Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,816 εγγεγραμμένα μέλη και 2,410,185 μηνύματα σε 74,994 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 547 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O 19581962 έγραψε: στις 16:15, 24-08-16:

Πέρασα ιατρική ΔΠΘ Χρήστο Και ΝΧ Ευχαριστώ για τη στηριξη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

wannabeconomist

Φοιτητής

Ο wannabeconomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O wannabeconomist έγραψε: στις 16:17, 24-08-16:

Οικονομικής επιστήμης ΟΠΑ!
Chris1993 σε ευχαριστώ πολύ για την στήριξη! Σου αξίζουν συγχαρητήρια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Ο Απορίας έγραψε: στις 16:46, 24-08-16:

Χρήστο ένα ΜΠΡΑΒΟ

Δεν ξέρω αν θυμάσαι σε είχα ρωτήσει, για να επιβεβαιωθώ πριν βγάλεις τις εκτιμήσεις σου αν με 18929 να πάω να βρω σπίτι στην Πάτρα

και μου είχες πεί να τρέξω'

Πράγματι ξεσήκωσα τους δικούς μου και βουρ για Πάτρα. Βρήκα ένα στο Ζαβλανί και ασε τους άλλους να τρέχουν. Σημερα στις 12.00 Οι

δικοί μου στειλανε την προκαταβολή.

Αυτές ειναι εκτιμήσεις οι στρατηγακηδες και κουτρουμπέληδες να πάνε να κάνουν άλλα επαγγελματα Για Σενα ενα είναι το επαγγελμα

και το είδες απο μόνο σου αυτό σου ταιριαζει.

Μπράβο και πάλι Μπράβο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

dimiou13 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε: στις 16:57, 24-08-16:

Πέρασα Πολιτικών Επιστημών Παντείου με 16.010 μόρια ως 46ος. Αλλά θα ξαναδώσω του χρόνου. Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες (αλλά και στους προσωρινά μη επιτυχόντες) για τους κόπους σας και εύχομαι κάθε επιτυχία. :-)

Βαγγέλης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,118 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε: στις 17:26, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από dimiou13
Πέρασα Πολιτικών Επιστημών Παντείου με 16.010 μόρια ως 46ος. Αλλά θα ξαναδώσω του χρόνου. Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες (αλλά και στους προσωρινά μη επιτυχόντες) για τους κόπους σας και εύχομαι κάθε επιτυχία. :-)

Βαγγέλης
Ποια ήταν η πρώτη σου επιλογή αν επιτρέπεται;

Johnman97

Φοιτητής

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Johnman97 έγραψε: στις 17:31, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Wild_Boy
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ - 17310
Συγχαρητηρια φιλε! Και γω εκει ειμαι. Για ο,τι απορια εχεις στειλε pm
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Konstantinos98

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Konstantinos98 έγραψε: στις 17:37, 24-08-16:

Λογιστική και Χρηματοοικονομική ΑΣΟΕΕ
Σειρά 106 (17478 είχα βγάλει και θα ερχεται ο κάθε καραγκιόζης με τα 16800 που έφτασε φέτος η βάση να πουλάει τρέλα και να χαλάει το κύρος του τμήματος, δε μπορώ να καταλάβω γιατί η ΔΕΤ φέτος πέρασε τη βάση της λοχρη #ekswfrenwn)
-9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ΑndrewChatz

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ΑndrewChatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O ΑndrewChatz έγραψε: στις 17:44, 24-08-16:

Νομική Κομοτηνής με 17.615

Alan

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 556 μηνύματα.

O Alan έγραψε: στις 18:03, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Wild_Boy
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ - 17310
Welcome to hell.

Αστειεύομαι. Συγχαρητήρια!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Διάσημο Μέλος

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 613 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε: στις 18:04, 24-08-16:

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι γίνεται με τις βάσεις του παλαιού; Μπήκα στο pdf του υπουργείου και εξεπλάγειν!
Έβλεπα σε μεγάλο βαθμό μόνο μονοψήφια νούμερα. Έκανα κάπου λάθος;

PAVLOSM

Νεοφερμένος

Ο PAVLOSM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O PAVLOSM έγραψε: στις 18:11, 24-08-16:

ΗΜΜΥ ΕΜΠ 18836
Συγχαρητήρια στον CHRIS για την προσπάθεια.

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 460 μηνύματα.

O panosedessa έγραψε: στις 18:35, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από PAVLOSM
ΗΜΜΥ ΕΜΠ 18836
Συγχαρητήρια στον CHRIS για την προσπάθεια.
σειρα;

GeorgeM18

Νεοφερμένος

Ο GeorgeM18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O GeorgeM18 έγραψε: στις 18:57, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Konstantinos98
Σειρά 106 (17478 είχα βγάλει και θα ερχεται ο κάθε καραγκιόζης με τα 16800 που έφτασε φέτος η βάση να πουλάει τρέλα και να χαλάει το κύρος του τμήματος, δε μπορώ να καταλάβω γιατί η ΔΕΤ φέτος πέρασε τη βάση της λοχρη #ekswfrenwn)

Ο μονος καραγκιόζης εισαι εσυ....όσοι περασαν το άξιζαν
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Bill1996 έγραψε: στις 19:24, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Alan
Welcome to hell.

Αστειεύομαι. Συγχαρητήρια!
Με 17886 50ος στο Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε: στις 19:32, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Bill1996
Με 17886 50ος στο Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ.
δυνατοςςςς

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Bill1996 έγραψε: στις 19:46, 24-08-16:

Χα! Χα! Καλά να είσαι και καλή μετεγγραφή!!

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

O panosedessa έγραψε: στις 19:50, 24-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Bill1996
Χα! Χα! Καλά να είσαι και καλή μετεγγραφή!!
ευχαριστω

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 20:04, 24-08-16:

Δεν μπορεις να καταλαβεις γιατι δεν ξερεις πως βγαινουν οι βασεις.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Διονύσης13 (Διονύσης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 915 μηνύματα.

O Διονύσης13 έγραψε: στις 20:15, 24-08-16:

Σειρα 106 περασες, οχι πρωτος και ουτε στην πρωτη σχολη. Και εγω σιγα μην εμπιστευτω τα οικονομικα μου σε εναν που εβγαλε 17478 Απορω με μερικους...
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

H Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Dimitrapapaman έγραψε: στις 20:43, 24-08-16:

Παιδιά καλησπέρα! Πέρασα ιστορια και αρχαιολογία στο εκπα! Πριν όμως ήμουν σε μια αλλη σχολή γνωρίζει κανεις τη διαδικασία της διαγραφής; Εχω διαβάσει οτι γινεται και μεσω ΚΕΠ αλλα ισχύει; Οτιδήποτε ξέρετε θα ηταν διαφωτιστικό! Σας ευχαριστω πολυ!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Δημήτρης Ρ

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους