[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πέρασα ιατρική ΔΠΘ Χρήστο Και ΝΧ Ευχαριστώ για τη στηριξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabeconomist

Νεοφερμένος

Ο wannabeconomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Οικονομικής επιστήμης ΟΠΑ!
Chris1993 σε ευχαριστώ πολύ για την στήριξη! Σου αξίζουν συγχαρητήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Χρήστο ένα ΜΠΡΑΒΟ

Δεν ξέρω αν θυμάσαι σε είχα ρωτήσει, για να επιβεβαιωθώ πριν βγάλεις τις εκτιμήσεις σου αν με 18929 να πάω να βρω σπίτι στην Πάτρα

και μου είχες πεί να τρέξω'

Πράγματι ξεσήκωσα τους δικούς μου και βουρ για Πάτρα. Βρήκα ένα στο Ζαβλανί και ασε τους άλλους να τρέχουν. Σημερα στις 12.00 Οι

δικοί μου στειλανε την προκαταβολή.

Αυτές ειναι εκτιμήσεις οι στρατηγακηδες και κουτρουμπέληδες να πάνε να κάνουν άλλα επαγγελματα Για Σενα ενα είναι το επαγγελμα

και το είδες απο μόνο σου αυτό σου ταιριαζει.

Μπράβο και πάλι Μπράβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πέρασα Πολιτικών Επιστημών Παντείου με 16.010 μόρια ως 46ος. Αλλά θα ξαναδώσω του χρόνου. Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες (αλλά και στους προσωρινά μη επιτυχόντες) για τους κόπους σας και εύχομαι κάθε επιτυχία. :-)

Βαγγέλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Πέρασα Πολιτικών Επιστημών Παντείου με 16.010 μόρια ως 46ος. Αλλά θα ξαναδώσω του χρόνου. Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες (αλλά και στους προσωρινά μη επιτυχόντες) για τους κόπους σας και εύχομαι κάθε επιτυχία. :-)

Βαγγέλης
Ποια ήταν η πρώτη σου επιλογή αν επιτρέπεται;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnman97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ - 17310

Συγχαρητηρια φιλε! Και γω εκει ειμαι. Για ο,τι απορια εχεις στειλε pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstantinos98

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λογιστική και Χρηματοοικονομική ΑΣΟΕΕ
Σειρά 106 (17478 είχα βγάλει και θα ερχεται ο κάθε καραγκιόζης με τα 16800 που έφτασε φέτος η βάση να πουλάει τρέλα και να χαλάει το κύρος του τμήματος, δε μπορώ να καταλάβω γιατί η ΔΕΤ φέτος πέρασε τη βάση της λοχρη #ekswfrenwn)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑndrewChatz

Νεοφερμένος

Ο ΑndrewChatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Νομική Κομοτηνής με 17.615 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ - 17310

Welcome to hell.

Αστειεύομαι. Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι γίνεται με τις βάσεις του παλαιού; Μπήκα στο pdf του υπουργείου και εξεπλάγειν!
Έβλεπα σε μεγάλο βαθμό μόνο μονοψήφια νούμερα. Έκανα κάπου λάθος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAVLOSM

Νεοφερμένος

Ο PAVLOSM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ 18836
Συγχαρητήρια στον CHRIS για την προσπάθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

GeorgeM18

Νεοφερμένος

Ο GeorgeM18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λογιστική και Χρηματοοικονομική ΑΣΟΕΕ
Σειρά 106 (17478 είχα βγάλει και θα ερχεται ο κάθε καραγκιόζης με τα 16800 που έφτασε φέτος η βάση να πουλάει τρέλα και να χαλάει το κύρος του τμήματος, δε μπορώ να καταλάβω γιατί η ΔΕΤ φέτος πέρασε τη βάση της λοχρη #ekswfrenwn)


Ο μονος καραγκιόζης εισαι εσυ....όσοι περασαν το άξιζαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Welcome to hell.

Αστειεύομαι. Συγχαρητήρια!

Με 17886 50ος στο Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Χα! Χα! Καλά να είσαι και καλή μετεγγραφή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Λογιστική και Χρηματοοικονομική ΑΣΟΕΕ
Σειρά 106 (17478 είχα βγάλει και θα ερχεται ο κάθε καραγκιόζης με τα 16800 που έφτασε φέτος η βάση να πουλάει τρέλα και να χαλάει το κύρος του τμήματος, δε μπορώ να καταλάβω γιατί η ΔΕΤ φέτος πέρασε τη βάση της λοχρη #ekswfrenwn)

Δεν μπορεις να καταλαβεις γιατι δεν ξερεις πως βγαινουν οι βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Λογιστική και Χρηματοοικονομική ΑΣΟΕΕ
Σειρά 106 (17478 είχα βγάλει και θα ερχεται ο κάθε καραγκιόζης με τα 16800 που έφτασε φέτος η βάση να πουλάει τρέλα και να χαλάει το κύρος του τμήματος, δε μπορώ να καταλάβω γιατί η ΔΕΤ φέτος πέρασε τη βάση της λοχρη #ekswfrenwn)

Σειρα 106 περασες, οχι πρωτος και ουτε στην πρωτη σχολη. Και εγω σιγα μην εμπιστευτω τα οικονομικα μου σε εναν που εβγαλε 17478 :whistle: Απορω με μερικους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Πέρασα ιστορια και αρχαιολογία στο εκπα! Πριν όμως ήμουν σε μια αλλη σχολή γνωρίζει κανεις τη διαδικασία της διαγραφής; Εχω διαβάσει οτι γινεται και μεσω ΚΕΠ αλλα ισχύει; Οτιδήποτε ξέρετε θα ηταν διαφωτιστικό! Σας ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top