η προσπάθεια Δεν έχει αποτελέσματα! Για ανθρώπους τελειομανεις σαν κι εμένα αυτό είναι μια από τις πιο αισχρές ήττες. Φωνή βοώντος εν τη ερημω το μήνυμα μου. Ήθελα απλώς κάπου κάπως να τα πω. Καληνύχτα αγαπητοί μου φίλοι. Καλή μας επιτυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Πανελλήνιες 2017. Προσανατολισμός ανθρωπιστικών σπουδών. Τι να πρωτοπω.. Λατινικά ιστορία έχω αυτοπεποίθηση. Γράφω σίγουρα 17 (τουλάχιστον Θέλω να πιστεύω). Η έκθεση είναι Αστάθμητος παράγοντας δε με αγχώνει ιδιαίτερα. Και μετά έρχονται τα αρχαία.. Ο μοναδικός λόγος που μου έρχεται καμία φορά να τα τιναξω όλα στον αέρα,όλους τους κόπους μου όλο τον χρόνο μου, και να πάω σε μια ιδιωτική σχολή να τελειώνουμε.. νιώθω πιο απελπισμένη από ποτέ. Τα πάω πάρα πολύ καλά στο άγνωστο τουτέστιν πάνω από 35/40 συνεχώς. Ο λόγος που κλαίω κι οδυρομαι; το γνωστό.. Δε με παρηγορεί τίποτα, δε με καθησυχάζει τίποτα, κάνω φροντιστήριο, κάνω ιδιαίτερα, κάνω στο σχολείο, και πάλι νιώθω ότι ΔΕΝ.ΞΈΡΩ.ΤΊΠΟΤΑ. Είναι μια κραυγή απελπισίας που δεν μπορώ και δε θέλω να βγάλω στους γύρω μου και γι αυτό την εκδηλώνω εδώ. Δεν περιμένω από κανέναν σ αυτό το φόρουμ να μου πει να μην αγχώνομαι η ότι όλα θα πάνε καλά. Αυτό με αγχώνει ακόμα περισσότερο... Δεν περιμένω καμία απάντηση από κανέναν. Διαβάζω τόσο πολύ.. Και εξακολουθώ να μην μπορώ να απαντήσω στις ερωτήσεις... μάταιος κόπος όλη η προσπάθεια μου κάθε φορά πάει στράφι. Ναι ξέρω γίνομαι μελοδραματικη λες και θα τελειώσει ο κόσμος αν δε γράψω Καλά. Δεν είναι τόσο θέμα του αν θα γράψω Καλά η Όχι. Θα είμαι ικανοποιημένη οποία κι αν είναι τα αποτελέσματα Γιατί έχω κάνει Ο,τι καλύτερο μπορώ. Είναι όμως μεγάλο το πλήγμα στον εγωισμό μου. Προσπαθώ και η προσπάθεια Δεν έχει αποτελέσματα! Για ανθρώπους τελειομανεις σαν κι εμένα αυτό είναι μια από τις πιο αισχρές ήττες. Φωνή βοώντος εν τη ερημω το μήνυμα μου. Ήθελα απλώς κάπου κάπως να τα πω. Καληνύχτα αγαπητοί μου φίλοι. Καλή μας επιτυχία...

Εάν πας τόσο καλά στο αδίδακτο δεν υπάρχει περίπτωση να μην μπορείς να γράψεις στο διδαγμένο. Άμα ξέρεις άψογα εισαγωγή και μετάφραση, κατανοείς τα ερμηνευτικά σου και μελετάς με προσοχή τα λεξιλογικά σου δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι. Μπορείς να γράψεις 55+. Απλά θέλει συνεχείς και καλές επαναλήψεις. Επίοης, εμπειρικά σου λέω μην κάνεις δύο φροντιστήρια σε ένα μάθημα γιατί κουράζει υπερβολικά και στο τέλος πελαγώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick

Νεοφερμένος

Ο nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πανελλήνιες 2017. Προσανατολισμός ανθρωπιστικών σπουδών. Τι να πρωτοπω.. Λατινικά ιστορία έχω αυτοπεποίθηση. Γράφω σίγουρα 17 (τουλάχιστον Θέλω να πιστεύω). Η έκθεση είναι Αστάθμητος παράγοντας δε με αγχώνει ιδιαίτερα. Και μετά έρχονται τα αρχαία.. Ο μοναδικός λόγος που μου έρχεται καμία φορά να τα τιναξω όλα στον αέρα,όλους τους κόπους μου όλο τον χρόνο μου, και να πάω σε μια ιδιωτική σχολή να τελειώνουμε.. νιώθω πιο απελπισμένη από ποτέ. Τα πάω πάρα πολύ καλά στο άγνωστο τουτέστιν πάνω από 35/40 συνεχώς. Ο λόγος που κλαίω κι οδυρομαι; το γνωστό.. Δε με παρηγορεί τίποτα, δε με καθησυχάζει τίποτα, κάνω φροντιστήριο, κάνω ιδιαίτερα, κάνω στο σχολείο, και πάλι νιώθω ότι ΔΕΝ.ΞΈΡΩ.ΤΊΠΟΤΑ. Είναι μια κραυγή απελπισίας που δεν μπορώ και δε θέλω να βγάλω στους γύρω μου και γι αυτό την εκδηλώνω εδώ. Δεν περιμένω από κανέναν σ αυτό το φόρουμ να μου πει να μην αγχώνομαι η ότι όλα θα πάνε καλά. Αυτό με αγχώνει ακόμα περισσότερο... Δεν περιμένω καμία απάντηση από κανέναν. Διαβάζω τόσο πολύ.. Και εξακολουθώ να μην μπορώ να απαντήσω στις ερωτήσεις... μάταιος κόπος όλη η προσπάθεια μου κάθε φορά πάει στράφι. Ναι ξέρω γίνομαι μελοδραματικη λες και θα τελειώσει ο κόσμος αν δε γράψω Καλά. Δεν είναι τόσο θέμα του αν θα γράψω Καλά η Όχι. Θα είμαι ικανοποιημένη οποία κι αν είναι τα αποτελέσματα Γιατί έχω κάνει Ο,τι καλύτερο μπορώ. Είναι όμως μεγάλο το πλήγμα στον εγωισμό μου. Προσπαθώ και η προσπάθεια Δεν έχει αποτελέσματα! Για ανθρώπους τελειομανεις σαν κι εμένα αυτό είναι μια από τις πιο αισχρές ήττες. Φωνή βοώντος εν τη ερημω το μήνυμα μου. Ήθελα απλώς κάπου κάπως να τα πω. Καληνύχτα αγαπητοί μου φίλοι. Καλή μας επιτυχία...


Δεν λες και σε μας το μυστικο σου για το αγνωστο??? εγω παλι εκει εχω το μεγαλο προβλημα .... στο γνωστο τα καταφερνω καλυτερα..!!! παιδια εντωμεταξυ τι πιστευετε να πεσει γνωστο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiwta13

Νεοφερμένος

Η yiwta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ακουγεται οτι θα πεσει κατι απο τον Πλατωνα..περισσοτερο η πολιτεια βεβαια..αλλα ποτε δεν ξερεις ουτως η αλλως με κληρωση επιλεγονται τα θεματα ;/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι σος για το ποιο κεφάλαιο στο γνωστό θα πέσει όμως υπάρχουν σίγουρα σος ενότητες.. πχ πιστεύω πολύ για πολιτικά την 20η ενότητα με 18 η 19, για την πολιτεία την 13η με την τριπλή λειτουργία του νόμου, καλά Ο Πρωταγόρας πιστεύω με παρόμοια θέματα με του 2015 και τώρα από ηθικά...όλα σος είναι.. Έχει τύχει να βάλουν και τρεις η τέσσερις φορές συνεχόμενα ηθικά μην το ξεχνάτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick

Νεοφερμένος

Ο nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι σος για το ποιο κεφάλαιο στο γνωστό θα πέσει όμως υπάρχουν σίγουρα σος ενότητες.. πχ πιστεύω πολύ για πολιτικά την 20η ενότητα με 18 η 19, για την πολιτεία την 13η με την τριπλή λειτουργία του νόμου, καλά Ο Πρωταγόρας πιστεύω με παρόμοια θέματα με του 2015 και τώρα από ηθικά...όλα σος είναι.. Έχει τύχει να βάλουν και τρεις η τέσσερις φορές συνεχόμενα ηθικά μην το ξεχνάτε!!![/QUOTE


οπως τα λες ειναι...!!!! κ εγω μια απο αυτες νομιζω.. ασε που πολλα φροντιστηρια κανουν λογο για πολιτεια 11 η 13....καλα βεβαια δεν θα απορρησω αν βαλουν ξανα αριστοτελη... κ μαλιστα ηθικα...ολα τυχαια ειναι βεβαια....αλλα ενταξει υποθεσεις κανουμε...παιδια εσας ποια σας δυσκολευει πιο πολυ πολυ..?? εμενα παλι για ενα περιεργο λογο η πολιτεια...:mad: δεν την μπορω καθολου...προτιμω αριστοτελη κ πρωταγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι σος για το ποιο κεφάλαιο στο γνωστό θα πέσει όμως υπάρχουν σίγουρα σος ενότητες.. πχ πιστεύω πολύ για πολιτικά την 20η ενότητα με 18 η 19, για την πολιτεία την 13η με την τριπλή λειτουργία του νόμου, καλά Ο Πρωταγόρας πιστεύω με παρόμοια θέματα με του 2015 και τώρα από ηθικά...όλα σος είναι.. Έχει τύχει να βάλουν και τρεις η τέσσερις φορές συνεχόμενα ηθικά μην το ξεχνάτε!!![/QUOTE


οπως τα λες ειναι...!!!! κ εγω μια απο αυτες νομιζω.. ασε που πολλα φροντιστηρια κανουν λογο για πολιτεια 11 η 13....καλα βεβαια δεν θα απορρησω αν βαλουν ξανα αριστοτελη... κ μαλιστα ηθικα...ολα τυχαια ειναι βεβαια....αλλα ενταξει υποθεσεις κανουμε...παιδια εσας ποια σας δυσκολευει πιο πολυ πολυ..?? εμενα παλι για ενα περιεργο λογο η πολιτεια...:mad: δεν την μπορω καθολου...προτιμω αριστοτελη κ πρωταγορα...

Αγαπητέ Νίκο νομίζω ότι με δυσκολεύουν αρκετά τα ηθικά!!! Έχουν πολλές έννοιες, πολλούς συλλογισμούς.. Ωστόσο Ο Αριστοτέλης μου φαίνεται πολύ πιο ξεκάθαρος ως προς τη γραφή σε σχέση με τον Πλάτωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ParisGr

Νεοφερμένος

Ο ParisGr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά, πολύ καλά βοηθήματα για Γλώσσα, ΑΟΘ, ΑΕΠΠ και Βιολογία Γενικής; Ποιο σας έχει βοηθήσει;
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Μεχρι ποτε ειναι οι αιτησεις συμμετοχης στις πανελληνιες?
Επειδη εχω αποφοιτησει εδω και χρονια, μπορω να παω σε οποιο λυκειο της περιοχης μου θελω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μεχρι ποτε ειναι οι αιτησεις συμμετοχης στις πανελληνιες?
Επειδη εχω αποφοιτησει εδω και χρονια, μπορω να παω σε οποιο λυκειο της περιοχης μου θελω?

Μπορώ να σου απαντήσω μόνο στο πρώτο ερώτημα σου ότι δεν έχει στείλει ακόμα το Υπουργείο εντολή σχετικά με τις δηλώσεις συμμετοχής στις πανελλήνιες.. περιμένουμε μέσα Σ αυτόν τον μήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Μεχρι ποτε ειναι οι αιτησεις συμμετοχης στις πανελληνιες?
Επειδη εχω αποφοιτησει εδω και χρονια, μπορω να παω σε οποιο λυκειο της περιοχης μου θελω?

Μπορεις να δηλώσεις συμμετοχή σε οποίο λυκειο θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν εχουν ξεκινησει καν;Ωραια μαλλον ειδα περσινο αρθρο και μπερδευτηκα,ευχαριστω και τις δυο!
Να ρωτησω και κατι αλλο η υλη για ανθρωπιστικες εχει αλλαξει καθολου απο περυσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top