Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
εχουμε κανενα νεοτερο για τις αιτησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
εχουμε κανενα νεοτερο για τις αιτησεις;

Οχι , αλλα μεχρι 10 Φεβρουαρίου θ ξερουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Υπαρχει συζητηση για τη θεωρητικη κατευθυνση;να μου στειλετε link?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Τι λέει πανελληνιομάχοι; Πέρυσι τέτοια εποχή διάβαζα σαν τρελός την επικοινωνία στο ΑΟΔΕ, οι παλιοί δυστυχώς θα θυμάστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Νομίζω πως τον τελευταίο καιρό είμαι στο καλύτερό μου σημείο!!
Τελειώνω τη δεύτερη επανάληψη στα λατινικά και νιώθω σίγουρη για τις γνώσεις μου, κατάφερα μετά από 2 επαναλήψεις στο προσφυγικό να τα βάλω όλα σε μια τάξη επιτέλους, στην έκθεση βλέπω ακόμη μεγαλύτερη βελτίωση στο θέμα ''άνεση'' , στο άγνωστο επιτέλους κατάφερα να λύνω άνετα συντακτικές ασκήσεις... Γενικώς είναι μια πολύ καλή φάση! Ελπίζω να συνεχίσει έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις ποτε δινει καποιος αθληματα και ειδικα μαθηματα? Σκεφτομαι να δωσω αθληματα αλλα δεν εχω και ορεξη απο τωρα να προετοιμαζομαι και ελεγα μηπως αμεσως μετα τις πανελλαδικες κανω μια μικρη προετοιμασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις ποτε δινει καποιος αθληματα και ειδικα μαθηματα? Σκεφτομαι να δωσω αθληματα αλλα δεν εχω και ορεξη απο τωρα να προετοιμαζομαι και ελεγα μηπως αμεσως μετα τις πανελλαδικες κανω μια μικρη προετοιμασια

Δίνω ειδικό που λογικά θα είναι κοντά με τα αθλήματα, αλλά ακόμη δεν ξέρω πότε θα είναι. Πάντως με τον μαθηματικό μου που συζητουσαμε σήμερα, λογικά θα είναι κοντά με το τελευταίο μάθημα των πανελληνίων λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annam098

Νεοφερμένος

Η annam098 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ αν και δεν δίνω Πανελλήνιες φέτος σκέφτομαι για Διοίκηση Επιχειρήσεων από ΕΠΑΛ :) Μακάρι να τη πιάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Δίνω ειδικό που λογικά θα είναι κοντά με τα αθλήματα, αλλά ακόμη δεν ξέρω πότε θα είναι. Πάντως με τον μαθηματικό μου που συζητουσαμε σήμερα, λογικά θα είναι κοντά με το τελευταίο μάθημα των πανελληνίων λέει.
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Φετος που καταργηθηκαν οι επαναληπτικες δεν θα παθει κανενας κριση πανικου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φετος που καταργηθηκαν οι επαναληπτικες δεν θα παθει κανενας κριση πανικου

Εσυ φιλε που ηθελες Ιατρικη τελικα που περασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikis

Νεοφερμένος

Ο Mikis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδιά με τις αιτήσεις τι έγινε; Από το site minedu gov θα πάρουμε ενημέρωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις ποτε δινει καποιος αθληματα και ειδικα μαθηματα? Σκεφτομαι να δωσω αθληματα αλλα δεν εχω και ορεξη απο τωρα να προετοιμαζομαι και ελεγα μηπως αμεσως μετα τις πανελλαδικες κανω μια μικρη προετοιμασια

Αθλήματα για τεφαα εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikis

Νεοφερμένος

Ο Mikis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Είχαμε καμία ενημέρωση για τις Πανελλήνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Αν εννοείς για το ποτε θα ξεκινήσουν οι εγγραφές όχι. Σημερα βγήκε οριστική απόφαση οτι θα καταργηθούν οι επαναληπτικές των πανελληνίων και οτι αυτές των ενδοσχολικών θα πραγματοποιηθούν Ιούνιο αντί για Σεπτέμβρη. Επίσης θα ξεκινήσουμε την δεύτερη εβδομάδα του Ιούνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikis

Νεοφερμένος

Ο Mikis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δεύτερη εβδομάδα Ιούνη οι Πανελλήνιες; Δεν ξεκινάνε συνήθως μέσα Μαΐου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Φέτος πρωτα θα πραγματοποιηθούν οι ενδοσχολικές και μετα οι πανελληνιες. Θα υπαρχει ενδιάμεσα ένα 10ημερο κενό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Πάντως πολύ αδικία η κατάργηση των επαναληπτικών εξετάσεων. Θα έπρεπε να μην υπήρχε μια τόσο κυνική αντιμετώπιση προς τον μαθητή. Ελπίζω να μην πάθω τίποτα εκείνη την περίοδο και τρέχω να ξαναδώσω, πληρώνοντας για άλλη μια χρονιά φροντιστήρια (με δεδομένο ότι δίνω δεύτερη φορά). Δεν θα αντέξω για τρίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Μα δεν ειναι μόνο οικονομικό το πρόβλημα που θα προκύψει ετσι και πάθεις κατι. Στο κατω κατω ετοιμαζεςαι Και μόνος σου. Εχεις χάσει έναν χρόνο απο την ζωή σου επειδή θέλοντας και μη υπαρχει πάντα καιρός και απρόβλεπτη περίσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikis

Νεοφερμένος

Ο Mikis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Α εντάξει ευχαριστώ Evcathy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top